A Man Called Ove - 2017

دانلود فیلم En man som heter Ove 2017

Ove، یک بازنشسته بیمار، که روزه‌ای خود را صرف اجرای مقررات پیوند بلوک و دیدار همسرش & apos می‌کند، سرانجام زندگی خود را به عنوان یک دوستی غیر محتمل با همسایگان جدیدش توسعه می‌دهد.

اعضای اصلی فیلم


Rolf Lassgård

Ove بازیگر

Bahar Pars

Parvaneh بازیگر

Filip Berg

Unga Ove (young Ove) بازیگر

Ida Engvoll

Sonja بازیگر

Tobias Almborg

Patrick بازیگر

Klas Wiljergård

Jimmy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این داستانی است از یک مرد پیر افسرده و عصبانی که به تازگی شریک زندگی خود را از دست داده‌است، اما اگر به نظر برسد که برای رسیدن به چیزی که هر کسی سزاوار آن است، یک زندگی صلح‌آمیز و در نهایت یک مرگ آرام باشد، آن چیزهایی هستند که من یاد گرفته‌ام یا حداقل خودم را به یاد دارم در حالی که این فیلم فوق‌العاده را تماشا می‌کنم. یکی از بهترین فیلم‌هایی که من در این دهه دیده‌ام، مسیری است که به خوبی انجام می‌شود و یک کاراکتر عجیب و غریب است که به دست آوردن قلب شما خوب است یا در این فیلم بهترین کارگردانی هنری است که همه افراد درگیر را تبریک می‌گوید. این فیلم درباره یک مرد مسن است که به نظر می‌رسد بد اخلاق است، داستان پشت او را به عنوان یک شاهکار مطلق بیان می‌کند. اگر شما کتاب عظمت فیلم را نخوانده باشید، حتی اگر به on علاقه داشته باشید، باز هم یک جواهر خواهد بود که شما نباید آن را از دست بدهید، من بسیار محافظه‌کار هستم، اما این یکی واقعا شایسته آن است! این فیلم داستان فیلم سویدی است که با توجه به اینکه چگونه این فیلم داستان فیلم کمدی را به تصویر می‌کشد، برای هر کسی که به تازگی وارد یک فیلم کمدی شده باشد، به اندازه کافی متفاوت بوده‌است. این فیلم داستان یک فیلم کمدی خوب برای هر کسی است که به طور مرتب بر روی صحنه نمایش فیلم بازی می‌کند.

En man som heter Ove

زیر نویس فارسی فیلم
A Man Called Ove 2017

این فیلم داستان گرمی است اما در عین حال به نظر می‌رسد که این فیلم داستان گرمی دارد اما در عین حال به نظر می‌رسد که در حال حاضر بیشتر از آن چیزی نیست که شما قبلا شنیده‌اید. این فیلم داستان گرمی است اما در عین حال به نظر می‌رسد که این داستان یک فیلم گرم است که به هیچ کسی آسیب نمی‌زند، بلکه یک فیلم گرم است که به کسی آسیب نمی‌زند، بلکه یک فیلم گرم نیز هست. من این فیلم را با گفتن این جمله که داستان فیلم درباره اینکه داستان فیلم درباره این فیلم چگونه خواهد بود و چه تعداد زیادی از مردم در سرتاسر سوئد نمایش می‌دهند تجربه کردم و گفتم که این فیلم بهترین فیلم سویدی است که من در طول ۳۰ سال تجربه کردم و می‌گویم که این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های سویدی است که من در طول ۳۰ سال تجربه کرده‌ام و این فیلم را به همه بینندگان توصیه می‌کنم، مهم نیست که شما چقدر پیر هستید یا چه نوع شخصی هستید.

زیر نویس فارسی فیلم En man som heter Ove 2017

Ove و Patrik توبیاس ۲۰۱۲ یک دوست قدیمی ناراضی هستند که عنوان مدیر دارایی خود را به عنوان دوست قدیمی خود و همسرش به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ماندن به عنوان یک دوست قدیمی و همسرش به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به عنوان بهترین بازیگر زن و دوستان خود انتخاب کرده‌است. این فیلم به دلیل بسیاری از دلایلی که ما به بازیگران و مکان‌های ناآشنا معرفی می‌کنیم، یک محیط منحصر به فرد است. قطعا یکی از آن‌ها باید فیلم‌های زندگی شما را تماشا کند! این فیلم قطعا در ۱۰۰ فیلم برتر جهان قرار دارد، حداقل برای من یک داستان ساده از چیزی است که زندگی باید به ارمغان بیاورد و اینکه چرا این فرد خلق و خوی ما را دارد و اینکه چرا این فرد متعجب است چرا این فرد خلق و خوی انسانی دارد و اینکه چرا این شخص به آرامی کتاب را می‌خواند و بخشی از آن است، چیزی بیشتر از این چیزی نیست که من بتوانم به شما بگویم.

زیر نویس فارسی فیلم En man som heter Ove 2017

فیلم
A Man Called Ove 2017 بدون سانسور

من این فیلم را دیدم که نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی شد و تصمیم گرفت آن را تماشا کند و باید بگویم که من نابود شدم! داستان زیبا و شخصیت‌های بزرگی که شخصیت‌های آن خیلی خوب خلق شده‌اند، هر دوی آن‌ها می‌خندیدند و گریه می‌کردند، در حالی که نگاه کردن به آن را به یاد می‌آورم که آخرین باری بود که گریه می‌کردم. این فیلم هم برای من جالب است و هم جالب است، اما این یکی بدون شک بهترین فیلم برای اسکار است، من به شدت توصیه می‌کنم که به کسی توصیه کنم! این موضوع بسیار خوب بود و من موافقم که شخصیت او نتیجه مورد انتظار او بیشتر از فیلم‌های خارجی است، اما بعد از آن که شما درست متوجه شوید که شخصیت او نتیجه مورد انتظار او بیشتر است، اما تحسین برای این یکی کمی مشکل است اگر شما داستان‌های احساساتی را دوست داشته باشید اما من هیچ چیز خاصی را در اینجا نمی‌بینم.


دانلود فیلم man of steel
دانلود فیلم manolete
دانلود فیلم manhattan
دانلود فیلم man on the moon
دانلود فیلم manifesto
دانلود فیلم manolete با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم man of steel 2013
دانلود فیلم manolete 2008 زبان اصلی
دانلود فیلم man of steel 2
دانلود مستقیم فیلم En man som heter Ove 2017
فیلم En man som heter Ove 2017 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم En man som heter Ove 2017
فیلم En man som heter Ove 2017 سانسور شده
فیلم En man som heter Ove 2017 بدون سانسور
زیر نویس فارسی فیلم En man som heter Ove 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها