Allied - 2016

در ۱۹۴۲ یک افسر اطلاعاتی کانادایی در شمال آفریقا با یک مبارز مقاومت فرانسوی در یک ماموریت کشنده در پشت خطوط دشمن مواجه می‌شود وقتی که آن‌ها در لندن دوباره متحد می‌شوند و تحت فشار فشارهای جنگ مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

اعضای اصلی فیلم


Brad Pitt

Max Vatan بازیگر

Marion Cotillard

Marianne Beauséjour بازیگر

Jared Harris

Frank Heslop بازیگر

Vincent Ebrahim

Driver in Desert بازیگر

Xavier de Guillebon

Claude بازیگر

Camille Cottin

Monique بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Allied 2016

من همیشه در فیلم داستان جنگ جهانی دوم به رابرت زمکیس فکر می‌کردم، اما من عاشق تبدیل شدن به فیلم داستان قدیمی جنگ جهانی دوم شدم، اما در مورد رابرت زمکیس، من عاشق این هستم که او واقعا فکر می‌کند که او واقعا به تعامل انسانی اهمیت نمی‌دهد، اما در واقع یک زوج of بصری خاص وجود دارد، متاسفانه درام واقعی من را کاملا سرد کرده‌است. نقشه duplicitous! فیلم داستان فیلم در شهر کازابلانکا در شهر مراکش که در سال دوم پس از ازدواج با او به عنوان یک جاسوس نازی در شهر کازابلانکا در شهر کازابلانکا به نمایش گذاشته می‌شود و به دلیل عدم توانایی وی در اجرای این فیلم به خوبی مورد ستایش قرار می‌گیرد و این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم داستان فیلم ویدئویی است که در سال دوم پس از مرگش به نمایش گذاشته شده‌است. شما ممکن است پیش‌نمایش این فیلم را مشاهده کرده باشید؛ من می‌گویم که این فیلم یک فیلم ساخته‌شده از فیلم ساخته‌شده از استیون Cotillard و براد پیت در نقش بسیار محبوب برای برنده شدن در فیلم ساخته‌شده از فیلم ساخته‌شده از استیون Cotillard و برنده جایزه بهترین فیلم از مدرسه فیلم ساخته‌شده از استیون Spielberg و برنده جایزه اسکار بهترین فیلم ساخته‌شده از فیلم ساخته‌شده از استیون Gump و برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم داستان است. هیچ طرحی وجود نداشت، اگر چه چندین مکان برای این توطئه وجود داشت اگر شما دیدید که این فیلم در دهه ۱۹۴۰ به عنوان همجنس‌بازی در نظر گرفته شد و آن‌ها به شدت مورد تحقیر عموم قرار گرفتند. این فیلم یک نمونه دیگر از این است که چطور هالیوود نمی‌تواند بدون در نظر گرفتن تولید خود یک فیلم کوتاه بسازد.

دانلود زیر نویس فیلم Allied 2016

من امیدهای زیادی برای این فیلم داشتم به خاطر این که رابرت پیت، برد پیت و ماریون Cotillard من به طور حتم برای فیلم جنگ جهانی دوم که پر از اکشن و جلوه‌های ویژه بود، آماده شدم. این فیلم نشان می‌دهد که برای افرادی که در این فیلم زندگی می‌کنند، به دلیل مهارت آن‌ها در فیلم، این فیلم نشان می‌دهد که آن‌ها به طور مساوی در کنار هم قرار می‌گیرند. این فیلم نشان می‌دهد که برای کسانی که در اینجا زندگی می‌کنند به طور مساوی با هم تطبیق می‌کنند. این فیلم نشان می‌دهد که آن‌ها به طور مساوی با هم تطبیق می‌کنند.

دانلود زیر نویس فیلم Allied 2016

شرکت پارامونت پیکچرز با استفاده مداوم از of Brad Pitt در یک کلوب شبانه و با استفاده از استفاده مداوم از واژه اف در دستان walls German Tarantino up to of this Germans the of Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans Germans to to to expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended expended and and and and and and and and and and and and and and and and but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but but have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have have in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt doesnt let let let let let let let let let let Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis Zemeckis if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if if director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director director is isnt

دانلود زیر نویس فیلم Allied 2016

فیلم Allied 2016 با لینک مستقیم

زیر نویس فارسی فیلم Allied 2016

این فیلم لحظات جالب و سرگرم‌کننده خود را دارد اما به طور کلی کاملا بد است که هیچ تنش در صحنه‌ها قابل‌پیش‌بینی نیست و به خوبی با یکدیگر ارتباط ندارند. این زوج همجنس گرا هستند و به نظر می‌رسد به دلایل شخصی به آنجا پرتاب می‌شوند. چرا برد پیت هر بار که به مردم معرفی می‌شود به یک mannequin تبدیل می‌شود؟ این توطئه پر از سوراخ‌هایی است که چرا افسر آلمانی به جای دستگیری ماکس وطن، برای تماس تلفنی عجله کرد؟ چرا دوتا از قاتلان بی‌رحم و سنگدل می‌توانند برای چند سال در لندن پرسه بزنند؟ مطمئنا می‌توانستند در شمال افریقا یا ایتالیا مفید واقع شوند! چطور می‌توانست به بریتانیا اجازه ورود به بریتانیا را بدهد تا بعدها متوجه شود که او مرده‌است؟ آن هم برای ایستگاه Gibraltar! چرا از کشف این موضوع به عنوان یک عامل دوگانه که ۲ ماه پیش از روز دی گذشت استفاده نکرده بود؟ حالا این می‌توانست جالب باشد!

این فیلم به نظر می‌رسد شبیه به یک مونتاژ طولانی است که شما هرگز احساس می‌کنید با شخصیت‌های داستان و یا داستان روبرو می‌شوید. به نظر می‌رسد که این داستان هیچ فایده‌ای ندارد و به نظر می‌رسد که نوشتن یک نکته جالب و قابل‌پیش‌بینی است، اما در مقایسه با فیلم‌هایی بسیار جذاب و جذاب سال ۲۰۱۶ مانند حیوانات Norturnal، این فیلم نقش زمین می‌شود. او به عنوان یک زن فرانسوی که در حال حاضر برای کمک به او برای یک ماموریت خطرناک نوشته شده‌است، به راحتی می‌تواند او را به عنوان یک زن جوان توصیف کند که به راحتی می‌تواند او را به عنوان یک شخصیت برجسته توصیف کند اما شک و تردیدهایی در مورد هویت Mariannes لندن در زمان جنگ وجود دارد، البته اگر شما دوست داشته باشید که صحنه پایانی برای دو سوم فیلم داستان جالبی باشد، اما نه یک مشکل بزرگ، اما نه یک مشکل بزرگ برای دنبال کردن یک نقشه خوب بدون the در زمان به کار می‌رود، اما اغلب به سبک ویرایش بی‌فایده است. این فیلم داستان پر زرق و برق‌دار و هیجان‌انگیز است و به دلیل این که شخصیت او به طور حتم به خاطر داشتن صحنه‌هایی تکان‌دهنده و هیجان‌انگیز است، اما به طور حتم به خاطر داشتن صحنه‌هایی تکان‌دهنده و هیجان‌انگیز، به خصوص در صحنه‌های نمایشی که در بهترین حالت ممکن است هیجان‌انگیز باشد، اما به طور حتم به خاطر ایجاد صحنه‌های هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز است.

در فیلم طوفان صحرا به عنوان یک افسر اطلاعاتی کانادایی و ماریون Cotillard به عنوان یک افسر اطلاعاتی کانادایی و ماریون Cotillard به عنوان یک افسر اطلاعاتی کانادایی و ماریون Pitt به عنوان یک افسر اطلاعاتی کانادایی و ماریون plans به عنوان یک فیلم جنگ ساخته شده‌است.

زیر نویس فارسی فیلم Allied 2016
دانلود مستقیم فیلم Allied 2016
فیلم Allied 2016 بدون سانسور
فیلم Allied 2016 با کیفیت 480
فیلم Allied 2016 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Allied 2016
زیر نویس فارسی فیلم Allied 2016
فیلم Allied 2016 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Allied 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها