Baraka - 1993

  • کارگردان: Ron Fricke
  • ژانر:
  • کشور: آمریکا
  • زبان:
  • مدت زمان: 1 ساعت و 36 دقیقه
  • رده سنی: Not Rated
  • سال انتشار: 1993
  • رتبه در سایت: 0 از 5 از 0 رای

مجموعه‌ای از صحنه‌های فیلم برداری استادانه از زندگی و مذهب انسان

اعضای اصلی فیلم


Patrick Disanto

Journeyman بازیگر

Ron Fricke

کارگردان
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگر شما برای اولین بار این فیلم را تماشا کنید، این فیلم داستان مورد علاقه من است که به مدت ۲ سال از مسجد در مکه دور می‌شود و احتمالا فقط به خاطر این نیست که اگر اجازه داده باشم به شما بگویم که من ۱۷ سال سن دارم و احتمالا فقط به خاطر یک یقه آبی که به شما نیاز داشته باشم و نه فقط به بالا و نه فقط به سمت بالا رفتن و نه فقط به سمت بالا رفتن و نه فقط به سمت بالا رفتن برای دنبال کردن دنباله داستان. Baraka یک فیلم مستند است که در شش قاره در ۲۴ کشور از جمله تانزانیا چین، ژاپن، نپال و اروپا به تصویر می‌کشد. این فیلم طبیعت مکانیکی زندگی مدرن را به تصویر می‌کشد. این فیلم طبیعت مکانیکی زندگی مدرن را به تصویر می‌کشد. این فیلم نشان‌دهنده طبیعت مکانیکی روح انسان است و در نهایت به قلمرو نامحدود در حساسیت زیبایی تبدیل می‌شود و dialogue در طی ۹۰ دقیقه در حرکت من از یکنواختی واقعیت روزمره به یک فضای آرام‌تر و آرام‌تر گام برمی دارد.

به سادگی یکی از زیباترین فیلم‌هایی که تا به حال خواهید دید، اگر در نزدیکی شما روی صفحه بزرگ قرار گیرد نباید آن را از دست بدهید. در غیر این صورت یک لیوان شراب به دنیا نزدیک‌تر از تصاویر زندگی انسانیت و همه رنگ‌های طیف است و کمی آرام حرکت می‌کند اما شما بیشتر می‌خواهید. در طول سفر روح، شما را راهنمایی می‌کند که هرگز چیزی کاملا یک‌سان را تجربه نکرده باشید. شاید من در ابتدا شخص دوم را مشاهده کنم، اما نتوانست در برابر وسوسه دیدن ریشه این ایده زیبا که یک دکتر داشته باشد و با تصاویری که با مناظر نشان‌داده‌شده و غیره همخوانی دارد، مقاومت کند. باراکا در این سفر به عنوان یک سفر فضایی ۷۰ mm حرکت کرد که با هنرمندی در نظر گرفته‌شده و به همراه تعداد زیادی از pans های کند که بر سر رمز و زیبایی فرهنگ‌ها و کشورها و یک پروژه ۹۶ دقیقه‌ای وجود دارد که به احتمال زیاد جاذبه محدودی در بین عموم مردم filmgoing برای نشان دادن مکان‌هایی که در خارج از صفحات نشنال Geographic دیده نمی‌شوند، دارد.

Baraka

این فیلم برای من شگفت‌انگیز است و برای بسیاری از افراد دیگر در این دنیای شگفت‌انگیز که در آن زندگی می‌کنیم، حتی اگر کسی این فیلم را تماشا کند و نمی‌تواند احساس شادی کند، حتی بدون دی وی دی و صفحه بزرگی که از آن لذت می‌برد، از ۱۰ تا ۱۰ سال تجربه شگفت انگیزی مرا لمس می‌کند. ! در طول ۹۶ دقیقه حس می‌کنم که یک پرنده در حال عبور از زمان و فضا، از تصاویر و تکنیک دوربین شگفت‌زده شدم، برای چند تصویر دوم، این فیلمساز باید بر مشکلات متعددی غلبه کند! چه کار خارق‌العاده‌ای! از این گذشته، سوالاتی که برای من به ارمغان می‌آورد به من ضربه می‌زند و باعث می‌شود دوباره در مورد زندگی انسان تجدید نظر کنم، کنتراست بین جهان و فرهنگ‌های مرا به چنان شدت به هم می‌زند که این فیلم کاملا در مجموعه من است فیلم‌های خیلی کمی می‌توانند واقعا الهام‌بخش فیلم‌های زیادی باشند در حالی که نگاه کردن به این فیلم ممکن است باعث شود شما فکر کنید که این فیلم می‌تواند زیبایی آن را انکار کند. !! اگر شما یک دی‌وی‌دی آن را بخرید، این یکی را تماشا کنید که روی یک صفحه کوچک تماشا کنید، تاثیر آن را به شدت کاهش خواهد داد.

شما می‌توانید با این پیام مخالفت کنید و یا انتظارات خود را در مورد موضوعات دیگری که نیاز دارید براساس آنچه که احساس می‌کنید مهم است بیان کنید. forewarned یک اثر هنری است که در میان بزرگ‌ترین دستاوردهای این فیلم به عنوان یک نقطه عطف به تصویر می‌کشد که در واقع نیاز به تعهد به زمان و تمرکز دارد. این فیلم داستان خود را بدون استفاده از این فیلم نشان می‌دهد. این فیلم نشان می‌دهد که ذهن نیمه هشیار شما به مدت چند هفته پس از تجربه باز کردن درها برای درک بهتر، بر روی screen کار خواهد کرد.

Baraka

من فکر می‌کنم این یکی از بهترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده‌ام این است که من به طور دقیق فیلم را درک نمی‌کنم اما این فیلمی است که برای اولین بار این فیلم را در صفحه بزرگ سینما دیدم. من فکر می‌کنم این یکی از زیباترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده‌ام کسی می‌تواند بحث کند که آیا این نکته که کارگردان سعی دارد ایجاد کند و یا حتی لازم است ایجاد شود، من نمی‌دانم که در پایان فیلم من گیج شده بودم. من متوجه شدم که بسیاری از مردم بیمار و خسته از پیغامی هستند که این فیلم در تلاش برای چکش زدن به خانه است، و من فکر می‌کردم که این فیلم بسیار زیبا بود و من فکر می‌کردم که آن بسیار زیبا بود و موسیقی هم عالی بود. چیزی که در دنیای ما می‌گذرد و کارگردان عاقلانه آن را انتخاب می‌کند، هیچ وقت این تصور را ندارم که کسی سعی دارد به من بگوید که تکنولوژی مسئول این است که خیابان‌های شلوغ شهر را به نمایش بگذارد و همچنین نشان داد که محیط جنگل و جنگل در حال تلاش برای متقاعد کردن من است که باید از طرف دیگر انتخاب شود؟ من فکر نکردم که این فیلم همان کاری بود که سازندگان فیلم در تلاش بودند تا جنبه‌های مختلف زندگی را در دنیای ما نمایش دهند چه چیزی بود که یهودیان را در اورشلیم نشان دهند؟ نشان دادن کشیش‌ها به زندگی روزمره مردم چه معنایی داشت؟ چگونه در مورد تل pyre که در هند وجود داشت فکر می‌کردم هندوستان است؟ افرادی که در پیاده‌روها قدم می‌زنند، چطور؟ کارگردان تلاش می‌کرد به کسی بگوید که تکنولوژی بد است! اگر تکنولوژی را بد کردید، هیچ یک از این افراد هیچ ارتباطی با تکنولوژی نداشتند. پس پیام شما احتمالا بسیار حساس و حساس است و در تلاش برای دفاع از خود در برابر اتهاماتی است که حداقل با خواندن این فیلم بر روی یک مجموعه از تصاویر کاملا خنثی و خیره‌کننده از سراسر جهان در نظر گرفته نشده است.

اگر ما یک جان Baraka داشته باشیم، ممکن است آن را با استفاده از عکاسی خیره‌کننده زمین که در کنار یک منظره صوتی شگفت‌انگیز به انسان ۲۷ سال بعد از اولین باری که این فیلم را ثبت کرده‌است، گرفته و الهام‌بخش شما برای رسیدن به دنیای بیست و دوم باشد اگر مردم هنوز اینجا هستند تا از آن قدردانی کنند.

Baraka

این یک فیلم متحرک با عکاسی زیبا است که من نمی‌توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. من فکر می‌کنم که بسیاری از منتقدان در این مکان چیزی را که باراکا لازم است بگوید را از دست نداده است. این فیلم به سادگی یک ارتباط عاطفی با برخی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز زمین و انسانیت در اواخر قرن بیستم است. این فیلم اگر حس شگفتی باقی مانده در سر قرن بیست و یکم را داشته باشید، ستون فقرات مسحور کننده ستون فقرات خود هستید که به دنیای خودتان نگاه می‌کند.

Baraka

دانلود زیر نویس مستند Baraka 1993

دانلود زیر نویس مستند Baraka 1993

مستند Baraka 1993 سانسور شده

این فیلم آنچه را که در جهان در سال ۱۹۹۲ مورد بررسی قرار گرفت این است که اگر یک انتقاد اولیه از باراکا منتشر شود این است که چه چیزی در جهان وجود دارد. این چیزی است که شما می‌توانید آن را دو روز در یک سطر بنویسید. این چیزی است که شما می‌توانید آن را به سادگی بررسی کنید. این چیزی است که در جهان امروز اتفاق می‌افتد. واقعا یک فیلم مانند Baraka باید هر ۱۰ سال یکبار انجام شود تا به ما کمک کند به خودمان نگاه کنیم و آنچه را که انجام می‌دادیم را ارزیابی کنیم. این برای من فیلم جزیره بیابانی است که می‌دانید؟ اگر می‌توانستی یک تکه نان و یک تکه نان و یک تکه نان به دست بیاوری؟ یک عاشق‌پیشه. این فیلم در نظر من بسیار عجیب است که به همان اندازه به ۱۱ یا ۱۲ دسته تعلق داشته باشد که من شخصا آن را تماشا کنم یا درک کنم. این فیلم تنها یکی از قسمت‌هایی از متن است که من شخصا مشاهده نمی‌کنم و اگر شما آن را دیده باشید و می‌خواهید در مورد آن صحبت کنید من خوشحال می‌شوم که از شما در این فیلم فوق‌العاده خوشحالم. توصیف این اثر هنری صرفا به عنوان یک فیلم نادرست و ناموجه، شبیه به یک شعر tone، این چیزی است که دنیا شبیه به خدا خواهد بود، کسی که زمان را متفاوت از ما تجربه می‌کند؟ در حالی که Koyaanisqatsi به طور موثر پیام خود را حفاری می‌کنند، انسان‌ها سیاره را نابود می‌کنند! در ذهن هیپنوتیزم شده خود، به شما اجازه می‌دهد فکر کنید و در مورد معانی متعدد آن فکر کنید، آیا انسان‌ها فقط بخش دیگری از رفتار اکوسیستم با توانایی‌های ما هستند؟ یا آیا ما با این دنیا هم بیگانه هستیم؟ از ده تا ده دقیقه،

مستند Baraka 1993 سانسور شده

مستند Baraka 1993 با کیفیت 720

در حالی که به نظر می‌رسد که این دو فیلم جنبه‌های بسیار بسیار بسیار زیبایی را به تصویر می‌کشند، اما به نظر می‌رسد که در ابتدا به نظر می‌رسد که این دو فیلم بسیار بسیار زیبا هستند، اما به عبارت دیگر، به نظر می‌رسد که این دو مجموعه بسیار بسیار زیبا هستند، اما در مقایسه با روش‌های مختلف برکه به طور کامل از معانی متفاوت محروم هستند، اما به عبارت دیگر برکه از تصاویر فردی و نه از فیلم به عنوان یک کل، مشتق شده‌است.

مستند Baraka 1993 با کیفیت 720
مستند Baraka 1993 دوبله فارسی
دانلود مستقیم مستند Baraka 1993
مستند Baraka 1993 با کیفیت 480
زیر نویس مستند Baraka 1993
مستند Baraka 1993 با زیر نویس
مستند Baraka 1993 بدون سانسور
زیر نویس فارسی مستند Baraka 1993
مستند Baraka 1993 با کیفیت 1080
مستند Baraka 1993 با کیفیت 720
مستند Baraka 1993 سانسور شده
دانلود زیر نویس مستند Baraka 1993