Berlin: Symphony of a Great City - 1927

دانلود فیلم Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927

این فیلم یک روز در برلین ریتم آن زمان را در اولین روز صبح در برلین نشان می‌دهد و در عمیق‌ترین شب به پایان می‌رسد.

اعضای اصلی فیلم


Paul von Hindenburg

Self بازیگر

Walter Ruttmann

نویسنده

Walter Ruttmann

نویسنده

Carl Mayer

نویسنده

Karl Freund

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

سمفونی برلین یک فیلم هنری است که بسیار کسل‌کننده است با این حال بعد از آن همه این فیلم یک روز معمولی را در این شهر نمایش می‌دهد که در آن بسیاری از بینندگان برای گفتن داستانی از شهر در طول یک روز خسته خواهند شد و این تنها چیزی است که با توجه به فیلم‌های هنری و فیلم‌های مستند ساخته شده‌است، اما این یک مورد بیش از حد است. Ruttman به جای شهر به عنوان ابزار بیان ایدئولوژیکی که از دیدگاه او بی‌سابقه است، دیدگاه more از شهر به جای شهر به عنوان ابزار بیان ایدئولوژیک ارائه می‌دهد که به این معنی است که دیدگاه او بیش از حد با اشارات متعدد به او فاصله دارد. یک روز بعد از ظهر روز چهارم در قلب شهر برلین به نمایش گذاشته می‌شود که در آن عده کثیری از افراد طبقات مختلف که در آن غذا خوردن و نوشیدن شیر و غذا خوردن را تماشا می‌کنند، یک روز در قلب شهر به نمایش گذاشته می‌شوند.

لینک مستقیم مستند Berlin: Symphony of a Great City 1927

در حالی که پیشوا از اینکه چه چیز دیگری ممکن است انتظار داشته باشد که از چه چیز دیگری ممکن است توقع داشته باشد، از چنین notion بچگانه و اخلاقی قابل سرزنش کردن انسان انتظار چه چیز دیگری را انتظار دارد؟ این فیلم یک نمایش موثر از این شهر بزرگ است که به دلیل ارزش تاریخی که در این چارچوب به نمایش گذاشته می‌شود، به دلیل ارزش تاریخی که می‌تواند از انسان به ماشین پیاده شود، حتی بیشتر از آنچه که در این چارچوب وجود دارد، این است که در حالی که انسان با دوربین فیلم برداری می‌کند و با فرآیند ساخت فیلمی بازی می‌کند که در واقع باعث می‌شود محتویات قالب به نمایش درآید و هرگز با آن تداخل نداشته باشد.

لینک مستقیم مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927

سمفونی برلین یک سند تاریخی قابل‌توجه از شهر بزرگ است که در فاصله کم‌تر از بیست سال فیلم برداری از جنگ جهانی اول میلادی ساخته شده‌است. فیلم Ruttmans یک تور مسحور کننده مسحور کننده در عکاسی است که بیننده را گیج می‌کند و با هر عکس بیننده را گیج می‌کند نه یک کادر در این فیلم بسیار با نفوذ ترین فیلم. یک روز در طول زندگی ۱۹۲۰ s (برلین)با عکس‌های مکانیکی و انواع تجارب شهری که در زمان خود با هم متحد شده‌اند، به طور دردناکی کسل‌کننده است. این یک مستند در دوران صامت است که یک روز در زندگی برلین آغاز می‌شود و امروز مردم و مکان‌ها را در زندگی روزمره خود نشان می‌دهد. دیدن این مکان‌ها به ویژه از آنجا که بسیاری از آن‌ها در جنگ جهانی دوم با ثروت و فن‌آوری جدید خود در یک شهر کار می‌کنند یک کپسول زمان عالی و یک فیلم عالی است. فیلمی کوتاه از پایتخت آلمان، اندکی پیش از آن که نازی‌ها یک کپسول زمان watchable را در لبه پرتگاه قرار دهند. این کلاسیک شگفت‌انگیز هرگز توانایی خود برای جلب توجه را از دست نمی‌دهد و تخیل بینندگان را تحریک می‌کند این تکنیک بسیار لذت بخش است و این سفر لذت بخش تر است و این حرکت قطار به گونه‌ای شگفت‌انگیز است که همه چیز با هم متناسب است و این چیزی است که همه چیز با هم متناسب است.

لینک مستقیم مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927

سمفونی شهر برلین یکی از آن آزمایش‌ها اولیه در مونتاژ صبح قبل از اختراع و درست پس از آن است که پاتیومکین همه چیز را به عنوان یک کارخانه در نظر می‌گرفت و گاهی اوقات در میان ساکنان و اشیا در حال حرکت به سوی مردم برای دیدن آنچه اتفاق‌افتاده است و ما یک عکس از آب را می‌بینیم و زنی که زیر آن می‌رود و سپس آن را به یک نمایش زیبایی می‌رساند. این فیلم یک بیننده را برای دیدن انتخاب‌های غیر متعارف و اینکه چگونه تصاویر به عنوان بازیگر در جلوی دوربین عکاسی می‌کنند و یا به عنوان یک همتای روس مانند مرد با دوربین فیلم یا چشم Kino پخش می‌کند، به نمایش می‌گذارد. یک نفر می‌تواند درک کند که چرا این فیلم برای توسعه یک فیلم زیبایی خاص بسیار جالب توجه است، اما این ویرایش به قدری جالب توجه است که به انسان به عنوان یک نقش خوب در ماشین نگاه می‌کند، اما این ویرایش به قدری جالب توجه است که ممکن است به طور کلی برای من یک فیلم جذاب‌تر داشته باشد، حداقل به نظر من این فیلم شبیه به مجموعه‌ای از شلوارک پوشیده بود که برای یک یا حداقل اثر تاریخی کنار هم چیده شده‌بود.

لینک مستقیم مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927

در حالی که این فیلم داستان جالب توجهی را نشان می‌دهد که با استفاده از یک سری تصاویر optical در سال ۱۹۴۱ با استفاده از مجموعه‌ای از تصاویر split در غرب کشور ویران شده‌است، تصاویری از احشام و سربازان به تصویر کشیده می‌شوند. این فیلم داستان جالبی از مستند عصر خاموش است و به منظور تاثیرگذاری بر جنبش‌های مستند بریتانیا در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۴۰ در معرض خشم وبلاگ German قرار می‌گیرد.


دانلود مستقیم مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927
مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927 دوبله فارسی
مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927 با کیفیت 720
زیر نویس مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927
مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927 با زیر نویس
زیر نویس فارسی مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927
دانلود زیر نویس مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927
لینک مستقیم مستند Berlin - Die Sinfonie der Großstadt 1927

پیشنهاد های ما