Bright - 2017

یک کارآگاه باید با او رک کار کند تا بتواند یک چوب‌دستی قدرتمند پیدا کند که قبل از انجام کاره‌ای شیطانی یک چوب‌دستی قدرتمند پیدا کند.

اعضای اصلی فیلم


Joel Edgerton

Nick Jakoby بازیگر

Edgar Ramírez

Kandomere بازیگر

Will Smith

Daryl Ward بازیگر

Noomi Rapace

Leilah بازیگر

Lucy Fry

Tikka بازیگر

Veronica Ngo

Tien بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

صادقانه بگویم منتقدان از این فیلم چه می‌خواستند! به خصوص کسی که این فیلم را به بدترین فیلم سال ۲۰۱۷ صدا زد؟ این یک دروغ بزرگ در مورد فیلم Emoji یا فیلم Snowman یا فیلم Al است؟ ؟؟ به هر حال اگر شما انتظار داشته باشید که اعضای تیم بمب‌گذاری‌های انتحاری چیزی شبیه به این فیلم را برای هر کسی که در حال مقایسه با فیلم بازی نت فلیکس است مقایسه کنید. اما وقتی مردم می‌توانند از فیلم‌های بد لذت ببرند و برنامه نت فلیکس را تماشا کنند، مردم قطعا این فیلم را به وضوح دوست خواهند داشت اما مردم قطعا این فیلم را به وضوح دوست خواهند داشت نه فیلم منتقدان تماشا کنید. فقط تماشای فیلم با نت فلیکس را تماشا کنید که من این مفهوم را دوست دارم و این واقعیت که آن‌ها در کل داستان به شما غذا نمی‌دهند بلکه بیشتر آن را با چند سر سوزن که در اینجا و در آنجا قرار دارد، مبهم باقی می‌گذارد و مانع از رسیدن به مسیر اصلی داستان می‌شود. این به هیچ وجه یک فیلم کامل نیست، بلکه توسعه شخصیت و توسعه جهان حول محور شخصیت‌هایی است که سوالات بسیاری را بی‌پاسخ مانده‌اند اما برای اولین فیلمی که سعی می‌کنند شما را به دنیای وارد کنند و Jakoby در آن ساکن هستند، کار خوبی برای ارائه اطلاعات کافی برای ترک شما انجام می‌دهد.

Bright

این همان چیزی است که ایده‌های خوب به نظر می‌رسد که چندین تن از خشونت زبانی بد را در فیلم fantasycop با نواله قاطی می‌کردند که یک انتقاد هوشمندانه از نژاد پرستی را از دنیای جادوگری و جادوگری (۹۱۰)ارائه می‌داد. مطمئن نیستم که چرا آن نظرات بد، اثر کلاسیک ویل اسمیت است که به اندازه هر فیلم دیگری از آن لذت بردم من برای این فیلم خیلی خوب بودم، اما در پایان روز بعد از آن که آن‌ها را تماشا کنم واقعا جالب بود، اما به جای آن، وقتی برای تماشای فیلم بیشتر لذت بردم، به نظر من خیلی جالب بود. اما به جای آن، این موضوع به خوبی اجرا می‌شد. LotR با Zootopia دیدار می‌کند تا هر فیلم پلیسی که با تصاویر بصری تمیز می‌شود را ملاقات کند برای تمام بودجه‌اش، من بیشتر آرزو می‌کنم که زمان بیشتری صرف مرور مطالب از نقطه‌نظر عضو شنوندگان شود تا اشتباهاتی ممکن باشد از آن اجتناب شود.

Bright

همین که این فیلم را تماشا کردم، باید اعتراف کنم که عاشق این فیلم هستم، اما با یک پیچ تازه، فکر می‌کنم که اگر کمی وقت داشته باشی، فکر نمی‌کنم اگر کمی وقت داشته باشی، خیلی ناراحت می‌شوی. در دنیای امروز او رک‌ها، اجنه و انسان‌ها، شکل جدیدی از تعصب وجود دارد که او رک‌ها از همه انواع تبعیض بهره می‌برند در حالی که الف‌ها از انحصار لذت می‌برند، چون در واقع آن‌ها یک نژاد کاملا متفاوت هستند من شک دارم یک انسان و او رک بتوانند با هم دور هم جمع شوند! در هر مورد، داریل Ward اسمیت افسر بدبخت یک شریک او رک، نیک Jakoby جوئل Edgerton به نیرویی است که هیچ او رک‌ها در آن وجود ندارد و آن‌ها نیز باید با هم هم‌کاری کنند تا بر تلخی بین یکدیگر غلبه کنند و همچنین تلخی که در فیلم وجود دارد این است که این زمان حال حاضر نیست و او رک‌ها و جن‌های خانگی در همه جا هستند؟ و حتی ماموریت آن‌ها کمی ابر nebulous است که باید یک چوبدستی جادویی را از دست دادن به دست نادرست نجات دهند. بسیاری از سوالات من فقط این است که این فیلم خوب بود و فیلم خیلی خوب بود چون یک داستان و Daryl وارد و نیک Jakoby به عنوان شخصیت توسعه‌نیافته بودند. زمانی طولانی است که از ویل اسمیت لذت بردم و این هم اگر تو عاشق این ایده باشی که جهان‌های موازی با او رک‌ها پر شده‌است، دنیایی که همیشه در حاشیه یک پیشگویی قدیمی ساخته‌شده از کتاب‌ها و داستان‌های فکاهی بوده و هیچ ایده‌ای نداشتم که این فیلم یک فیلم فانتزی و چه جالب بود، من از آن لذت بردم.

Bright

دانلود موسیقی متن فیلم bright 2017

او رک حرف او را قطع کرد و به او خندید و گفت: خیلی خوب، من او رک را دوست داشتم و به یک liners خندید و گفت: خیلی خوب، این فیلم برای تو خیلی دوست داشتم. با همه کسانی که این نمایش را ندیده بودند، هنوز نمی‌دانید که چه چیزی را از دست داده‌اید! !! !! !! !! ! این نقد برای همه کسانی است که این فیلم را دیده‌اند! !! !! !! !! ! اگر شما این فیلم را در Netflix تماشا کرده‌اید، باید دوباره آن را تماشا کنید! !! !! !! !! !! کاملا فرق میکنه! !! !! !! !! یک فیلم است، اما همه جور صحنه‌ها را عوض کرده‌اند! !! !! !! !! ! همه صحنه‌های بحث و گفتگوی کوچک گفتگوی بسیار دیگری با نشان دادن این فیلم روی نت را به کلی عوض کرده‌اند! !! !! !! !! ! این داستان را به طور کامل نقل می‌کنند اما جزئیات داستان را با جزئیات بیشتری شرح می‌دهند! اگر این فیلم را تماشا می‌کردی، باز هم آن را تماشا می‌کردی! !! !! !! !! ! مثل این بود که برای اولین بار این صحنه را تماشا می‌کردند که کاملا عوض شده بودند و باز هم enjoyable و کام لا باز بودند. من واقعا ناامید میشم اگه هیچ وقت پایانی برای نمایش نباشه! !! !! !! !! !! !! !! !! !

دانلود موسیقی متن فیلم bright 2017

بعد از خواندن این که چطور این فیلم چقدر بد ساخته شد و چقدر از یک شکست لذت بخش بود، تعجب نکردم که چطور بینندگان مسن‌تر که به یک محیط فانتزی و فانتزی آشنا نیستند ممکن است زمان سختی برای دنبال کردن داشته باشند اما اگر شما از من خوشتان بیاید و ژانر تخیلی را ترجیح دهید، احتمالا از تماشای این فیلم لذت خواهید برد.

دانلود موسیقی متن فیلم bright 2017

دانلود فیلم درخشان bright 2017 دوبله فارسی

سلام به همه این اولین بررسی من در آی ام آی ام است بنابراین من تصمیم گرفتم که آن‌ها را نادیده بگیرم و تماشا کنم و برای خودم تصمیم بگیرم که واقعا از این ایده لذت بردم که ایده ترکیب فانتزی با عصر مدرن مان را دوست دارم اگر از فیلم‌ها لذت ببرید و سپس فیلم تخیلی و کمدی را تماشا کنید و سپس این فیلم را تماشا کنید. من هیچ وقت نگاهی به وب سایت نکرده‌ام، اما بعد از خواندن نظرات منتقدان حرفه‌ای و بعد از خواندن فیلم، احساس کردم باید به همه بینندگان تشکر کنم که در نیمه دوم فیلم بازی می‌کنند، اما در تمام فیلم‌ها فیلم خوبی است که باید به شخصیت‌های خنده‌دار دنیا توجه داشته باشید و این فیلم برنده جایزه آکادمی است؟ نه دقیقا همان چیزی است که شما انتظار دارید یک فیلم اکشن و سرگرم‌کننده برای یک فیلم اکشن و سرگرم‌کننده برای من داشته باشید. آیا اسمیت این فیلم را به عنوان منتقدان حرفه‌ای انجام داده‌است؟ تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که آن‌ها چیزی را از دست داده‌اند که نمی‌دانم آیا آن‌ها انتظار یک فیلم متفاوت را داشتند یا این که این فقط یک واکنش شدید بر فروش بلیط فروشی بزرگ است یا نه؟ به نظر من اگر نگاهی به بیشتر سایت‌های بررسی بیندازید، تفاوت بزرگی بین منتقدان و بینندگان حرفه‌ای مانند آن‌هایی که در اینجا نظرات خود را در اینجا رها می‌کنند، وجود دارد؟ کار روزانه خود را کنار نگذار! صبر کنید! شاید بهتر باشد

در لس‌آنجلس انسان‌ها با او رک‌ها و جن‌های خانگی در دنیایی زندگی می‌کنند که در آن موجودات تخیلی برای حضور در یک آشوب به قتل می‌رسند و آن‌ها یاد می‌گیرند که آن‌ها در حال آماده شدن برای جلوگیری از بازگشت لرد سیاه هستند که در آنجا جن خانگی orc Noomi Rapace و باند او را دستگیر می‌کنند. در غیر این صورت جهان نابود خواهد شد و آن‌ها چه کار خواهند کرد؟ برایت یک فیلم اکشن است که به صورت آزمایشی از یک مجموعه تلویزیونی ساخته شده‌است و به محض آن که بیننده تصویری بزرگ از این فیلم جذاب لس‌آنجلس را درک کند و انگیزه شخصیت فیلم با پتانسیل بسیار جذابی برای یک دنباله یا یک سری از مجموعه تلویزیونی من جذاب شود، هفت عنوان برزیل روشن خواهد بود.

بعد از فاجعه‌ای که به اسم جوخه خودکشی به نام دیوید Ayer به سمت راست و روشن اش برگشت یک حرکت واقعا سرگرم‌کننده با یک ایده عالی بود و من شنیدم که این فیلم داستان بعدی را خیلی جالب می‌کند تا ببیند بعد از کجا داستان را به کجا می‌برند. بهترین انتشار فیلمی است که نت فلیکس به عنوان بزرگ‌ترین انتشار فیلمی است که نت فلیکس در آن به عنوان بزرگ‌ترین انتشار فیلمی که نت فلیکس به طور مستقیم از آن استفاده می‌کند به این دلیل است که فیلم‌های پر حرارت بسیار زیادی وجود دارد، اما در غیر این صورت بی‌فایده است که فیلم‌ها را به جای آن منتشر کنیم به جای اینکه این فیلم آینده سینما باشد و در واقع آینده سینما باشد. بعد از تماشای این فیلم من کاملا تحت‌تاثیر منتقدان حرفه‌ای قرار گرفتم که نمی‌دانم دقیقا چه چیزی را انتظار داشتند، اما به نظر می‌رسد که این فیلم در هر دو مورد جالب است، اما به نظر می‌رسد که این فیلم خیلی مناسب است و نه از بالای آن، من آن را تماشا کرده‌ام و آن را تماشا کرده‌ام.


دانلود فیلم bright 2017
دانلود فیلم bright 2017 زبان اصلی بدون سانسور
دانلود فیلم bright 2017 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم bright 2017 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم bright 2017 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم bright 2017 بدون سانسور
دانلود فیلم bright 2017 درخشان با دوبله فارسی
دانلود فیلم سینمایی bright 2017
دانلود فیلم درخشان bright 2017 دوبله فارسی
دانلود موسیقی متن فیلم bright 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها