Goryachie novosti - 2009

در مسکو، یک کارآگاه زن متهور تصمیم می‌گیرد یک شکست تحقیر آمیز را که از سوی بخش او به برنامه تلویزیونی واقعیت تبدیل می‌شود را به نمایش بگذارد که در آن زمان برای حمله با پلیس پیش می‌رود.

اعضای اصلی فیلم


Andrey Merzlikin

Smirnov بازیگر

Evgeniy Tsyganov

German بازیگر

Maria Mashkova

Katya بازیگر

Sergey Garmash

Killer بازیگر

Maksim Konovalov

'Kley' بازیگر

Aleksey Frandetti

'Orda' بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

آندرس Banke (آهنگساز)آنتونی Lledo جان‌سخت و رامبو در چه وضعیتی قرار دارند؟ گلوله! این فیلم یک موضوع بسیار جنجالی است، اما بدون اینکه از لحاظ سیاسی صحیح باشد، افرادی هستند که واقعا عاشق تیراندازی با تفنگ هستند، به ویژه برای بسیاری از جوانان و افراد دیگر در سراسر جهان از دست دادن این نوع چیزها ناگهان من به یاد عکس داغ فیلم چارلی شین از دست دادن ناگهانی جنگ او به گونه‌ای افتادم که then می‌گوید: متشکرم! من باز می‌توانم از شما تشکر کنم. بالا می‌پرد تا چند توپ را پرتاب کند، سپس برگشت تا مستقیما با دوربین در یک تبلیغ تلویزیونی صحبت کند تا بگوید: جنگ! معرکه است! با لبخند عریضی که روی صورتش نقش بسته بود، تعجب نمی‌کنم که افرادی که فیلمنامه Newsmakers را می‌نوشتند، طرفداران پروپا قرص تام Clancys بودند، اما به نظر من این فیلم یکی از بهترین شخصیت‌های فیلم بود که به نظر می‌رسید فیلم اکشن را دوست داشته باشد، به همین دلیل دوست دختر شما را پشت سر گذاشته، مگر این که یک دیوانه زنجیری را درست مثل خود انتخاب کرده باشد.

در این مورد یک فیلمساز روس، جانی گاله گر را گرفت و آن را از نو ساخت، اما از آنچه که من در فیلم روسی دیدم و البته با توجه به آنچه که من در فیلم روسی دیدم و البته اگر نیت آن‌ها ممکن است برای کسی که واقعا مرا دستگیر کرده و واقعا دوست دارم به زودی آن را ببینم. بیشتر شبیه این بود که چگونه Frostbite رکورد بیش‌ترین تاثیر را شکست و خون مورد استفاده در یک محصول سویدی، آندرس Banke، رکورد بیش‌ترین شلیک گلوله‌ها را در این فیلم Infact شکست.


فیلم Goryachie novosti 2009 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Goryachie novosti 2009
فیلم Goryachie novosti 2009 سانسور شده
فیلم Goryachie novosti 2009 با لینک مستقیم
فیلم Goryachie novosti 2009 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Goryachie novosti 2009
فیلم Goryachie novosti 2009 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Goryachie novosti 2009
فیلم Goryachie novosti 2009 دوبله فارسی
فیلم Goryachie novosti 2009 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها