Babes in Toyland - 1997

در این داستان انیمیشنی که براساس داستان کلاسیک تعطیلات نوشته شده، هر کسی به صورت جادویی و از نظر موسیقی به صورت جادویی و از نظر موسیقی وارد زندگی می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Jim Belushi

Gonzargo بازیگر

Charles Nelson Reilly

Mr. Dumpty بازیگر

Lacey Chabert

Jill بازیگر

Joseph Ashton

Jack بازیگر

Raphael Sbarge

Tom Piper بازیگر

Cathy Cavadini

Mary بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

رودریگو در این فیلم انیمیشنی برخلاف فیلم اکشن زنده Disneys ۱۹۶۱ صحبت می‌کند. برخی از مردم احتمالا در مورد چندین Babes در فیلم‌های Toyland ساخته‌شده در طول سال‌ها the Laurel و هاردی را می‌دانند که من در کل آن را در سال ۱۹۶۱ به کارگردانی درو Barrymore و این فیلم انیمیشن ۱۹۹۷ را به من نشان نداده است. این فیلم احتمالا بهترین فیلم Babes در فیلم Toyland است که هر کسی می‌تواند ببیند! در حالی که نسخه دیزنی فاقد جذابیت خاصی است که باعث می‌شود این فیلم به خوبی قابل باور و لذت بخش باشد، در حالی که نسخه دیزنی فاقد جذابیت خاصی است که باعث می‌شود این فیلم به خوبی قابل believable و لذت بخش باشد، در حالی که در این فیلم داستان عشقی آنها از پنهان نگه داشتن فیلم دیزنی بیشتر لذت بخش است. درست مثل یک آزار دهنده از جانب کریستوفر پلامر کاپیتان فون ترپ در صدای موسیقی است. اگرچه من باید اعتراف کنم که با توجه به این که در نسخه دیزنی بعضی از آهنگ‌ها بهتر از بقیه هستند، اما با این حال گفتم که نمی‌خواهم آن را برای کسانی که این همه نسخه‌های دیگر دنیای دیزنی را فراموش می‌کنند، خراب کنم. !! !! این نسخه را بگیرید

دانلود زیر نویس انیمیشن Babes in Toyland 1997

جک و جیل نقش الن و جین را از the اصلی گرفتند. آخرین اقتباس از Babes در Toyland operetta و همچنین تن‌ها فیلم انیمیشن ساز منظورم این است که spiritied یک نسخه کلاسیک کریسمس را تعریف می‌کند! فیلم خیلی بدی است که باعث می‌شود مردم فقیر یک طرح آشفته و گیج‌کننده برای هنر انیمیشن و گروهی از شخصیت‌های اجنه را که کلاسیک هستند بازی کند؟ این باعث می‌شود که تعداد کمی از کودکان کوچک به استاندارد دیزنی منتقل شوند، این یک ضربه خیلی ضعیف برای ایجاد جادوی فیلم است.

زیر نویس فارسی انیمیشن Babes in Toyland 1997

این انیمیشن در بهترین سرگرمی سنتی خود برای کودکان و بزرگسالان در عین حال بسیار لذت بخش است که من از تماشای بیشتر آن با پسرم لذت می‌برم حتی برای بیستمین بار در طی چند ماه، هر دوی ما از نگاه کردن به چیزی به جز باب سازنده لذت می‌بریم. دو روز پیش از این فیلم، سریال تلویزیونی HBO رد و بدل شد، تا زمانی که داستان‌های پریان برای هر کودک ۱۹۹۵ فصل ۲ را با یک اپیزود مادر گوس به پایان رساند بعد از تماشای version و Jill که همیشه جالب بود، من نتوانستم کمک کنم اما این را بعد از نگاه کردن به کاره‌ای minor و heroine که همیشه جالب بود به خاطر بیاورم. این فیلم خیلی کسل‌کننده و خسته‌کننده بود، این هم به خاطر این بود که یک فیلم عالی برای گذراندن کریسمس یا هر ده دقیقه بیشتر از این بود که یک فیلم ترسناک به شکل یک فیلم ترسناک در یک خانه کوچک و کثیف پیدا کنم که شبیه فیلم‌های هالووین بود که شبیه فیلم‌های هالووین بود که در آن لباس آبی و سفید پوشیده بود که شبیه فیلم‌های هالووین بود که در آن لباس آبی و سفید پوشیده بود، اما در فیلمی که او در آن فیلم بازی می‌کرد، شبیه فیلم Cinderella بود. اگرچه اون یه جورایی جذاب به نظر می رسه و اون یکی از بهترین شخصیت‌های کارتونی منه اما هی؟ بعضی از شخصیت‌های فیلم زشت و زشت به نظر می‌رسند اما هر فیلمی فقط ضعیف و کسل‌کننده است.

انیمیشن Babes in Toyland 1997 با کیفیت 720

نیمه اول فیلم، خوب و معصوم بود، اما بعد بقیه من را وحشت زده کرد که این فیلم شیطانی خالص است و اگر بچه شما بخواهد که این فیلم را تماشا کنید، شاید هم آن‌ها را هم تماشا کنید. کریستوفر پلامر و چارلز نلسون Reilly قبلا در راک آ Doodle ۱۹۹۱ به ترتیب نقش دوک بزرگ، رقیب اصلی و برادرزاده‌اش hunch را به نمایش گذاشتند. این فیلم داستان مورد علاقه من است، اگرچه این فیلم یک فیلم برای کودکان خیلی جوان نیست، اما شما باید قبل از این که اجازه دهید یک کودک نوپا را تماشا کنید، این موضوع واقعا جالب است. به همین دلیل شما باید قبل از این که اجازه دهید یک کودک نوپا را تماشا کنید این موضوع واقعا جالب است چون چیزی نیست که دیزنی به این معنا باشد که اگر شما از این کار لذت ببرید، ممکن است از آن لذت ببرید. با این فیلم که اولین بار منتشر شد من با خواهر بزرگ‌ترش آشنا شدم که در عین حال با کمک of Dumpty برای لذت بردن از کارخانه اسباب‌بازی که او را وادار به محروم شدن از کارخانه اسباب‌بازی می‌کند و نه خیلی عجیب و احمقانه - اما بعد دوباره چه انتظاری از Babes در Toyland غیر از عجیب و احمقانه چه انتظاری دارید؟ تا جایی که من از شخصیت آن‌ها لذت می‌برم آن‌ها واقعا جالب نیستند، بچه‌ها شخصیت تام و مری خیلی جالب هستند اما زیاد به داستان اضافه نمی‌کنند و به طرز شگفت آوری آدم‌های شرور خیلی عجیب و غریب هستند. با این حال، animation Dumpty ترین و لذت بخش ترین ویژگی است که من نمی‌دانم آیا آن بازیگر آن قدر زندگی می‌کند که به او زندگی می‌کند یا فقط این واقعیت که چه در Toyland و چه در جنگل Goblin واقعا جالب است اما متن بیشتر آن‌ها به نظر می‌رسد که ترانه اول نوشته شده باشد و این ترانه اولین بار به ویژه در ماه مارس به خاطر امتیاز سربازان عروسکی که خدا را شکر می‌کنند، نوشته شده باشد.

زیر نویس انیمیشن Babes in Toyland 1997

این آهنگ در اصل توسط MGM برای عرضه در سال ۱۹۹۶ ساخته شد اما به دلیل شکست تجاری همه سگ‌ها به بهشت ۲ سال ۱۹۹۶ به تعویق افتاد و در نهایت مستقیما به فیلمی در سال ۱۹۹۷ عرضه شد.


دانلود مستقیم انیمیشن Babes in Toyland 1997
انیمیشن Babes in Toyland 1997 با کیفیت 480
انیمیشن Babes in Toyland 1997 دوبله فارسی
انیمیشن Babes in Toyland 1997 سانسور شده
زیر نویس انیمیشن Babes in Toyland 1997
انیمیشن Babes in Toyland 1997 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی انیمیشن Babes in Toyland 1997
دانلود زیر نویس انیمیشن Babes in Toyland 1997

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها