Black '47 - 2018

دانلود فیلم Black '47 2018

پس از قحطی بزرگ در ایرلند، درام به دنبال یک تکاور ایرلندی که برای پیوستن به ارتش بریتانیا در خارج از کشور می‌جنگد همانطور که وی از پست خود برای پیوستن به خانواده‌اش رها شده‌است.

اعضای اصلی فیلم


Stephen Rea

Conneely بازیگر

John Cronin

Wright بازیگر

Barry Keoghan

Hobson بازیگر

Hugo Weaving

Hannah بازیگر

James Frecheville

Feeney بازیگر

Freddie Fox

Pope بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

یک شخصیت جالب اما کوچک که در دوران قحطی سیب‌زمینی در ایرلند تجربه کرده بود، دور یک ایرلندی بومی که در غیاب او به ارتش بریتانیا خدمت کرده بود و از آنجا به ایرلند مهاجرت کرده بود، به ایرلند بازگشت. پدر بزرگم در زمان قحطی سیب‌زمینی به انگلستان مهاجرت کرد، اما وحشت کاملی که در این فیلم به تصویر کشیده شد، برای من ناشناخته بود و شما نمی‌توانید مردم را به خاطر آنچه پیش از آن‌ها اتفاق‌افتاده سرزنش کنید. جیمز Frecheville استرالیایی، متقاعد کننده متقاعد کننده استرالیایی، یک تکاور ایرلندی را بازی می‌کند که از جنگ در افغانستان بازمی گردد تا خانواده خود را که به زودی با علف‌های هرز تزیین شده، ملاقات کند. بهترین فیلم ایرلندی از آن زمان که یک مرد برجسته و فوق‌العاده اهل stephen و استفاده زیبا از زبان ایرلندی را گسترش داد این فیلم فقط یک سبعیت را به تصویر می‌کشد که بر علیه مردم ایرلندی در یک اشغال طولانی به تصویر کشیده شده‌است. امشب در غرب بلفاست با جمعیتی ساکت تماشا کنید. داستانی درباره بی‌عدالتی و قحطی و اینکه چگونه دوستی می‌تواند شرارت را به انسان تبدیل کند، فیلم احساساتی و احساسی است که شما را به گریه می‌اندازد و فریاد می‌زند که برخی از مجرمان توسط مردی از مردم به عدالت خدمت می‌کنند.

لینک مستقیم فیلم Black '47 2018

این فیلم نشان می‌دهد که شخصیت اصلی واقعا عالی است و به عنوان یک دانشجوی تاریخ، نشان می‌دهد که شخصیت اصلی واقعا عالی است و به عنوان یک دانشجوی تاریخ، شخصیت مورد علاقه من را به خوبی به تصویر می‌کشد اما من آرزو می‌کردم که داستان بیشتری وجود داشته باشد، اما من آرزو می‌کردم که داستان بیشتری وجود داشته باشد، اما من آرزو می‌کردم که داستان بیشتری وجود داشته باشد. من واقعا از این فیلم لذت بردم که داستان یک تکاور ایرلندی را که پس از جنگ برای امپراطوری در خارج از کشور بازمی گردد و به جای آن یک روایت بسیار واقعی را به تصویر می‌کشد که در حال حرکت در صحنه است و شما احساس می‌کنید که در داخل صحنه‌ها حرکت می‌کنید و شخصیت‌های امیدوارند که فیلم را به مخاطبان خارج از کشور تبدیل کند.

لینک مستقیم فیلم Black '47 2018

دانلود زیر نویس فیلم Black '47 2018

این فیلم نقش یک مرد انگلیسی را ایفا کرد که در ایرلند نقش بسیار مهم و شگفت انگیزی را ایفا می‌کرد و این نشان می‌داد که شخصیت یک ایرلندی در ایرلند شمالی به اندازه کافی مهم و جالب توجه بوده‌است. آه! آه! او یک کار درست و حسابی انجام داد که قیافه چهره او بی‌عیب و نقص بود، بنابراین بهتر است به من نگاه کنید. در این سبک زندگی در ایرلند در دهه ۱۸۰۰ در دوران قحطی سیب‌زمینی یک انگلیسی است و من باید بگویم که به طور کامل از مردم ایرلند در برابر انگلستان حمایت می‌کند اما این اعدام بسیار لذت بخش است اما این اعدام به خوبی به ما یادآوری می‌کند که چه طور ایرلند ضعیف زمان درمان می‌شود و این چیزی است که کودکان در انگلستان باید در مورد آن یاد بگیرند و از آن شرمنده شوند. این تکه از تاریخ تیره در مورد اینکه چگونه مردم ایرلند به طور بی‌رحمانه مورد رفتار بریتانیا قرار گرفتند، مانند هولوکاست یهودی است که در اواخر سال جاری به طور بی‌رحمانه مورد مداوا قرار گرفت. این فیلم داستان فیلم کمدی است که در اواخر سال جاری به نمایش گذاشته شد.

دانلود زیر نویس فیلم Black '47 2018

فیلم Black '47 2018 با زیر نویس

دیشب و پس از یک شروع آهسته تنش و اقدام به این باور رسید که این بازیگر اصلی استرالیایی بود، به عنوان لهجه و درک زبان ایرلندی بسیار عالی بود که فیلم واقعا خوبی را در ایرلند و در مورد چنین زمان حساسی در ایرلند ببیند.

زیر نویس فارسی فیلم Black '47 2018

یک فیلم خیلی خوب با آوردن قحطی ایرلندی به زندگی در صفحه واقعا نشان داد که انگلیسی‌ها واقعا قصد دارند ایرلند را نابود کنند، پس اگر بریتانیایی شما به شما توصیه کرد که به این فیلم نگاه کنید، نشان می‌دهد که چگونه امپراتوری بریتانیا تقریبا ایرلندی را از گرسنگی و نابودی خانه‌های خود کشته‌است. من عاشق این فیلم بودم که این فیلم را خیلی دوست داشتم، اما افتخار می‌کردم که این فیلم چطور بین مردم بومی وجود داشته باشد که من انتظار نداشتم این فیلم را تماشا کنم. !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

زیر نویس فیلم Black '47 2018

من ایرلندی هستم و هیچ ایده‌ای از وحشت در طول قحطی ندارم. باید فیلم را برای درس در تاریکی ببیند، بلکه به اندازه یک قطعه دراماتیک تاریخ ایرلندی فیلم را ببیند و بله، عنوان نشان می‌دهد که این نوع از نوع ish از فیلم انتقام است! این فیلم خیلی تعجب برانگیز است، اما من در لبه صندلی نشستم و همه فیلم داستان انتقام را نمایش دادم. فیلم داستان انتقام است و شما واقعا عصبانیت را با شخصیت اصلی احساس می‌کنید که من در نوشتن نظرات متخصص نیستم اما متخصص توصیه فیلم‌های خوب هستم. در اواسط قرن ۱۸ میلادی، ویلیام بلیک شروع به صحبت درباره واقعیت فیزیکی انسان می‌کند و در عین حال با توجه به این واقعیت که انسان قادر به درک این واقعیت است که چگونه یک فرهنگ لغت را به تصویر می‌کشد، در حال حرکت است و با توجه به این واقعیت که انسان قادر نیست شاهد رنج و رنج دیگران باشد، این فیلم از خطرات خشونت بیش از حد و تفکر منحرف می‌شود و در عین حال تلاش می‌کند تا انتخاب‌های خود را به روشنی بیان کند.

زیر نویس فیلم Black '47 2018


دانلود مستقیم فیلم Black '47 2018
فیلم Black '47 2018 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Black '47 2018
زیر نویس فارسی فیلم Black '47 2018
فیلم Black '47 2018 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Black '47 2018
لینک مستقیم فیلم Black '47 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها