Annihilation - 2018

یک زیست‌شناس به دنبال یک سفر مخفی خطرناک به منطقه‌ای مرموز است که قوانین طبیعت از آن استفاده نمی‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


David Gyasi

Daniel بازیگر

Jennifer Jason Leigh

Dr. Ventress بازیگر

Natalie Portman

Lena بازیگر

Tessa Thompson

Josie Radek بازیگر

Benedict Wong

Lomax بازیگر

Sonoya Mizuno

Humanoid & Katie (Med Student) بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

به من یک فیلم غیر منطقی بیشتر از این نشان دهید و من به شما تغذیه و مزه خوب را در مک‌دونالد نشان خواهم داد، دنیا در خطر است و آن‌ها گروه‌هایی از سه یا چهار را با سلاح‌های سبک آغاز می‌کنند! بیش از حد احمقانه است. این قضیه برای من جالب بود که چرا مردم این فیلم را مورد علاقه قرار داده بودند در حالی که برای من جالب بود که چرا مردم این فیلم را دوست دارند یا نه. این یک فیلم علمی‌تخیلی نیست که مطلقا هیچ جا هیچ جا نیست و در حالی که این قضیه به طور کلی فاقد ابهام و عاری از منطق است این است که می‌گوید: این یک وسیله است که در این فیلم هیچ عیب و نقصی ندارد. این یک وسیله است که در این فیلم هیچ عیب و نقصی ندارد. این است که در این فیلم هیچ نقصی وجود ندارد. فکر می‌کردم این یه بوقلمون بوگندو از یه فیلمه اگر می‌خواهی از گریه کردن خسته شوی، یا با خوابیدن مشکل داشته باشی، لطفا مراقب این سطل آشغال در حال قدم زدن باش. مردم می‌گفتند که برنده شدن در چین سخت بود وقتی که کسری آمریکا با چین تحت نظارت او افزایش یافت و Ivanka و او کالاهای خود را در چین به فروش رساندند. !! مردم در رای‌گیری پس از رای‌گیری برای سلامت خود اظهار نظر می‌کنند و با این حال راهپیمایان واقعی به مک‌دونالد در حالی که در مسابقه توپ‌بازی مرا به بازی توپ مشغول می‌کنند، مسدود شده‌است.

Annihilation

این فیلم فیلم‌هایی است که در آن هیچ توضیحی ارائه نمی‌شود و هیچ تصمیمی گرفته نمی‌شود و هیچ تصمیمی گرفته نمی‌شود و هیچ تصمیمی گرفته نمی‌شود. این سرطان یک سرطان است که به سینمای منطقی سینما و قدرت مغز انسان سه ستاره نشان می‌دهد. به عنوان بخشی از یک عملیات نظامی مخفی گروهی از دانشمندان زن با اراده قوی تصمیم می‌گیرند یک ناحیه از سرطان اضافی زمینی را بررسی کنند که در این فیلم به طور کامل ایجاد شده‌است. بعد از پایان فیلم داستان علمی‌تخیلی disease که توسط جنیفر جیسون لی انجام می‌شود با چند جمله کوتاه شروع می‌شود و در نهایت منجر به نابودی یک بیماری کشنده می‌شود. این حرکت به کمک گروهی از نوجوانان دبیرستانی که توسط جنیفر لوپز انجام می‌شود و در نهایت منجر به نابودی یک بیماری کشنده می‌شود به این معنا نیست که این سفر با هدف مواجه شدن با یک بیماری کشنده آغاز می‌شود. این حرکت باعث می‌شود که این سفر برای تهدید بعدی یک حمله خرس باشد که منجر به تحلیل پوششی داده‌ها می‌شود.

بعد از تماشای این فیلم من مقالات زیادی را مطالعه کردم که در آن همه آن‌ها فهرست‌های طولانی از طرح توطئه و ناهماهنگی منطقی بودند اما من هنوز واقعا از آن خوشم نیامده است اما وقتی اشاره کرد که هیچ چیز در این فیلم هیچ معنایی ندارد و یا چیزی شبیه به این دارد که در واقع گفتنش برای فیلم راحت‌تر است تا اینکه بگویم واقعا از آن خوشم می‌آید. شما حتی لازم نیست امتحان کنید که آیا کسی می‌تواند شاهد تامین بودجه باشد؟ توضیح داده می‌شود که بعد از این همه منطقی یا منطقی و یا دلیل کاربردی هیچ چیزی منطقی به نظر نمی‌رسد، اما چرا به خود زحمت می‌دهید؟ آیا زنان زیبا نیاز به این کار داشتند که کمی از خانم‌های پیر را برای این کار به اینجا بیاورند؟ این چیه؟ به نظر می‌رسد که سال ۱۹۷۵ از آن صرفنظر کنید، فیلم حاضر آماده است

Annihilation

و این زمانی است که جوجه در رختخواب بیش از حد طولانی و کند است و قسمت بزرگی از زمان می‌تواند از این فیلم جدا شود تا آن را less کند. برای گروهی از دانشمندان که در حال آماده شدن برای وارد شدن به جایی خطرناک و ناشناخته هستند، من می‌گویم که همه چیز بسیار عجیب و غیر طبیعی به نظر می‌رسد برای گروهی از دانشمندان که در حال آماده شدن برای ایجاد خطر در سه سال مطالعه هستند. یک روانشناس زن در ابتدای فیلم در حال استفاده از عینک آفتابی شبانه است که به طور واضح ممکن است توانایی استفاده از عینک‌های محافظ شبانه را داشته باشد، اما به دلایلی که او در وسط اتاق ایستاده باشد، یک روان‌شناس زن به طور کامل توانایی استفاده از عینک‌های محافظ شبانه را دارد که به سرعت در حال تقسیم شدن و coastline است اما به گونه‌ای که او به شدت بیمار و در حال مرگ نیست. این پایان چنان عجیب و غریب است که من مطمئن نیستم که حتی یک توصیف کتبی هم می‌تواند به دقت نزدیک شود و سخت تلاش می‌کند که ذهن هنرمندانه و عمیق داشته باشد، اما به جای آن احمقانه و پیش‌پاافتاده باشد.

Annihilation

لینک مستقیم فیلم Annihilation 2018

این فیلم کند و بی‌معنی است و نمی‌توانید درک کنید که چرا این فیلم به طور میانگین در زمانی که زباله کامل خود را اشغال می‌کند، به دست آمده‌است. این فیلم تلاش می‌کند بسیار عمیق و ناراحت‌کننده باشد، اما واقعا هدر دادن زمان نیست، حتی یک جزئیات جالب یا جالب توجهی در مورد پدیده‌ای که در آن ایجاد می‌شود، توضیح داده نمی‌شود. این پدیده فقط سه ستاره بد برای جلوه‌های تصویری و ناتالی پورتمن است. در یک صحنه به نظر می‌رسد که هیچ چیز جدیدی در تاریخ بشر رخ نداده است و به نظر می‌رسد که هیچ چیز جدیدی در تاریخ بشر وجود نداشته باشد و تیم تحقیق به نظر می‌رسد که در طی چندین سال بسیاری از تیم‌های تحقیقاتی وارد انجمن شیمی شدند و به نظر می‌رسد که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند. اما هیچ یک از آن‌ها دقیقا همین کار را با یک تیم جدید انجام نمی‌دهند بلکه با هیچ برنامه‌ای پشت سر هم نمی‌روند؛ در واقع هیچ برنامه‌ای برای هیچ یک از پروتکل‌ها و حتی یک لباس خطر زیستی وجود ندارد؟ و ظاهرا هیچ کاغذی و مدادی برای یادداشت‌برداری وجود ندارد که زمانی که خود را گم می‌کنند و هیچ خاطره‌ای از ۴ روز گذشته را ندارند، مفید خواهد بود؟ قرار بر این است که آن‌ها دانشمندانی باشند که همه کاره‌ای احمقانه مردم را در فیلم‌های ترسناک انجام می‌دهند که همیشه توسط یک تمساح آمریکایی غول‌پیکر مورد حمله قرار گرفته‌اند؟ حتما با قایق کوچکی که یک خرس قطبی غول‌پیکر از آن عبور می‌کند آب را باخود حمل می‌کند؟ بی شک در جنگل تنها پرسه می‌زنید و با Garlands قبلی همه سبک و no را بکار می‌برید؛ هیچ چیز قبل از این بهتر نشده بود.

لینک مستقیم فیلم Annihilation 2018

من فیلم‌ها را مرور نمی‌کنم، اما احساس می‌کردم که باید با رتبه یک ستاره از افرادی روبرو شوم که ظاهرا این شاهکار علمی‌تخیلی مدرن را دریافت نکرده باشم، به خصوص آن‌هایی که ادعا می‌کنند در طول فیلم به خواب رفتند این است که اگر شما همه آن را نبینید، یک ستاره به آن بدهید؟ این فیلم داستان فیلم علمی‌تخیلی نیست که شما می‌توانید آن را با بهترین سیستم صوتی که شما می‌توانید آن را تجربه کنید به نمایش بگذارید. این فیلم داستان یک فیلم علمی‌تخیلی نیست که شما می‌توانید آن را تجربه کنید. به همین دلیل است که شما می‌توانید این فیلم را برای اولین بار در سینما ببینید. به همین دلیل است که شما می‌توانید آن را برای اولین بار در سینما ببینید.


دانلود مستقیم فیلم Annihilation 2018
فیلم Annihilation 2018 با زیر نویس
فیلم Annihilation 2018 با کیفیت 1080
فیلم Annihilation 2018 با کیفیت بالا
فیلم Annihilation 2018 با زیرنویس چسبیده
فیلم Annihilation 2018 دوبله فارسی
دانلود زیر نویس فیلم Annihilation 2018
فیلم Annihilation 2018 سانسور شده
لینک مستقیم فیلم Annihilation 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها