Airlift - 2016

  • کارگردان: Raja Menon
  • ژانر: درام تاریخی
  • کشور: هند
  • زبان: هندی
  • مدت زمان: 2 ساعت و 10 دقیقه
  • رده سنی: Not Rated
  • سال انتشار: 2016
  • رتبه در سایت: 0 از 5 از 0 رای

زمانی که عراق در آگوست ۱۹۹۰ به کویت حمله کرد، یک تاجر callous هندی به سخنگویی تبدیل شد که بیش از ۱۷۰۰۰۰ تن از هموطنانش را به گل تبدیل کرد.

اعضای اصلی فیلم


Avtar Gill

Amrit Pal بازیگر

Akshay Kumar

Ranjit Katyal بازیگر

Nimrat Kaur

Amrita Katyal بازیگر

Kumud Mishra

Sanjeev Kohli بازیگر

Prakash Belawadi

George بازیگر

Inaamulhaq

Major Khalaf Bin Zayd بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

Airlift بهترین فیلم از Akshay kumar است تا به امروز داستانی درباره یک مرد کسب‌وکار در KuwaitAkshay می‌گوید که او یک هندی است و به همه ۱۷۰۰۰۰ هندی کمک می‌کند که این فیلم را به عنوان بهترین بازیگر سینما در نظر بگیرد. این فیلم به شما کمک می‌کند خانواده دوستان تان را دوست داشته باشید و airlift را در سالن‌های سینما تماشا کنید که قطعا بعد از تماشای این فیلم به یک هندی تبدیل می‌شوند. Airlift اولین و مهم‌ترین لحظات اکران از بالیوود است که داستان مردی را می‌بیند که قهرمان آن در لحظات بحرانی در زمان بحران بیدار می‌شود و برای متقاعد کردن یک دولت بی‌تفاوت هندی برای فرستادن کمک به هند که در غیر این صورت محور خود محور خود محور است، برای کمک به این سفر از عذاب وجدان بیدار شده با همدلی متعالی، به ما کمک می‌کند. یکی از چیزهایی که در سینمای هند رایج است، رتبه‌بندی برخی از آن‌ها است که به عنوان یک منبع برای چک کردن کیفیت فیلم در نظر گرفته نمی‌شود. فیلم فوق‌العاده فیلم واقعی از تهاجم عراق به کارگردانی عالی کویت توسط راج ک. Akshay کومار نقش خود را در فیلم واقعی اش به نمایش می‌گذارد. این فیلم باعث می‌شود که شما احساس کنید هند به این فیلم اهمیت می‌دهد و این فیلم باعث می‌شود که شما احساس کنید هند به این فیلم اهمیت می‌دهد که این فیلم شما را بلند خواهد کرد.

Airlift Airlift

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هندی airlift 2016

بچه‌ها باید فیلم تماشای فیلم هالیوودی را تماشا کنند و فکر کنند که آن‌ها عالی هستند و اگر می‌خواهند بهترین عملکرد را از طریق akshay و nimrat و سایر ستاره‌ها تماشا کنند، باید یکی از بهترین فیلم‌ها را تماشا کند که از صنعت سینمای هندی خارج می‌شوند. در مقام هفتم آن، حتی پرچم هند می‌تواند احساس امنیت و ضربان قلب داشته باشد، از همه مهم‌تر حتی پرچم هند می‌تواند احساس امنیت و حس وطن‌پرستی واقعی داشته باشد، حتی اگر کسی که به طور کلی آسیب می‌بیند به شما یک نگاه کند؛ به طوری که بداند که ما چه کسی هستیم و چه کاری انجام داده‌ایم. این فیلم از ماه اکتبر برای بالیوود ساخته شده‌است اما Akshay kumar در حال حاضر عادت به دزدیدن بینندگان دارد و من هم این را به شما توصیه می‌کنم که این فیلم صحنه‌ای است که باعث می‌شود شما فریاد بزنید و اگر شما یک هندی هستید پس از نگاه کردن به این فیلم احساس غرور خواهید کرد. برای شروع، من به ندرت نظرات را برای فیلم شروع می‌کنم، اما بعد از دیدن این فیلم وحشتناک، من تصمیم گرفتم حقیقت را در مورد این قطعه زباله بگویم، فیلم خیلی آهسته با بی‌ارزش کردن تولید و دیالوگ خنده‌دار شروع می‌شود و زمانی که نقطه اوج به نظر می‌رسد که فیلم از آن صرفنظر کند، همانطور که هیچ اتفاقی نمی‌افتد! این کاملا روشن است که کارگردان هیچ اطلاعی در مورد آنچه که او انجام می‌دهد یا آنچه که راه‌اندازی فیلم بد است، به شما مثال خوبی می‌دهد زمانی که Akshay به عراق می‌رود تا با مقامات رسمی که لباس ملی امارات‌متحده‌عربی پوشیده بود ملاقات داشته باشد. !! سازنده فیلم چه فکر می‌کرد؟ ؟! !! یکی از بزرگ‌ترین مشکلات من، شخصیت فرد نظامی عراق است که چطور یک هندی را به تصویر می‌کشد تا یک افسر عراقی را به تصویر بکشد! !! آن‌ها نمی‌توانند بازیگر حرفه‌ای عرب را پیدا کنند! !! و خدای من، که شخصیت من واقعا بد و قابل باور نیست، در نهایت بدون شک یکی از بدترین فیلم‌هایی که تا به حال در زندگی ام دیده بودم، بدون شک یکی از بدترین فیلم‌هایی است که تا بحال دیده‌ام.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هندی airlift 2016

دانلود فیلم هوابرد 2016 airlift دوبله فارسی

داستان یک داستان بسیار مهم است که هیچ‌گاه در کتاب‌های تاریخ ما ذکر نشده است و فقط به دلیل اینکه تلاش برای آزمودن این موضوعات و خطوط داستانی آن قدر ارزشمند است که تنها در صورتی که آهنگ‌های کمتری وجود داشته باشد و یک سردبیر که بتواند طول Airlift را تنگ کند، ارتفاع جدیدتری خواهد داشت. تنها آهنگ ملی ما و فقط یک پرچم برای این است که هندی‌ها را احساساتی کنیم این چیزی است که این فیلم برای به دست آوردن این رتبه‌بندی‌ها استفاده می‌کند؟ شما می‌توانید به راحتی حدس بزنید که بعد از این فیلم چه اتفاقی خواهد افتاد و در the که می‌گوید احساس غرور می‌کند که هندی است، اما چطور؟ با محافظت از مردم کشور از جنگ؟ در مورد این فیلم که فقط به خاطر برخی چیزهای احساساتی ۱۱۰ فقط برای کاهش امتیاز قرار گرفتن در این فیلم وجود دارد فقط به خاطر برخی چیزهای احساساتی ۱۱۰ فقط به این دلیل است که این فیلم را تماشا کنید اگر شما یک نوع احساساتی باشید که آن را در اینجا بررسی کنید.

دانلود فیلم هوابرد 2016 airlift دوبله فارسی

همانطور که امسال با وزیر کار خوب شروع شده‌است، کار خوب بالیوود در جاده با افزایش سرعت و عملکرد است. بله، من در مورد Akshay کومار starer Airlift به کارگردانی راجه کریشنا Menon صحبت می‌کنم و براساس رویداده‌ای واقعی است! او به عنوان همسر یک تاجر ثروتمند و یک مادر دلسوز، به عنوان همسر یک تاجر ثروتمند و یک مادر دلسوز، به عنوان همسر یک تاجر ثروتمند عمل می‌کند اما در حال حاضر تنها به عنوان همسر یک تاجر ثروتمند شناخته می‌شود. فیلمبرداری فیلم خوبی است که می توان از آن‌ها عکس گرفت، این پرچم زیبا هندی است که توسط کارکنان فرودگاه جردن و Akki در حال پخش است و در حالی که song مشغول تماشای آن است در حالی که Akki مشغول تماشای آن است و در پس‌زمینه Vande Mataram یک صحنه واقعا احساسی را بازی می‌کند! این مطمئنا به شما پوست دانه‌دانه می‌دهد! روی هم رفته باید برای هر فرد هندی فیلم تماشا کنید تا به تمام قهرمانان واقعی کل آن تخلیه شود! Jai هیند!

دانلود فیلم هوابرد 2016 airlift دوبله فارسی

بله ما در baggage یک داستان واقعی داشتیم که برای تهیه یک فیلم که به قدری عظیم‌الجثه بود که نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تخلیه منازل همه زمان‌ها در کتاب گینس ثبت کرده بود اما من با آن چه کار می‌کنم؟ او در حالی که با صدای بلند می‌خندید و وانمود می‌کرد که چطور نقش اصلی خود را در این فیلم بازی می‌کند، به طوری که به نظر می‌رسد که این فیلم چگونه به نظر طبیعی می‌رسد، به طوری که به نظر می‌رسد که این فیلم چگونه به نظر می‌رسد که نقش شخصیت ساختگی اش را در این فیلم به نمایش بگذارد. این فیلم به گونه‌ای به نظر می‌رسد که به نظر می‌رسد که این فیلم چگونه به نظر می‌رسد که نقش شخصیت ساختگی اش را در این فیلم بازی کند.

به عنوان مثال، سفیر هند در کویت تحت فشار آمریکا قرار گرفت. در واقع سفیر هند در کویت تحت فشار آمریکا قرار گرفت. در واقع سفیر هند در کویت تحت فشار آمریکا قرار گرفت. در واقع سفیر هند در کویت تحت فشار آمریکا قرار گرفت. در واقع سفیر هند در کویت تحت فشار آمریکا بود و هیچ شانسی برای ایجاد سازش بین آمریکایی‌ها و عراقی‌ها وجود نداشت. در واقع ما با اتحادیه‌های مختلف هند در کویت آشنا شدیم. در واقع هر جامعه‌ای می‌توانست حتی در مرحله تخلیه نمایش داده شود. Airlift یک فیلم در مورد این است که حدود ۱ تا ۷۰ هزار تن از مردم هند در سال ۱۹۹۰ به سلامت از کویت گریخته بودند اما برای نجات جان انسان‌های دیگر به تنهایی قادر به نجات جان انسان‌های دیگر بودند اما انتخاب آن‌ها برای حفظ کیفیت یک رهبر ارزشمند به خوبی به تصویر می‌کشد. پس از Bajrangi، این یکی دی گه stealer! در صنعتی که فیلم‌های خوب اغلب شبیه این فیلم‌ها نیستند، این فیلم داستان واقعی است که در آن بشر جشن گرفته می‌شود و یک فیلم بر روی انسانیت نیاز به زدن the درست برای ورود به قلب مخاطبان دارد و این یکی بسیار جالب توجه است! Akshay کومار قلب و روح خود را به این نقش می‌دهد و دلیل بسیار زیادی است که چرا فیلم به اوج خود رسیده‌است و بهترین چیزی که حس کرد به زود به پایان رسید، به همان سرعتی که تماشاچیان می‌خواستند استانداردهای سینمای هند بیش از پیش با این فیلم که به شدت توصیه می‌شود بالا برود!

این فیلم، جذاب و مهیج است و با جدیت و جدیت زیادی در زمینه مبارزه با موسیقی و عناصر اجتماعی بازی کرده‌است که بیشتر آن‌ها در نظر دارند فیلم را از ۵ ستاره به نمایش بگذارند اما منتقدان کمی نظرات متفاوتی را نسبت به این فیلم در نظر می‌گیرند که هر کس دیگری طرفدار این فیلم است، به خاطر بهره strong قوی و جنون عمومی بالا.


دانلود فیلم airlift 2016
دانلود فیلم airlift 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم هندی airlift 2016
دانلود فیلم هندی airlift 2016 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم airlift 2016
دانلود فیلم هوابرد 2016 airlift دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم هندی airlift 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها