African Cats - 2011

بچه شیری دوست‌داشتنی که سعی می‌کرد مثل مادرش باشد، یک شیر یوزپلنگ و یک مادر مجرد پنج ساله بود؛ و فنگ نیز یک رهبر افتخاری بود که باید از خانواده خود از یک شیر رقیب دفاع می‌کرد.

اعضای اصلی فیلم


Samuel L. Jackson

Narrator بازیگر

Patrick Stewart

Narrator بازیگر

Keith Scholey

کارگردان

Keith Scholey

نویسنده

Alastair Fothergill

کارگردان

John Truby

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود مستند big cat country

این به نظر من یکی از فیلم‌هایی بهتر از حیات وحش بود که من در آنجا مشاهده کردم که صحنه‌های کشتار زیادی وجود نداشته است، اما هیچ یک از این تصاویر sanitized که روایت جالبی از زندگی و مرگ در آفریقای مرکزی برای دیزنی به همراه داشته‌است، در صورتی که کمی anthropomorphism وجود داشته باشد؟ فیلمبرداری کلی یک تعریف عالی برای موسیقی بود و من فکر می‌کردم که کسی که تئاتر را ترک می‌کند قبول می‌کند که almost مارا را در تمام جلال و جلال خود، جان پی بلبل، بو بکشد. این داستان شگفت‌انگیز است که در میان مناظر زیبای آفریقا به عنوان یک مادر مجرد دیده می‌شود و همه اینها به عنوان عضوی از غرور حاکم بر دیگر مادر یوزپلنگ و بچه‌هایش به عنوان عضوی از غرور حاکم بر روی یک رودخانه بزرگ تقسیم شده‌است. این فیلم داستان جالبی برای هر کسی از کودکی که حیوانات را دوست دارد فیلمی شگفت‌انگیز است که از ۱۰ خارج از ۱۰ مورد آن را بررسی می‌کند. این یک شاهکار بسیار ناچیز است که شایسته تحسین بیشتر مردم در کل نیست چون برخلاف طبیعت نشان می‌دهد که این داستان یک داستان و شخصیت دارد و من شخصا به آن فکر کردم؟ خب من اعتراف می‌کنم که در این مورد خیلی خوب عمل کرده‌ام و به اندازه کافی قوی هستم که به شما کمک کنم این فیلم را چک کنید. همچنین اگر من به شما توصیه نکنم از این موضوع لذت ببرد به نظر من این فیلم یک راه عالی برای پخش کلمه در مورد مسائل مربوط به جمعیت با این حیوانات است و آن‌ها باید از انقراض نجات پیدا کنند چون این جمعیت حیوانات پایین هستند.

این فیلم مستند ساز به دنبال زندگی دو خانواده گربه بزرگ است که در نهایت باید با کالی و ۴ پسر او رو به رو شود. فیلم مستند و جالب توجه به آنچه که در فیلم نشان می‌دهد این است که نشان دادن یک رویکرد متفاوت در مورد شیرها برای هر کسی که در فیلم مستند و جالب توجه داشته باشد، جالب توجه است. اگرچه بسیاری از مردم فکر می‌کنند که این فیلم مستند خوبی است اما نه چندان مهم نیست اگر کودکان شما بدانند که حیوانات در حال مبارزه و کشتن حیوانات هستند، اما در واقع دو مشکل وجود دارد که نشان می‌دهد این دو مشکل به نظر احمقانه می‌رسند، اما اگر شما بتوانید آن دو مشکل را به احتمال زیاد نادیده بگیرید اما این دو مشکل بیشتر از آن است که شما می‌توانید آن دو مشکل را نادیده بگیرید تا زمانی که از این مستند لذت ببرید. من نه تنها با تصاویری از حیوانات وحشی که تصویر او را در فیلم‌های مستند مجسم می‌کنم و نه تنها به خاطر فقدان خون انسان، نه تنها به عنوان یک مشاهده تلقی می‌شود و نه به خاطر فقدان خون انسان، بلکه به عنوان یک ماده شیری که با آنچه که می‌تواند به عنوان یک خشم بزرگ توصیف شود لذت می‌برد؛ ترس در چهره شیر قبل از این که برگردد و از انسان‌ها روی پای خود بگریزد، در حالی که درد در چشمان یک شیر مجروح شده در یک نبرد دیده می‌شود.

ما در سال ۲۰۱۱ فیلمی مستند به نام مارا Nature و مادری جوان به نام مارا Fothergilland به نام مارا and و مادری جوان‌تر نشان دادیم که به دلیل ویژگی‌های انسانی که در طول نیمه اول سال به نمایش گذاشته شده‌اند، به این دلیل است که این فیلم داستان فیلم کودکان را به خود اختصاص می‌دهد. این فیلم داستان فیلم کودکان را به تصویر می‌کشد.

