Dancing at Lughnasa - 2000

پنج خواهر مجرد بیشتر زندگی ساده خود را در مناطق روستایی ایرلند در دهه ۱۹۳۰ تشکیل می‌دهند.

اعضای اصلی فیلم


Meryl Streep

Kate Mundy بازیگر

Catherine McCormack

Christina Mundy بازیگر

Rhys Ifans

Gerry Evans بازیگر

Michael Gambon

Father Jack Mundy بازیگر

Gerard McSorley

Narration by بازیگر

Kathy Burke

Maggie Mundy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Dancing at Lughnasa 2000

این فیلم برای هر لحظه کاملا شگفت‌انگیز بود؛ این فیلم حتی متن فیلم به یاد ماندنی است، این نوع فیلمی است که بسیار کم اتفاق می‌افتد، اما مهم نیست که چطور استریپ این کار را می‌کند؛ من فکر می‌کنم استعداد او بی‌حد است. برای ۹۲ دقیقه تمام چیزهای دیگر را فراموش خواهید کرد و اگر شما می‌توانید به خودتان اجازه دهید که با این فیلم از بین بروند. من این نمایش را با همسرم در زمان جنگ داخلی اسپانیا در زمان جنگ داخلی اسپانیا در سال ۱۹۳۶ و یک سادگی خاص در یک زندگی روستایی ناامن دیدم که آن را برای دیدن مردمی که دنیای آن‌ها بسیار کوچک و اغلب بسیار ساده است و کلماتی که شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید، رد کردم.

دانلود زیر نویس فیلم Dancing at Lughnasa 2000

به ویرایش دیگری از انتقادات Adams خوش آمدید! فیلم داستان فیلمی است از مایکل برک که برای اولین بار پس از اتمام دوره جنگ جهانی دوم به عنوان پدر برای اولین بار با پدر خود ملاقات می‌کند و برای اولین بار پس از اینکه فهمید که این تغییر نقش مایکل Gambons را در کنار هم قرار می‌دهد برای اولین بار پس از اینکه متوجه شد که تغییر نقش مایکل Gambons را در کنار هم قرار می‌دهد برای اولین بار پس از اینکه فهمید که تغییر نقش مایکل Gambons را ایفا می‌کند برای اولین بار پس از اینکه فهمید که تغییر نقش مایکل Jack را ایفا می‌کند برای اولین بار پس از اینکه فهمید تغییر اجتناب‌ناپذیر است نقش بازی می‌کند.

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 480

من واقعا نمی‌دانم چه چیز دیگری در این باره باید بگویم خسته‌کننده و کدر بود، اما به نظر من این فیلم چه ربطی به کیت یا خواهر بزرگ‌تر داشت، شاید بهتر می‌بود که این فیلم را با او در میان بگذارد و یا شاید ما می‌توانستیم بیشتر از کیت درک کنیم که چرا آن تابستان او را دوست دارد؟ ما به اندازه کافی او را نمی‌بینیم که بفهمیم این فیلم چه قدر بهتر از این است که بخواهد این فیلم را سر و کله‌اش پیدا کند، اما اگر مایل باشید این کار را نکنید، وقت شما را تلف نکنید. فیلم بازی در ایرلند، جایی است که پنج خواهر بالغ و یک برادر در آنجا زندگی می‌کنند. این فیلم یک کار شایسته با اجراهای نمایشی است که در آن پنج خواهر بالغ و یک برادر در آنجا زندگی می‌کنند.

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 480

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 720

اگر شما از مناظر ایرلندی لذت ببرید و بازی خوبی داشته باشید، این فیلم ممکن است لذت بخش باشد در غیر این صورت بیننده برای پیوستن به نیروهای جمهوریخواه که در حال مبارزه با فرانکو در اسپانیا است و ما انتظار داریم که به نیروهای جمهوریخواه که در حال مبارزه با فرانکو در اسپانیا هستند ادامه دهد. چه فیلم وحشتناک، اما یک فیلم قابل‌اعتماد برای گفتن این که عاشق مناظر ایرلندی و اسکاتلندی است، بله، خوب است و به این دلیل که مریل استریپ در این فیلم نشان می‌دهد که اصالت زیبایی دارد. اگر این فیلم معتبر بود، نیازی به بازیگر معروف آمریکایی در آن نبود تا بینندگان را جلب کند و آلبوم its به جای لحظات بسیار کمی از زندگی که استریپ داشت، به جای لحظات بسیار کمی از زندگی که برای فیلم درست کرده بود و به شکارچی گوزن نگاه کند.

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 720

این فیلم نه تنها این کار را انجام می‌دهد بلکه نشان می‌دهد که بازیگران مرد در این فیلم به عنوان نقش‌های حمایتی در فیلم بازی می‌کنند و به هر کسی که یک فیلم آسمانی در مورد زنان فوق‌العاده است توصیه می‌کنم. این فیلم یک فیلم دوست‌داشتنی با یک خط داستانی ساده در زندگی یک خانواده است، هر چند که یک برادر که تعداد زیادی از آن‌ها در این فیلم مورد استفاده قرار گرفته‌است، با شادی و آرزو دست به گریبان است، در حالی که رقص اجرا شده توسط پنج خواهر با لذت و اشتیاق تمام می‌شود، در حالی که هر یک از آن‌ها به خاطر احساسات عمیقی که در فیلم بازی می‌کنند، به فراموشی سپرده شده‌اند، من فقط به این دلیل که دانش تخصصی مهم تکنیکی را ندارم که آن را به ۱۰ برسانم که باور دارم آن را مستحق آن می‌دانم. چه چیزی صحنه را از صفحه نمایش متمایز می‌کند؟ این فیلم نشان می‌دهد که در این فیلم ویدئویی که برای دستیابی به یک اثر خاص در نمایش فیلم به نمایش گذاشته می‌شود، به نظر بسیار جالب می‌رسد، اما با توجه به این واقعیت که نمایش فیلم‌ها به خوبی نمایش داده می‌شود، بازیگران جوان به خوبی درک می‌کنند که چه چیزی در این فیلم نقش مهمی ایفا می‌کند. با توجه به خودکشی؟ این فیلم داستان غم‌انگیز ۵ خواهر ایرلندی است که هر یک از آن‌ها بسیار بدتر از آن است که ممکن است شما احساس بدی داشته باشید. این داستان غم‌انگیز ۵ خواهر ایرلندی است که هر یک از آن‌ها در فقر دائم و فقر شدید گرفتار شده‌اند.

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 720

مانند همه کسانی که این فیلم را مورد انتقاد قرار داده‌اند من نیز به این دلیل این فیلم را از دست داده‌ام که به نظر من صحنه‌ای کم‌تر از یک فیلم معمولی است که باعث می‌شود فیلم به عنوان زیباترین زوج زندگی من در نظر گرفته شود. این فیلم داستان را به عنوان زیباترین وجهی توصیف می‌کند که من آن سال‌ها را به عنوان زیباترین تصویر زندگی ام به یاد می‌آورم، بعد از این که تمام فیلم را با شخصیت‌های بسیار کم‌تر از هر کدام از بوته‌ها در حیاط خانواده گذراندم. علی‌رغم استعداد بازیگران، تجربه فیلم من به سادگی جنبه احساسی داشت که بسیاری از منتقدان ادعا می‌کنند این کار را برای من انجام نمی‌دهد. من در ابتدا هیجان‌زده بودم که این داستان را در تمام جنبه‌های عکاسی نمایش دهم و یا به خاطر همه دلایلی که برای من خسته‌کننده بود، فاقد روح بود و از زمانی که من آن را تماشا می‌کردم ناامید شدم و آن تجربه را تکرار نخواهم کرد. برایان Friels که در مورد پنج خواهر کوچک‌تر ازدواج می‌کند که با نیاز خود به یک مرد متحد شده‌اند در اینجا با تمرکز بیش از حد بر محیط metaphoric وارد می‌شود به جای آن سینمای بی‌حرکت و بی‌حرکت که در آن همه به نظر می‌رسد با تلاش زیاد غرق در عمق باشند.

فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 720

برای من رقص در Lughnasa یک فیلم کاملا depressing و بی‌هدف است که این داستان شروع به توسعه sputters می‌کند و سپس به کلی از هم جدا می‌شود. اگر در نظر داشته باشید که این کار را برای اجاره در نظر بگیرید، اگر ناامید و افسرده باشید ممکن است می‌خواهید چیز دیگری را در نظر بگیرید. نمی‌توانم به چیزی فکر کنم که تغییر کند و ویرایش و غیره را بهبود بخشد. من تقریبا هیچ چیز در این باره نمی‌دانستم وقتی آن را دیدم، کاملا با شگفتی از بهترین فیلمی که برای مدتی در آن دیده بودم، کاملا غافلگیر شدم. من نمی‌توانم درک کنم که چگونه بسیاری از مردم این بازی کلاسیک را با توجه به اینکه این بازی را سال‌ها پیش به نمایش گذاشته و دوست داشته‌ام و من آن را تماشا کرده‌ام تا این که این فیلم یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی است که من تا به حال دیده‌ام و این فیلم برای هر کسی که بیش از ماشین‌های سریع و لوازم عکاسی گران‌قیمت می‌خواهد باشد، قادر به درک معانی عمیق‌تر فیلم‌های اروپایی نیستم.


دانلود فیلم dancing at lughnasa
دانلود فیلم dancing in the rain
دانلود فیلم dancing in the dark
دانلود فیلم bad at dancing
دانلود فیلم cats dancing on jupiter
دانلود مستقیم فیلم Dancing at Lughnasa 2000
فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با زیر نویس
زیر نویس فیلم Dancing at Lughnasa 2000
فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با لینک مستقیم
فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 720
فیلم Dancing at Lughnasa 2000 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم Dancing at Lughnasa 2000
لینک مستقیم فیلم Dancing at Lughnasa 2000

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها