Bedtime Stories - 2008

یک هتل به نام & apos تغییر می‌کند؛ زندگی زمانی تغییر می‌کند که داستان‌های پر زرق و برق به خواهرزاده و خواهرزاده‌اش می‌گوید که به طور جادویی به واقعیت پیوسته‌اند.

اعضای اصلی فیلم


Adam Sandler

Skeeter Bronson بازیگر

Keri Russell

Jill بازیگر

Courteney Cox

Wendy بازیگر

Guy Pearce

Kendall بازیگر

Russell Brand

Mickey بازیگر

Richard Griffiths

Barry Nottingham بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

وقتی او برای گذراندن یک هفته در چند مصاحبه شغلی در یک شب قبل از اینکه آن‌ها را برای گذراندن یک هفته در طول روز ببیند تصمیم می‌گیرد به آن‌ها بگوید که در زندگی واقعی چه اتفاقی می‌افتد اما بچه‌ها آن را تغییر می‌دهند و یا چیزی جادویی در کار وجود دارد؟ حالا فرض کنید که تخیل والتر Mitty واقعا شروع می‌شود به دیدن آدام سندلر برای اجرای کمدی او برای یک‌بار با کمدی اش، او و کری راسل نیز با زمان‌بندی کامل بازی می‌کنند و او و Keri راسل نیز به عنوان رقیب serious بازی می‌کنند و همچنین یک داستان جادویی عالی برای همه سنین دارد. این فقط یک بهانه ضعیف برای فیلم کودکان است، برخی فیلم‌ها هستند که شما می‌توانید کودک خود را با آن دوست داشته باشید و به والدین توهین نکنید. در عرض چند دقیقه شما می‌دانید که آن چه اتفاقی خواهد افتاد در طول چند دقیقه که آن همه شخصیت‌هایی که او انتخاب می‌کند بازی کند، هیچ تعجبی ندارد. داستان پریان که به طور برجسته در تبلیغات تبلیغاتی نمایش داده می‌شوند، بخش بسیار کوتاه از فیلم را تشکیل می‌دهند و به هیچ وجه به یک مرد احمق که به تازگی به او توهین کرده و به تازگی به او توهین کرده‌است - یعنی همان ریچارد گریفیث که ۱۸ سال پیش در گان عریان به نظر می‌رسد، مورد اهانت قرار می‌گیرد.

Bedtime Stories

این فیلم داستان فیلم مضحکی نیست که بچه‌ها دوست دارند و دوست دارند فیلم خنده‌دار فیلمی را تماشا کنند که بچه‌ها دوست دارند و دوست دارند این فیلم را تماشا کنند این فیلم جالب و سرگرم‌کننده است و آهنگ فیلم‌ها سریع و پر زرق و برق هستند و وانمود نکنید که به برخی و برای خنده کودکان خود نگاه می‌کنید. با The به پا افتاده‌ای؟ فکر کردم it که فکر کردم این فقط یک شوخی با یک شوخی است، مثل اینکه آیا صدای یک قاتل اسرائیلی را می‌شنوید که می‌خواهد به یک سلمانی موهایش تبدیل شود؟ یا hairdressers چطور این کار را انجام می‌دهد؟ چرا من از داستان زندگی شگفت‌انگیز و یا فلسفه از آدام سندلر می‌خواهم که داستان زندگی شگفت انگیزی را دوست داشته باشم، اما این فقط یک داستان خنده‌دار بود که از آدام سندلر برداشته می‌شد و برای من فقط آرزو می‌کردم بیشتر از مونیکا Gellar ببینم. منظورم این است که بیشتر از مونیکا Gellar می‌خواهم دنباله دنباله داستان را ببینم.

ما به این فیلم با دو کودک ۷ و ۱۰ ساله من به عنوان برادر خود و دو فرزند آن‌ها در سن ۶ سالگی و نه هر دو پسر آن‌ها کمی نگران بودیم. شاید در حقیقت با نگاهی به گذشته، مطمئن هستم که هنوز لذت بخش است، اما اگر شما به دنبال چیزی بیشتر از آنچه که در آثار هنری دیدید نیست. در کل این فیلم برای بچه‌ها هم بزرگ و هم کوچک بود و در گروه ما همیشه لذت می‌برد اگر آن را با چشم childs تماشا کنید و نه آن آدم‌های بزرگ که Bugsy! !! راسل Sandler هنرپیشه بسیار خوبی است در نقش او راسل برند یک هنرپیشه بسیار خوب در نقش او راسل برند و بهترین دوست او در این فیلم بازی می‌کند راسل برند بسیار خوب است و من از آن لذت بردم - تنها شکایت من این است که شوخی گینه جدید گاهی اوقات بسیار جالب بود و همه اینها فیلم خوبی بود.

Bedtime Stories

دانلود فیلم bedtime stories دوبله فارسی

اگر این فیلم داستان جدیدی را برای بچه‌ها تعریف کند هر بار که او داستان جدیدی را برای بچه‌ها تعریف می‌کند، من واقعا فکر می‌کنم که او دوست دارد فیلم خوبی برای بچه‌ها داشته باشد. اما وقتی که فیلم داستان جدیدی را برای بچه‌ها تعریف می‌کند، من واقعا فکر می‌کنم که این فیلم داستان خانوادگی خوبی برای بچه‌ها است. هیچ تلاشی برای گفتن یک داستان مستقیم و همچنین امکان تعریف کردن و اجرای نویسه‌های جالب در شرایط جالب به جای این که یک خوک cute بی‌مزه داشته باشد، اما بعد از آن همه یک خوک هندی است، بنابراین فقط باید با نمک باشد؟ این فیلم داستان جالبی است که در ابتدای فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم را می‌کشد و در عین حال یک چیز واقعا مرا به دردسر می‌اندازد. در واقع یک چیز واقعا مرا به دردسر می‌اندازد. در حقیقت یک چیز واقعا مرا به دردسر می‌اندازد. در واقع اعضای خانواده فیلم در مقابل یکدیگر بازی می‌کنند. این فیلم اولین فیلمی است که من برای جشن تولد من در یک گروه از ۶ فیلم بازی کردم، اما این فیلم درست قبل از اینکه بخواهید چشم شما را از هم جدا کند، به نظر می‌رسد که این فیلم یک فیلم خوب برای تماشا کردن با بچه‌ها است، اما من فقط توصیه می‌کنم که برای رفتن به دی‌وی‌دی آن‌ها را امتحان کنم.

دانلود فیلم bedtime stories دوبله فارسی

در این فیلم داستان خوابش را تعریف می‌کند که داستان‌هایی را تعریف می‌کند که به طرز عجیبی در زندگی روزمره اتفاق می‌افتد اگر چه آن‌ها به طور عجیبی در کنار او قرار بگیرند. اما گاهی اوقات او به ما یک تکه زباله می‌دهد که به طرز عجیبی در کنار او قرار می‌گیرد. او فکر می‌کند که این چیزها واقعا در حال رخ دادن است، اما او فکر نمی‌کند که این اتفاق رخ می‌دهد. او فکر می‌کند که من می‌توانم برادرزاده و برادرزاده خود را فریب دهم تا بتوانم در این فیلم یک دوست دختر داغ بگیرم و نه حتی یک شخصیت مجرد در این فیلم دوست داشته باشم، اما هنوز نمی‌دانم چرا و چرا آن‌ها می‌توانند این فیلم را دوست داشته باشند یا چرا آن‌ها می‌توانند این فیلم را دوست داشته باشند. من انتظار داشتم یک platitude tacky دیگری شبیه به unwatchable اقای Magoriums Wonder در موزه the sugary و کتاب‌های مختلف خسته‌کننده و غیر جادویی ساله‌ای اخیر که به نظر بانک در مورد این ایده قرون‌وسطایی است که بچه‌ها نیمه اصیل هستند و تمایل دارند حتی وحشتناک‌ترین دود و سایه‌ها را ببلعند. داستان‌های Bedtime داستان خواب نیست و این به معنای آن نیست که کسی را به خواب بیدار کند در عوض انرژی دهنده و لذت بخش است! این فیلمنامه با ساختار جامد و رفتار انعطاف‌پذیر و کارگردانی بیش از حد مناسب برای یک روحیه پر زرق و برق و هوشمندانه است و در بسیاری از معانی به من یادآوری می‌کند که همیشه به خاطر این است که عاشق زمکیس هستیم که به سه نمایش فیلم‌ها باز می‌گردد که باعث می‌شود شما احساس سبکی کامل داشته باشید! من از چنین لحاظ سیاسی متنفرم که برچسب‌های مغزی را به عنوان فیلم‌های خانوادگی به طور موثر شستشوی مغزی دهند، بنابراین من آن را به روشنی یک فیلم خوب برای کودکان از ۳ تا ۸۳ ساله می‌دانم!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم bedtime stories

معمولا وقتی آدام سندلر بیش از ۱۳ یا R را در نظر بگیرید، او را خنده‌دار می‌یابید، زیرا این فیلم باعث می‌شود بیشتر از آنچه انتظار داشتم بخندد و لذت ببرد، اما گاهی اوقات شما باید این فیلم را فراموش کنید و از فیلم لذت ببرید. این فیلم به آن بدی نیست که شما اول فکر می‌کنید. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای را برای او تعریف می‌کند اما به زودی همه چیز عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما به زودی همه چیز عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما به زودی همه چیز عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما به زودی همه چیز خوب پیش می‌رود. این فیلم داستان خنده خوبی به او می‌دهد و همه آن‌ها به اندازه کافی شایسته زمان سینما هستند، اما نه بیشتر از آن ۶ تا از ۱۰ رگبار باران.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم bedtime stories

دانلود فیلم bedtime stories دوبله فارسی بدون سانسور

چیزی که در مورد داستان‌های Bedtime وجود دارد این است که هضم و همه چیزهای خوب برای کل خانواده به جز این فیلم نه تنها برای بزرگسالان جالب است، بلکه این فیلم داستان فیلم خانوادگی بسیار سرگرم‌کننده‌ای است که این روزها برای هر یک از طرفداران دیزنی و همچنین برای هر کسی که از فیلم آدام Sandlers، من‌های آن شوخی‌های سکسی و کثیف لذت ببرد، نیست.


دانلود فیلم bedtime stories 2008 دوبله فارسی
دانلود فیلم bedtime stories 2008
دانلود فیلم bedtime stories 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم bedtime stories 2008 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فارسی فیلم bedtime stories 2008
دانلود صوت دوبله فارسی فیلم bedtime stories 2008
دانلود فیلم bedtime stories دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فارسی فیلم bedtime stories
دانلود فیلم bedtime stories دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها