Braveheart - 1995

ویلیام والاس، جنگجوی اسکاتلندی، هم وطنان خود را در یک شورش رهبری می‌کند تا میهن خود را از استبداد پادشاه ادوارد سوم انگلستان آزاد کند.

اعضای اصلی فیلم


Mel Gibson

William Wallace بازیگر

Mel Gibson

William Wallace کارگردان

Sophie Marceau

Princess Isabelle بازیگر

Patrick McGoohan

Longshanks - King Edward I بازیگر

Angus Macfadyen

Robert the Bruce بازیگر

James Robinson

Young William بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

بیش از ده فیلم برتر من شرم‌آور است که این فیلم در آی ام دی آی ام آی ام آی ام آی ام آی ام آی ام آی ام آی ام آی ام قرار نگیرد. این فیلم به طور حتم روح را لمس می‌کند Braveheart زندگی والاس را در اولین جنگ استقلال اسکاتلند در برابر شاه ادوارد یکم انگلستان به تصویر می‌کشد. فیلم به نمایش عظیمی از شخصیت‌های بزرگ در صحنه‌های نبرد حماسی و موسیقی متن عالی و یک موسیقی متن شگفت‌انگیز است که نمره ۸۷ را از دست نمی‌دهد. بهترین کار سینمایی که تا به حال هر فیلم ویدئویی را ضبط کرده‌است، به سادگی بسیار جذاب است، اما از صمیم قلب از صمیم قلب ممنون است.

دانلود فیلم (شجاع دل) braveheart 1995

این بهتر از این نیست که مل گیبسون فقط در این فیلم ستاره نشان ندهد و در عرض چند سال دیگر از این فرصت استفاده نخواهد کرد و در حالی که در بس‌تر خود در حال مرگ است، برای یک فرصت مناسب است که زندگی ما را ادامه دهد و به دشمنان ما بگوید که ممکن است زندگی ما را بگیرند، اما هرگز آزادی ما را نخواهند گرفت. کسی می‌تواند به اندازه بسیاری از اشتباه‌ات تاریخی که یکی از آن‌ها را در این فیلم اسکاتلندی افسانه‌ای دوست دارد حساب کند اما با این وجود این نمایش باشکوه یک حماسه sweeping است و همه the که از سال ۱۹۹۵ تاکنون در تئاتر مورد توجه قرار گرفته‌اند را دوست داشته و در ۱۰ سال اول من در صدر جدول قرار گرفته‌است. یکی از فیلم‌های مورد علاقه من در مورد ویلیام والاس، یک شخصیت تاریخی است که گروهی از جنگجویان را رهبری می‌کند تا ادعای آزادی از قانون انگلستان را داشته باشند و در بسیاری از مناطق، اما مل Gibsons از والاس و پاتریک McGoohan در نقش شاه ادوارد بزرگ بودند، در حالی که من نمی‌دانم آیا این فیلم ارزش یک جایزه اسکار را دارد یا نه.

دانلود رایگان فیلم braveheart 1995 با لینک مستقیم

این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که من اخیرا آن را خریده بودم و حداقل پنج بار آن را تماشا کرده‌ام. این فیلم یک فیلم تاریخی است که هر فرد می‌تواند از آن قدردانی کند. این فیلم یک درس تاریخی است که در فیلم بازی گرفته شده‌است. این فیلم برای تمام سه ساعت شما را در لبه صندلی شما قرار داده‌است.

یک داستان فوق‌العاده جالب و بسیاری از لحظات مکالمه ثروتمند، فیلمی است که به راحتی شما را سرگرم می‌کند اما به خاطر این است که به خاطر کارگردانی و بازیگری از مل گیبسون، فیلم بسیار خوبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را نشان می‌دهد که به نظر من بیشتر مردم آن صحنه را خوب می‌دانند اگرچه برخی از آن‌ها درست نیستند اما این داستان عالی است و پایانی برای خودتان خوب است. در فیلم داستان زندگی ویلیام والاس، یک کشاورز انگلیسی که فقط می‌خواهد با یک زن و کودک زندگی کند، اما وقتی که پادشاه انگلستان از اسکاتلند به خاطر قتل همسر و فرزندش به قتل می‌رسد، او را نجات می‌دهد و نه تنها برای قتل همسرش و دوست داشتن او برای انجام این فیلم، او را نجات می‌دهد و برای انجام آن خون می‌ریزد و این کار را بدون آزادی انجام می‌دهد؟ این یکی از the سخنرانی‌های همه تاریخ سینمایی است که در اولین نبرد بزرگ آن‌ها با انگلیسی‌ها از طریق جنگ‌های بیشمار، خائنین و خونریزی تمام والاس، فقط آرزوی آزادی است، و چیزی که همه احساس می‌کنند او را دوست دارم آخرین سطر شما با والاس است! حالا با من خون بگیرید! و ارتش می‌ایستد و مبارزات خود را برای آزادی ادامه می‌دهد! این فیلم الهام‌بخش یک فیلم الهام‌بخش با یک پیام قدرتمند است که هر فرد می‌میرد، اما هر انسانی واقعا زنده است و هیچ تعجبی ندارد که این فیلم بهترین عکس را با اسکار دیگر بسازد. این فیلم یک فیلم عالی است که همه باید از آن لذت ببرند و تماشا کنند.

من سال‌ها پیش آن را تماشا کردم و حالا هم به طور قطع دوباره آن را نگاه می‌کنم، احساس می‌کنم که تو نمی‌توانی تصورش را بکنی، آن قدر زیبا و افسانه‌ای است که یکی از بهترین فیلم‌های تا کنون باعث شده مل گیبسون یک افسانه واقعی باشد. این فیلم داستان جالبی را به تصویر می‌کشد که این شخصیت برجسته را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان جالبی را به تصویر می‌کشد که در نقش رابرت بروس نقش بسیار خوبی ایفا می‌کند و این فیلم را به خوبی نمایش می‌دهد. این فیلم داستان حماسی جالبی را به تصویر می‌کشد که با هر بیننده بهتر می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم braveheart 1995

یکی از بهترین فیلم‌ها در هالیوود، فیلمی است به نام ویلیام wallace و مبارزات او برای آزادی مردم اسکاتلند، صحنه‌های فیلم برداری در اسکاتلند و ایرلند زیبا و breathtaking. من به خاطر دارم که دیدن این فیلم برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۰۳ به شدت غیرقابل‌پیش‌بینی بود و این یک پیام قدرتمند بود وقتی که یک صحنه برای من بسیار غیرقابل‌پیش‌بینی بود اما این فیلم باعث شد من گریه کنم این فیلم برای هر کسی که از عمل و جنگ با کمی درام متفاوت در یکی از بهترین یا حتی بهترین فیلم قرن بیستم لذت می‌برد بسیار غیرقابل‌تصور بود.

فیلم حماسی برنده جایزه اسکار بازیگر اسکاتلندی به نام ویلیام والاس، نقش یک بازیگر اسکاتلندی به نام ویلیام والاس را دارد که به طور فوق‌العاده خشن و خشن است و این فیلم یک کار استثنایی است که در آن هم شجاعت و هم ترس از جنگ را به نمایش می‌گذارد. در فهرست من از فیلم‌های بسیار حماسی که تا به حال به مل گیبسون گفته شد، یکی از هیجان‌انگیزترین داستان‌هایی است که به مل گیبسون داده شد و بیشتر او نقش ویلیام والاس یکی از قدرتمندترین جنگجویان را داشت. جنگ استرلینگ باید دومین قطعه گرافیکی که تا به حال در ساحل Omaha به تصویر کشیده می‌شود را ببینید و شروع به فریاد زدن می‌کند و من فکر می‌کنم که ویلیام والاس و واقعی، به طرز فکر مل گیبسون که او را به تصویر می‌کشد افتخار می‌کند و من امیدوارم که او چند فیلم دیگر مثل این را از ده ۱۰۱۰ بسازد!

دانلود زیرنویس فیلم braveheart.1995

این عشق فیلم‌ها شما را شیفته خود نگه می‌دارد و بیشتر به دنبال آن است، مل گیبسون با بهترین سرگرمی و سرگرمی اش، مل گیبسون. این تنها بهترین فیلمی است که تا کنون در تمام عناصر یک فیلم کامل ساخته شده‌است، حتی با توجه به اینکه هر فرد حق دارد نظر hisher را داشته باشد، موسیقی متن شگفت‌انگیز است و داستان بسیار عالی است! این داستانی است در مورد یک اسکاتلندی به نام ویلیام والاس مل گیبسون و مبارزه او برای آزادی مردم اسکاتلند در دستان یک نجیب‌زاده انگلیسی، ویلیام والاس مل گیبسون، پس از دیدن مرگ همسرش در دستان یک نجیب‌زاده انگلیسی، ویلیام والاس مل گیبسون، در درخشش خود غرق می‌شود. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی است که در آن نقش شخصیت انسان برای غلبه بر ظلم و ستم و احترام به عدالت در برابر ظلم و ستم دیده می‌شود. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی است که نقش شخصیت انسان را ایفا می‌کند. این فیلم یکی از بهترین نقش‌های بازیگری است که در آن نقش ایفا می‌کند. این فیلم یکی از بهترین نقش‌های بازیگری است که در آن نقش ایفا می‌کند.

دانلود اهنگ فیلم braveheart 1995

یک پیام ساده اما حتی امروز بیش از هفتصد سال پس از آن، بسیاری از آزادی‌های ویلیام والاس و بسیاری دیگر از افراد دیگر برای ادامه مبارزه با آن مبارزه کردند، چون این نیروها، شما را تحت هیچ گونه توهم انسانی نسبت به انسان و کاره‌ای پست و پست که می‌توانند به نام قدرت و کنترل، انجام دهند، رها نمی‌کنند. این واقعا یکی از بزرگ‌ترین قطعات تاریخ سینما است.


دانلود فیلم braveheart 1995
دانلود فیلم braveheart 1995 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم braveheart 1995 زبان اصلی
دانلود فیلم braveheart 1995 دوبله فارسی
دانلود فیلم braveheart 1995 با زیرنویس فارسی
دانلود اهنگ فیلم braveheart 1995
دانلود زیرنویس فیلم braveheart.1995
دانلود زیرنویس فارسی فیلم braveheart 1995
دانلود رایگان فیلم braveheart 1995 با لینک مستقیم
دانلود فیلم (شجاع دل) braveheart 1995

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها