A Private War - 2019

یکی از مشهورترین خبرنگاران دوران ما، ماری کالوین، یک روح سرکش و بی‌باک است که به خط مقدم درگیری‌ها در سرتاسر جهان کشانده می‌شود تا صدای محرومان شنیده شود.

اعضای اصلی فیلم


Rosamund Pike

Marie Colvin بازیگر

Corey Johnson

Norm Coburn بازیگر

Alexandra Moen

Zoe بازیگر

Tom Hollander

Sean Ryan بازیگر

Faye Marsay

Kate Richardson بازیگر

Jesuthasan Antonythasan

Thamilselvan بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم A Private War 2019

این فیلم به جنگ خاورمیانه نگاه می‌کند و به نظر نمی‌آید که داستان کامل از این فیلم لذت ببرد. این فیلمی بود که مقدار زیادی از عملکرد Rosamund Pikes (استنلی توچی)و بسیاری از اجراهای دیگر در این فیلم وجود داشت. این فیلم در مورد ترسناک بودن جنگ و جسارت یک زن بود که به نظر من برای انجام کاری که او انجام داد نزدیک بود و اینکه چه تعداد از مخالفانی که در این فیلم به سر می‌برند، دل و جراتش را به دست خواهند آورد تا به طور واقعی وارد قلمرو جنگی شوند، مثل این که او این کار را کرد و چه کاری انجام داد؟ احتمالا ۲ اگر این کار آسان باشد که از اتاق نشیمن خود شجاع باشید این فیلم را به مدت نیم ساعت تلاش کردم این فیلم در اصل فیلمی درباره یک گزارشگر جنگ اعتماد است که توسط دوستانش به عنوان احترام به او ایجاد شده‌است و منظورم این است که او در حال گشت زنی با سربازان سریلانکا است و تقریبا درست در جبهه قرار دارد؟ زود باش! بله، همیشه بهترین انواع تحصیل‌کرده اید که گزارشگران جنگی هستند، شما به من می‌گویید که با تمام این مردان و زنان نظامی سابق، اینها تنها افرادی هستند که صلاحیت انجام این کار را دارند؟ بدون شک آن‌ها قطعا این تکالیف را برای the و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار و اعتبار برای آن‌ها به حساب نمی‌آورند، چون این یک فیلم خوب نیست که ارزش نگاه کردن به زمان خود را داشته باشد.

لینک مستقیم فیلم A Private War 2019

دانلود زیر نویس فیلم A Private War 2019

یک فیلم مستند که در زمان جنگ داخلی سری‌لانکا، عراق و سوریه به عنوان خبرنگار در مورد آنچه که ما نیاز داریم به عنوان خبرنگار در جنگ‌های داخلی لیبی و سوریه است که در آن او به عنوان خبرنگار در درگیری‌ها در لیبی و عراق به کار می‌رود. این فیلم داستان یکی از بهترین خبرنگاران جنگ در تمام زمان‌ها است و داستان یکی از بهترین خبرنگاران جنگ در تمام زمان‌ها را بازگو می‌کند. این فیلم داستان او است، شاید در چند سال بیش از ماری Colvins نقش سخاوتمندانه ای داشته باشد و این پیام آشکار می‌شود که فیلم نه در مورد جنگ بلکه در مورد واقعیت و ایده‌آلیسم سرد و علاقه و وسواس یک گزارشگر جنگ، یک فیلم خوب و یک نمایش زیبا از مهارت‌های هنری of پایک یک است. ارتش آزاد سوریه به معنای لفظی است که چرا هیچ سنی در کشور از آن‌ها حمایت نمی‌کند. خطراتی که خبرنگاران جنگ با آن‌ها رو به رو هستند، موضوع مهمی است و شما فکر می‌کنید که برای یک داستان جذاب به خصوص یک داستان واقعی زندگی خواهید کرد، اما این فیلم شما را نگه می‌دارد.

دانلود زیر نویس فیلم A Private War 2019

اگر شما این پریما facie را دیدید و هیچ تحقیقی در زمینه درگیری در lybia سوریه انجام نداد، ما دیدیم که او در طی یک مصاحبه جان خود را از دست داد و نه چیزی که من می‌خواهم با آن ارتباط داشته باشم. به عنوان یک رای‌دهنده مستقل آمریکایی، یک زن قدرتمند و شجاع که خود را به زمین کشانده است تا داستان این را بگوید که چگونه مسلمانان بد آن را خوب می‌دانند و به خوبی کنار هم قرار می‌دهند تنها کل محتوای آن سیاسی است اگر شما تصمیم بگیرید که بدون توجه به زندگی خودش و یا تیم خودش تنها به پنج دقیقه آخر برسد. من فکر کردم که کار بازیگری در اقلیت انجام شده‌است اما من فکر نمی‌کنم که یک بازیگر خوب باشد من فکر می‌کردم که کل روزنامه نگاران تحت حمایت خود به تنهایی از آنچه که من اغلب آن‌ها را برای افزودن وزن به آنچه که یک خبرنگار به سوریه می‌رود انجام می‌دهد و داستان می‌میرد و نه اینکه من مجبورم که ۴۱۰ مورد را برای من انجام دهد.

دانلود زیر نویس فیلم A Private War 2019

فیلم A Private War 2019 بدون سانسور

یک نقش بسیار متفاوت برای Rosamund پا پا و یا هر فیلم دیگری که به تازگی ساخته شده‌است، این فیلم ساده‌ای نیست که صحنه‌های خشن جنگ را تماشا کند و مردم واقعی را نشان دهد که در واقع اثر زیادی برای من ایجاد کرده‌اند و نه تمرکز کافی بر روی هم برای توسعه کامل شخصیت یک پا یک اجرا کرد و داستان ماری Colvins ارزش دیدن را دارد. اگر شما یک استخوان همدلانه را در بدن خود داشته باشید نمی‌توانید به آن‌ها کمک کنید، اما احساس کنید برای افرادی که به طور مرتب به خشونت در سوریه و یک صحنه می‌پردازد، یک پا یک شگفت‌انگیز است و باید توجه اسکار را جلب کند. این فیلم یک فیلم مشکل است چون شما باید واقعا همه stories را بدانید. در حالی که خانم کالوین انتخاب خود را به عنوان یک خبرنگار جنگ در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک خبرنگار جنگ در سال ۲۰۰۳ در نظر می‌گیرد و بعد از آن به عنوان خبرنگار جنگ جهانی OF در سال ۲۰۰۳ به عنوان خبرنگار جنگ جهانی his انتخاب شد و پس از آن به عنوان خبرنگار جنگ جهانی کینگ در سال ۲۰۰۱ به کار خود ادامه می‌دهد. این یک فیلم اکشن نیست و نه یک فیلم سیاسی - داستان یک زن که به خط مقدم جنگ‌های بزرگ و جنگ از دهه ۸۰ تا فوت او دست می‌زند، داستان انسانی ماری و PTSD است که بعدها با دیدن صحنه‌های وحشتناک جنگ و تلفات انسانی در زمان جنگ با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

فیلم A Private War 2019 بدون سانسور

زیر نویس فارسی فیلم A Private War 2019

متاسفانه بیش از حد واکنش نشان داده و غیر طبیعی بود و همچنین مبتنی بر دروغ گفتن و حمایت از آمریکا بود که نقش کلیدی در این جنگ داشت من می‌توانستم آن را تماشا کنم تا پایان با این ناامیدی که به شما قول می‌دهم که مطلقا چیزی را از دست ندهید. در قسمت آخر این فیلم به نظر بسیار ساده می‌رسد و با توجه به این که یک جنگ خصوصی بسیار مناسب است و به جای آن که به طور کلی به نظر برسد، به سختی می توان آن را با گذشت زمان به نمایش گذاشت. در حالی که هیچ یک از این فیلم‌ها به اندازه کافی پر زرق و برق نبوده اند و در عین حال به سختی می توان آن را به تصویر کشید.

در طرف دیگر همه چیز کاملا سنگین و بی‌ربط به نظر می‌رسد، اما وقتی یکی از همکاران maries در فیلم می‌گوید: شما مغز نظامی ندارید که به اندازه کافی احساس سردرگمی داشته باشد، اما وقتی یکی از همکاران maries در فیلم گفت که شما مغز نظامی ندارید، اما در اینجا کافی است که هر یک از دانشجویان روزنامه‌نگاری را نگاه دارید که اهمیت آن برای روزنامه نگاران of در دنیای ما مهم است. من شک دارم که آنچه که من تماشا می‌کردم بهترین نمونه از روزنامه‌نگاری خوب ماری کالوین بود که به عنوان یک انسان و روزنامه‌نگار تبدیل به یک جنگ جهانی شده بود که حتی امروزه ما نمی‌توانیم از نتایج آن مطمئن باشیم.

زیر نویس فارسی فیلم A Private War 2019
دانلود فیلم a private war دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم private محصول 2003
دانلود فیلم saving private ryan
فیلم A Private War 2019 با زیر نویس
دانلود مستقیم فیلم A Private War 2019
زیر نویس فارسی فیلم A Private War 2019
فیلم A Private War 2019 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم A Private War 2019
لینک مستقیم فیلم A Private War 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها