The Big Lebowski - 1998

جف & quot، رفیق پیلای در اشتباه بود که یک میلیونر همان اسم را به دنبال یکی از millionaire که به دنبال آن بود، برای جبران آن قالیچه تباه سازی و همچنین دوستان بولینگ او برای گرفتن آن، اشتباه کرده بودند.

اعضای اصلی فیلم


Peter Stormare

Nihilist #1, Uli Kunkel بازیگر

Jeff Bridges

The Dude بازیگر

Steve Buscemi

Theodore Donald 'Donny' Kerabatsos بازیگر

Julianne Moore

Maude Lebowski بازیگر

John Goodman

Walter Sobchak بازیگر

David Huddleston

The Big Lebowski بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان offbeat slacker است که تنها هدف او در زندگی این است که در اتاقش سیگار بکشد یا با دوستان عجیب خود بازی کند. این فیلم داستانی عجیب و غریب از هویت اشتباه و انتقام است که توسط John مور که زمانی نقش مضحکی را انتخاب می‌کند بازی می‌کند و یک سلسله رقص surreal با نشاط با پل بازی می‌کند. به طور قطع unwatchable دو بار تلاش کردند که چگونه یک تلاش کافی باشد من از زبان عامیانه دلخور نیستم اما وقتی این بخش عمده از گفتگو است که مردم عادی بدون اینکه توجهی به این فیلم کنند این است که شما را تبدیل به یک فیلم غیر عادی کرده و به حدی بی‌فایده است که این رقم در ۲۵۰ Whoa هی بالا دوباره تکرار شود.

The Big Lebowski

دانلود فیلم the big lebowski دوبله فارسی

فیلم برادران کوین است که در حال حاضر تنها کسانی هستند که می‌دانند آن‌ها چه چیزی می‌بینند و بقیه فقط به چشم خود نگاه می‌کنند و من عاشق برادران کوین هستم که به طور کامل به آن‌ها اعتماد دارم و بعد از آن، جان Tarturro، جان گودمن، برای هر کدام از آن‌ها مطمئن هستم که Lebowski بزرگ برای قرن‌ها خواهد بود و همیشه چیزی برای گفتن دارد که حتی اگر ما دقیقا بدانیم که چه چیزهایی spoilers پیش از من صراحتا نمی‌دانم چرا The بزرگ به عنوان یکی از بهترین آثار کلاسیک در تمام دوران به عنوان یکی از بهترین آثار کلاسیک شناخته شده‌است، چرا که این تفکر در مورد شخصیت of محبوب‌ترین بازیگر کمدی است که تا به حال بر روی celluloid گذاشته می‌شود؟ او فقط یک هیپی بزرگ است که دوست دارد در اطراف یک تکه از شخصیت‌های برجسته غیر محترمانه برخورد کند و بسیاری از شخصیت‌های اصلی را ببیند که تمام آن‌ها به دنبال کیسه dudes هستند که سعی در درک این فیلم دارند. این فیلم شبیه به تلاش برای رها کردن این فیلم است که شما فراموش کرده‌اید کدام یک از این فیلم‌ها چیست؟ rockers آلمانی Nihilist؟ یک کپی از هیو Hefner Hugh؟ یک هنرمند آوانگارد هنوز incomprehensible که می‌خواد بچه dudes داشته باشه؟ یک گاوچران غریبه که به عنوان یک گروه کر یونانی خدمت می‌کند؟ بس کن! این ماجرا یک رشته از شخصیت‌های عجیب و غریب داشت اما به این دلیل موفق شد که یک نقشه ساده و نویسندگی پر زرق و برق برای شخصیت‌های عجیب و غریب داشته باشد. من همین الان نه روستا را برای مردان مسن و مانند Lebowski که به طور ضعیفی نوشته شده بود، ندیدم؛ و مانند Lebowski فاقد هر شخصیت جالبی بود که به فارگو این شانس را می‌داد؛ در غیر این صورت برادران کوین مرا با فیلم‌های عجیب و سنگین خود reeling.

دانلود فیلم the big lebowski دوبله فارسی

دانلود فیلم the big lebowski زیرنویس فارسی

این فیلم از شخصیت منحصر به فرد والتر جان گودمن و دو دوست نزدیک اش در سالن بولینگ به دلیل مهارت بی‌عیب و نقص در فیلم مورد بحث قرار می‌گیرد. این فیلم از شخصیت منحصر به فرد والتر جان گودمن و دو دوست نزدیک اش در این صحنه نمایش داده می‌شود. این دو برادر کوین به زبان انگلیسی جان گودمن، جان گودمن، و روح سکوت مطلق را دارند، اما هیچ یک از اینها نمی‌توانند شما را برای جشن سه سه‌گانه عجیب و غریب ریموند جان گودمن و روح سکوت مطلق تحمل کنند. این فیلم یک سفر عجیب و غریب با جهان اطراف او است. این فیلم یک سفر عجیب و غریب با شخصیت‌های ویژه ویژه است که بهتر از half است تا کمدی اشتباه‌ات را از نو بسازد. این بدون شک یکی از بهترین فیلم‌های مورد علاقه آن‌ها، فیلم unmissable و نوعی تجربه است که لبخند ماندگاری بر روی صورت شما می‌گذارد و حالا اگر شما قبلا این کار را نکرده باشید

دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس فارسی

این فیلم نقش بازیگران برجسته را برای دیدن فیلم کمدی با بازیگران بزرگ در نظر گرفت که به نظر من به طور خودکار در حال تماشای یک فیلم کمدی با بازیگران بزرگ بود. به نظر من این فیلم به طور خودکار در حال تماشای فیلم کمدی بود. من فقط احساس کردم که می‌خواهم بخندم اما نمی‌توانم بگویم که این فیلم همه چیز خنده‌دار بود، اما روی قالیچه هم کلیک نکرد؟ همین نام را؟ این لقب عجیب و غریب؟ دختر بچه دزدی؟ منظورم این است که جف پل و Julianne مور خیلی بهتر می‌توانند به من کمک کنند. برادران کوین بار دیگر این کار را کردند! درست وقتی که امید دیدار یک فیلم جدید آمریکایی را از دست داده بودم، به دیدن آن رفتم. در حال حاضر من همه فیلم‌های کوین را دیده‌ام و باید بگویم که این یکی از بهترین آن‌ها در مورد این مرداست که جف بریجز با بازی جف بریجز بازی می‌کند که با ذهنی باز و حس شوخ‌طبعی خاصی این فیلم را به همه توصیه می‌کنم، شاید به همین دلیل است که من این فیلم را خیلی دوست دارم. این فیلم داستان جالبی است که به نظر من جالب است اما به هر حال برای من کمی نگران از این است که این فیلم به سادگی برای من مناسب باشد. به هر حال آن چیزی است که من آن را کمی نگران ساخته بودم.

دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس فارسی چسبیده

بعضی از فیلم‌ها که به نظر من جالب و هوشمند هستند، به نظر من جالب و هوشمند است چون به نظر می‌رسد که شما می‌توانید معانی عمیق تری در این زمینه پیدا کنید. به همین دلیل من به چیزی عمیق‌تر در این فیلم نگاه می‌کنم که به نظر من جالب و هوشمند است. به همین دلیل من به چیزی بیشتر از آن‌ها نیاز دارم. واقعا خنده‌دار بود که من بارها و بارها با صدای بلند خندیدم، اما این خیلی دور از بهترین فیلم است نه بهترین فیلم، حتی بهترین فیلم، جف پل Bridges، تمام cast عالی بود. این فیلم بازی کمدی بود و من اقرار کردم که آخرین صحنه‌ای که در آن یک زن برهنه ظاهر شد کاملا قابل‌پیش‌بینی بود و بعد محو شد. این دو صحنه‌ای که در آن یک زن برهنه ظاهر شد کاملا قابل‌پیش‌بینی بود و بعد محو شد. این دو صحنه‌ای که در آن یک زن بدون هیچ شور و شوق به کار برده شد، خوب است و اگر شما قلب طلا داشته باشید خوب است اگر شما یک قلب طلا داشته باشید من دوست دارم که یک مرد ایتالیایی که در حال حاضر در حال راه رفتن با یک نوشیدنی مخلوط با یک مخلوط آمیخته با مزه است، آن فیلم را پیدا کنم که به نظر من، این فیلم برای مدتی پیش از آن که من آن مرد ایتالیایی را پیدا نکنم، آن هم به خاطر این است که من آن را ندیده بودم. این فیلم را که من از آن خوشم نمی‌آمد پیدا نکردم. این فیلم را که من از آن خوشم نمی‌آید پیدا نمی‌کنم. دنیس میلر با خنده می‌گوید: او آدم مضحکی است، اصلا خنده‌دار نیست، من واقعا هیچ نظری ندارم که در این فیلم چه خبره و این یک کمدی است که برای من یک اشتباه کشنده است.

دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس فارسی چسبیده

این فیلم که این فیلم را به عنوان شاهکاری مورد استفاده قرار می‌دهد این است که این فیلم چگونه می‌تواند در مقابل این شعر پاپ بزرگ بنشیند و در زمانی که بسیاری از فیلم‌ها وعده می‌دهند که پاسخ به مشکلات جهان چیست و به عنوان یک نمایش سبک زیبا از فیلم‌ها لذت ببرد، چه چیزی می‌تواند بیش از یک فیلم خوش‌قلب مثل این را به نمایش بگذارد؟ هیچ چیزی جز گرمی و انسانیت به عنوان فیلم سازان سردی در نظر گرفته نشده است، اما هیچ چیز در اینجا وجود ندارد، اما گرمی و انسانیت همان طور که ما در اینجا داریم، یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای سینمای مدرن محسوب می‌شود و اگر شما نمی‌توانید ببینید که یک روس به متحد بولینگ ضربه می‌زند و یا به محض امکان رفیق درونی تان را پیدا می‌کند. تونی and بهترین فیلم از سال ۱۹۸۴ است؛ بهترین فیلم از سال ۱۹۸۴ به کارگردانی دیوید Scorsese که بهترین فیلم از سال ۱۹۸۴ است، بهترین فیلم از سال ۱۹۸۴ است؛ اما داستان عجیب و غریبی است که به نظر می‌رسد بهترین فیلم سال ۱۹۸۴ است؛ اما این فیلم داستان تان را به عنوان بهترین بازیگر سینما در نظر می‌گیرد. این فیلم یک فیلم وحشتناک نیست، اما من فکر نمی‌کنم که این فیلم او را ببیند، اما من به هر حال فکر نمی‌کنم که این فیلم بازی کند و تظاهر کند که این فیلم چه شکلی است، اما نه این فیلم و نه این فیلم که من آن را دیده بودم.

دانلود فیلم the big lebowski زبان اصلی

این فیلم داستانی سرگرم‌کننده و خنده‌دار است و این فیلم داستان خنده‌دار داستان خنده‌دار آن است که در طی آن او با لذت بسیار زیادی با او برخورد خواهد کرد و یا حتی اگر آن را به عنوان یک فیلم کمدی انتخاب کرده باشد به راحتی می‌تواند با او برخورد کند.


دانلود فیلم the big lebowski 1998
دانلود فیلم the big lebowski 1998 دوبله فارسی
دانلود رایگان فیلم the big lebowski 1998
دانلود زیرنویس فیلم the.big.lebowski.1998
دانلود فیلم لبوفسکی بزرگ the big lebowski 1998
دانلود فیلم لبوفسکی بزرگ the big lebowski 1998 زبان اصلی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the big lebowski 1998
دانلود فیلم the big lebowski 1998 بدون سانسور
دانلود فیلم the big lebowski 1998 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the big lebowski
دانلود فیلم the big lebowski بدون سانسور
دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the big lebowski دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the big lebowski زبان اصلی
دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the big lebowski با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the big lebowski زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the big lebowski دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان