Annabelle Comes Home - 2019

در حین نگهداری از دختر اد و لورن وارن، یک نوجوان و دوستش ندانسته روح شیطانی را که در یک عروسک به‌دام‌افتاده بود بیدار می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Michael Cimino

Bob Palmeri بازیگر

Gary Dauberman

کارگردان

Gary Dauberman

نویسنده

Vera Farmiga

Lorraine Warren بازیگر

Patrick Wilson

Ed Warren بازیگر

Mckenna Grace

Judy Warren بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم سینمایی annabelle comes home 2019

فیلم‌های Conjuring ۱ & ۲ دوتا از فیلم‌های ترسناک مورد علاقه من هستند. اولین فیلم Annabelle خیلی خوب نبود و این فیلم حتی با دیدن آن صحنه‌های غیر ضروری و غیر ضروری به نظر نمی‌رسید. این فیلم با استفاده از یک نوار ویدئویی با دیافراگم باز در یک محیط عکاسی تاریک روشن می‌شود، اما به نظر می‌رسد که فیلم بدون هیچ جزئیاتی از آن استفاده نکند، اما به نظر می‌رسد که فیلم در حال حاضر تنها یک صحنه ترسناک در کل فیلم وجود ندارد. این فیلم اولین فیلم ساخته‌شده از گری AnnabelleThe است که در ۱۸ آوریل ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت و به راحتی با اد and آشنا شد. این فیلم داستان یک فیلم خوب است که در سال ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته شد. این فیلم داستان یک فیلم خوب است که من دوباره با دیگر فیلم‌های سینمایی و Conjuring آشنا می‌شوم. فکر می‌کردم که این فیلم در مورد اد و لورن وارن خواهد بود، اما به جای آن مجبور شدم سه کودک را تماشا کنم که یک ساعت و ۴۵ دقیقه در اطراف یک خانه می‌دویدند و این فیلم اگر به خوبی اجرا می‌شد خوب بود.

دانلود فیلم سینمایی annabelle comes home 2019

دانلود زیرنویس فیلم annabelle comes home

من از Annabelle که به خانه می‌آید ناامید شدم چون آن‌ها لیست بسیار زیادی از مواد برای استفاده داشتند و همه آن‌ها با هم درگیر شدند و این داستان باعث شد که فیلم comedy نوجوان بیش از یک فیلم ترسناک به نظر برسد اما هرگز فراتر از آن چیزی که ایجاد شده بود رفتم و اولین Conjuring هنوز بهترین فیلم از این مجموعه هستند. من طرفدار Conjuring و دیگر فیلم‌های سینمایی هستم، اما این یکی ناامید کننده بود، اما داستان به همان اندازه ضعیف بود و پایانی غم‌انگیز بود. متاسفانه این فیلم هیچ چیزی برای ارائه داستان به طور کامل به کار نبرده است و بسیاری از آن‌ها قبل از این که گفت و گوه‌ای خسته‌کننده و حتی ورا و پاتریک برای چند دقیقه در کل فیلم ظاهر شوند آن‌ها را خواهید شناخت! کاملا ارزشش را ندارد. این فیلم از کسی می‌آید که فیلم‌های ترسناک تماشا نمی‌کند زیرا من می‌ترسم، اما به نظر من این فیلم فقط هدر دادن زمان و پول بود، اما این فیلم فقط یک داستان رویایی بود، اما همه آن‌ها خوشحال بودند گویی هیچ اتفاقی نیفتاد. به هر حال من فقط میخ وام پولم را پس بگیرم. spoiler، این فیلم سی پی اس تو یک توهین به ژانر و فرنچایز می‌زنی، اما از همه مهم‌تر اینکه هوش و هوش من از آن مهم‌تر است که یک گرگینه، بله یک گرگینه است! حتی اگر شما می‌توانستید سر و وضع خود را توجیه کنید، از آن پس به یاد خاطرات دو فیلم اول و the افتاد که به شما هشدار داده‌اند.

دانلود فیلم annabelle comes home 2019 دوبله

این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم از جمله پاتریک ویلسون و ورا Farmiga بخشی از داستان اصلی نیست که من می‌توانم ادامه دهم اما شما این نکته را درک می‌کنید که این فیلم به دلیل فقدان شاخ و یا وحشت واقعی بد نیست اما در واقع خود عروسک Annabelle اصلا ترسناک نیست به طوری که آن‌ها چطور توانستند سه فیلم براساس آن بسازند این فیلم را به زحمت تماشا نکنید، این فیلم یکی از آن فیلم‌های standard و قابل‌پیش‌بینی است. به طور مصنوعی، من می‌گویم که Annabelle به خانه می‌آید و در اصل به نوجوانان جوان اختصاص‌داده شده‌است، علاوه بر این، به کارگردانی گری Gary گری Dauberman انتظار هیچ چیز اصیل را با انتظار کم ندارد.


دانلود فیلم annabelle comes home 2019
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 با دوبله فارسی
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 زبان اصلی
دانلود فيلم annabelle comes home 2019
دانلود فیلم ترسناک annabelle comes home 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم annabelle comes home با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم annabelle comes home با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم annabelle comes home زیرنویس فارسی
دانلود فیلم annabelle comes home 2019 دوبله
دانلود زیرنویس فیلم annabelle comes home
دانلود فیلم سینمایی annabelle comes home 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها