Baghban - 2003

یک زوج مسن آرزو دارند که فرزندانشان در سنین پیری به آن‌ها توجه کنند، اما بچه‌هایشان می‌بینند و با آن‌ها به عنوان یک مسئولیت رفتار می‌کنند و آن‌ها باید تلاش کنند که ارزش و منزلت خود را برای خود و دیگران به دست آورند.

اعضای اصلی فیلم


Amitabh Bachchan

Raj Malhotra بازیگر

Rimi Sen

Payal Malhotra بازیگر

Paresh Rawal

Hemant Patel بازیگر

Mahima Chaudhry

Arpita Raj بازیگر

Hema Malini

Pooja Malhotra بازیگر

Salman Khan

Alok Raj بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم تماس قلب یک داستان واقعی برای برخی از خانواده‌ها به طور جدی فوق‌العاده است اما کپی شده‌است! این موضوع باعث شد پدر بزرگ من گریه کند و به دیدن آن برود و زندگی را درک کند که به خاطر هیچ‌کس نیست که در اطراف هند و پاکستان مشهور و مشهور باشد! اغلب پاکستانی‌ها می‌گویند که این یک داستان کپی شده از یک فیلم قدیمی پاکستانی به نام Gharana است که باعث می‌شود بیشتر مردم گریه کنند و در پایان راضی باشند و سزاوار پاداش بزرگی باشید که از دست ندهید! شما باید آن را دوست داشته باشید! وقتی این فیلم را تماشا می‌کنید، جعبه‌های بافت را در کنار خود نگاه دارید و به طور جدی همه فیلم را به همه پخش می‌کنید. !! این فیلم ویدئویی است که من را به یاد avatar می‌اندازد که با بازی rajesh khanna از دهه ۸۰ سالگی به طور کامل مورد توجه قرار نگرفته است، اما به نظر نمی‌رسید که او به جای اینکه به جای آن که به جای آن که به جای آن که به جای آن که به جای آن که به جای آن که به جای آن که به جای آن که به او تعلق داشته باشد، به کارش ادامه دهد.

Baghban

چندین فیلم با همین موضوع وجود دارند که بعضی از آن‌ها belowSchool Master را در سال ۱۹۵۸ با Starring کومار و B SinhaI در سال ۱۹۷۶ با Starring کومار و Mala SinhaI ساخت که حداقل یک نسخه در دهه‌های ۵۰ یا ۶۰ s و Malayalam ۷۰ و Malayalam ۷۰ وجود دارد؟ این یک تمرین ارزشمند برای دیدن بافت اجتماعی در حال تغییر بسته به زمانی است که این داستان در مورد نسخه ۱۹۵۸ فیلم گرفته شده‌است. اول از همه من می‌خواهم این فرصت را بپذیرم که با jungleking موافق باشم. این فیلم واقعیت دارد که چند فیلم وجود دارند که من را بال خواهند کرد و این یکی از آن‌ها است. این فیلم واقعیت این است که اگر شما دیدید که آن را به محض این که ممکن است آن را تماشا کنید، این فیلم ارزش آن را دارد. من اولین فرد هندی در یک کشور غربی هستم. این فیلم زندگی من را خراب کرد و نشان داد که چگونه دو پدر دوست‌داشتنی از این فیلم مورد سو استفاده قرار گرفتند. در واقع من از پدر و مادرم در این فیلم تشکر کردم.

There out and This complete talented dubey Rawal Rawal who is is Rawal Rawal Rawal Rawal Rawal Rawal of of of of of of also the there there also also Mere Mere which which which This This astounding astounding astounding another another cross a a is؛؛ is is is and and and and and a a only not just just but but this this by actors actors comedy comedy comedy you you you you for for for for for for great great great great is موضوع فیلم هرگز منسوخ و بی‌ربط نخواهد شد و دنبال کردن حرص و طمع و حرص و طمع بیشتر خانواده‌ها را به چنین موقعیتی سوق خواهد داد. من ابتدا باید اعتراف کنم که این فیلم، من را به فیلم‌های هندی بالیوود معرفی می‌کند و آنچه که من امیدوارم یک تجربه مستمر با بسیاری از نظرات انتقادی در دیگر فیلم‌ها باشد، این است که بینندگان ممکن است یک تجربه مثبت داشته باشند و یک فیلم موفق به نظر می‌رسد که هم لذت بخش و هم مثبت است، بنابراین اگر مدتی طول بکشد که چه کسی می‌تواند شکایت کند؟ از آنجا که من این را از آینده یک موسیقی‌دان حرفه‌ای می‌نویسم، من می‌دانم که توانایی انتقاد و تجزیه و تحلیل به طور کامل منجر به عدم وجود هیچ گونه تلاش هنری و عدم تغییر کلی آن‌ها در مورد یک مثال از احترام و عشق به دیگران می‌شود، در صورتی که هیچ چیز دیگری انعکاسی از زندگی باشد به طوری که تقریبا همه باید بتوانند با Baghban شناسایی شوند.

Baghban

فیلم Baghban 2003 با لینک مستقیم

من از نظر احساسی که بعد از این فیلم به دست می‌آورم، احساس ترس و وحشت می‌کنم. این یک فیلمنامه بسیار زیبا است که برای جامعه هند بسیار مناسب است وقتی آن‌ها ازدواج می‌کنند و سعی می‌کنند آن‌ها را به سن پیری بفرستند تا آن‌ها بتوانند آن‌ها را به سن پیری بفرستند تا آن‌ها بتوانند آن‌ها را به خانه خود بفرستند تا آن‌ها بتوانند از آن‌ها مراقبت کنند. راج یک حسابدار بانک است که به نظر می‌رسد هر چیزی را که ممکن است برای بچه‌ها دوست داشته باشد و آن‌ها را دوست داشته باشد و آن‌ها را دوست داشته باشد به عنوان یک خانواده ناکارآمد در نظر می‌گیرد. عنوان تعریف، آن را به اندازه کافی تعریف می‌کند

فیلم Baghban 2003 با لینک مستقیم

Baghban و moving باچان که بیش از ۴۰ سال در هند زندگی می‌کنند و چهار پسر دارند که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و چهار پسر دارند که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و هر کودک به اندازه کافی شجاعت داشته باشد که با والدین خود زندگی کند و آن‌ها را از هم جدا کند، با وجود اینکه می‌دانند چقدر یکدیگر را دوست دارند؟ من فکر نمی‌کنم که بعد از اینکه همه والدین تصمیم گرفتند شرایط احمقانه کودکان خود را بپذیرند، تعجب کردم که چطور ممکن است؟ چرا آن‌ها در خانه خود ماندند و بچه‌هایشان را از یاد بردند؟ خوب اگر آن‌ها این فیلم را در شش ماه اول به طور جداگانه زندگی می‌کنند و هیچ احترامی برایشان قائل نیستند، اما مهم‌تر از همه نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها در طول این شش ماه زندگی خود به طور جداگانه زندگی می‌کنند. اما مهم‌تر از همه نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها به طور مجزا در طول این شش ماه زندگی می‌کنند قبل از اینکه حرکت کنند، همیشه مهمانی‌ها و شام با تمام اعضای خانواده داشتند و حالا ناگهان اینطور نیست؟ آن‌ها در زندان هستند یا چه؟ ناجی به شکل سلمان خان، پسر adopted که آن‌ها را می‌پرستد و آن‌ها را می‌پرستد این فیلم لحظات خود را دارد و راج وانمود می‌کند که دارد غذا می‌خورد، اما همسرش می‌فهمد که او دروغ می‌گوید، اگرچه باز هم باور کردن اینکه یخچال معمولی خانواده comple است، دشوار است.


دانلود فیلم baghban 2003
دانلود فیلم baghban 2003 بدون سانسور
دانلود فیلم baghban 2003 دوبله فارسی
دانلود فیلم هندی baghban 2003 زبان اصلی
دانلود زیرنویس فیلم baghban 2003
دانلود فیلم هندی باغبان baghban 2003 دوبله فارسی
زیر نویس فیلم Baghban 2003
فیلم Baghban 2003 دوبله فارسی
فیلم Baghban 2003 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Baghban 2003
دانلود زیر نویس فیلم Baghban 2003
فیلم Baghban 2003 با لینک مستقیم

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان