Afterimage - 2017

دانلود فیلم Powidoki 2017

داستان نقاش charismatic Wladyslaw Strzeminski بود که با واقع‌گرایی اجتماعی مخالف بود و آزادی هنری خود را علی‌رغم موانع سیاسی حفظ کرد.

اعضای اصلی فیلم


Boguslaw Linda

Wladyslaw Strzeminski بازیگر

Zofia Wichlacz

Hania بازیگر

Bronislawa Zamachowska

Nika Strzeminska بازیگر

Andrzej Konopka

'Personal' in PWSSP بازیگر

Krzysztof Pieczynski

Julian Przybos بازیگر

Mariusz Bonaszewski

Madejski بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

تسلیم رسمی لهستان برای بهترین فیلم زبان خارجی در سال ۲۰۱۷ آخرین فیلم به کارگردانی Andrzej Wajda این احساس اساسی است که در مورد زمان حاضر تن‌ها برای یادآوری اثرات عمیق رژیم کمونیست در هر روزه، بلکه برای دیکتاتوری بوروکراسی برای نقش انسان به عنوان ابزار و نیز به خاطر سپردن مضامین او در معرض نمایش دقیق عملکرد هنرمند از قوانین سیاسی فیلمی درباره زمان حاضر تنها از دیدگاه یک اروپایی پاک است. این شاهکار شگفت‌انگیز در سن ۹۰ سالگی به همان اندازه که در سن ۵۰ سالگی بود، قانع‌کننده بود. استثنایی که با ربودن دختری زیبا به عنوان بهترین فیلم بازی می‌کند، اما با ربودن وحشیانه یک دختر زیبا که به هیچ وجه به یک نکته عاشقانه پایان نمی‌دهد، اما با ربودن وحشیانه یک دختر زیبا به سختی برخورد می‌کند و این تنها چیزی است که از سوی گل‌های سفید که به رنگ آبی می‌رسند و بیش از هر چیز می‌تواند بر اهمیت رنگ در زندگی تاکید کند، به سختی قابل‌مشاهده است؟ در پایان داستان عشق، رد سختی نیست زیرا ممکن است به نظر برسد که هنرمند واقعا به دختر جوان علاقمند است و چگونه دخالت می‌کند و در زندگی خصوصی مردم عادی دخالت می‌کند. این فیلم ما را به یاد فیلم Kieslowskis در مورد کشتن و یا جو غلیظ آرتور Koestlers در ظهر کوچولو می‌اندازد و می‌گوید که او در حال خفه شدن است، اما به طور طبیعی بسیار سخت است و Andrzej Wajda می‌داند که چه چیزی در مورد آن صحبت می‌کند. تصویر نمادین نقاش می‌تواند به گونه‌ای فقر را تحمل کند اما آیا می‌تواند بدون نور زنده بماند؟ نقاشی می‌کشد؟ انتخاب بازیگر نقش artistic لیندا را در تجسم یکی از هنرمندان بزرگ لهستانی و استادان هنر آن دوران در ذهن مجسم کرد که او مجبور بود یک معلول را بازی کند که قطعا بازیگری را از دست داده بود و نتیجه آن قطعا یک عامل دیگر است که به آن کمک می‌کند تنها حضور قوی هنرپیشه نوجوان Bronislawa Zamachowska باشد که نقش خود را ایفا می‌کند.

لینک مستقیم فیلم Powidoki 2017

فیلم Powidoki 2017 با زیرنویس چسبیده

اینکه او می‌تواند به عنوان یک هنرمند کار کند و به عنوان یک هنرمند قادر به کار کردن به عنوان یک هنرمند با وجود محدودیت‌های او نیست، اما در عین حال به دلیل ایده‌های رادیکال او در مورد آنچه که در حال حاضر آن را به عنوان یک هنرمند در نظر می‌گیرد و نه تنها به این دلیل که آن را به عنوان یک هنرمند در نظر می‌گیرد و نه تنها به این دلیل که آن را به عنوان یک هنرمند در نظر می‌گیرد و نه به خاطر آنچه که من دوست داشتم در هنگام رفتن به تئاتر، بلکه با توجه به آنچه که من انتظار داشتم، بسیار جذاب بود. من نمی‌خواهم در مورد خود فیلم انتقاد کنم، اما اگر در کشوری زندگی کنید که قوانین دموکراتیک به خوبی ایجاد نشده‌اند، ممکن است ببینید که چیزهای مشابه در زمان‌های مختلف در جاه‌ای مختلف اتفاق می‌افتند. اما بدترین فیلم با یک پایان خوشی تمام نمی‌شود، شاید مهم‌ترین چیز این است که واکنش نشان می‌دهد. نقاشی‌های نقاشی شده توسط Wladyslaw Strzeminskis از آکادمی هنرهای زیبا در Lodz که توسط Jakub Stepien ساخته شده‌است، با پیروی از هنر آرتور Nacht Samborski در یک گلدان سفید در a و جان Cybis، موزه ملی زندگی ۱۹۷۱ در ورشو، به نمایش در آمد.

فیلم Powidoki 2017 با زیرنویس چسبیده

دانلود زیر نویس فیلم Afterimage 2017

فردی که در جنگ جهانی دوم از دست دادن پاهای خود در جنگ و تلاش برای حفظ تمامیت خود پس از جنگ با سیاستمداران توخالی بی‌تفاوت و تلاش برای حفظ تمامیت خود پس از جنگ و تلاش برای حفظ تمامیت خود در برابر هنر و سیاست می‌کوشد تا مرز بین هنر و سیاست حفظ شود و انتقال بین آن‌ها به طور قابل‌ملاحظه‌ای بسیار زیاد است! بازیگری که به عنوان بازیگر اصلی نمایش داده می‌شود، به خصوص هنرپیشه اصلی و زن جوانی که دختر رنج‌کشیده خود را نمایش می‌دهد، درست پس از تکمیل فیلم Wajda، همان گونه بود که یکی از دوستان او قبل از این که فیلم چنین اعتمادی را در جشنواره بین‌المللی فیلم میامی داشته باشد، جان باخت.

فیلم Afterimage 2017 با کیفیت بالا

این فیلم داستان یک هنرمند لهستانی است که بدون از دست دادن شغل خود به عنوان استاد هنرمند لهستانی که در سال ۱۹۵۲ توسط اتحادیه جماهیر شوروی سابق به کار گرفته شد، به عنوان یک هنرمند لهستانی که در سال ۱۹۵۲ به کار مشغول است و این آخرین باری بود که او به عنوان استاد انتخاب شد. این فیلم آخرین فیلم او بود و این آخرین باری بود که از ابتدای کار خود به عنوان استاد انتخاب شد.

فیلم Powidoki 2017 با کیفیت بالا

فیلم Powidoki 2017 با کیفیت 480

او به عنوان یک معلم ضد کمونیست در تاریخ لهستان و همچنین مجموعه‌ای از داستان‌هایی که در مورد کسانی که در رومانی به دنیا آمده بودند و نه به عنوان یک معلم و نه به عنوان یک معلم و نه به عنوان یک معلم و نه به عنوان یک معلم و نه به عنوان یک معلم و نه به عنوان یک معلم هنر و نه به عنوان یک معلم، بلکه به عنوان یک داستان کاملا معمول در مورد سبک هنر و هنر به عنوان ابزاری برای حفظ شخصیت خود و به خصوص کمک به دختر نوجوان او که در حال حاضر در سن ۱۴ سالگی به سر می‌برد. Afterimage یک فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم شیکاگو به کارگردانی Andrzej Wajda است که در ۹ اکتبر ۲۰۱۶ در سن ۹۰ سالگی و در سن ۹۰ سالگی در جهان پس از جنگ جهانی دوم درگذشت. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه زندگی و شغل او توسط دولت Stalinist نابود شده‌است.

فیلم Powidoki 2017 با کیفیت 480

زیر نویس فارسی فیلم Afterimage 2017

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دبی ۱۴ دسامبر ۲۰۱۶ فیلم یکی از بهترین هنرمندان قرن بیستم را به تصویر می‌کشد و در هر گوشه‌ای از زندگی احساس بدبختی می‌کند. قدرت Totalitarian همه کس که نیروی خود را پاره می‌کند، شما را احمق می‌کند که مثل یک آزادی طاعون به گوش می‌رسد، و شان و منزلت فیلم را به طور کامل از بین می‌برد و از موسیقی یکی از the composer آهنگساز لهستانی استفاده می‌کنند. این فیلم در دسامبر ۲۰۱۶ در جشنواره بین‌المللی فیلم دبی انتخاب شد.


فیلم Powidoki 2017 دوبله فارسی
فیلم Powidoki 2017 با لینک مستقیم
فیلم Powidoki 2017 با زیر نویس
دانلود مستقیم فیلم Powidoki 2017
فیلم Powidoki 2017 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Powidoki 2017
فیلم Powidoki 2017 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Powidoki 2017
فیلم Powidoki 2017 با کیفیت 480
فیلم Powidoki 2017 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم Powidoki 2017
فیلم Powidoki 2017 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم فیلم Powidoki 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها