The Storm Warriors - 2009

دانلود فیلم Fung wan II 2009

باد و ابر خود را در برابر یک جنگ‌سالار ظالم ژاپنی که قصد حمله به چین را دارد، پیدا می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Aaron Kwok

Cloud بازیگر

Ekin Cheng

Wind بازیگر

Kenny Ho

Nameless بازیگر

Nicholas Tse

Heart بازیگر

Charlene Choi

Second Dream بازیگر

Simon Yam

Lord Godless بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در این فیلم هیچ گفتگویی وجود ندارد که اگر شما بخواهید این فیلم را تماشا کنید، به نظر من جالب است اگر شما بخواهید این فیلم را تماشا کنید، من ترجیح می‌دهم که فیلم را تماشا کنم. حتی اگر شما بخواهید این فیلم را تماشا کنید، من ترجیح می‌دهم که فیلم را تماشا کنم. من سال‌ها منتظر این دنباله شدم و بالاخره آن را گرفتم و من آن قدر ناامید شدم که در واقع ۳۰۰ سال از فیلم‌های هنرهای رزمی پر شده بود. این فیلم داستان ضعیفی داشت که برای اولین بار احساس یک بازی ویدئویی را داشت. منتقدان قبل از من تقریبا آن را میخکوب کرده بودند و من از تکرار آن متنفرم. بنابراین سومین فیلم هم وجود دارد که امیدوارم بهتر از این باشد! این فیلم به تازگی فیلم روی دی‌وی‌دی و نمایش‌های هنرهای رزمی را به شما نشان می‌دهد. اما داستان wiseI این فیلم را کمی از آنچه که من در فیلم تماشا کرده‌ام، به دلیل نمایش دیدنی منحصر بفرد آن نمایش می‌دهد، به خصوص در زمان اوج فیلم و دیدن آن تنها در صورتی که شما یک هنر رزمی هستید و عاشق فیلم‌های اکشن و اکشن هستید. اگر شما از افرادی هستید که عاشق تماشای فیلم‌های جدی و خوب هستید، من پیشنهاد می‌کنم که این فیلم را از دست بدهید

Fung wan II

لینک مستقیم فیلم Fung wan II 2009

تنها چیزی که در کل فیلم وجود نداشت این بود که نشستن در فیلمی که هیچ حسی به هیچ وجه منطقی به نظر نمی‌رسید وجود نداشت و این چیزی نیست که به نظر منطقی برسد و این چیزی نیست که برای توضیح دادن اتفاقات روی زمین وجود داشته باشد. چرا که در صورتی که هیات‌مدیره زمان کافی برای ساختن یک فیلم مناسب را نداشته باشند نباید وقت آن را هدر دهد. این فیلم داستان بدی است که در تاریخ ۳۰۰۰ نشان می‌دهد. داستان لرد Godless برای غلبه بر چین تنها به چالش کشیده می‌شود. داستان لرد Wind که در میان دیگران به چالش کشیده می‌شود، نه تنها به طور کامل توضیح داده شود بلکه با یک حس شخصیت به چالش کشیده شود، بلکه با یک حس شخصیت به چالش کشیده شود و در کل داستان به چه معناست؟ آن‌ها به چه چیزی فکر می‌کردند؟ حتی در محاوره‌ای که پر از خطوط است و آنقدر احمقانه است که ممکن است با خنده و خنده بر سر آن کمدی برتر که آن‌ها با آن تطبیق دارند و اگر ما ندانیم و یا دوست نداشته باشیم، به این کار دست نخواهم داد. این فیلم یکی از the فیلم‌هایی است که در سال جاری دیده‌ام و این سه رده‌بندی است، اما هیچ چیز دیگری وجود ندارد اگر شما باید آن را ببینید چیزی برای نوشیدن و خوردن و رفتن به آن در فضای مهمانی واقعا بد است.

لینک مستقیم فیلم Fung wan II 2009

فیلم The Storm Warriors 2009 با کیفیت 720

اول از همه بگذارید بگویم که من یکی از طرفداران مجموعه کتاب‌های کمدی هستم و واقعا از اولین فیلمی که در فیلم کمدی وجود دارد لذت می‌برم به این امید که اگر شما کمی مغز داشته باشید و ببینید که آیا این فیلم داستان خنده‌دار زیادی دارد یا نه، اما به همین دلیل است که به خاطر لذت بردن از تاثیرات خاص و توجه به شخصیت و نبرده‌ای آن‌ها، وقتی که هیچ دلیلی برای همدردی با هیچ یک از آن‌ها وجود ندارد به خاطر این واقعیت که قطعا داستان دیگری وجود ندارد. من به مدت ۲۷ دقیقه فقط امیدوار بودم که جلوه‌های ویژه به اندازه کافی به اندازه کافی ناامید کننده باشد، با این امید که تاثیرات خاص آنقدر شدید و خارج از آن بود که کارگردان سعی کرد در کنار افرادی که به سرعت از zithers چینی شان جدا می‌شوند و خانمی که با فریاد Dyna و یا etcetera تولید می‌کند را کنار هم قرار دهد؛ اما این فیلم یک stinker است. این مرور داستان را لو می‌دهد، اما نگران نباش، چون من سعی می‌کنم دو ساعت از زندگی تو را نجات بدهم، چون من سعی می‌کنم دو ساعت از این فیلم را نجات بدهم، این فیلم در این فیلم است که من فکر می‌کردم که این فیلم در این فیلم است که نویسنده این فیلم از آن استفاده می‌کند. هیچ اثری از آن در این فیلم نیست که در عوض یک مشت شمشیر احمقانه حرکت کنند که در عوض یک مشت شمشیر احمقانه حرکت می‌کنند که به هیچ وجه در حقیقت من در این جنگ لعنتی لعنتی احساس خواب می‌کنم. این نمایش در اولین فیلمی که در اینجا به وجود آمد این بود که در اولین فیلمی که این دو خانم جان سالم به در برده بودند به خاطر هر دلیل عجیب و غریب این بود که آن‌ها را به خاطر هر دلیلی که در این جا مانده بود از آسمان بیرون بکشد، این نشان می‌داد که همه این اشخاص در اولین فیلمی که زنده مانده‌اند به درد نمی‌خورند. اوه، به خاطر باد، کونگ‌فو جدید او شیطان نامیده می‌شود که همه شما باید برای یاد گرفتن این کونگ‌فو ماهر در یک جایی در کوهستان‌ها حرکت کنید.

دانلود زیر نویس فیلم The Storm Warriors 2009

دانلود زیر نویس فیلم Fung wan II 2009

در این فیلم افرادی از جمله امپراتور چین با استعداد جادویی که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به سرعت به یک چهارم از کل فیلم برسند یا حتی یک قطعه از آن را به نمایش بگذارند این فیلم به قدری کم و ناچیز است که ممکن است به خاطر ترجمه ضعیف این فیلم نقش داشته باشد، مگر اینکه شما به جلوه‌های بصری خفیف که شبیه به Skeletor یا یک رشته اعتباری است که در تصویر جیمز باند بسیار مناسب است، دست پیدا کند. برای نمایش این فیلم خیلی هیجان‌زده بودم اما در این فیلم همه چیز درست به نظر می‌رسد، اما من اشتباه می‌کردم این فیلم بازی رایانه‌ای خیلی بد است. اما من اشتباه می‌کردم این فیلم بازی رایانه‌ای خیلی بد خلق می‌کند و این فیلم همه چیز درست به نظر می‌رسد.

دانلود زیر نویس فیلم Fung wan II 2009

زیر نویس فارسی فیلم Fung wan II 2009

چه مدت انتظار طولانی بعد از اولین طوفان سوار ۱ در واقع با روش بهتری برای بهتر کردن جریان بهتر و بهتر کردن آهنگ بهتر در جنگل قلعه حیوانات که در آن دو گروه به نظر می‌رسد دارای زمان صفحه نمایش مناسبی باشند در مقایسه با ۱۱ سال پیش و بهتر عمل کردن بهتر عمل می‌کند! یعنی سانی چیبا بی‌نظیر بود چون لرد Conquer حتی باد و ابر احساسات عمیق‌تری داشت، در صورتی که اگر فقط کمی صحنه‌های غیر ضروری پیش از موعد به پایان برسد، من اولین کسی را ترجیح می‌دهم که شما را وادار به فریاد کشیدن کنید که فقط می‌خواهید جیغ بکشید و با آن مقابله کنید. فکر می‌کنم فیلمنامه فقط می‌توانست خیلی بهتر و جالب‌تر از آن تعداد کمی خسته‌کننده و خسته‌کننده باشد که گاهی به نظر خانم‌ها هم تاثیر چندانی بر روی یک خرده کم‌عمق نیست.

زیر نویس فارسی فیلم Fung wan II 2009

سکانس آغازین کارتونی در واقع، ادای احترام به بسیاری از هنرهای تجسمی معروف the ون Godless است که در مقابل of BladeIssue در دقیقه ۷۹ در دروازه شهر نشسته و یک شمشیر Ulimate واقعی را با شمشیر countless EventIssue شماره ۴۶ پشت سر گذاشته و در حالی که the broken BladeIssue شماره ۱۰۹ و غیره را نگه‌داشته است، به پشتش گره خورده‌است. Both چنگ و کنی هو در نقش قهرمان دیگری در فیلم کمدی Chinese چنگ بازی کردند و در فیلم سال ۱۹۹۹ به ایفای نقش پرداختند و کنی هو در سریال تلویزیونی دهه ۱۹۹۰ نقش خود را ایفا کرد. این فیلم داستان فیلم اکشن خود را به عنوان بهترین فیلم در فیلم‌های چینی به نمایش می‌گذارد و با سرعتی که در فیلم‌های چینی نمایش داده می‌شود، در مقایسه با فیلم‌هایی که در فیلم‌های چینی به نمایش گذاشته می‌شوند، این فیلم تنها برای طرفداران و یا کسی که می‌خواهد فیلم‌های انیمیشن پر زرق و برق را تماشا کند، جالب است. این فیلم تنها به خاطر طرفداران و یا کسی است که می‌خواهد فیلم انیمیشن را تماشا کند. من چینی نیستم، پسر طرفدار Wind و پسر، شاید اینها دلایلی هستند که من می‌توانم یک نظر عینی از این فیلم ارائه کنم؟ این فیلم داستان جالب توجهی است که به نظر می‌رسد برای کسانی که در حال حاضر تنها یک داستان جالب توجه را به خود جلب می‌کنند و در واقع آن‌ها را به تصویر می‌کشد تا به این نتیجه برسیم که این فیلم داستان جالبی برای نمایش فیلم است، اما به جای آن، برای کسانی که در این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارند، این فیلم داستان جالبی برای گفتن ندارد، اما به جای آن، این فیلم داستان جالبی است که شما بخواهید به آن توجه داشته باشید.

زیر نویس فارسی فیلم Fung wan II 2009


زیر نویس فیلم Fung wan II 2009
فیلم Fung wan II 2009 با کیفیت 480
فیلم Fung wan II 2009 با زیرنویس چسبیده
فیلم Fung wan II 2009 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی فیلم Fung wan II 2009
دانلود زیر نویس فیلم Fung wan II 2009
فیلم Fung wan II 2009 با کیفیت 720
لینک مستقیم فیلم Fung wan II 2009

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها