سوالات متداول

ثبت نام - ورود

پس از ورود به سایت، گزینۀ ورود/ثبت نام را انتخاب کنید. سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن شمارۀ همراه، کد تاییدی که برای شما از طریق پیامک ارسال شده را وارد کنید و وارد پلان شوید.

خطا در پرداخت

در صورت بروز خطا از طریق درگاه و یا مشکل فعال نشدن اشتراک بعد از پرداخت، مبلغ طی 24 الی 72 ساعت به کارت بانکی شما بازمی‌گردد؛ در غیر این صورت می‌توانید با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی، چت انلاین یا ارسال ایمیل مورد را مطرح و پیگیری کنید.

خرید اشتراک

پس از ورود به پلان می‌توانید با انتخاب گزینۀ خرید اشتراک، طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از بررسی اطلاعات پرداخت، وارد درگاه بانکی شوید و اشتراک مورد نظر را خریداری کنید.

روش پرداخت

پرداخت در پلان به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامان صورت می گیرد.

حجم مصرفی اینترنت

استفاده از پلان در تمامی اپراتورها با ترافیک اینترنت نیم بها محاسبه می شود.

استفاده برای کاربران مقیم خارج از کشور

در حال حاضر این امکان به دلیل اینکه خرید فقط از طریق کارت های عضو شتاب امکان‌پذیر است، وجود ندارد.

دلیل تهیه اشتراک

تمامی آثاری که در پلان برای شما نمایش داده می‌شود به صورت کاملا قانونی خریداری شده و شما با خرید اشتراک می‌توانید به صورت کاملا قانونی تمامی فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندها و تاک‌شوها را تماشا کنید.

لغو اشتراک

پس از پرداخت حق اشتراک، امکان لغو آن در پلان وجود ندارد .

وارد کردن اطلاعات کاربری

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پروفایل و انتخاب گزینۀ ویرایش اطلاعات کاربری، اطلاعات کامل خود را ثبت کنید و همچنین برای تغییر و یا تعیین گذرواژه در بخش پروفایل گزینۀ تعیین گذرواژه را انتخاب کنید.

عدم دریافت پیامک

در صورتی که از طریق اپراتور خود پیام‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اید در ارسال پیامک فعال‌سازی با مشکل مواجه خواهید شد.اگر به صورت مکرر درخواست پیامک فعال‌سازی را انتخاب کردید به مدت چند دقیقه صبوری کرده و دوباره برای دریافت کد اقدام کنید.