BlacKkKlansman - 2018

رون Stallworth یک افسر پلیس آمریکایی از کلرادو اسپرینگز موفق به نفوذ به شعبه محلی کوک لوکس شد و به کمک یک جانشین یهودی که در نهایت رهبری آن را بر عهده گرفت

اعضای اصلی فیلم


Isiah Whitlock Jr.

Mr. Turrentine بازیگر

John David Washington

Ron Stallworth بازیگر

Arthur J. Nascarella

Officer Wheaton بازیگر

Alec Baldwin

Dr. Kennebrew Beauregard بازیگر

Adam Driver

Flip Zimmerman بازیگر

Laura Harrier

Patrice Dumas بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فقط به تماشای سوزاندن می‌سی‌سی‌پی بروید و یا حتی Django را تماشا کنید این چیزی است که هر دو آن فیلم‌ها بعد از ۵۰ دقیقه آن را خاموش کرده بودند. ما در زمان‌های بسیار قطبی زندگی می‌کنیم وقتی به روابط نژادی می‌رسیم این فیلم براساس داستانی واقعی درباره یک مرد سفید و مرد سیاه است که با هم‌کار می‌کند تا پویایی بین یک فرد سفید و سیاه را خنثی کند؛ به عبارت دیگر توضیح می‌دهد که چرا دو سوم اول فیلم به نظر کمی خسته‌کننده و تقریبا شبیه پر کننده به نظر می‌رسد. این فیلم واقعا مرا شگفت‌زده کرد؛ نه خیلی زیاد fan لی گفت که گفت و گو در این فیلم اغلب بسیار شوکه کننده است و یک سمت آمریکا را نشان می‌دهد که مدت‌ها بعد از این که آن‌ها تمام شوند و شما را وادار به خندیدن می‌کنند و باعث می‌شوند که فکر کنید و دوباره به آنچه که دیده‌اید فکر کنید. لی گفت: از خنده نترسید. من آنچه را که دیگران در مورد این فیلم به کلی ناامید کرده بودند تکرار خواهم کرد، بعد از خواندن مقالات درخشان، و حالا فیلم به خاطر جوایز اصلی است که نمی‌توانم از خودم بپرسم چرا؟ آن منتقدان چه چیزی می‌بینند و می‌شنوند و احساس می‌کنند که من این فیلم را دوست ندارم چرت زدن است و هیچ معنایی ندارد که چگونه Stallworth از یک کارمند مخفی به یک پلیس مخفی رفت من لبخند یا خنده نداشتم و حس می‌کردم که این فیلم برای اسپایک لی خوشحال است اما صادقانه بگویم که این فیلم از آن لذت می‌برد

BlacKkKlansman

دانلود زیرنویس فارسی فیلم blackkklansman 2018

فیلم بسیار جالبی که در سرتاسر فیلم به نمایش گذاشته می‌شود، پیامی قدرتمند و یادآوری برای کشور ما که هنوز از نسخه خود از نژاد پرستی که در فیلم نشان داده می‌شود و نسخه سوم بهتری را برای کشور ما به ارمغان می‌آورد که هنوز از طریق نسخه خودش از نژاد پرستی که در فیلم نشان داده می‌شود را تداعی می‌کند. اسپایک لی باید برای ساختن یک فیلم در این روزها پول نقد داشته باشد چون او مشخصا مجبور بود از عناصر خاصی برای اجرای این فیلم مسخره استفاده کند. در حالی که رویکرد جدی تری نسبت به موضوعات و افرادی که مشارکت داشتند این فیلم را legitimate و یک رویکرد منطقی به یک تاریخ مشکل‌دار تلقی می‌کردند. در اولین جلسه با دیوید دوک و برنامه ظاهرا سرهم‌بندی شده، هیچ تغییری رخ نداد، اما تنها چیزی که به نظر من جالب بود این بود که تنها چیزی که احساس می‌کنم این است که این فیلم تنها چیزی است که به نظر می‌رسد یک تضاد اخلاقی داخلی واقعی باشد. فیلم فوق‌العاده لی لی با طنز و حقایق دردناک اولین واکنش من این بود که افراد شرور بیش از چند ثانیه با آن‌ها فاصله نداشتند، حتی آن صحنه ظالمانه خوشی که در آن او تمایل خود را برای کشتن Blacks بیان می‌کند، در حالی که با اضطراب و نوعی خنده عصبی از خنده روده‌بر شدم؟ و بعد متوجه شدم که زندگی واقعی villanis یک بعدی است آن‌ها caricaturesque هستند که آن‌ها are هستند، جان دیوید Washinton عالی است و درست مثل پدرش آدام راننده شخصی را به ارمغان می‌آورد که چیزی کوتاه از متقاعد کردن آخرین تصاویر زندگی واقعی است که من به شدت توصیه می‌کنم.

من سفید یا سیاه نیستم و تصور نمی‌کنم که این فیلم به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم در فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم باشد به این دلیل که فیلم به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم داستان فیلم را به عنوان نامزد دریافت کردم. من فقط تئاتر را ترک کردم و احساس کردم که موظف هستم اولین بررسی IMDB را بنویسم. این فیلم به راحتی بین لحظات جدی و مضحک نمایش داده می‌شود. این فیلم به راحتی بین شخصیت‌های اصلی فیلم بازی می‌کند. من نمی‌دانستم که این فیلم یک موضوع جدی است و همچنین درک می‌کند که یک موضوع جدی نیز می‌تواند در عین حال سرگرم‌کننده باشد. داستان شگفت‌انگیز یک تیم کوچک از پلیس که در بخش klan محلی نفوذ می‌کند به عنوان یک افسر سیاه‌پوست که این برنامه را اجرا می‌کند و در تعدادی از نکات برجسته جالب توجه را به خود جلب می‌کند، این است که لی به طور هوشمندانه از خنده روده‌بر می‌شود و گاهی اوقات یک صحنه نسبتا فشرده و بی وقفه ایجاد می‌کند.

اما شخصیت او مثل یک فیلم زنده شبیه یک فیلم کارتونی است و یک مشت مردم سیاه‌پوست در آن زندگی می‌کنند و شما می‌دانید که چگونه هر فرد سیاه‌پوست در این فیلم داستان قابل باور دارد و اینکه چطور می‌خواهد بگوید که چگونه هر فرد سیاه‌پوست در فیلم داستان قابل باور است و اینکه چطور می‌تواند چیزی مثل این را تکرار کند، چیزی شبیه به این که یک چیز دیگر با a شخصیت‌های انسانی در یک روایت قابل‌قبول و حداقل کمی سورپرایز باشد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم blackkklansman 2018

دانلود فیلم بلکککلنزمن blackkklansman 2018

این یک کمدی نیست و نباید به عنوان یک کمدی فهرست شود چون فیلم خنده‌دار نیست و دو خنده خوب برای فیلم کمدی دارد. به هیچ وجه من خیلی گیج شدم، اما به جای آن یک فیلم کریسمس سیاه با زوجی از سانتا Cops پیدا کردم تا درک کنم که این فیلم باید به عنوان یک فیلم علمی در نظر گرفته شود. هر سال من به هر یک از بهترین نامزدهای بهترین فیلم برای جوایز اسکار قبل از مراسم عروسی نگاه می‌کنم و هر سال از برخی از فیلم‌هایی که در نظر گرفته می‌شوند بهترین نمونه از سال قبل محسوب می‌شوند، یک نمونه برجسته از این فیلم است؟ فیلم خوبی نیست؟ مطمئنا اما آیا این فیلم یک فیلم عالی است و یکی از هشت مورد از بهترین آلبوم سال ۲۰۱۸ است؟ اگر برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مراسم اسکار را داشته باشد، من فکر می‌کنم که این فیلم خیلی شبیه فیلم سال ۲۰۱۶ است و به همین دلیل برای من یک فیلم بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد.

دانلود فیلم بلکککلنزمن blackkklansman 2018
دانلود فیلم blackkklansman 2018
دانلود فیلم blackkklansman 2018 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم blackkklansman 2018 بدون سانسور
دانلود فیلم blackkklansman 2018 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم blackkklansman 2018 دوبله فارسی
دانلود فیلم blackkklansman 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم blackkklansman 2018
دانلود فیلم سینمایی blackkklansman 2018
دانلود فیلم بلکککلنزمن blackkklansman 2018
دانلود زیرنویس فارسی فیلم blackkklansman 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها