The Bourne Ultimatum - 2007

جیسون بورن (Jason Bourne)در حالی که به دنبال منشا زندگی خود به عنوان یک قاتل آموزش‌دیده جستجو می‌کند، از یک برنامه ترور جدید به عنوان یک مقام و نماینده او از یک برنامه ترور جدید طفره می‌رود.

اعضای اصلی فیلم


Scott Glenn

Ezra Kramer بازیگر

Matt Damon

Jason Bourne بازیگر

Colin Stinton

Neal Daniels بازیگر

Corey Johnson

Wills بازیگر

Edgar Ramírez

Paz بازیگر

Joan Allen

Pam Landy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان تخیلی است که برای همیشه در ذهن سازمان سیا انجام شده‌است. این فیلم داستان علمی‌تخیلی را با استفاده از یک روش جدید نمایش می‌دهد. این فیلم داستان علمی‌تخیلی را به خوبی درک می‌کند و اینکه چه چیزی او را تبدیل به یک قاتل می‌کند. این فیلم در آخرین تلاش برای درک هویت واقعی اش از جمله جون آلن و جولیا Damon در تلاش نهایی برای فهمیدن هویت واقعی اش، به نظر می‌رسد که به هیچ چیز منجر نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد که او به هیچ چیز منجر نمی‌شود، اما اگر آن‌ها عقل و شعور داشته باشند و دامون این آرزو را دارد که این پایان کامل به آن برسد. بهترین یکی از سه‌گانه اصلی سه‌گانه اصلی آن بود که با هر صحنه‌ای که مت دیمن بار دیگر داشت، بهتر می‌شد، اما این فقط من بودم، بلکه جدا از آن بود که فیلم خیلی باهوشی بود و نباید از دست رفت.

The Bourne Ultimatum

قسمت پایانی فیلم اکشن (اکشن)تنها این است که احتمالا سخت‌ترین ضربه سه فیلم بازی می‌کند و می‌خواهد درباره گذشته تار فیلم بازی کند. فیلم در حال دویدن از پلیس مسکو است و به نظر می‌رسد که این فیلم درست در جایی که اولین فیلم رها می‌شود را انتخاب می‌کند. در اینجا کمی گیج شده‌است اما ما این حقیقت را به یاد می‌آوریم که به نظر می‌رسد همه چیز در مورد بورن او خوب است و نه کسی را نمی‌کشد که به نظر می‌رسد در تمام هزینه‌ها دارای نقش سیاسی ضعیفی است، اما این کار بسیار کوچک و یکپارچه است و در کل این طرح بهترین نتایج سه‌گانه در این سال است اگر بهترین نتایج نمایش سه تایی باشد

اگر شما یکی از طرفداران دو فیلم بورن او هستید، برای من جالب است که ببینید چگونه همه اطلاعاتی که ما در هویت به دست می‌آوریم و به عنوان بخشی از دنیای او به دست می‌آورید به شما اجازه می‌دهد تا به طور کامل شخصیت جیسون بورن را تماشا کنید. این فیلم به شما این امکان را می‌دهد که از فیلم لذت ببرید و حتی بیشتر از آن لذت ببرید. این اولین ۱۰ روز از ۱۰ است که به هر فیلمی که این فیلم را برای من ساخته بود را داده‌ام؟ اقدام مداومی که در آنجا مشغول به کار کردن یک فیلم اکشن نیست، اما من این یک هشدار را بعد از نگاه کردن به این فیلم که پر از آدرنالین هستید دوست داشتم و ممکن است قبل از رانندگی با اتومبیل خود کمی آرام بگیرید. این فیلم داستان فیلم بورن او را چندین بار تکرار کرده‌است و من معتقدم که این نمایش برای من یک نقطه عطف مهم به نظر می‌رسد، هرچند تمام این سه فیلم یک‌بار دیگر به عنوان یک نقطه عطف قدرتمند در نمایش سینمایی قرار گرفته بودند، گرچه این فیلم به سادگی نتیجه رضایت‌بخشی را نشان می‌دهد و باید آزمون زمان را به عنوان یک فیلم فوق‌العاده و در مجموع یک تراژدی فراموش‌نشدنی تحمل کند.

The Bourne Ultimatum

دانلود فیلم the bourne

کاربرانی که این فیلم را اینقدر به سادگی مجاز می‌دانند، فیلم‌های خوبی را برای مقایسه با آن‌ها ندیده اند؟ آیا همه آن‌ها شستشوی مغزی شده‌اند؟ ؟ من به ندرت از یک فیلم ناامید شده‌ام و برخی از آن باید مربوط به اعتیاد مضحک اطراف این فیلم باشد. این فیلم اولین فیلم شکار است که ما آن را در انتهای یک تعقیب قرار می‌دهیم و مستقیما به دیگری و دیگری نگاه می‌کنید و دیگری را می‌بینید که در حال ظهور است؟ اگر شما دو فیلم بورن - Greengrasss را دیدید که از دست دادن شخصیت او از دست دادن او جان سالم به در ببرند او مثل یک انسان اکشن زنده از بین می‌رود که فقط on مضحک را از بین می‌برد و هر نوع تنش را کم می‌کند. بنابراین او یک ساختمان را فراری می‌دهد؟ پس چی؟ یک دختر به این دلیل زنده است که یک دختر به درون ترکیبی پرتاب می‌شود، زیرا عشق ورزیدن به عشق در یک تجسم قبلی مرده‌است اما یک گفتگوی تند و کوتاه در بخش‌هایی از اولین فیلم، او به یک ماشین کشتار بزرگ تبدیل شده‌است. او هویت واقعی اش را کشف کرده‌است. پس چی؟ وقتی نوبت به این فیلم می‌رسد هیچ طنین احساسی ندارد و ضعیف و ضعیف است، هر چه بیشتر به این فیلم فکر می‌کنم، بیشتر از آن متنفرم. ایو در حال حاضر نمره خود را به ۴ در طی نوشتن این نظر کاهش داده‌است. حالا قبل از اینکه اسلاید ادامه پیدا کند بهتر است قبل از این که اسلاید ادامه پیدا کند، فیلم بورن good یک مجموعه کسل‌کننده کسل‌کننده از جلوه‌های صوتی مضحک و خشونت کارتون است. این ایده که راه را برای فرانشیز باند نشان می‌دهد، کازینو crap است که آن را از آب بیرون می‌زند.

دانلود فیلم the bourne supremacy 2004

این فیلم داستان جالبی را برای ما تعریف می‌کند اما این فقط به این خاطر است که همه چیزهایی که قبل از این اتفاق می‌افتد این است که همه کارها را انجام دهند اما این فقط به خاطر این است که همه چیز که قبل از این اتفاق می‌افتد این است که ما می‌توانیم بدون آن احساس خوبی داشته باشیم. اما من هنوز فکر می‌کنم که ما می‌توانیم بدون آن انجام دهیم.

دانلود فیلم the bourne supremacy 2004
دانلود فیلم the bourne ultimatum 2007 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the bourne ultimatum 2007
دانلود فیلم the bourne ultimatum 2007 زبان اصلی
دانلود فیلم the bourne ultimatum 2007 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم the bourne ultimatum 2007
دانلود زیرنویس فارسی فیلم the bourne ultimatum 2007
download the bourne ultimatum (2007) sub indo
دانلود فیلم the bourne ultimatum
دانلود فیلم the bourne ultimatum دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the bourne ultimatum با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the bourne ultimatum دوبله فارسی
دانلود فیلم the bourne ultimatum بدون سانسور
دانلود فیلم the bourne ultimatum با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the bourne ultimatum زیرنویس
دانلود فیلم the bourne ultimatum زبان اصلی
دانلود فیلم the bourne legacy
دانلود فیلم the bourne legacy 2012
دانلود فیلم the bourne identity
دانلود فیلم the bourne supremacy
دانلود فیلم the bourne identity 2002
دانلود فیلم the bourne supremacy 2004
دانلود فیلم the bourne

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها