Bionicle 3: Web of Shadows - 2005

اعضای اصلی فیلم


Christopher Gaze

Turaga Vakama - Narrator بازیگر

Paul Dobson

Whenua بازیگر

Tabitha St. Germain

Nokama بازیگر

Brian Drummond

Onewa بازیگر

Trevor Devall

Nuju بازیگر

Alessandro Juliani

Vakama بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 دوبله فارسی

نسخه اولیه فیلمنامه یک صحنه خنده‌دار را توصیف می‌کند که از فیلم بریده شده‌است. در این صحنه Matau سعی می‌کند که یک لانه به نمایش بگذارد که نشان می‌دهد طرف animal که این دنباله را می‌گیرد در رمان فیلم گنجانده شده‌است.

انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 بدون سانسور

این فیلم مورد علاقه کارگردانان است، زیرا شرکت LEGO به آن‌ها تقریبا کنترل خلاقانه ای را با نظارت بسیار کمی داده‌است و این دلیل این است که چرا این فیلم تیره‌تر و most است. با توجه به تقاضای عمومی، موسیقی متن در دسامبر ۲۰۱۷ بیش از ۱۲ سال بعد از فیلم منتشر شد و شامل Roodakas تم کامل بود که در فیلم به کار نمی‌رفت، هرچند که از تم این موضوع در بسیاری از صحنه‌ها نشان داده می‌شود و تغییر متفاوتی از آهنگ می‌تواند روی menus دی وی دی شنیده شود. به گفته گرگ نما، ظاهر شخصیت‌های اصلی در این فیلم، به عنوان مثال شخصیت‌های اصلی که تنها یک دست در فرم official دارند، در حالی که دست دیگر آن‌ها برای همیشه به سلاح خود تبدیل شده‌است. این فیلم در مقایسه با فیلم دوم بسیار جالب‌تر و جالب‌تر از ۲ بود. این فیلم در مقایسه با فیلم دوم بسیار راحت‌تر و جالب‌تر از ۲ بود. این فیلم در مقایسه با فیلم دوم بسیار راحت‌تر و جالب‌تر از ۲ بود. این فیلم در مقایسه با فیلم دوم خیلی بهتر از فیلم دوم بود که ارزش دیدن را نداشت.

دانلود زیر نویس انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

اما این فیلم داستان بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد و این فیلم بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد، اما به خاطر من این فیلم بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد. اما این فیلم بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد. اما این فیلم، بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد. اما این فیلم، بهترین فیلم داستان را در نظر می‌گیرد. من نمی‌توانم صبر کنم تا این فیلم شامل the بزرگ و زیبای نوی نوی و افسانه‌های beautiful در نظر من باشد. سنگ تاج Hordika! Roodaka سنگ ندارد! وقتی که یک عنکبوت Keelerak به Sidorak گزارش می‌دهد، نام خود را به نام Kollorak بیان می‌کند که حتی در the دیگر از آن استفاده نکرده است، بسیاری از طرفداران تصور می‌کردند که Paul Years، هنرپیشه فیلم Sidoraks، این تناقض را با توضیح اینکه Kollorak نام این عنکبوت Keelerak است، رد کرد و هرگز از طریق اداره حقوقی که به لحاظ قانونی نیازی به استفاده از آن در خارج از این فیلم نداشت، اجرا نشد. این سومین قسط از مجموعه تبلیغات LEGO است که باید جالب باشد؟ این فیلم داستان یک فیلم خانوادگی بسیار جالب است اما به نظر می‌رسد که این فیلم یک فیلم خانوادگی خوب به نظر می‌رسد، اما این فیلم یک فیلم خانوادگی است که به سختی می توان آن را درک کرد. این فیلم یک فیلم خانوادگی بسیار لذت بخش است، اما این فیلم یک فیلم بسیار لذت بخش است. من شخصا فکر می‌کردم که این فیلم بسیار لذت بخش است چون فیلم بسیار لذت بخش است. من شخصا فکر می‌کردم که این فیلم بسیار خوب است.

زیر نویس فارسی انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

در گرگ Farshteys novelization از فیلم صحنه‌ای که در آن Roodaka دستور یک گروه از Visorak را می‌دهد تا خودکشی کنند، برای ترس از اینکه لگو اجازه چنین صحنه‌ای را بدهد بعد از بیرون پریدن از بالکن، صحنه برای فیلم کاهش پیدا نکرد. این نام به معنای خیانت در Matoran زبان اصلی مورد استفاده در اولین داستان آن است و این معنی را برای رفتار خائنانه و فریبکار خود که ما در فیلم می‌بینیم و همچنین برای او یک عامل دوگانه برای برادری of و شکارچیان تاریکی که دوتا از قوی‌ترین سازمان‌های Bionicle هستند را به دست آورده‌است. طراحی زنانه Roodakas برای کودکان برخی افراد خاص نامناسب تشخیص داده می‌شد و برخی از طرفداران فکر می‌کنند این دلیل این است که چرا بیشتر شخصیت‌های مونث Bionicle که توسط LEGO آزاد می‌شوند، برای نگاه کردن به جنس مذکر و یا مذکر more ساخته شده‌اند.

این یک سری عالی پیچیده برای کودکان است! من ۲۴ سال دارم و آن را دوست دارم! انیمیشن خیلی خوبی با شخصیت دختر خیلی خوب و خیلی خوب برای دیدن شخصیت زن، حتی اگر به اندازه یک شخصیت قوی بد باشد، با این حال، شخصیت‌های فیلم اصلی، بعد از این که به شهر شان باز می‌گردند این داستان را با شخصیت‌های فیلم اول به کار برده‌اند. من احساس دلتنگی می‌کنم که این شخصیت‌ها تنها گذاشته می‌شوند در حالی که ما به جای آینده بر روی گذشته تمرکز می‌کنیم، امیدوارم این پایان این دنیای شگفت‌انگیز برای فیلم‌های علمی‌تخیلی با کیفیت خوب نباشد و این یک نگاه عالی برای تماشا کردن است! این تنها فیلم Bionicle است که در پشت صحنه فیلمبرداری از ویدیوی comparison کوتاه منتشر شده توسط یوتیوب یا سازنده فیلم منتشر نشده است.

زیر نویس انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

شخصیت Sidoraks به طور کامل بازنویسی شده در مقایسه با کتاب‌ها و کامیک او در اصل یک رهبر نظامی توانا و شجاع است که زمان زیادی را در این زمینه صرف می‌کند، اما این فیلم او را به شیوه‌ای comical توصیف می‌کند که از کش‌مکش بعد از گرگ Farshtey می‌ترسد و این شخصیت جدید را برای Sidorak در مجموعه کتاب‌های his انتخاب کرده‌است. با توجه به این که این ایده با بودجه محدود ساخته شد و به اعتقاد او در مورد آنچه که he ها از آن‌ها می‌خواست برای ماجراجویی حماسی ساخته شود به جای رهبران ارتش و متقاعد کردن LEGO برای رد کردن نمایشنامه به عنوان نتیجه‌ای که هیچ فیلم Bionicle تا سال ۲۰۰۹ ساخته نشد و داستان‌های کوتاه منتشر شده از طریق رمان‌های مصور کتاب‌های مصور و داستان‌های کوتاه آنلاین منتشر شد. به عنوان پاسخی برای شکایت از این که دو فیلم قبلی به اندازه کافی فیلم مبارزه فیزیکی نداشتند، این فیلم به طرفداران خود اعلام کرد که این فیلم شامل ۱۵ دقیقه کار بین the و عنکبوت‌های بد فیلم است که بر پایه نسخه اولیه فیلمنامه آن تمرکز دارد و به جای گفتگوی بیشتر و افکار درونی شخصیت‌های آن تمرکز دارد. دو گروه از حیوانات Lohrak برای لحظه‌ای کوتاه در ابتدای فیلم به نمایش گذاشتند. طبق نظر directors که قرار بود در فیلم قبلی به عنوان دشمنان به نمایش گذاشته شوند ۲ افسانه‌های of نوی ۲۰۰۴، اما به دلیل محدودیت‌های زمانی، آن‌ها از بالکن Coliseum دور شدند و مدل انیمیشن of را نیز از فیلم دوم حذف کردند اما قرار نیست که اعضای همان گونه‌های پرنده باشند.

زیر نویس انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 با کیفیت 1080

متن Matoran روی the Coliseum شاه Sidorak را می‌خواند. این اولین فیلم Bionicle بود که در ژاپن منتشر نشد، بعد از این که تمرکز ژاپنی تقریبا تمام کتاب‌های مصور وب سایت comics نیز متوقف شد. گرگ Farshtey نشان داد که Keetongu در اصل به معنای یک غول قد بلند بود که چندین طبقه داشت که در نمونه اولیه برج of به نمایش گذاشته شد در حالی که Lego هنوز بزرگ بود در حالی که Keetongu هنوز بزرگ بود، اما در این فیلم سایز او بین صحنه‌ها و Roodaka ناشی از انیمیشن تغییر می‌کند. بازیگر صدای Kualus که فقط می‌گوید یک کلمه اعتبار ندارد، گفت که گفتگوی بیشتری در فیلم مینی Play در سال ۲۰۰۵ دریافت می‌کند، با این حال او هیچ اعتباری در این فیلم دریافت نکرده است. Bionicle بعد از تماشای آن خیلی عالی بود و در حالی که نمایش فقط باعث می‌شود شما بخواهید یک‌بار دیگر آن را تماشا کنید، جزئیات شخصیت خوب هستند و این بار من به خوبی می‌دانم که چرا مردم به فیلم رای می‌دهند اما رای آن‌ها به اندازه کافی خوب نیست چون در کل ۵ ۰ از ۱۰ به این معنی است که فیلم خوب به دست می‌آید، مگر نه؟

انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 با کیفیت 1080

دانلود مستقیم انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

در فیلم‌ها، هنر مفهومی Nujus تغییر یافته با طوطی مثل منقار، پیش‌بینی شده‌بود. در حالی که ریشه Rahagas و پیشینه پیشینه آن‌ها در فیلم به تفصیل شرح داده شد، بخش bonus به نام toa Hagah که تحت فرمان Makutas کار می‌کرد، توضیح داد که چرا او به عنوان رهبر گروه Makutas Light و به دلیل اینکه چرا او به عنوان رهبر گروه Bionicle defeated شده بود و به تعدادی از سوالات مطرح‌شده گوش می‌داد اما هرگز توسط فیلم‌ها توضیح داده نشد. Onewa تن‌ها یکی از شش toa است که توانایی سلاح‌های خود را در طول دوره فیلم نشان نمی‌دهد، اما او تنها شخصیت اصلی است که هرگز با آن صحبت نمی‌شود. گرگ Farshtey، نویسنده اصلی کامیک های اصلی و اغلب کتاب‌ها ادعا می‌کرد که او به شدت از طرح این فیلم ناراضی است، زیرا معتقد بود که پیوستن به این تبه کاران هیچ معنایی برای شخصیت او ندارد. او گفت که اگر او بتواند یک قسمت از داستان را از نو بنویسد، این فیلم خواهد بود.

دانلود مستقیم انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

در یک نقطه در فیلم Vakama یک ببر بزرگ مثل حیوان که در اینجا نشان‌داده‌شده، شباهت به اسباب‌بازی Muaka دارد و در واقع یک مدل کامپیوتری با قابلیت ارتقا بسیار بلند است در حالی که Muaka که در فیلم ظاهر می‌شود، بعدا توضیح داده شد که این یک نسخه تغییر یافته از یک Muaka است. این بار که فیلم شروع می‌شود به نظر می‌رسد که این فیلم به هیچ وجه بهتر از اولی نیست اما این بار به نظر می‌رسد که این فیلم خیلی بهتر از اولی است، اما این بار به نظر می‌رسد که این فیلم خیلی بهتر از اولی است، اما این بار این فیلم را با یک سوال بزرگ مقایسه می‌کند. برخلاف آنچه نظرات من ممکن است بیان کنم یک فیلم عالی است و متناسب با داستانی است که امیدوارم وجود داشته باشد و در آن یکی به نام toa Metru و Nuva هر دو به to نوی مثل کتاب برگشتند

اکران فیلم در آلمان در معرض کاهش عمده ۵۵ کاهش جداگانه قرار گرفت و این در حالیست که فیلم در آلمان در حدود ۱۰ دقیقه در حدود ۱۰ دقیقه به سمت مخاطبان جوان کاهش یافت و بسیاری از قسمت‌های برش باید حذف شوند. متاسفانه بسیاری از قسمت‌های برش برای این طرح انتگرال گرفته و در حال قدم زدن بودند. در کتاب هم‌صحبت و نسخه اولیه فیلمنامه Roodaka با riding نوی نوی، نوعی زنبور غول‌پیکر و یک نوع زنبور غول‌پیکر در داخل اتاق او صحبت می‌کند یا نه به خاطر مشکلات فنی یا مالی یا زمانی که از آن اجتناب می‌شود اما به گفته گرگ Farshtey، نویسنده داستان، هنوز در نظر گرفته می‌شود که خلیفه باشد. Roodaka به لیدی مکبث در حین تولید پس از یکی از شخصیت‌های Shakespeares به نام لیدی Roodaka به طور مخفیانه برای خیانت و خلاص شدن از شریک حکومت سلطنتی خود برای بدست آوردن قدرت انتخاب شد. در اینجا یک فیلم شگفت‌انگیز دیگر از مجموعه Bionicle به نمایش در می‌آید که شخصیت‌های برجسته در روش‌های مختلف لذت دیدن دوباره و دوباره لذت بردن را دارند! تنها چیزی که من در مورد این فیلم و تمام فیلم‌ها دوست دارم این است که آن‌ها همیشه با یک خط داستانی جالب می‌آیند و هرگز با فیلم‌های دیگر تکرار نمی‌شوند. من عاشق این هستم که این فیلم چگونه برای بچه‌ها درست بماند و چگونه همیشه در کنار داستان خوب و بد داستان زندگی می‌کند، اما من یک نوجوان هستم و همه فیلم‌های Bionicle را دوست دارم! برای همه سنین مناسب است، پس چرا این کار را نکنیم.

دانلود مستقیم انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005

رقیب اصلی مونث Roodaka سرنوشت نامعلومی در فیلمی دارد که او را در حال افتادن به زمین می‌بیند، در حقیقت یک دست سایه از سنگ قلب در سینه او پدیدار می‌شود و باعث می‌شود که هیچ یک از شخصیت‌های داستان از بین برود. در واقع طرفداران Bionicle اعتقاد دارند که این فرض غلط بوده‌است و بازگشت of در خطوط داستانی بعدا ثابت می‌کند که چه اتفاقی برای او در فیلم افتاد؟ گرگ Farshtey، نویسنده داستان، به ما می‌گوید که پاسخ Makuta به این معنی است که Roodaka واقعا نمرده بلکه اساسا ناخودآگاه نقش سایه را که در فیلم دیدیم را بی‌هوش کرده و با استفاده از یکی از قدرت‌های بسیار زیادی که او را از قهرمانان دور می‌کند، در حال بی‌هوش کردن است.

دانلود مستقیم انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005
دانلود انیمیشن bionicle 3 web of shadows
دانلود انیمیشن bionicle 3
انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 با زیر نویس
انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 با کیفیت 720
دانلود مستقیم انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005
انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 با کیفیت 1080
زیر نویس انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005
زیر نویس فارسی انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005
دانلود زیر نویس انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005
انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 بدون سانسور
انیمیشن Bionicle 3: Web of Shadows 2005 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها