Boy Erased - 2019

پسر یک واعظ فرقه تعمید دهنده با بی‌میلی در کلیسایی شرکت می‌کند که از برنامه تبدیل همجنس گرا پیروی می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Joel Edgerton

Victor Sykes بازیگر

Joel Edgerton

Victor Sykes کارگردان

Joel Edgerton

Victor Sykes نویسنده

Lucas Hedges

Jared Eamons بازیگر

Nicole Kidman

Nancy Eamons بازیگر

Russell Crowe

Marshall Eamons بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Boy Erased 2019 با کیفیت 720

فیلم Boy Erased 2019 با کیفیت 720

فیلم Boy Erased 2019 با لینک مستقیم

در واقع در جامعه همجنس گرا نه تنها کسی که تصویر می‌کشد و نه کاملا مستقیم بلکه به عنوان یک دلیل ممکن برای توصیف شخصیت او به عنوان یک دلیل ممکن به نظر می‌رسد، بلکه صرفا به عنوان یک دلیل ممکن برای توصیف شخصیت او به عنوان یک دلیل ممکن به نظر می‌رسد، بلکه صرفا به عنوان یک دلیل ممکن برای شخصیت او به تصویر کشیده می‌شود. چه اتفاقی می‌افتد که مرد مستقیم با تیلور سوییفت (Taylor Swift)، کارگردان بشود؟ باز هم یک مرد معمولی که به بسیاری از بازیگران و مدل‌ها در طول سال‌ها سابقه نداشته باشد متوجه شدم که یک بازیگر در تمام کارهایی که آن‌ها برای انجام یک کار خوب انجام می‌دهند، زندگی نمی‌کند اما به نظر من این نقش‌ها به افرادی تعلق دارند که با همجنس باز رفتار می‌کنند، اما من فکر می‌کنم که یک فیلم درباره مسائل مربوط به مردان همجنس گرا که واقعا همجنس گرا هستند، می‌توانند فیلمی درباره برده‌داری در آفریقا تصور کنند که در آن همه بازیگران پیشتاز در آن شرکت می‌کنند.

فیلم Boy Erased 2019 دوبله فارسی

قصد اولیه به پسر Erased این بود که ببیند آیا لوکاس Hedges می‌تواند خودش را به عنوان یک بازیگر با استعداد جذب کند و برای اولین بار فیلمی را به عنوان مردی که برنده جایزه اسکار است، در منچستر نگه دارد. به همین ترتیب او در Ladybird و Mid۹۰s فوق‌العاده بود. پس از دیدن آخرین performance چه؟ Hedges بدون شک یکی از بازیگران درجه اول و رشته اخیر او در فیلم‌های بسیار فوق‌العاده‌ای است اما ما هنوز از این واقعیت که جوئل Edgerton قادر به به ثمر رساندن یک پروژه مهم به عنوان کارگردان و بازیگر مکمل برای افرادی است که واقعا از این فیلم لذت برده‌اند، تشکر می‌کنیم. به عنوان یک مرد همجنس باز، این فیلم مرا عصبانی کرد، نه به خاطر اینکه این فیلم را خوب درست کرده بودم و معتقد بودم که با پدرش در حال تماشای یک فیلم است که به نظر من این فیلم خیلی مشکل است، اما واقعیت را نشان می‌دهد که بسیاری از ما از آن عبور می‌کنیم و از اینکه به کسی چیزی بگوییم، مشکل است.

فیلم Boy Erased 2019 دوبله فارسی

این چیزی است که ما برای خودمان و خانواده مان انجام می‌دهیم این is از زندگی واقعی است که به خوبی نوشته شده و به خوبی نوشته شده‌است. با وجود بهترین نیت، این فیلم درست به نظر نمی‌رسید که این فیلم تا چه حد بد به نظر برسد، اما در واقع چیزهایی که در پشت دره‌ای بسته وجود دارد، به این دلیل نمی‌شود که آن را تحمل کند، اما در واقع، وقتی که یکی از شخصیت‌های فیلم‌های صامت خود را کشته باشد، به آسانی باور می‌کنی که چرا او نمی‌تواند بیش از یک سیلی از یک سیلی از روی دست بردارد و بعضی از قسمت‌های انجیل را به آرامی بخواند.

فیلم Boy Erased 2019 دوبله فارسی

در نظر من این فیلم به عنوان یک فیلم خوب مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به طور حتم به عنوان یک فیلم خوب در نظر گرفته شده‌است. با این وجود من احساس می‌کنم که این فیلم به عنوان یک فیلم خوب مورد استفاده قرار گرفته‌است. با این وجود، این فیلم داستان مهمی را در نظر می‌گیرد که او دوست دارد در فیلم نگه دارد. اما این فیلم داستان دیگری را که من احساس می‌کردم در این فیلم مورد استفاده قرار گرفته‌است را بیشتر می‌کند. اما این فیلم بسیار عالی است اگر چه این فیلم بسیار بزرگ نیست اما ارزش دیدن را دارد. با تشکر از هر کسی که فرصت خواندن این PS Unrelated را داشته باشد، اما تقریبا با جوئل hahaha یک قیمت خرید. * گریه کردن درونی * جوک! ۹۱۰

به عنوان والد یک مرد همجنس گرا، من معتقدم که این فیلم باید برای همه والدین یک یادآور تلخ از چیزی باشد که زمانی به طور گسترده باور داشت و متاسفانه باید آن را تحمل کند، وقتی که این فیلم به مردم کمک می‌کند تا درک کنند که ما باید به باورهای غلط و نادرست خود ادامه دهیم که جامعه ما تحقق شگفت انگیزی را توسط جویل Edgerton برگزار می‌کند.

زیر نویس فارسی فیلم Boy Erased 2019

همه آن reviews ۱۰۱۰ را می‌بینی؟ این ۱۰ فیلم نیست که من احساس می‌کنم بیشتر آن‌ها از افرادی هستند که به شدت در مورد موضوع بحث می‌کنند، بنابراین آن‌ها سعی می‌کنند به جای عذاب و اضطرابی که این افراد در واقع برای گفتن داستان از آن‌ها استفاده می‌کنند، the را از آن‌ها بیرون کنند.

فیلم Boy Erased 2019 با کیفیت بالا

این فیلم نشان می‌دهد که چگونه عشق به رفتارهای همجنس‌گرایان در سال ۲۰۰۴ و با توجه به این موضوع که چگونه به عنوان اولین تجربه همجنس گرا در دانشگاه آرکانزاس به عنوان یک انتخاب تبدیل می‌شود و نه تنها به خاطر این که یک فیلم می‌تواند از شخصیت همجنس گرایی اش صرفنظر کند، بلکه به خاطر این است که این فیلم نشان می‌دهد که چگونه عشق در زندگی جنس مذکر است و خدا شما را دوست نخواهد داشت وقتی که بنشینید و همیشه از هر چیزی که از heteronormati منحرف می‌شود دست تکان ندهید.

با اینکه به خوبی به من دستور داده شد که داستان فاقد به‌هم‌پیوستگی است و در حقیقت فاقد نتایج احساسی واقعی بود، جنبه‌های متعددی از داستان به دست نیامد که منجر به یک فیلم بی‌مزه می‌شود که در آن زمان چه اتفاقی افتاد؟ پدرش با چه جور رفتار می‌کند؟ مادر چگونه پدرش را اداره می‌کرد؟ شخصیت اصلی چگونه شکوفه می‌دهد؟ هیچ یک از این موارد مورد توجه نیست


دانلود فیلم boy erased
دانلود فیلم boy erased دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم boy erased 2018
دانلود فيلم boy erased
دانلود فیلم boy erased بدون سانسور
دانلود زيرنويس فيلم boy erased
دانلود فیلم پسر پاک شد boy erased 2018
فیلم Boy Erased 2019 با زیر نویس
دانلود مستقیم فیلم Boy Erased 2019
زیر نویس فیلم Boy Erased 2019
فیلم Boy Erased 2019 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Boy Erased 2019
فیلم Boy Erased 2019 دوبله فارسی
فیلم Boy Erased 2019 با لینک مستقیم
فیلم Boy Erased 2019 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها