Shutter Island - 2010

در سال ۱۹۵۴ فرمانده یو اس یو درباره ناپدید شدن یک قاتل که از بیمارستانی برای دیوانه شدن فرار کرد تحقیق می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Leonardo DiCaprio

Teddy Daniels بازیگر

Emily Mortimer

Rachel 1 بازیگر

Mark Ruffalo

Chuck Aule بازیگر

Ben Kingsley

Dr. Cawley بازیگر

Max von Sydow

Dr. Naehring بازیگر

Michelle Williams

Dolores بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Shutter Island 2010

من این فیلم را درست قبل از اکران فیلم‌های آمریکایی تماشا کردم. این فیلم داستان فیلم سینمایی است که قبل از دیدن فیلم به نمایش گذاشته شده بود. این فیلم احتمالا برای شخصیت او بسیار عالی است. در واقع کارگردانی برای فیلم سازی بسیار عالی است. در واقع کارگردانی فیلم برای بیننده بسیار عالی است. در واقع کارگردانی برای فیلم سازی بسیار عالی است. در واقع کارگردانی فیلم را به عنوان فیلمی که به اندازه فیلم سینمایی است و کارگردان فیلم را به بیننده خود جلب می‌کند، در نظر می‌گیرد.

من تقریبا ۸ سال است که از این فیلم اجتناب کرده‌ام، از زمانی که این فیلم منتشر شد، عاشق فیلم‌های Scorceses بودم و به دنبال آن بودم که این فیلم را تماشا کنم. !! تصویری زیبا و فوق‌العاده که در حال تسخیر جزیره شاتر است، یک فیلم هیجان‌انگیز روانی است که بینندگان را در تمام طول مدت خود میخکوب می‌کند. من در ابتدا این فیلم را وقتی منتشر کردم اما نتوانستم آن را به اندازه کافی خوب به یاد بیاورم که این فیلم را از بین ذره‌بین به یاد بیاورم که در تمام طول تاریخ فیلم به یاد داشته باشد. این فیلم نشان داد که چگونه یک اسکریپت به خوبی نوشته شده می‌تواند مخاطب خود را به نمایش بگذارد.

این فیلم داستان یک فیلم معمولی نیست، اما من می‌گویم که این فیلم داستان یک فیلم معمولی نیست، اما من می‌گویم که این فیلم داستان یک فیلم معمولی نیست، اما من می‌گویم که این جزیره شاتر برای کسی که می‌خواهد این فیلم را ببیند کاملا غیرمنتظره است. شگفت‌زده نشوید اگر این را در اسکار بعدی ببینید.

فیلم Shutter Island 2010 سانسور شده

مارتین اسکورسیزی یک‌بار دیگر این کار را انجام داد و تمام جزئیات این فیلم را به اندازه کافی ساده و فوق‌العاده ساده نگه می‌دارد. این فیلم همه چیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این فیلم هر دقیقه از آن لذت می‌برد و به همه توصیه می‌کند. حتی اگر شما طرفدار پروپا قرص این ژانر نباشید، این فیلم خیلی بیشتر به آن علاقه دارد. تدی از پذیرفتن این حقیقت امتناع می‌کند که همسرش پس از کشته شدن فرزندان خود، همسر خود را کشت و نقش خود را ایفا کرد. آخرین لحظه نشان می‌دهد که او بالاخره آن را درک کرده‌است، اما وانمود می‌کند که برای اجتناب از زندگی با غم و اندوه، نمی‌داند که او هم نمی‌داند.


فیلم Shutter Island 2010 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Shutter Island 2010
فیلم Shutter Island 2010 دوبله فارسی
فیلم Shutter Island 2010 با کیفیت 1080
فیلم Shutter Island 2010 سانسور شده
لینک مستقیم فیلم Shutter Island 2010

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها