A Vigilante - 2019

او پس از فرار از همسر violent Sadie، زندگی خود را به خطر می‌اندازد و ماموریت دارد که پس از ماه‌ها تمرین سخت در زمینه مهارت‌های بقا و هنرهای رزمی کشنده، به دیگران کمک کند.

اعضای اصلی فیلم


Olivia Wilde

Sadie بازیگر

Morgan Spector

Sadie's Husband بازیگر

Kyle Catlett

Zach بازیگر

Estefania Tejeda

Counseling Group Woman #1 بازیگر

Tonye Patano

Counselor بازیگر

Betsy Aidem

Andrea Shaund بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

او با کمک به افراد دیگر مثل خود او در طول ۳۰ دقیقه آخر هفته فیلم را به نمایش می‌گذارد و در حالی که فیلم را تماشا می‌کند که به زیبایی از اول شروع به پایان بخشیدن به فیلم می‌کند، یک ایده واقعا شگفت‌انگیز است که به نظر می‌رسد شخصیت الیویا در طول ۳۰ دقیقه اخیر به شما کمک می‌کند. این یک فیلم خوب و خوب است و در ضمن بحث درباره موضوعی است که ما درباره آن حرف نمی‌زنیم، اما به عنوان یک فیلم خیلی دردناک است که شما را ناراحت می‌کند. یک فیلم بسیار عصبی و پر قدرت از ابتدا تا انتها

A Vigilante

من با چند مورد بررسی در رابطه با قدم زدن در فیلم فکر می‌کنم، فکر می‌کنم فیلم نشان می‌دهد که زنان و مردان در سکوت زندگی می‌کنند. شما باید با دقت به اطراف فردی نگاه کنید که من فکر می‌کنم این فیلم همان چیزی است که برخی از منتقدان به آن اشاره کرده‌اند و الیویا وایلد در این مورد شگفت‌انگیز است! بدون شک عاشق این بود که چیزی را تغییر دهد که شخصیت احشایی و زیبایی را تغییر دهد تا هزاران تجربه واقعی را تجربه کند. یک عملکرد شایسته اسکار برای گفتن حداقل احشایی به طور باورنکردنی بدون خشونت غیر ضروری، یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در سال‌های براوو مشاهده کرده‌ام. یکی از بهترین فیلم‌های توانمند سازی زنان، من تا به حال الیویا وایلد را در این فیلم دیدم که کاملا شگفت‌انگیز است در بسیاری از روش‌های افسردگی، امید به اراده و عزم راسخ رفتن به خرید آن اکنون در ۴ k بسیار عالی است. اولیویا وایلد در این raw و unapologetically در داستان خشونت خانگی عالی است که چگونه داستان نه تنها پیشرفت می‌کند بلکه فیلم هرگز از این وحشت رها نمی‌شود که این مردان و کودکان به صورت روزانه از صحنه افتتاحیه به بیرون نگاه می‌کنند که ثابت می‌کند برای تولید یک فیلم با کیفیت به یک بودجه بزرگ یا یک استودیو نام بزرگ نیاز ندارید.

A Vigilante

فیلم A Vigilante 2019 با زیر نویس

من فکر می‌کنم که بعضی از منتقدان دیگر انتظار مرگ را دارند یا اینکه فیلم این فیلم در مورد آنچه که برای بازگو کردن آن استفاده می‌کنند این است که این فیلم چقدر خوب است، اما این یک فیلم کند به قدری کند است که من در این فکر بودم که اگر داستان را بازگو نکرده باشم، بیشتر از یک پنجم است، اما من آن را به ۷ رساندم به دلیل اینکه نمایش واقعا فوق‌العاده است. هنگامی که به این فیلم رسیدیم، من انتظار نداشتم که ذهن Wildes عملکرد او را از سادی یک بازمانده اهلی، خیلی خام و آسیب‌پذیر باشد، اما در عین حال، این حقیقت را نشان داد که شما نمی‌دانید چقدر قوی هستید تا زمانی که قوی باشید، تنها انتخابی که از واقعیت دور بمانید این است که احساسات واقعی و واقعی را نشان می‌دهد. اولیویا وایلد بسیار عالی است و بازیگران پشتیبان در تمام کارها به خوبی کار می‌کنند و همه کار را به خوبی انجام می‌دهند و شما احساس می‌کنید که این موضوع هنوز داستانی از داستان است و اگر قهرمان ما از روش‌های واضح تری برای تصحیح آن استفاده کرده باشد، این داستان بسیار موثرتر خواهد بود.

فیلم A Vigilante 2019 با زیر نویس

زیر نویس فارسی فیلم A Vigilante 2019

زیر نویس فارسی فیلم A Vigilante 2019

زیر نویس فیلم A Vigilante 2019

این فیلم نشان می‌دهد که چگونه بعد از اثرات سو استفاده درست به این دلیل که فرار کردید به این معنا نیست که زخم‌های فیزیکی و عاطفی و عاطفی شما را به حال خود رها می‌کنند، اما به عنوان یک بازمانده، اگر حتی یک روش برای توصیف بعد از آن وجود داشته باشد، اما این به معنای واقعی بودن آن نیست. من آرزو می‌کنم که تمام قربانیان سواستفاده خانوادگی بتوانند عدالت مانند فیلم را پیدا کنند اما متاسفانه این موضوع به سمت بالا نیست. بسیار جالب است که این فیلم که به زنان و کودکان کمک می‌کند تا صحنه‌های جنگ را از دست بدهند بسیار جالب است اما این فیلم آنقدر متفاوت است که به زنان و کودکان کمک می‌کند تا از مناطق جنگی که به طور موثر مورد توجه قرار نگرفته اند، لذت ببرد و در عین حال در حال از دست دادن violence در هر ماه است که می‌تواند زندگی‌ها را نجات دهد، مانند این کشف امکان دنیایی که در آن ممکن است متفاوت باشد. الیویا وایلد با این ضربه زنی که از طریق ضربه روحی او را قبول می‌کند، بازی می‌کند و به مردم کمک می‌کند که با ضربه وارد عمل او شوند، این بالاترین سهم من است، اما جدا از این، جامد است!

این فیلم داستان جالبی را شروع کرد و بعد به یک مکان عجیب و غیر عادی تبدیل شد. داستان حل شد و این فقط الیویا ویلد بود که پس از حمله ترس و وحشت دچار حمله عصبی شده بود.


دانلود فیلم vigilante 2021
دانلود فیلم vigilante diaries 2016
دانلود فیلم vigilante diaries
دانلود فیلم vigilante اسکات ادکینز
دانلود فیلم vigilante از اسکات ادکینز
دانلود فیلم vigilante diaries دوبله فارسی
دانلود فيلم vigilante diaries
فیلم A Vigilante 2019 با زیرنویس چسبیده
فیلم A Vigilante 2019 با لینک مستقیم
دانلود مستقیم فیلم A Vigilante 2019
فیلم A Vigilante 2019 بدون سانسور
زیر نویس فیلم A Vigilante 2019
زیر نویس فارسی فیلم A Vigilante 2019
فیلم A Vigilante 2019 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها