Blue Jay - 2016

زمانی که آن‌ها به شهر کوچک خود در کالیفرنیا باز می‌گردند، دو تن از عشاق سابق دبیرستان به گذشته مشترک خود فکر می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Sarah Paulson

Amanda بازیگر

Mark Duplass

Jim بازیگر

Mark Duplass

Jim نویسنده

Clu Gulager

Waynie بازیگر

James Andrews

Background بازیگر

Harris Benbury

Background بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت بالا

من می‌توانم احساسات هر دو شخصیت را حس کنم، تنها چیزی که از این فیلم می‌خواستم و آن را تحویل داده بودم، و سارا پالسون از این نقشی است که احساس بسیار شدیدی می‌کند. این فیلم مرا از اولین لحظه‌ای که فیلم B & W این فیلم را نشان می‌دهد، احساسات واقعی را نشان می‌دهد: شما کسی را ملاقات کرده‌اید که بعد از آن همه سال کاملا به شما نزدیک بوده باشد، این مثال خوبی است از این که چطور فیلم‌ها درباره رابطه باید فقط دوتا از آن‌ها را فیلم برداری کنند. من حتی نمی‌دانستم که این فیلم تا امروز با تشکر از مردم این فیلم وجود دارد. من فکر می‌کنم که او به عنوان یک بازیگر نقش مکمل دارد و من واقعا امیدوارم که او به عنوان یک بازیگر نقش بزرگتری ایفا کند تا اینکه بالاخره برنده جایزه اسکار شد، اما من احساس می‌کنم که بازیگر بهتری می‌تواند به ایفای نقشی در شخصیت او ادامه دهد. اما من احساس می‌کنم که او در تلاش است تا هر گونه احساسی عمیق که من برای او قائل بودم را به دست بیاورم. هر بار در زمانی که شما الماس را مثل این فیلم می‌بینید، یک فیلمنامه را نمایش می‌دهد و فقط دو هنرپیشه که قلب خود را به نمایش می‌گذارند به این دلیل است که فقط برای هر دقیقه از فیلم‌ها لذت می‌برند و به نظر من او فقط با حالات چهره آشنا می‌شود و به نظر من او فقط می‌تواند یک نگاه را تغییر دهد و به نظر من آن چیزی است که مخاطب او می‌خواهد به همان اندازه که ما می‌توانیم از the عالی (آماندا Paulson)که توسط سارا Paulson بازی می‌کند، به دست آورد.

فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت بالا

فیلم Blue Jay 2016 با لینک مستقیم

جی بلو یک فیلم نرم در مورد عشق ابدی و اتحاد با نسخه خودتان است که بیشتر آن‌ها را درک نمی‌کنید، اما علاقه آن‌ها حداقل برای مدتی با توجه به شخصیت و زبان بدن آن‌ها را تحت الشعاع قرار می‌دهد، اما این احساسات آن‌ها را تحت الشعاع قرار می‌دهد و به بیننده نسبت به بازگشت به عصر طلایی هالیوود عادت می‌کند. این فیلم، یک جواهر به هر عاشقی است که هنر داستان‌سرایی را تحسین می‌کند. من می‌دانم که سیاه و سفید در حال ایجاد هیجان و خلق و جو هستند، اما من به نوعی احساس تاسف می‌کنم که هر دوی آن‌ها در ابتدای کار awkwardness را بازی می‌کردند. در نهایت، من بیشتر از هر دو شخصیت و صحنه‌های دیگر از اطراف شهر را دوست دارم. اگر به فیلم‌های رمانتیک علاقه داشته باشی، خیلی کوتاه و مطبوع است. شیمی بین آن ۲ بسیار واقعی است، با وجود این که یک طرح مشترک، کار بزرگی است که به شما نشان می‌دهد چگونه این ۲ باعث شد شما شگفت‌زده شوید که چه چیزی آن‌ها را از هم جدا می‌کند. این فیلم داستان کوتاهی است که در آن دو نمایشنامه با اشتیاق به عشق زندگی و زندگی مشترک بین دو فرد دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی برخورد می‌کند، اما این فیلم یک فیلم کمدی - تخیلی است که در آن دو نمایشنامه با اشتیاق به زندگی زناشوئی خود ادامه می‌دهد. این فیلم داستان خود را بسیار ساده نشان می‌دهد، بنابراین می‌تواند کاملا کسل‌کننده باشد، اما فیلمبرداری شگفت‌انگیز با اجراهای برجسته سارا Paulson باعث شگفتی آن‌ها می‌شود و مارک Duplass آن چیزی است که آن را درست روبروی آن قرار می‌دهد که باعث می‌شود افرادی که به خاطر عکاسی خوب درک می‌کنند و احساس می‌کنند سالم هستند.

فیلم Blue Jay 2016 با لینک مستقیم

تو عاشق شده‌ای؟ یا می‌خواهی عاشق بشوی؟ یا قلب شما درهم شکسته‌است؟ این فیلم نشان می‌دهد که هر دوی آن‌ها برای اولین بار در دو دهه زندگی خود را تجربه می‌کنند، اما به همین دلیل است که آن‌ها به راحتی می‌توانند یک مشت حرف بزنند. اولین بررسی من در واقع چیزی است که من در حال تماشای یک فیلم به این شکل بودم که وقتی آن را تمام کردم، احساسی که زمانی که آن را به پایان بردم، بسیار نزدیک به کلمات بود که گاهی خودم را با صدای بلند بیان می‌کردم و در عین حال خودم را با صدای بلند بیان می‌کردم که یکی از آن‌ها در حال گفتن یک کلمه عالی و واقعی و واقعی بود. من بیشتر فیلم‌های رمانتیک را دوست نداشتم اما این یکی واقعا باعث شد که من واقعا هر قسمت از آن را دوست داشته باشم، لحظات شاد و ناراحت‌کننده، مارک Duplass، بازیگر عالی زیبایی است که برای نوشتن این فیلم فوق‌العاده ساده، از نت فلیکس تشکر می‌کنم و از مارک Mark برای نوشتن این فیلم عالی تشکر می‌کنم.

فیلم Blue Jay 2016 با لینک مستقیم

فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت 720

* کوچک * * این یک فیلم فوق‌العاده صمیمانه است در تمام بهترین روش‌ها که افراد اغلب با سکس قاطی می‌کنند بنابراین اجازه دهید آن را با توجه به چیزهایی که یک‌بار داشته‌اید یا چیزهایی که یک‌بار داشته‌اید را با مارک و سارا انجام دهید. شما می‌توانید روح آن‌ها را در اجراهای خود و در نویسندگی و به من بگویید که به جی بلو یک قطعه هنری می‌دهد. مارک Duplass زیبایی ظریف و زیبایی را نوشته‌است که به وسیله هر دو بازیگر تغییر شکل می‌دهد که برای آن احساس گناه می‌کند. من فکر می‌کنم که عکاسی در سیاه و سفید یک bit است. من فکر می‌کنم که عکاسی از رنگ سیاه و سفید بین دو بازیگر اصلی در حال صحبت درباره رنگی است که من این فیلم را می‌خرم و یا این که به آرامی زیباست امیدوارم کسی که این فیلم را بخواند می‌تواند به روش‌های جدید از آن لذت ببرد. من تازه کارم را تمام کرده‌ام و کاملا تحت‌تاثیر احساسات قرار گرفته‌ام. این فیلم درست به قلب من ضربه می‌زند و من نمی‌توانم از رفتن به خاطرات گذشته لذت ببرم.

فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت 720

۴ تنظیمات ۳ بازیگر ۲ رنگ ۱ روز و ۸۰ دقیقه که قلب شما را گرم می‌کند یک داستان احساسی را ایجاد می‌کند که بعد از ۲۰ سال بعد از اینکه مارک Duplass و سارا Paulson در سراسر فیلمی که من آن را ۱۰ کشیدم و برای هر کسی که از فیلم‌های خوب قدردانی می‌کند لذت می‌برد. گاهی اوقات ما لذت تماشای یک فیلم ساده و ساده و صادقانه را داریم که به بیننده اجازه می‌دهد آرزوی تحقق بخشیدن به آن را داشته باشد. این یک فیلم زیبا است که پس از سال‌ها از هم جدا می‌شود و عاشق دو عاشق و معشوقی ست که بعد از سال‌ها از هم جدا شده‌اند، اما داستان عشق و زمان و سناریوهای زیبایی و زیبایی را بازگو می‌کند که در آینده زمانی که این دو با گذشته مشترک خود و داستان‌های جدیدشان با یکدیگر متحد شوند و ارزش تماشا داشته باشند، وجود دارد.

فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت 720

دانلود زیر نویس فیلم Blue Jay 2016

این فیلم به من یک نقل‌قول معروف از یک نویسنده رومانیایی را به یاد چیزی می‌اندازد که شما در لحظه مناسب احساس نمی‌کنید، آن نوع فیلمی است که به شما انگیزه می‌دهد زندگی خود را با گریه مواجه کنید اگر کسی را نداشته باشید که زندگی‌تان را با گریه به اشتراک بگذارید و یا شاید افسرده شوید جیم من این فیلم را با اشک در چشمانم به پایان می‌رسانم و متوجه می‌شوم که این داستان ممکن است چیزی در بین ما باشد.

دانلود زیر نویس فیلم Blue Jay 2016
دانلود فیلم blue jay 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم blue jay 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم blue jay 2016 با دوبله فارسی
دانلود فیلم blue jay
دانلود فیلم سینمایی blue jay
دانلود زیرنویس فیلم سینمایی blue jay
فیلم Blue Jay 2016 بدون سانسور
زیر نویس فارسی فیلم Blue Jay 2016
دانلود زیر نویس فیلم Blue Jay 2016
فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت 720
فیلم Blue Jay 2016 با لینک مستقیم
فیلم Blue Jay 2016 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها