قوانین و مقررات

شرایط ادامه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی در پلان

به پلان خوش آمدید. سپاس گذاریم که از سرویس پلان استفاده می کنید. با استفاده از پلان، شما با شرایط زیر موافقت می کنید. لطفا آن ها را دقیق مطالعه کنید.

استفاده از سرویس پلان شما باید از کلیۀ خط مشی های پلان پیروی کنید. از سرویس پلان سوء استفاده نکنید. مثلاً از تداخل در سرویس های پلان یا تلاش برای دسترسی به آن ها از روشی جز رابط کاربری و دستورالعمل های پلان خودداری کنید. از سرویس پلان فقط به روش مجاز شناخته شدۀ قانونی، از جمله قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382، استفاده کنید. اگر از شرایط یا خط مشی های پلان تخطی کنید و یا هر گونه عملکرد مشکوک داشته باشید، ممکن است ارائۀ سرویس ها را به شما را متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. استفاده از سرویس پلان سبب نمی شود مالکیت هر کدام از دارایی ها و حقوق مادی و معنوی موجود در سرویس پلان یا محتواهایی که به آن ها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوا و سرویس پلان را دارید چون دارندۀ حق مالکیت فکری آن محصول یا سرویس به شما اجازه داده یا به واسطۀ قانون مجاز به انجام این کار هستید. این شرایط به شما این حق را نمی دهد که از مارک یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس ها استفاده کنید. اعلامیه های حقوقی پلان را حذف یا نامفهوم نکنید یا تغییرشان ندهید. مسئولیت محتواهایی که در پلان مشاهده می کنید تنها بر عهدۀ سازمانی است که آن را از این طریق در اختیار کاربران قرار داده است. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در ارتباط با استفادۀ شما از پلان را از روش های مختلف مانند پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل برای شما ارسال کنیم.

حساب کاربری شما در پلان برای بهره مندی کامل از سرویس های پلان به حساب کاربری در پلان نیاز دارید. برای حفاظت از حساب کاربری خود درپلان، رمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری شما در پلان یا از طریق آن رخ می دهد (مثلاً خریدهایی که انجام می شود). سعی کنید از رمز حساب کاربری پلان خود در برنامه های دیگر استفادۀ مجدد نکنید. اگر متوجه شدید به واسطۀ استفادۀ شما از سرویس پلان از رمز یا حساب کاربری یا هر گونه اطلاعات شخصی دیگر از قبیل شمارۀ تلفن یا اطلاعات حساب های بانکی تان استفادۀ غیرمجاز می شود، این دستورالعمل ها را دنبال کنید یا از طریق بخش «پشتیبانی» با ما تماس بگیرید.