دانلود مستند big cat country

دانلود مستند big cats دوبله فارسی

دیزنی در حال نقل داستان آمریکایی است که در حال نقل داستان آمریکایی است که به اندازه کافی سخت تلاش می‌کند تا روایت انگلیسی را بازگو کند که معمولا این ماهیت جذابیت مورد نیاز را مستند می‌کند. این فیلم مستند، یک اقدام مهیج و پر از تعلیق بود و واقعا یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین فیلم‌های مستند بود که تا به حال لذت تماشای عکس‌های Stunningly در تعریف بالا را داشته‌ام، این قطعا بهتر است که بلو ری اطمینان داشته باشد که اعتبار نهایی را تماشا کند. گربه‌های آفریقا به همان اندازه که با شکوه هستند خطرناک هستند و انسان خطر فراموش کردن آن را دارد که در هنگام تماشای این مستند شیر و کفتارها بسیاری از آن‌ها را تماشا می‌کنند. روایت این است که حیوانات چه کاری انجام می‌دهند که حیوانات زنده بمانند، آیا شیرها یک حس خانواده دارند؟ چه کسی می‌داند اما یک چیز برای این مستند یک نظر شگفت‌انگیز از قدرت حیوان و چابکی باور نکردنی این موجودات، عالی است اما این حیوانات برای تاثیر دراماتیک چیزی را که نشان می‌دهد این حیوانات به آن‌ها اسباب‌بازی داده نمی‌شود، توصیف می‌کنند؛ آن‌ها می‌توانند و بکشند که جنبه‌ای از طبیعت آن‌ها است که نمی‌توانند بازی کنند. گربه‌های آفریقا با وجود این که نام این گربه‌ها در مورد همه گربه‌های آفریقا نیست به جای آن که گربه‌ها را مثل پلنگ‌ها و servals نشان دهند، منحصرا بر یک افتخار شیرها و یک مادر یوزپلنگ که جوانان خود را در منطقه Masai مارا از کنیا بالا می‌برند، تمرکز می‌کند. خوب به این دلیل که این فیلم در میان بهترین فیلم‌های مستند است که می‌توانید آن را به وسیله سامویل آل جکسون پیدا کنید، هوشمندانه نوشته شده‌است. اما ستارگان واقعی the هستند که در فیلم‌ها کشته شده‌اند و حیوانات گاهی اوقات با فیلم مبارزه می‌کنند، تماشا کردن و the فیلم که در فیلم گنجانده نشده اند، قلب رئوف می‌تواند آرام و لذت بخش باشد.

من فقط از دیدن این فیلم برگشتم امروز مبارزه برای زنده ماندن دو شیر به عنوان یک شیر مادر برای زنده ماندن پس از مرگ مادر و فرزند بزرگش برای زنده ماندن پس از مرگ مادر او برای زنده ماندن تلاش می‌کند اما انقدر خون شناس نیست که کسی غیر از حساس‌ترین در بین ما باید از اینکه این فیلم را به مجموعه دی وی دی من اضافه کند آسیب ببیند. این فیلم نشان می‌دهد که این دو گروه با وجود اینکه با تلاش و تلاش خود برای حفاظت از غذا در معرض خطر قرار دارند، در حالی که با تلاش و تلاش خود برای حفاظت از غذا تلاش می‌کنند و به طور چشمگیری در معرض خطر نابودی قرار می‌گیرند.

تماشای این فیلم داستان دو گروه شیر در آفریقا و اینکه چگونه هر کدام از آن‌ها تکامل پیدا می‌کنند و چگونه رشد می‌کنند بسیار شگفت‌انگیز است و اگر دوست دارید که این فیلم را دوست داشته باشید، داستان اصلی داستان دو خانواده شیر است. این مستند از نوع مستند است که می توان انتظار داشت برای دیزنی وجود داشته باشد، اما به طور کلی احساس کردم که این مستند حتی با آخرین شیره‌ای موجود در فوریه گذشته که شیره‌ای آفریقایی به طور خاص به سمت خاموش‌سازی هدایت می‌شوند، مورد استفاده قرار گرفت. این فیلم مستند از زندگی حیوانی است که در دو طرف رودخانه زندگی می‌کنند و با این واقعیت که این فیلم داستان زندگی حیوانات شگفت‌انگیز است که در هر سطح رودخانه زندگی می‌کنند، یک ماده شیر ماده شیری است و بسیاری از موجودات دیگر که در این فیلم زندگی می‌کنند زندگی خود را با توجه به غریزه خانوادگی حیوانات در حیات وحش متحول می‌کنند. گریدی Harp

دانلود مستند big cats دوبله فارسی

دانلود مستند big cats 2018

اگر شما تا به حال هیچ گونه مستند حیات وحش که از طرف برادرم در پارک ژوراسیک تهیه شده‌است را ببینید، بسیار ساده است. در این فیلم هیچ اطلاعات جدیدی برای ما وجود ندارد؛ فقط یک میانه کاملا متوسط جاده دیزنی، مستند با سامویل آل جکسون خوب است اگر شما هرگز شاهد چنین میانگین مشابهی باشید. این فیلم شامل مواد کامل جنگل آفریقا و استراتژی زنده of Cats African است که در سراسر فیلم نشان داده می‌شود و حیوانات وحشی خود را تماشا می‌کنند و از آن‌ها مراقبت می‌کنند و فیلم مستند طبیعت را تماشا می‌کنند که فیلم مستند را تماشا می‌کنند که کار بزرگی توسط تمام بازیگران و خدمه of آفریقایی انجام می‌شود. Alastair Fothergill و کیت Scholey یک فیلم مستند زیبا را در این داستان حیات وحش به نمایش گذاشته‌اند که به خوبی با تماشای فیلم مستند در اطراف یوزپلنگ و بچه‌هایش و دخترش مارا به نمایش می‌گذارد. اما در هر صورت گربه‌های آفریقا به راحتی سرگرم‌کننده و دلگرم‌کننده هستند و یادآور خوبی از این است که چرا برخی از ما حیوانات را دوست داریم. Cats زیبا و مسحور کننده زیبای آفریقایی یک فیلم فوق‌العاده است که مردم را دور خواهد کرد.

دانلود مستند big cats 2018
دانلود مستند african cats 2011
دانلود مستند african cats 2011 دوبله فارسی
دانلود فیلم african cats 2011
دانلود مستند african cats
دانلود مستند big cats
دانلود مستند big cats 2018
دانلود مستند big cats دوبله فارسی
دانلود مستند big cat country

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها