A Star Is Born - 2018

نوازنده به یک خواننده جوان کمک می‌کند تا شهرت خود را به عنوان سن و الکل برای تبدیل شغل خود به یک مارپیچ رو به پایین پیدا کند.

اعضای اصلی فیلم


Lady Gaga

Ally بازیگر

Bradley Cooper

Jack بازیگر

Bradley Cooper

Jack کارگردان

Sam Elliott

Bobby بازیگر

Greg Grunberg

Phil (Jack's Driver) بازیگر

Andrew Dice Clay

Lorenzo بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان خوبی است برای اینکه به نظر من یک هنرپیشه تازه‌کار است و با توجه به اینکه او یک هنرپیشه تازه‌کار است و به طور کلی با توجه به این دو عامل برای من جالب و باور نکردنی به نظر می‌رسد، برای من یک داستان خوب است که به نظر من به عنوان یک ستاره در نظر گرفته شده‌است. من مشتاقانه منتظر این موضوع بودم و اینکه بازیگران اصلی را دوست دارم با این حال احساس کردم که این یک داستان ضعیف قابل‌پیش‌بینی و نسبتا قابل‌پیش‌بینی بود اما ناامید شدم متاسفانه ما یک روش قابل‌اعتماد برای گفتن نمره واقعی یک فیلم نداریم اگر به خاطر این که من بردلی کوپر را دوست دارم در هر صورت آن را تماشا کنم، چون من از بردلی کوپر خوشم می‌آید، اما این فیلم یک فیلم درست برای طرفداران سرسخت لیدی گاگا است که هر کس دیگری انتظار یک محصول بسیار متوسط را دارد.

A Star Is Born A Star Is Born

دانلود فیلم a star is born با زیرنویس

این فیلم داستان جالبی بود اما نه یک فیلم عالی که برای من جالب بود این بود که دو سوم اول فیلم به خوبی نوشته شده بود و من به عنوان یک دوست که فیلم داستان را تماشا می‌کرد به خوبی نوشته نشده بود. این فیلم داستان فیلم داستان قدیمی اش را نشان می‌دهد که در یک فیلم بسیار جذاب و جالب توجه بیننده را به خود جلب می‌کند، این فیلم داستان قدیمی اش را در یک فیلم بسیار جذاب و هیجان‌انگیز نمایش می‌دهد. این فیلم داستان قدیمی اش را در یک فیلم جذاب و جذاب نشان می‌دهد. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چقدر هیجان‌انگیز است، اما آنچه که من ناامید کننده این فیلم هستم، این است که چطور در طول مدت طولانی فیلم برداری را تماشا کنم. اما آنچه که در مورد این فیلم احساس ناامیدی کردم، این بود که چطور در زندگی شخصیت‌های اصلی که به طور کامل در حال پرواز بودند، به وجد آمده باشد. من کمی در مورد اینکه این فیلم چگونه فیلم خوبی دارد از دست رفته‌ام اما شخصیت‌های آن نسبتا جالب هستند و بهترین چیزی که در مورد موسیقی وجود دارد این است که آن‌ها همیشه آواز نمی‌خوانند و ادامه می‌دهند. هر فیلم را تبدیل به سالاد کنید، کمی شیره به آن اضافه کنید و یک ستاره به دنیا بیاورید که من دوست دارم این فیلم را دوست داشته باشم. اما این فیلم همه چیز را خراب کرده بود و من باور نداشتم که یکی از بدترین فیلم‌هایی که دیده‌ام، یکی از بدترین فیلم‌هایی است که تا بحال دیده‌ام و من هم نعناع و هم بهترین بازیکن را دیدم.

دانلود فیلم a star is born با زیرنویس

دانلود فیلم a star is born زیرنویس فارسی

این فیلم واقعا قلب من را لمس کرد و واقعا بهترین فیلم سال است و همه باید این شاهکار را ببینند که من تحت‌تاثیر مهارت‌های بازیگری که او شایسته یک اسکار است قرار گرفتم! و صدایش به حدی است که آهنگی را که هرگز دوست نخواهم داشت بسیار عالی و عالی است. من نمی‌خواستم این فیلم را تماشا کنم، اما همسرم را گرفتم تا آن را تماشا کنم، زیرا هر دوی ما شاهد آن بودیم که ما با Kris Kristofferson و Barbra Streisand بزرگ شده‌ایم. در این زمان ما هر دو بسیار خوشحال بودیم و فیلم کاملی را تماشا می‌کردیم که عشق را در این زمان و عصری که ما در آن زندگی می‌کنیم را دوباره تعریف می‌کنیم. این فیلم فقط بد ساده است که در این فصل این جوایز به طور میانگین نوشته شده‌اند: گاگا و inlikeable ۲ ساعت زندگی ام که توسط بردلی کوپر به دست فراموشی سپرده شد، برای ۲ ساعت زیر لب رفت و زیر لب به مدت ۲ ساعت زیر لب گفت: من واقعا نمی‌فهمم که همه نظرات و جوایز خوب از کجا می‌آیند.

دانلود فيلم a star is born دوبله فارسي

این فیلم داستان عشق یک انسان به نام لیدی گاگا و الکلی است که در بسیاری از سطوح مشاهده می‌شود و در برخی از نقاط، تنها دو جنبه از فیلم را می توان مشاهده کرد. ~ ~ ~ به نظر می‌رسید که هیچ گونه تنش بین دو جنبه از فیلم به اندازه کافی جالب نیست، اما به یاد ماندنی نیست که این فیلم در یک فیلم غیر متقاعد کننده قرار گرفته باشد. اجازه دهید با گفتن اینکه نمایش شخصیت او به اندازه کافی قوی نیست اما به اندازه کافی برای نمایش شخصیت او به اندازه کافی قوی نیست، اما من به اندازه کافی برای شخصیت او تلاش نکردم، اما بقیه موزیک به طرز شگفت آوری دوست‌داشتنی بود. لیدی گاگا می‌تواند آواز بخواند اما نمی‌توانم بگویم که یک فیلم خوب بود که من تمام مدت منتظر بودم که این فیلم به پایان برسد این فیلم به خوبی نمایش داده شد و موسیقی خوب بود اما داستان خمیازه کشیدن کسی نبود، اما من در طول این فیلم ده بار watch را چک کردم. همچنین نظر من این است که این شخصیت‌ها قبل از ملاقات با یکدیگر به خوبی آشنا نیستند. برای یک لحظه کلاسیک، تقریبا همه چیز در مورد این فیلم، نمایش فیلم سینمایی و غیره فوق‌العاده است.


دانلود فیلم a star is born 2018 با زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم a star is born 2018 بدون سانسور
دانلود فیلم a star is born 2018 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم a star is born 2018 دوبله فارسی
دانلود فیلم a star is born 2018 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم a star is born 2018 با دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم a star is born 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم a star is born 2018 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم a star is born 2018 با زیرنویس انگلیسی
دانلود فیلم a star is born 2018 زیرنویس
دانلود فیلم a star is born
دانلود فیلم a star is born با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم a star is born با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم a star is born دوبله فارسی
دانلود فیلم a star is born زبان اصلی
دانلود فيلم a star is born دوبله فارسي
دانلود فیلم a star is born زیرنویس فارسی
دانلود فیلم a star is born با زیرنویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها