Bridge of Spies - 2015

در طول جنگ سرد یک وکیل آمریکایی برای دفاع از یک جاسوس دستگیر شده شوروی در دادگاه استخدام شد و سپس به سازمان سیا کمک کرد تا مبادله جاسوسی برای خلبان هواپیمای جاسوسی آمریکا، فرانسیس گری Powers، را تسهیل کند.

اعضای اصلی فیلم


Joel Coen

نویسنده

Ethan Coen

نویسنده

Austin Stowell

Francis Gary Powers بازیگر

Tom Hanks

James B. Donovan بازیگر

Mark Rylance

Rudolf Abel بازیگر

Alan Alda

Thomas Watters Jr. بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم bridge of spies زیرنویس

پس از اینکه نیروهای نظامی آمریکا در طول مذاکرات سخت و سخت تلاش کردند تا احتمال اینکه این دو زندانی در طول مدت ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه توسط نیروهای شوروی به اتهام جاسوسی مورد اتهام جاسوسی قرار بگیرند، توسط نیروهای شوروی دستگیر شدند. این فیلم در تمام طول مدت ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه من را جذب کرد. هنکس Alda، برادران کوین، چه چیزی می‌تواند اشتباه کند؟ این داستان به خوبی شناخته شده‌است و همه ما می‌دانیم که این فیلم چگونه به پایان می‌رسد اما این به این معنی است که اگر کسی سابقه نداشته باشد که این فیلم چگونه به پایان برسد اما همه چیز قابل‌پیش‌بینی است اما این به این معنی است که اگر کسی سابقه نداشته باشد که این فیلم داستان فیلم داستان جالب و هیجان‌انگیز باشد اما همه چیز قابل‌پیش‌بینی نیست. او به عنوان یکی از افرادی که در این حادثه جان سالم به در برده و در سال ۱۹۷۱ به مدت ۱۰ سال در حال کار کردن است، به او می‌گوید که این فیلم یک نمایش فوق‌العاده با یک صحنه عمل بزرگ است که در سال ۱۹۷۷ جایزه اسکار را به دست آورد اما او به خاطر آزادی یک دانش‌آموز آمریکایی در سال ۱۹۷۷ به کار مشغول شد.

دانلود فیلم bridge of spies زیرنویس

بسیار شایسته این جوایز است که مارک Rylance و تام هنکس برای آن برجسته شده‌اند! فیلم spyespionage خیلی خوبی است! یادگیری شگفت‌انگیز آن از یک ویژگی خاص که استیون گفت او یک بچه جوان در طول جنگ بود و او نیز حمام خود را مانند کودک در فیلم پر کرده بود، من چیز زیادی برای گفتن ندارم جز این کمال بازیگری واقعی است و مته‌های پرنده کوچک بودند که خوب است. پل جاسوسان فیلم معمولی شما نیست، به نظر می‌رسد که این فیلم مثل یک درخت باشد که شما آن را از زاویه دیگری به نمایش می‌گذارید اما این فیلم همه چیز درست پیش می‌رود و در پایان همه چیز جور می‌شود و در پایان همه با هم جور می‌شوند. هیچ‌کس نمی‌داند چه چیزی باعث می‌شود که اسپیلبرگ کار دوربین پیشگامانه خود را انجام دهد؟ یا شاید اجرای او از قطع کردن جلوه‌های تصویری حاشیه‌ای باشد؟ به عقیده من این توانایی مرموز او برای گرفتن چیزی است که به احتمال زیاد در دست هر کارگردان دیگری خسته‌کننده و جالب باشد و آن را به یک چیز شگفت‌انگیز تبدیل کند. این فیلم به طور طبیعی با لحظاتی از شجاعت ظریف و احساسات انسانی واقعی بازی می‌کند که بسیار بی‌اهمیت جلوه می‌کند که کسی نمی‌تواند چشمان خود را از پل جاسوسان کنار بکشد، حقیقتا یک شگفتی آلی شگفت‌انگیز است.

دانلود فیلم bridge of spies زیرنویس

دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس فارسی

این فیلم تنها چیزی است که در اینجا گم شده‌است اما اگر شما چیزی در مورد داستان واقعی داستان جیمز Hanks به دست آورید، بهترین چیزی که در اینجا وجود دارد این است که کارگردان آن چیزی را که نیاز داشت به خوبی به نمایش بگذارد. یک نفر باید از او سوال کند در کنار مجری خوب تام هنکس ویل و مارک Rylance هیچ چیز خوبی در مورد این فیلم وجود ندارد، اگرچه مقامات با آن مخالف هستند، حتی اگر مقامات آمریکایی دقیقا مخالف جاسوسی خود باشند که نشان می‌دهند شوروی چه قدر بد عمل می‌کند، زیرا آن‌ها patriots هستند که چیز خوبی برای خلاصه کردن آن در مورد گرفتن مقدار لازم تبلیغات آمریکایی با عملکرد خوب است. این فیلم به طور عجیبی به من ضربه زد، من انتظار داشتم یک نمایش سیاسی در مورد جنگ سرد انجام دهد و در واقع من انتظار نداشتم که این فیلم بیشتر شبیه به یک ترکیب برنده باشد. اگر شما انتظار دارید تا در این فیلم جاسوسی و یا پل‌ها را در این فیلم ببینید، به شدت ناراحت خواهید شد چون فیلم فقط یک وکیل مغرور و متکبر است که می‌خواهد ثابت کند که او هم چه خوب است. زمان‌های بی شماری برای خندیدن به یک خلبان آمریکایی و سه نفر دیگر از دانش آموزان قهرمان آمریکایی که درگیر سیاست خارجی بودند وقتی که او بهتر است در خانه بماند به نظر می‌رسد که تمام کشورها باید برای حفظ حریم خصوصی شان بهتر باشند.

پل جاسوسان به خوبی نمایش فیلم جنگ سرد را نمایش می‌دهد که عملکرد شایسته اسکار را در طول اوج تنش بین ایالات‌متحده و روسیه به نمایش می‌گذارد. فیلم زمانی که فیلم می‌توانست آن را با استفاده از طنز و یا بازیگری بازیگری که به احتمال زیاد در جایزه اسکار سال ۲۰۱۵ برنده جایزه اسکار خواهد شد، حفظ کند. این فیلم داستان جالبی است و براساس تحقیقات اولیه من که به نظر می‌رسد بیشتر حقایق آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد این است که به نظر می‌رسد که داستان فیلم برداری جاسوسان آمریکایی در طول پل ماموریت انجمن جاسوسان به معنای واقعی است و شما می‌توانید از آن لذت ببرید چون من قطعا از آن لذت می‌برم اما جویندگان هیجان که برای دیدن فیلم جدید جیمز باند رقابت می‌کنند به جای آن لذت می‌برند.

دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس فارسی دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس فارسی

این فیلم داستان that و ملال‌آور است و به نظر می‌رسد که این فیلم داستان را حتی ضعیف‌تر می‌کند. این فیلم داستان را حتی ضعیف‌تر می‌کند. این فیلم داستان را حتی ضعیف‌تر می‌کند. داستان واقعی این است که چگونه شوروی موفق شد یک هواپیمای جاسوسی آمریکا را در ارتفاع ۷۰۰۰۰ پرتاب کند و اینکه چگونه شوروی قادر به شناسایی و هدف قرار دادن گروه U۲ ایجاد شد که در واقع اسامی بازیکنان کلیدی بود و با ترک آن‌ها هیچ داستانی وجود نداشت.

دانلود فیلم bridge of spies بدون سانسور

پل تیلور یک هواپیمای جاسوسی آمریکایی است که در سال ۱۹۵۷ به عنوان مشاور دفاع آمریکا به عنوان ابزاری برای کاهش تنش بین دو طرف درگیر شد و به عنوان ابزاری برای کاهش تنش بین دو کشور درگیر در سال ۱۹۵۷ به عنوان ابزاری برای کاهش تنش بین دو کشور درگیر شد.


دانلود فیلم bridge of spies 2015
دانلود فیلم bridge of spies 2015 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم bridge of spies 2015 دوبله فارسی
دانلود فیلم bridge of spies 2015 با دوبله فارسی
دانلود فیلم bridge of spies 2015 زبان اصلی
دانلود زیرنویس فیلم bridge of spies 2015
دانلود رایگان فیلم bridge of spies 2015
دانلود زیرنویس فارسی فیلم bridge of spies 2015
دانلود فیلم bridge of spies 2015 پل جاسوسان با دوبله فارسی
دانلود فیلم bridge of spies 2015 بدون سانسور
دانلود فیلم bridge of spies
دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم bridge of spies دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم bridge of spies زبان اصلی
دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم bridge of spies دوبله فارسی
دانلود فیلم bridge of spies بدون سانسور
دانلود فیلم bridge of spies با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم bridge of spies زیرنویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها