Bordertown - 2008

یک روزنامه‌نگار به بررسی مجموعه‌ای از قتل‌ها در نزدیکی کارخانه‌های متعلق به آمریکایی در مرز of و آل پاسو می‌پردازد.

اعضای اصلی فیلم


Antonio Banderas

Alfonso Diaz بازیگر

Rene Rivera

Aris Rodriguez بازیگر

Jennifer Lopez

Lauren Adrian بازیگر

Martin Sheen

George Morgan بازیگر

Maya Zapata

Eva Jimenez بازیگر

Irineo Alvarez

Domingo Esparza بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در حال حاضر تنها چیزی که در اینجا مورد بررسی قرار می‌گیرد این است که فرد دیگری که تحت شرایط بهتری قرار دارد، در مقایسه با آنچه که در اینجا به عنوان یک فرد مبتلا به ظلم و ستم انجام می‌گیرد، تنها چیزی که در اینجا اتفاق می‌افتد این است که کسی که تحت شرایط بهتری قرار می‌گیرد، به عنوان یک فرد مبتلا به ظلم و ستم عمل کند. این فیلم داستان قتل او را به عنوان یک روزنامه‌نگار زن که در حال تحقیق درباره حمله زنان است، در نظر می‌گیرد. این فیلمی است که به یاد ماندنی از آنچه در دهه گذشته در آن زندگی می‌کرده و نه تنها به این خاطر که در آن زندگی روزمره مردم در آن زندگی می‌کنند و این یک تصویر زیبا از بقیه توافقات تجاری مانند NAFTA نیست.

Bordertown

فیلم Bordertown 2008 با زیر نویس

این فیلم درباره مکزیک و برخی مردم خوب، جنیفر لوپز و آنتونیو باندراس برای پیدا کردن افراد دخیل در کشتن بسیاری از کارگران زن از کارخانه‌ها در نزدیکی مرز با آمریکا در حال حل این مشکل است زیرا ممکن است زندگی شما باعث شود که زندگی شما تبدیل به یک زندگی شود. پس از اینکه کارگران کارخانه به کمک یک روزنامه‌نگار به نام جورج Lopez در مورد قتل مورد تجاوز قرار گرفتند و آدریان تصمیم گرفت که به کمک یک روزنامه‌نگار به نام womanMaya Zapataactually درباره قتل مورد تجاوز قرار گیرد و او پایان عمر خود را با کمک یک روزنامه‌نگار به نام گریگوری AdrianLopezto فاش کند، داستان زندگی‌اش را مشغول می‌کند اما پایان این داستان به حدی مضحک است که اگرچه به نویسنده و کارگردان گرگوری Nava می‌رسد. spoilers در بخش آخر این فیلم، اگر فکر می‌کند موضوع فیلم بسیار مهم است، یک فیلم با وجدان خوب به هم می‌زند؟ در این کنفرانس خبری که در ۱۴ روز گذشته در حدود ۴۰۰۰ زن توسط پلیس مورد استفاده قرار گرفته بودند و حتی اگر کسی متوجه شود که او مرده‌است و نه تنها به خاطر این که کسی متوجه شود که او مرده‌است و نه تنها به خاطر این که کسی متوجه شود که او مرده‌است و نه تنها به خاطر این که کسی متوجه شود که او مرده‌است و نه تنها به خاطر این که کسی متوجه شود که او مرده‌است و نه تنها به خاطر این که هیچ کسی به او اهمیت نمی‌دهد تا این فیلم را که بسیاری از فیلم‌ها شامل رقابت و پنهان کردن اکشن آمریکایی برای این نوع از فیلم‌های پلیسی است، به دست بیاورد.

فیلم Bordertown 2008 با زیر نویس

همیشه وقتی که هالیوود زمینه‌های اجتماعی را انتخاب می‌کند که در بین عناوین خبری نیست این فیلم با مرگ زنان کارگر در منطقه آزاد تجاری مکزیک سر و کار دارد اما این فیلم خیلی زود پر می‌شود و تعداد زیادی از زنان در توطئه و توطئه دست به دست هم می‌دهند. این یک امتحان عالی است، اما من فکر می‌کنم یک واقعیت بیشتر و درام کم‌تر باعث می‌شود راحت‌تر باشد که تحملش را داشته باشم. خواندن نظرات منفی این فیلم داستان تکان‌دهنده ای بود که باید به او گفته می‌شد و با تمام the بی‌معنی که از هالیوود بیرون کشیده می‌شد برای من بسیار ناراحت‌کننده بود، اما من از تماشای جنیفر لوپز برای پایین آوردن قیمت پایین در وسایل الکترونیکی و دیگر فیلم‌ها لذت بردم. همچنین بسیاری از فیلم‌های دیگر بدون هیچ پیغامی تنها یک بودجه grandiose و جلوه‌های ویژه مهم‌تر از آن چیزی هستند که چیزی برای گفتن دارد.

فیلم Bordertown 2008 با زیر نویس

لینک مستقیم فیلم Bordertown 2008

این فیلم یک فیلم عالی است که من از آل پاسو تگزاس و این کشتارها در کشورهای مختلف در حال رخ دادن است. این فیلم تنها دلیل این است که این فیلم نه تنها از سوی مقامات مکزیکی در حال رخ دادن است بلکه باید به یاد بیاوریم که این فیلم نه تنها از سوی مقامات مکزیکی، بلکه از هالیوود برای نمایش دادن آنتونیو & به هر کسی که در این فیلم نقش داشته‌است، دست انداخته‌است. وقتی مردم در این مکان می‌پرسیدند که آیا گاندی یک شخصیت خیالی است وقتی که آن‌ها فکر می‌کردند کنی Dench در سن سیزده روز یک شخصیت خیالی بود که به کوین کاستنر در سن سیزده روز وقتی که فیلم از نوشته‌های کاخ سفید استفاده می‌کرد، یک شخصیت خیالی بود. این فیلم داستان مهمی در مورد قتل زنان جوان است که به دلیل فشار سیاسی و به قتل رساندن آن‌ها به عنوان یک داستان مهم در مورد قتل زنان جوان در سال ۱۹۹۴ به کار گرفته شده‌است. این موضوع به دلیل فشار سیاسی است و اینکه ممکن است افراد کمی در این زمینه نقش داشته باشند. این موضوع به دلیل فشار سیاسی است و اینکه ممکن است افراد کمی در مورد یک کشور ثروتمند مانند مکزیک که به آن‌ها ۳ تا ۵ دلار در روز می‌پردازد مورد انتقاد قرار گیرد.

لینک مستقیم فیلم Bordertown 2008 لینک مستقیم فیلم Bordertown 2008

اول از همه اهداف فیلم سازان به نظر می‌رسد ارزشمند بوده و خوب است که شرایط کار کثیف که در آن شرکت‌های آمریکایی در زمان اوج خود عمل می‌کنند را افشا کنند. این فیلم درست همان چیزی است که به نظر می‌رسد که هم جنیفر لوپز و هم آنتونیو، به دلیل اعتبار بخشیدن به این بررسی مفصل، به نمایش این فیلم می‌پردازند. این نوع فیلمی نیست که من معمولا آن را تماشا می‌کنم و باید اقرار کنم که در هنگام نگاه کردن به آن در تلویزیون به تدریج متوجه شدم که این فیلم داستان فیلم مستندی است که در آن حتی اساسی‌ترین حقوق بشر به طور کامل نادیده گرفته می‌شود. چگونه می‌توانید توجه خود را از صحنه‌های تجاوز به خشونت هولناک به زیرخط دار (ج)سیلوئت بکشید؟ واضح است که هدف از این فیلم جذب مخاطبان از طریق یک طرح جذاب و برخی ابزارهای زیرکانه از جمله در دست دادن جدیت و اعتبار آن تا پایان است، اما من می‌دانم که این دلیل آن نیست که چرا من می‌خواستم آن را تا آخر تماشا کنم و به این معنی که فکر می‌کنم در پایان فیلم شکست‌خورده است. این فیلم تلاش می‌کند تا اتفاقات واقعی را به تصویر بکشد؛ با این حال، به نظر من این فیلم از NAFTA نیست که بسیاری از مردم نسبت به مناطق مرزی در مرز مکزیک زندگی می‌کنند و قطعا این جنایت وحشتناک بوده و پلیس در حل این جرائم به هیچ وجه بی‌اثر نبوده است، اما تصور برخی از توطئه کنندگان شیطان از احساسات نویسندگان داستان سرچشمه می‌گیرد.

لینک مستقیم فیلم Bordertown 2008

دانلود زیر نویس فیلم Bordertown 2008

دانلود زیر نویس فیلم Bordertown 2008

جورج مورگان لوپز، گزارشگر تحقیقی خود در مورد بی‌عدالتی‌های پلیس آمریکای شمالی به سمت کارگران زن شان و به ویژه در مورد شهر مرزی of در شهر ریو گرانده نسبت به کارگران زن شان و به ویژه در مورد شهر مرزی جورز، به این موضوع اهمیت نمی‌دهد که چگونه این فیلم به شدت سیاسی است. داستانی که بیشتر بینندگان با پیام همدردی خواهند کرد. جالب اینجاست که فیلم برداری در مکزیک به دلیل پیام سیاسی سخت آن که به خوبی با توجه به پیام سیاسی سخت متفاوت است و با توجه به اینکه فیلم برداری در مکزیک برای جلب رضایت بیننده قابل‌قبول نیست اما با وجود برخی از نواقص در فیلمنامه آن، فیلم مورد توجه بینندگان قرار می‌گیرد و به خصوص به دلیل آن پیام اصلی قوی، فیلم برداری در مکزیک به خوبی قابل پذیرش نیست.

دانلود زیر نویس فیلم Bordertown 2008 دانلود زیر نویس فیلم Bordertown 2008

فیلم Bordertown 2008 با لینک مستقیم

بررسی مستقیم ۶۱۰ به تازگی فیلم جذابی را که تصور می‌کنم براساس زندگی واقعی است را به پایان رسانده‌است، متاسفانه نمی‌تواند یک شمع را به فیلم‌های مشابه مانند شهر God یا Diamond خونی نگه دارد که مرا سوال می‌کند که آیا می‌خواهم از مکزیک بازدید کنم یا نه؟ چرا ۶۱۰؟ باور کردنی است و به نظر می‌رسد که به دنبال جریان عجیب و عجیب و غریبی است که به سختی در ارتباط با داستان و شخصیت‌های اصلی زندگی می‌کند اما من کنجکاو بودم و به تماشای اکثر داستان‌های موفق بپردازم. = > فیلم یا ویدیو اگر از طرف جامعه به سوال من فکر می‌کنم تئاتر را حدس می‌زنم، اما برای هر کس دیگری پول و اجاره شما را ذخیره می‌کند.

فیلم Bordertown 2008 با لینک مستقیم

من اولین بار در مورد این فیلم از طریق مادرم شنیدم که به من توصیه کرد که فیلم را برای خودم تماشا کنم که اخیرا آن را خریدم و من فقط از طریق نگاه کردن آن را تماشا کردم اما خیلی زود فهمیدم که این فیلم را توصیه می‌کنم! این فیلم براساس داستان واقعی قتل و تجاوز به چندین کارگر کارخانه است که فکر می‌کنم او واقعا در این فیلم کار خوبی انجام داد. من فکر کردم که جنیفر لوپز در واقع یک کار خوب در این فیلم انجام داد. من فکر کردم که جنیفر لوپز در واقع یکی از طرفداران کار او هستم. من خوشحالم که آن‌ها فیلمی درباره این موضوع قوی می‌سازند. بعد از شنیدن این فیلم در صفحه بزرگ، من شک داشتم بدانم که آیا می‌خواستم بدانم که کنجکاوی من در این فیلم خیلی پر از تعلیق است و چه نقشی در فیلم بازی می‌کند. یکی از نشانه‌های اهمیت موضوع این فیلم باید برای تشویق مردم به دیدن آن کافی باشد، اما برای ضعیف کردن کودکان قبل از شروع فیلم کافی نیست! ! این فیلم به دلیل رویداده‌ای زنده و رویداده‌ای زنده که از سال ۱۹۹۳ تا به حال اتفاق می‌افتد این است که به طور قطع رابطه پنهانی بین این کارخانه منزوی و منزوی در شهر سیوداد Frankenheimers در نزدیکی آل پاسو باشد. این یک انتخاب اصلی است که در آن صحنه‌های بسیار ضعیفی را به خاطر می‌آورد که چرا بریتنی اسپیرز (Britney Spears)به تنهایی به دنبال انتقام گرفتن از او ست، در حالی که داستان‌های بسیار مهم و مهم تری در این فیلم وجود دارد که حتی نور را هم نبیند. در هر کشوری قوانینی برای ثروتمندان و افراد دیگر برای فقرا وجود دارد که چند بار شما یک خط شبیه این را در فیلم آمریکایی می‌شنوید؟ و آخرین نماد اصلی در مورد دو مجرم اصلی یعنی راننده تاکسی و سیاست‌مدار ثروتمند؛ یعنی the داخلی معمولی و فساد authoritys که می‌تواند شان یا امنیت یک ملت را به دشمنان خود بفروشد، جایی که فرد متجاوز به معنای واقعی و جدا از ریشه و یا حتی لحظه‌ای که لوپز از d بیرون می‌رود،

فیلم Bordertown 2008 با لینک مستقیم
فیلم Bordertown 2008 با کیفیت 480
فیلم Bordertown 2008 با کیفیت بالا
فیلم Bordertown 2008 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Bordertown 2008
لینک مستقیم فیلم Bordertown 2008
فیلم Bordertown 2008 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان