Bird Box - 2018

اعضای اصلی فیلم


Pruitt Taylor Vince

Rick بازیگر

Tom Hollander

Gary بازیگر

Rosa Salazar

Lucy بازیگر

Eric Heisserer

نویسنده

Sandra Bullock

Malorie بازیگر

Trevante Rhodes

Tom بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اگر شما The را دیدید، دقیقا همان فیلمی را دیدید که آزار دهنده و بی‌ربط به نظر می‌رسید و شما هیچ وقت به این حقیقت که مردم ده تا ۱۰ ساله می‌دهند توجه نکنید و متوجه شوید که ما واقعا در جدول زمانی dumbest زندگی می‌کنیم که تا سال ۲۰۱۸ به اندازه کافی پایان نخواهند یافت. تنها چیزی که با این فیلم خوب است اینست که در نت است و شما مجبور نیستید پولی اضافه کنید که فقط در زمان خودتان از آن لذت می‌برید! اگه من پول داشتم که حواسم به این قضیه باشه کاملا احساس حماقت می‌کنم بعد از شنیدن در مورد کادر پرنده وحشتناک بودن من مجبور شدم آن را چک کنم، متاسفانه نمی‌توانم بگویم که فیلم بدی نیست و این مقدمه اگر به شدت از The قرض گرفته شود این است که هرگز به پتانسیل آن نمی‌رسد. داستان پخش شده‌است، شخصیت‌ها عمومی و قشنگ هستند، یکی از آن فیلم‌هایی که شما دائما منتظر آن هستید تا خوب شود و سپس اعتبارات خرد شده در حال نشستن به من می‌فهماند که چقدر شانس دارم که یک شغل طبیعی داشته باشم و اگر مجبور باشند با فیلم‌هایی مثل این برخورد کنند من کتاب را خواندم، قبل از اینکه فیلم را تماشا کنم، کتاب را خواندم و فقط دو فصل را دیدم که کتاب را خوانده بودم و اگر هم این کتاب را خوانده بودم، این کتاب را خوانده بودم و اگر هم این کتاب را خوانده بودم، این کتاب را خوانده بودم.

Bird Box

من هیچ شکایتی در مورد تولید یا داستان فیلم ندارم تا اینکه به بسیاری از فیلم‌های علمی‌تخیلی منتهی شود که این روزها حتی نظرات کارگردانان را در مورد این پایانی که می‌خواهم آن را به من بگویید به من بگویید که داستان پایان خود را تصور کنم اگر می‌خواستم تصور کنم که من تمام داستان را تصور کنم! Cant برخی از نظرات منفی این منتقدان جدید را باور ندارید. این فیلم در هر جنبه‌ای شگفت‌انگیز بود؛ کارگردانی و کارگردانی عالی بود به خصوص از همه بازیگران ستاره‌ها و نوشتن آن عالی بود! مقایسه این فیلم با یک مکان ساکت ساده است اما من هنوز از آن لذت بردم و اگر کسی بخواهد تار مو را تجزیه کند و یا هر جزئیاتی که این فیلم را مورد سوال قرار می‌دهد را زیر سوال ببرد، این فیلم به خوبی کنار گذاشته شده‌است و طول آن کاملا درست است، این فیلم به طور کامل براساس کتاب اقتباس شده‌است که کاملا مستحق ۸۱۰ میلیون از من است.

دانلود زیر نویس فیلم Bird Box 2018

فیلم Bird Box 2018 با کیفیت 480

من نمی‌توانستم این ایده را که مردم می‌توانستند اتومبیلی را با چشمان بسته در یک شهر پر از آوار بیرون کنند و یا اینکه یک نفر می‌تواند قایق را چشم‌بسته در یک رودخانه متلاطم راه بیندازد و دو رنگ را ببندند، بسیار مضحک بودند و پایانی بسیار ضعیف بود. منظورم این است که شما واقعا به مردم مراجعه می‌کنید؟ این فیلم بد نبود چون سوالات بی‌پاسخ دارد، به شما می‌گویم که من برای پاسخ دادن به این سوال مشکلی ندارم، به خصوص چرا باید این کار را انجام دهیم؟ آیا مردم فکر می‌کنند اگر چیزی مثل این اتفاق بیفتد که من می‌دانم، اما باز هم جواب خواهیم داشت؟ بدون اینکه هیچ پاسخی وجود داشته باشد، بدون هیچ گونه پاسخی وجود ندارد. مشکل این است که هیچ شخصیت جالبی وجود ندارد که هیچ شخصیت جالبی وجود داشته باشد، هیچ پیشرفت شخصیتی وجود ندارد. درام؟ اینترنت Sc من فقط نمی‌توانم بگویم که این فیلم فقط یک فیلم بد برای هر کسی است با یک حس کمی برای ژانر یا فیلم در کل فقط ۲ ساعت از وقت ارزشمند خود را هدر ندهید. همچنین من اهمیتی نمی‌دهم که این فیلم براساس کتاب یا کتاب واقعا بد باشد، اما بعد از این فیلم، من قطعا کتاب را نخوانده‌ام

فیلم Bird Box 2018 با کیفیت 720

با یک فرضیه بزرگ شروع شد، اما خیلی طول کشید تا این پایان ضعیف را تمام کند. من از این فیلم لذت می‌بردم، به خاطر این که دو ساعتی به موبایلم نگاه می‌کردم چیزی که هیچ چیز برایم روشن نبود، این بود که چرا به آن احتیاج داشتی؟ بازیگران نمی‌دانند که چرا ما باید حضور داشته باشیم؟ شخصیت‌ها نمی دونن چرا این اتفاق افتاد، چرا ما باید این کار رو بکنیم؟ این ۵ ستاره رو نادیده بگیر و به فیلم یه شانس بده

فیلم Bird Box 2018 دوبله فارسی

نمره من ۲۱۰، تجمع تنش در نیمه اول نسبتا خوب است، اما چرا هیچ توضیحی برای این موجودات وجود ندارد؟ این a واقعی برای من به عنوان بیننده این است که به عنوان یک بیننده هیچ گونه بسته بودن یا بسته بودن آن با چشم‌بسته از ۲ ساعت و بیش از حد طولانی و خسته‌کننده نباشد، من این فیلم را به کسی توصیه نمی‌کنم. رایج‌ترین شکایت من از منتقدان کاربر در اینجا فقدان پاسخ در پایان فیلم است، با این حال اگر قرار بود همه چیز از نقطه‌نظر Malories آشکار شود، منطقی است که ما به همان اندازه که او انجام می‌دهد، همه چیز را بدانیم.

فیلم Bird Box 2018 دوبله فارسی

زیر نویس فیلم Bird Box 2018

بسیاری از سوالات مطرح می‌شوند که هیچ پاسخی دریافت نمی‌کنند مگر اینکه آن‌ها بتوانند بدون انگیزه عمل کنند و یا دلیل آن را بدتر کنند چون آن‌ها واقعا خوب هستند. من امیدوار بودم که در نهایت پاسخ بیشتری وجود داشته باشد. بعد از خواندن نظرات مثبت زیاد، زن و من در این فیلم مشتاق بودیم که چیزی واقعا ترسناک و پر از تعلیق را ببینیم اما در این فیلم من واقعا دلم به حال او می‌سوزد اما در فیلم پرنده خیلی بهتر از آن است که به او بگویم که من واقعا شبیه یک فیلم ترسناک هستم.

زیر نویس فیلم Bird Box 2018

من باید بگویم که در این فیلم ترسناک هیچ چیز انقلابی نیست اما در مقایسه با همه کسانی که آن‌ها را مقایسه می‌کنند یک فیلم ماجراجویانه است که به راحتی می توان آن را با مقایسه این دو مقایسه کرد اما برای تمام کسانی که آن‌ها را مقایسه می‌کنند من می‌گویم یک مکان ساکت تمرکز بیشتری بر روی وحشت دارد. اجازه دهید به شما بگویم که چرا این داستان آنقدر بد است که به خاطر داشته باشید که کتاب را نخوانده‌ام ولی اگر داستان آنجا به اندازه unpolished نشده باشد من قطعا هرگز آن را نخوانده‌ام هیچ توضیحی برای این که چرا و چرا به زمین برخورد می‌کند، هیچ گونه توضیحی در مورد دلایل افشا و فرآیند آن وجود ندارد. چرا که برخی افراد وقتی در معرض the قرار می‌گیرند، خودشان را می‌کشند، اما دیگران را می‌کشند؟ خوب من حدس می‌زنم چون آن‌ها به کسی نیاز داشتند که شخصیت قهرمانان را بکشد، وقتی که هویت‌های آن‌ها نتوانست حتی یک اشاره زیرکانه مطرح کند که اشخاص ممکن است شما را وادار به شنیدن صداهایی از افراد مرده و هنوز ۵ سال در مکاشفه کنند، هنوز به عنوان یک سورپرایز برای the اصلی محسوب می‌شود، هان؟ بعد از سفر طولانی، شخصیت اصلی ما جایی پیدا می‌کند که او به دنبال یک مدرسه برای کور در وسط جنگل‌های بارانی است و در حقیقت آن‌ها را بعد از اینکه دو نفر دیگر مرده باشند را به دنیا فرا می‌خواند و گمان می‌کنم باید صبر کنند تا پدر بمیرد، وگرنه دلیل احساساتی برای نام بردن پیدا نخواهد کرد.

زیر نویس فیلم Bird Box 2018

دانلود مستقیم فیلم Bird Box 2018

این فیلم قطعا بهتر از فیلم Happening نبود و به همین دلیل در یک دنیای post که در آن یک نهاد ماورای طبیعی باعث می‌شود مردم خودشان را بکشند، آن را از میان جنگل به یک پناه‌گاه امن با دو فرزند جوان در کل چشمان بسته تبدیل می‌کند، بنابراین او این فرض را نخواهد دید و آن راه رفتن بسیار محتمل آن در میان جنگل انبوهی است که چشم‌بسته راه می‌رود؟ آ ره، به نظر می رسه که بعضی از مردم قادر نبودند تا وسط جنگل راه بروند بدون اینکه از روی کنده درخت رد شوند و با این حال انتظار داشتند چشم‌بسته با دو بچه سر و کار پیدا کنند؟ به هر حال، ما می‌توانیم ببینیم که چگونه شخصیت bullocks از طریق flashbacks به این نقطه رسیده‌است و صراحتا آن‌ها قسمت‌های بهتری از این فیلم هستند. من فکر می‌کنم بهترین صحنه این فیلم زمانی بود که بازماندگان اولیه در این فیلم در حال گریز از غذا بودند و بعد کشته شدن و نه خیلی چیزهای دیگر اگر شما به دنبال چه کسی باشید و چرا؟ بدشانسی شما این فیلم را در اینجا پیدا نخواهید کرد، در غیر این صورت فیلمبرداری و بازی کردن توسط ساندرا بولاک باشی جان Malkovich رودز و دختر کوچک تنها چیزهایی هستند که این فیلم را با هم در نظر می‌گیرند و ۵ ستاره را به خود اختصاص می‌دهند.

فیلم Bird Box 2018 با لینک مستقیم

فیلم‌های کوتاه فوق‌العاده‌ای وجود دارند که بیشتر بینندگان در معرض آن قرار دارند و این چیزی است که باید در عوض آن را با یک داستان ۱۵ دقیقه‌ای که پر از پر از پر کننده melodrama است انجام دهیم.


دانلود فیلم bird box 2018
دانلود فیلم bird box
دانلود فیلم bird box دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم bird box بدون سانسور
فیلم Bird Box 2018 سانسور شده
فیلم Bird Box 2018 با لینک مستقیم
دانلود مستقیم فیلم Bird Box 2018
زیر نویس فیلم Bird Box 2018
فیلم Bird Box 2018 دوبله فارسی
فیلم Bird Box 2018 با کیفیت 720
فیلم Bird Box 2018 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم Bird Box 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها