Cinderella - 2015

وقتی که پدرش به طور غیر منتظره بمیرد، الا خود را با نامادری ظالم و scheming و her که هرگز امید واهی نخواهد داشت، بعد از برخورد با یک بیگانه پر زرق و برق، از نو شروع به تغییر کرد.

اعضای اصلی فیلم


Stellan Skarsgård

Grand Duke بازیگر

Cate Blanchett

Stepmother بازیگر

Lily James

Cinderella بازیگر

Richard Madden

Prince بازیگر

Helena Bonham Carter

Fairy Godmother بازیگر

Nonso Anozie

Captain بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

هر جادویی که بخواد می‌تونه بگه! سیندرلا یک دختر خدمتکار با دو خواهر ناتنی زشت سوفی James و هالیدی گرنجر و مادر ظالم او، ریچارد Blanchett است که باید ظاهر شود، اما آن دختر خدمتکاری که لباس خیره‌کننده و دمپایی‌های شیشه‌ای پوشیده بود که توسط هلنا بونهام کارتر به او داده شد. از رابطه عاشقانه به داستان کمی تغییر یافته این فیلم تماشایی بود! فیلمنامه براساس داستانی که برای اولین بار به نمایش درمی آمدند، زیبا بودند و بازیگران می‌توانستند جرقه عشق جوانی را از طریق یک داستان عاشقانه و اله‌ام بخش از یک دختر خدمتکار کثیف و یک شاهزاده خانم جذاب که به این فیلم ۸۱۰ ضربه به من می‌دهند نمایش دهند. من مطمئن نیستم که تمایل به فیلم دیزنی داشته باشم، اما من شخصا فکر کردم که این فیلم چقدر زیبا بود و من دوست داشتم که سیندرلا از ابتدا تا آخر چطور تغییر کرد اما من دوست داشتم که سیندرلا از ابتدا تا آخر فیلم را دوست داشته باشم اما این فیلم باعث شد که من واقعا این فیلم را به هر کسی که انگیزه‌ها خیلی واضح بودند و من تمام فیلم را برایش جستجو می‌کردم. این فیلم را به جای یکی از ۲۰۲۱ نگاه کنید، به این خاطر که این فیلم اثر وحشتناکی دارد و این فیلم خیلی عالی نیست، اما نگاه کردن به این فیلم فوق‌العاده است.

Cinderella

Salamu alaykum این فیلم از والت دیزنی پیکچرز یک فیلم عالی و موفق است که برای من سخت است که ببینید چطور برخی از مردم والت دیزنی را به خاطر حسادت بد می‌دانند. این فیلم یک فیلم خانوادگی عالی است که شما باید ببینید آیا شما کودک هستید یا بزرگ‌سال. داستان هنوز یک داستان قدیمی برای طراحی مد روز و تمجید و ستایش سیندرلا و رقص سیندرلا و رقص دو صحنه‌ها خیلی زیبا هستند و واقعا این نمایش را که لی‌لی جیمز واقعا جذاب و جذاب است تماشا می‌کند. من چیزی را نمی‌فهمم که مردم انتظار دارند فیلم بازسازی‌شده فیلم سیندرلا به داستان و ایده‌های اصلی سیندرلا اصلی نوشته شده باشد و این دقیقا همان چیزی است که فیلم را منتقل می‌کند و من کاملا از آن لذت بردم. این فیلم را دوست داشته باشید! نه مثل اصل است، اما به روش خودش عالی است! این سیندرلا به عنوان شخصیتی که مادر بزرگ هنوز بزرگ و سیندرلا است عالی است من فکر می‌کنم که سیندرلا ساکت است و زیبایی و قدرت آرام او از بین می‌رود و من عاشق این فیلم هستم و همیشه دوست دارم که این فیلم را تماشا کنم.

دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور زبان اصلی

از تمام فیلم‌های اکشن زنده دیزنی و از همه داستان‌های سیندرلا این عکس عالی بود و من عاشق تاثیرات تصویری آن بودم که این تبدیل رسوا کننده بود. من آرزو می‌کردم که هلنا بونهام کارتر در آن بازی کند، اما بخش او به طور ناامیدانه کوتاه بود. مطمئنا هنوز هم هنوز چند تا از تاریخ اصیل نسخه اصلی فیلم داستان اصلی را به دست اورده است، اما سیندرلا هنوز هم سال‌ها بعد از آزاد شدن احساس می‌کند اما سیندرلا به زیبایی کارگردانی و cinematographed است و کنت Branagh این کار را کرد؟ چرا فیلم‌هایی مثل این در صنعت امروزی وجود دارند؟ خوب، برای یک چیز و حتی با وجود اینکه فیلم‌هایی مثل این در خط لوله Disneys قرار دارند، می‌تواند به خوبی انجام شود.

دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور زبان اصلی دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور زبان اصلی

اگرچه این موضوع در مورد نامادری است که می‌خواهم اولین بار بگویم که من تمام شخصیت‌های فیلم را به خوبی می‌شناسم و به نظر من یک کارگردان عالی است که به نظر من هیچ توجیهی ندارد. بدون اینکه بیش از حد در مورد این فیلم انیمیشن فکر کنم، سیندرلا واقعا جادویی بود اما این نسخه جدید قطعا مورد علاقه من نبود اما این نسخه جدید قطعا عمق و پس‌زمینه برای شخصیت او بود.

دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور زبان اصلی

دانلود فیلم cinderella 2015 دوبله فارسی سانسور شده

این فیلم داستان سیندرلا را تعریف می‌کند و اگر شما بخواهید فیلمی درباره سیندرلا با او ملاقات کنید او می‌تواند با دختری زیبا و مهربان ازدواج کند که با او ازدواج می‌کند و بعد از اینکه ۴۰ سال دارد او به دوستان فمینیستی خود شکایت خواهد کرد که تمام افراد خوب در آن زندگی می‌کنند و دوران بارداری او بیش از حد است.

دانلود فیلم cinderella 2015 با دوبله فارسی

این فیلم در مقایسه با فیلم‌هایی که در دهه ۱۹۵۰ به خوبی مورد استقبال منتقدین قرار گرفته بود، نشان می‌دهد که این موضوع به هیچ وجه به اندازه شخصیت اصلی نیست، بلکه این است که آن‌ها باور می‌کنند که این فیلم به خوبی مورد استقبال منتقدین قرار می‌گیرد. من نظرات بسیار منفی را مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم که این افراد به تماشای فیلم رفتند، اما واقعا آن را نمی‌دیدند و برای اولین بار یک مرور کوتاه و بسیار کوتاه را بدون هیچ ماده‌ای به آن نشان ندادند؟ حدس بزن چی شده؟ Itll احتمالا از هم اکنون ۲۰ سال از نو بازسازی خواهند شد. این کار چه ارتباطی با چه خوب و چه بد دارد؟ چه اهمیتی داره؟ اما در واقع چیز دیگری است که می‌گوید: راه‌هایی که ناامید کننده بود چه بود؟ یک نظر خالی وجود ندارد که فقط برای کودکان ساخته شود و نه برای بزرگسالان واقعا؟ ! من ۴۶ ساله و دوست دخترم در ۳۰ سالگی او این شب گذشته را دیدیم و از آن لذت بردم و به اندازه بچه‌ها لذت بردم و حدس زدم که چی؟ پدر و مادرشان هم از این کار لذت می‌برند؟ در دنیا فقط برای بچه‌ها چطور است؟ تعجب کردم که آن‌ها به طور مستقیم و در یک روش کاملا بالغ رفتار کردند بدون اینکه آن را برای بچه‌های بسیار کمی آزار دهند. این فیلم بسیار خسته‌کننده بود، یا به چه شیوه‌ای خسته‌کننده بود؟ یک پتوی دیگر هیچ چیز جدیدی نیست؟ فیلم داستان یک داستان واقعی برای سیندرلا و دیگر فیلم سازان نشان نمی‌دهند که این فیلم تنها یک داستان واقعی برای سیندرلا است. آن‌ها فقط برای فیلم داستان واقعی را به تصویر می‌کشند و حتی داستان‌هایی در مورد اینکه چه کسانی در آن دوران فیلم انیمیشن می‌سازند - نه خوب یا خیلی خوب در صورتی که هیچ یک از نسخه‌های بعدی فیلم انیمیشن ۱۱۲ سال را نداشته باشند. در فیلم هیچ nothing بی‌مزه نیست، چرا که هر کسی واقعا فکر می‌کند که بازی کردن چنین دختر خوبی به عنوان الا و تعادل در مقابل همه چیزهای منفی که برای او اتفاق می‌افتد چیست؟ من در کار نیستم، اما قطعا تفاوت بین یک فیلم خسته‌کننده و یک سرگرمی خوب را می‌دانم.

دانلود فیلم cinderella 2015 زیرنویس فارسی

من احساس کردم که داستان سیندرلا به خوبی انجام شد. نمایش فقط به خاطر داستان پریان بود و هنرپیشه‌های زن و هنرپیشه نقش خود را به طرز شگفت آوری به نمایش می‌گذاشتند و فیلم را تبدیل به فیلمی بازی می‌کردند که به نظر من تمام دختران کوچک و حتی بزرگ‌ترها مثل من می‌توانند درک کنند که آن‌ها چطور با فیلم بازی کردند. سیندرلا یک فیلم خوب است اما این فیلم اکشن زنده و غیر ضروری اش هیچ چیز به داستانی که فکر می‌کردم به استثنا هلنا بونهام کارتر انجام داد چندان جالب نیست اما اگر بخواهم داستان سیندرلا را تماشا کنم می‌خواهم نسخه انیمیشن کلاسیک دیزنی را انتخاب کنم. ناامیدی من این بود که منتقدان از این اثر بی‌عیب و نقص تشخیص داده بودند که توصیفات مادر و دخترهایش به طور اگاهانه در برابر بازگو کردن نکات اصلی ویرایش شده بودند، اما هیچ وقت احساس نمی‌کردم که این فیلم فیلمی برای تمام خانواده خوب است که برخی از نوجوانان دوست دارند برای دیدن فیلم‌های به یاد ماندنی که آن را به صفحه نمایش ما می‌سازند، شانس کمی داشته باشند.

دانلود فیلم cinderella 2015 دوبله فارسی

فلش ReviewThis ۲۰۱۵ یک نسخه از کیفیت عالی و مدرن است و به داستان کلاسیک Stellar جلوه‌های تصویری می‌پردازد که به لباس‌های پر زرق و برق و لباس‌های مجلل نمایش داده می‌شود و این صحنه نمایش را با بچه‌های شما هماهنگ می‌کند و این درست همان عدالت اصلی است.


دانلود فیلم cinderella 2015
دانلود فیلم cinderella 2015 زبان اصلی
دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور
دانلود فیلم cinderella 2015 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم cinderella 2015 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم cinderella 2015 دوبله فارسی
دانلود فیلم cinderella 2015 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم cinderella 2015 با دوبله فارسی
دانلود فیلم cinderella 2015 دوبله فارسی سانسور شده
دانلود فیلم cinderella 2015 بدون سانسور زبان اصلی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها