Black Coal, Thin Ice - 2014

دانلود فیلم Bai ri yan huo 2014

یک پلیس سابق و هم‌کار سابق او تصمیم گرفتند که در جریان یک سری قتل‌ها که کارشان را به پایان می‌رساند و وقتی که قتل‌ها دوباره شروع می‌شوند، آن‌ها را شرمنده کنند.

اعضای اصلی فیلم


Fan Liao

Zhang Zili بازیگر

Gwei Lun-Mei

Wu Zhizhen بازیگر

Xuebing Wang

Liang Zhijun بازیگر

Jingchun Wang

Rong Rong بازیگر

Ailei Yu

Captain Wang بازیگر

Jingyang Ni

Su Lijuan بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

قطعا تاثیر قابل‌توجه فنی در اینجا وجود دارد، نورپردازی و رنگ‌های مورد استفاده بسیار عالی هستند و واقعا تاثیر زیادی بر فضای بازی می‌گذارند که به نظر جالب می‌رسد اما داستان و فیلمنامه خیلی زیاد نیستند. من فکر نمی‌کنم این چیز ارزشمندی باشد، با این حال مطمئنم که خیلی‌ها آن را خوب دوست خواهند داشت. فیلم در ساخت فضا و توصیف ارواح Stillness تخصص دارد. این فیلم در شمال چین به دنیا آمد که در آن چندین جسد در شهر کوچکی کشف شد که در آن چندین جسد در یک شهر کوچک کشف شد و منجر به کشف روابط بین صنعت و انسانیت شد. این فیلم همچنین باعث ایجاد مشکلاتی در مورد علاقه شدید او به شخصیت او می‌شود. این فیلم با نهایت محکومیت توسط بازیگران چینی به نام Liao فان و Gwei Lun Mei بازی می‌شود.

در حالی که این فیلم به عنوان یک مامور امنیتی به نظر می‌رسد که تن‌ها ارتباط بین این دو پرونده به عنوان یک مامور امنیتی در نظر گرفته می‌شود، تن‌ها اتصال بین دو پرونده به عنوان یک الکلی پاک و خشن به نظر می‌رسد، اما اگر شما آن را به عنوان detractors تلقی کنید و اگر شما طرفدار نوار سیاه هستید، این فیلم یک فیلم است که می‌بینید. این فیلم از کارگردان و نویسنده‌ای به نام Yinan Zili است که به طور کلی در فیلم‌های او رخ می‌دهد و در حقیقت تنها زمانی که فکر می‌کردم یک صحنه یا دو نفر تا حد زیادی در فیلم خود باقی مانده‌اند، این مساله به کسانی که از سینمای مدرن چینی قدردانی می‌کنند و کسی که به فیلم‌های پلیسی مدرن شباهت پیدا کرده‌است، تبدیل شده‌است. حتم دارم که writerdirector رنگ یخ سیاه به معنی day که پلیس را در آن جا ندیده است می‌گویند که یک دزد کثیف چینی در جای مناسبی است تا پلیس را در جایی پنهان کنند که با وجود ending مسخره آن از این لذت لذت ببرد. به نظر می‌رسد که هر چند سال یک‌بار یک یا دو فیلم چینی وجود داشته باشد که با وجود این که براساس یک سری از قتل‌ها فیلمبرداری شده، تاثیر بسیار زیادی بر روی صحنه فیلمبرداری فیلم برلین وجود دارد. این فیلم داستان بسیار ناراحت‌کننده تری را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان بسیار depressing را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان بسیار depressing را به تصویر می‌کشد.

Bai ri yan huo

لینک مستقیم فیلم Bai ri yan huo 2014

من باید همان نوع فیلم ترسناک شبیه به دریای عشق را بگویم، چون داستان دو شخصیت، یک کارآگاه مست شبیه به فیلم است، من شروع کردم به دنبال کردن داستان بعد از ۱۵ دقیقه و دو توالی که من کاملا در داستان بودم، تا زمانی که عنوان فیلم ناگهان در آن پیمانه شروع شد، چرا باید آنجا باشد؟ ؟؟ بعد از اتمام این عنوان، تا زمانی که این راز حل‌نشده باقی بماند، بیننده به نظر می‌رسد هیچ چیز باقی نمانده است که مخاطب را از دست بدهد، اما در کل فیلم به نظر می‌رسد که کارگردان و بازیگر اصلی اهل تایوان هستند و این داستان در norther چین جایی که من در آن متولد شدم، به نظر می‌رسد. بنابراین من نمی‌توانستم به توجه به لهجه غیر واقعی و تنظیمات شخصیت او توجه کنم.

فیلم Black Coal, Thin Ice 2014 با کیفیت 480

فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت 480

فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت 720

یک معمای پیچیده و شگفت‌انگیز در مناطق طبقه کارگر چین شمالی که از ابتدا با دل شکستگی و مضحک به پایان می‌رسد، باعث می‌شود که بیش از یک‌بار شاهد صحنه خارق‌العاده‌ای از خشونت باشد که در اوایل فیلم رخ می‌دهد و همچنین هر چیزی را که بعدا به آن قرض می‌دهد را به نوعی ابهام تبدیل می‌کند که هرگز به طور کامل حل نمی‌شود. فیلم بدی نیست، اما من همه این fuss را که شما انتظار دارید همیشه از یک فیلم آسیایی داشته باشد را درک نمی‌کنم اما آن‌ها کار را انجام می‌دهند من واقعا درک نمی‌کنم که چرا صحنه با آتش‌بازی رو به رو است، اما این کار باعث می‌شود که دیدن یک فیلم پلیسی که به غیر از روش هالیوود برای دیدن یک رویکرد متفاوت ساخته شده‌است، لذت بخش باشد.

فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت 720

دانلود زیر نویس فیلم Bai ri yan huo 2014

یک افسر سابق پلیس سعی می‌کند هویت یک قاتل زنجیره‌ای را از زمان بررسی یک فیلم خوب چینی پیدا کند، به خصوص از لحاظ عکاسی با برنامه‌های بسیار جالبی که با سرعت کند شروع می‌شود اما هنگامی که پرده دوم شروع می‌شود داستانی پر از اسرار توطئه و جو ظن تقریبا به پایان فیلم داستان تبدیل می‌شود. با این حال تحقیقات او به اندازه‌ای هیجان‌انگیز است که بعد از گذشت پنج سال به عنوان یک رفتگر یا به عنوان یک رفتگر یا یک کارخانه مرموز که در آن هر کسی به عنوان یک نظافتچی خشک و مرموز در حال غرق شدن است و به همین دلیل است که این فیلم داستان را به عنوان یک رفتگر جذب می‌کند که به احتمال زیاد به عنوان یک عامل جذب کننده جذاب شناخته می‌شود. این فیلم در سال ۱۹۹۹ در یک شهر نامعلوم در Chinas شمال شرقی به عنوان یک مامور امنیتی نمایش داده می‌شود و پس از آن دو جسد تکه‌تکه شده توسط ژانگ Liao به عنوان یک مامور امنیتی نمایش داده می‌شود و در نهایت او از او می‌خواهد تا به عنوان محافظ امنیتی با او صحبت کند اما در عین حال خطری در اطراف او وجود دارد که لیانگ واقعا مرده‌است. یا آن قدر که به نظر می‌آید، وو بی‌گناه است؟ آیا تمام اسرار ممکن است در پایان روز روشن شوند یا دروغ دیگری هم وجود داشته باشد؟ این فیلم تا حد زیادی به عنوان یک جایزه خانه هنر در کنار گذاشتن تصاویر prompt به سمت چپ رها می‌شود و همچنین آشکارا نشان می‌دهد که این فیلم به عنوان یک جایزه خانه هنر همراه با پس‌زمینه lurid و یا embedding رنگی در هر صحنه نمایش داده شده‌است. این فیلم یک دلیل منطقی تری است که ممکن است به دلیل اعتراف به قتلی که ممکن است مرتکب نشده باشد، یک دلیل موجه تری در پس یک رستگاری باشد.

فیلم Bai ri yan huo 2014 سانسور شده

یک نمایش جنایی چینی با یک داستان خوب و متقاعد کردن سبک مهم و مهم با ترکیبی از رویداده‌ای روزمره تصادفی و یک تحقیق پلیس در یک سبک realist با چند لحظه غیر واقعی که منجر به عدم صلاحیت در مورد انگیزه‌ها و خصیصه‌های ذاتی آن می‌شود در کنار نقش‌های آن‌ها در دنیای گشوده تحقیقات جنایی است که در یک سری از شخصیت‌های جذاب و رویداده‌ای عجیب و دمدمی تشکیل شده‌است.

فیلم Bai ri yan huo 2014 سانسور شده

اجرای بد و وحشتناک آن یک فیلم خیلی بد است که چیزی ندارد که من فکر کنم آن را یک فیلم کمدی دوست دارد. این فیلم در حال حاضر به عنوان یک مامور امنیتی در یک کارخانه در حال کار کردن است. این فیلم در حال حاضر به عنوان یک مامور امنیتی در حال کار کردن با او به عنوان همسر یک کارگر رخت‌شویی به کار می‌رود. این فیلم داستان قدیمی را به عنوان همسر کارمند لباس‌شویی در نظر می‌گیرد. من طرفدار پروپا قرص سینمای آسیایی هستم و همیشه خوشحال هستم که بنشینم و تماشای یک فیلم هیجان‌انگیز چینی را تماشا کنم، اما به نظر می‌رسد که این فیلم یکی از سریع‌ترین فیلم‌ها است که در نقش خود ایفا می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در نقش آن‌ها بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که من از این فیلم لذت بردم و واقعا انتظار آن را داشتم که بیش از هر چیز دیگری به این ژانر تبدیل شود.

فیلم Bai ri yan huo 2014 سانسور شده

یک بازرس سابق به بررسی یک پرونده قتل عجیب و حل‌نشده که پنج سال پیش از آن لذت می‌برد را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که این فیلم به طور فزاینده‌ای با کشف چیزهای عجیب و غریب برخورد می‌کند. این فیلم داستان جالبی را برای دیدن چیزهای عجیب و غریب در سرتاسر کشور به دست می‌آورد. این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد برای این نوع فیلم بسیار جالب باشد. اما من احتمالا باید بگویم که این فیلم به اندازه کافی برای تماشای فیلم مناسب نیست. به نظر می‌رسد که رابطه عاشقانه بین دو شخصیت در آخر هفته بسیار جالب است اما به نظر می‌رسد که رابطه عاشقانه بین دو شخصیت اصلا معنا ندارد اما به نظر نمی‌رسد که رابطه عاشقانه بین دو شخصیت به خوبی به نظر برسد اما به نظر من این فیلم به خاطر رابطه عاشقانه بین دو شخصیت به نظر نمی‌رسد.

فیلم Bai ri yan huo 2014 سانسور شده


فیلم Bai ri yan huo 2014 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Bai ri yan huo 2014
زیر نویس فیلم Bai ri yan huo 2014
فیلم Bai ri yan huo 2014 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی فیلم Bai ri yan huo 2014
فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت بالا
فیلم Bai ri yan huo 2014 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Bai ri yan huo 2014
فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت 720
فیلم Bai ri yan huo 2014 با کیفیت 480
لینک مستقیم فیلم Bai ri yan huo 2014

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها