Alien: Covenant - 2017

خدمه یک کشتی کلونی که به یک سیاره از راه دور متصل شده‌اند، یک بهشت ناشناخته را با تهدید فراتر از نیروی تخیل خود کشف می‌کنند و باید جان خود را از دست بدهند.

اعضای اصلی فیلم


Michael Fassbender

David بازیگر

Billy Crudup

Oram بازیگر

Katherine Waterston

Daniels بازیگر

Danny McBride

Tennessee بازیگر

Demián Bichir

Lope بازیگر

Carmen Ejogo

Karine بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم ارزش این فیلم را ندارد و من دیده‌ام که این فیلم، بدترین فیلم است که شما را دیده‌ام و آن همه آدم احمق و احمق همیشه این قدر احمق هستند! خدای من، این یک توهینه و همه دانش lore را در این فیلم به هم می‌ریزند، این فیلم در مورد droids و not نه مهندسان و نه مهندسان و نه مهندسان و نه مهندسان و نه مهندسان و نه مهندسان و نه مهندسان و نه totally که برای این چرندیات امضا نمی‌کنند. به نظر می‌رسد که اگر شما در این عصر ابر قهرمان داستان را به خاطر داشته باشید و یا آن را به عنوان یک فیلم صامت به یاد بیاورید که در آن بیشتر شخصیت‌ها احمق باشند و یا چیزی بگویند که به نظر منطقی به نظر می‌رسد، در واقع چیزی کم‌تر از نابودی خدایان جدید است. این فیلم یک ترکیب شگفت‌انگیز است که به طریقی در نیمه راه زمان اجرای آن برگرفته از داستان‌های علمی‌تخیلی نسبتا راست و بسیار پر زرق و برق است. این افراد حتما باید بزرگ‌ترین morons در کل جهان باشند، آیا این افراد قرار بوده که بروند و در یک سیاره بیگانه ساکن شوند؟ این افراد نسبت به فرزند نامشروع جف دانیلز و جیم‌کری، یک سیاره شبیه زمین هستند. به ما اجازه می‌دهد که مقصد اولیه برنامه‌ریزی‌شده خود را فراموش کرده و اجازه ورود و سکونت این یکی را داشته باشیم. چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟ نیتروژن ۷۸ % نیتروژن و ۲۱ % اکسیژن دارد بنابراین لازم نیست که هیچ اقدام احتیاطی ویژه‌ای حتی یک ماسک گاز هم نداشته باشید! و در حالی که اینجا بودند، چرا روی این صخره راحت استراحت نمی‌کردند و برای گذراندن وقت سیگار برگی روشن نمی‌کردند! جوک‌ها بدتر از یک فیلم علمی‌تخیلی واقعی است که من به تازگی زندگی را دیدم و این حتی بدتر از چیزی است که هیچ چیز جدیدی نیست.

Alien: Covenant

دانلود فیلم alien covenant دوبله فارسی

این فیلم پتانسیل بسیار زیادی داشت بدون اینکه خیلی دور شود و نمی‌توانم توضیح دهم که چگونه این خدمه از ابتدا تا انتها به پایان می‌رسند و تصمیمات خود را بدون توجه به اینکه چه کسی این افراد هستند، به طور کامل نادیده می‌گیرند. آن‌ها چطور آموزش‌دیده اند و مسئولیت این ماموریت خطیر را با تجهیزات تکنولوژی برتر به عهده گرفته‌اند؟ این فیلم همچنین پر از holes است که کسی جیمز کامرون را در این فیلم به همراه آورده‌است. این فیلم یک توهین نه تنها به طرفداران خارجی بلکه برای هر طرفدار بیگانه است، اما برای هر طرفدار بیگانه یک روز بعد از آن که مردم زحمت دیدن هر یک از طرفداران خارجی را به خود زحمت نمی‌دهند، من هیچ چیز برای لذت بردن از این جا ندارم که آن‌ها به خاطر هر یک از طرفداران خارجی احساس بدی داشته باشند. این دومین مرور من است که چیزهای harsh نوشته‌ام و حذف شده‌است.

دانلود فیلم alien covenant دوبله فارسی

دانلود فیلم alien covenant با زیرنویس فارسی چسبیده

هیچ شکی نیست که این فیلم داستان فیلمی کوتاه و ترسناک است، حتی مایکل فاسبندر نمی‌تواند این dirge وحشتناک را حفظ کند، بلکه به این دلیل که فیلم انیمیشن یکی از بدترین فیلم‌هایی است که از فیلمی بازی می‌کند که فیلم بیگانه و بیگانه ۲ از آن لذت می‌برد. ریدلی اسکات عزیزم، تو زندگی من را خراب کرده‌ای و زندگی خودت را تباه کرده‌ای من احساس می‌کنم که اگر من باقی عمرت را برای این کار خراب کرده باشی و حتی بعضی وقت‌ها هم از خاکستر زندگی خودم استفاده کنم، اما ظاهرا هیچ وقت امید ندارم که از خاکستر زندگی جدیدم جلوگیری کنم. من در فیلم سازی که داستان بهتری را برای فیلم سازی به شما گفته بودم، به خاطر اینکه به خاطر این فیلم داستان بهتری را برای فیلم سازی به دست اورده ام، به این دلیل که به خاطر این فیلم داستان بهتری را به شما گفتم، من عصبانی نیستم چون این فیلم داستان بهتری را برای فیلم سازی به شما نشان می‌دهد. بعد از تماشای پرو مته من به دنبال اشتباه بزرگ این میثاق هستم وقتی می‌توانید حدس بزنید که پایان فیلم خیلی زود هنگام نگاه کردن به آن است و شما ناگهان متوجه می‌شوید که شما واقعا می‌دانید که شما یک مشت مشتق از بودجه دارید - مهم نیست که چه چیزی فقط یک مشت of را رها می‌کند - # # در خط هیچ کسی متوجه یک کلمه نمی‌شود.

دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور

این فیلم برای اولین بار موفق به ایجاد دنیایی جدید در یک حالت وحشی و ابتدایی شد که شخصیت آن باعث شد یک سیاره دیگر به نام Ridley Scott with ایجاد شود. در واقع برهنگی جزئی of Callie هرناندز به عنوان یک سیاره دیگر به عنوان یک سیاره دیگر برای تسخیر مجدد آن به عنوان یک سیاره دیگر به کار برده شد و در سال ۲۰۰۰ به مدت ۶ سال با a در stasis و liquid جنین انسان در انبار سرد به یک سیاره دیگر تبدیل شد.

دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور

من فکر می‌کنم که مردم توقع زیادی به فیلم‌های جدید از franchises معروف ندارند و وقتی به نظر می‌رسد که آن‌ها از آن نفرت دارند از آن دوری نمی‌کنند. اگر او یک فیلم عجیب و غریب با لحن مشابه داشته باشد، من تعجب می‌کنم اگر او یک فیلم عجیب و غریب با آهنگ‌های قدیمی داشته باشد، به نظر من، این فیلم داستان دیگری است که به وسیله ریدلی اسکات انجام می‌شود. هیچ چیز در مورد این فیلم حتی برای یک فیلم فانتزی به هیچ وجه منطقی نیست. آن‌ها یک چیز احمقانه را بعد از اینکه یک حشره بزرگ را می‌بیند که روی یک سیاره خارجی در وسط فضا قرار دارند انجام می‌دهند. آن وقت دیگر دانشمندان احمق دیگر pods بیگانه را لمس می‌کنند و به من سرایت می‌کنند، دیگر نمی‌توانم آن را تحمل کنم، اگر بخواهید فیلمی بسازیم که آن قدر بد نباشد که آدم بخواهد آن قدر احمق باشد که شما یک فیلم وحشتناک را که زمان خود را هدر ندهید، تماشا کنید.

دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور

این فیلم نتیجه تصمیم‌گیری شرکتی است که براساس داده‌های بازاریابی انجام می‌شود و هر چیزی که در این حق استفاده می‌شود را بردارید و آن را با یک قسط خنثی کنید و مطمئن شوید که برای ادامه یک دنباله برای ادامه جریان وجوه نقد باز کرده‌اید! خلاقیت کجاست؟ داستان را تکرار کنید؟ نقشه کجاست؟ یک نمونه معمولی از تولید فیلم هالیوودی است که ما تمام اوقات فیلم‌های DC شما را می‌بینیم و غیره و غیره. از این رو اعداد با نمره ۶ به طور متوسط بدون حضور برجسته در هر جایی نمایش داده می‌شوند. من واقعا نمی‌دانم چه بگویم که چه چیزی بگویم که من طرفدار بیگانه شدن فیلم بیگانه هستم و به جای پرداختن به آن مشکلات به روش‌های معقول که ما را به سراغ گوشت و سیب‌زمینی فیلم بیگانه برمی گرداند، بزرگ‌ترین مشکل این است که آیا این داستان برعکس است و همه آن مشکلات را به جای می‌گذارد و بعد آن‌ها را حتی بدتر می‌کند؟ آیا شما را دیوانه کرده‌اید؟ Alien۴؟ این فیلم شما را بیشتر عصبانی می‌کند! نویسنده در تلاش برای پر کردن چیزهایی که واقعا بد است این است که نویسنده در تلاش برای پر کردن برخی از سوراخ‌های بزرگ که شایسته پاسخ به فیلم‌هایی است که ما در حال حاضر می‌دانیم و دوست داریم. این فیلم داستانی را خلق می‌کند که به فیلم‌هایی که منشا این شخصیت خارجی شگفت‌انگیز است، توهین می‌کند. مطمئن نیستم که چرا این چیزی است که باید به آن پاسخ داده شود، اما اگر یک کودک تصمیم بگیرد آن را از بی‌حوصلگی بسازد این فیلم شخصیت xenomorph را می‌گیرد و اساسا آن را صرفا به عنوان اختراع یک دیوانه که اسکات به طور جدی فکر می‌کند انجام می‌دهد. در اینجا شخصیت آلفا بدترین شخصیت تخیلی از همه زمان‌ها است که آن را با یک شوخی آزار دهنده با مشکلات daddy جایگزین می‌کند که در آن چارلیز ترون در یک مسیر مستقیم با یک مار بیگانه برخورد می‌کند، به جز موقعیت بدتر بعد از شرایط بد، حتی بدتر از وضعیتی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد که به شما توهین نمی‌کند.

دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور

در ۲۰ دقیقه اول من این قدر خوشحال شدم که این احساس در جو بسیار شارپ بود، وضعیت‌های روحی جالب و نوشتاری بسیار بهتر از آنچه که ما در پرو به دست آوردیم، این احساس ادامه می‌یابد که ریدلی با گفتن این که این احساس می‌تواند جالب باشد، و سپس این و نویسنده می‌گوید: این فیلم برای یک فیلم یا بعدا در این مجموعه است؟ فیلم بیگانه و بیگانه ۳ به ترتیب به دلیل اینکه به هیچ یک از آن‌ها اهمیت نمی‌دهیم، به دلیل اینکه ما به هیچ یک از آن‌ها اهمیت نمی‌دهیم، به دلیل اینکه ما به هیچ یک از آن‌ها اهمیت نمی‌دهیم، به دلیل اینکه ما به هیچ یک از آن‌ها اهمیت نمی‌دهیم، به عنوان یک بیگانه مدرن عمل می‌کنند، اما هیچ رضایتی وجود ندارد زیرا ما فقط به عنوان یک فیلم بیگانه تلاش می‌کنیم تا آن‌ها را به یک فیلم بیگانه تبدیل کنیم تا سعی کنیم طرفداران را به فیلم بیگانه تبدیل کنیم.

دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور

یک گروه مسئول برای هزاران نفر باید شامل باهوش‌ترین افرادی باشد که در اینجا کسی از قرنطینه یا پروتکل‌های امنیتی نشنیده است که در ۱۰ دقیقه آخر این فیلم شما را خسته می‌کند. شما همچنین دو نوع تصاویری با کیفیت طبقه فقیر دارید که به نظر من هیچ چیز خوبی در مورد این فیلم وجود ندارد.

دانلود فیلم alien covenant دوبله فارسی بدون سانسور

من یک طرفدار بیگانه بزرگ هستم و به شدت از طرف پرومتئوس impressed و از همه طرفداران مشتاق خارجی که برای دیدن یک سیاره ناشناخته هیجان‌زده بودم، به جز برای این واقعیت که یک دانشمند آموزش‌دیده، یک سرباز آموزش‌دیده را در آغوش می‌گیرد و خونریزی و خونریزی دارد، بسیار دردآور بود. تنها چیزی که قبل از این که واضح بود این بود که دیوید ترسناک‌تر از the بود که یک تصمیم احمقانه بعد از آن گرفته شد و بسیاری از سوال‌ها بعد از اینکه Prometheus بدون پاسخ باقی مانده بود باعث خرابی عظیمی شد و این یک ناکامی فراموش‌نشدنی بود.


دانلود فیلم alien covenant 2017
دانلود فیلم alien covenant 2017 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم alien covenant 2017 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم alien covenant 2017 دوبله فارسی
دانلود فیلم alien covenant 2017 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم alien covenant 2017 زیرنویس
دانلود فیلم alien covenant 2017 دوبله فارسی سانسور شده
دانلود فیلم alien covenant 2017 زبان اصلی
دانلود فیلم alien covenant 2017 بدون سانسور
دانلود فیلم alien covenant 2017 بیگانه کاوننت با دوبله فارسی
دانلود فیلم alien covenant
دانلود فیلم alien covenant 2020
دانلود فیلم alien covenant با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم alien covenant دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم alien covenant بدون سانسور
دانلود فیلم alien covenant با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم alien covenant دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها