Brimstone - 2017

از آن لحظه که کشیش جدید از منبر برود، لیز می‌داند که او و خانواده‌اش در خطر بزرگی هستند

اعضای اصلی فیلم


Paul Anderson

Frank بازیگر

Hon Ping Tang

Meng بازیگر

Guy Pearce

The Reverend بازیگر

Dakota Fanning

Liz بازیگر

Emilia Jones

Joanna بازیگر

Carice van Houten

Anna بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Brimstone 2017

یکی از نکات مهم این است که آیا شما می‌توانید صبر و شکیبایی خود را از دست بدهید؟ این فیلم به چهار بخش تقسیم می‌شود و این در حالی است که شما می‌توانید صبر خود را از دست بدهید. داستان کوتاه این است که این فیلم به طور معکوس به چهار بخش تقسیم می‌شود. مسلما اما تمام عناصر روایت به اندازه کافی خوب هستند که قادر به استفاده موثر از این فیلم باشند اما شخصیت oppressing شخصیت women را به خوبی مجسم کرده‌است. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که من در گذشته از آن دیده‌ام. اگر این فیلم داستان فیلم را برای من جالب‌تر جلوه دهد آن قدرها هم عجیب نیست که من آن را به عنوان یک شخصیت غیر سنتی توصیف کنم و این به آن معنا نیست که این فیلم برای من بسیار جالب است. به همین دلیل است که این فیلم داستان فیلم را برای من جالب می‌کند. این فیلم به اندازه کافی برای من جالب نیست. وقتی اولین بار طول فیلمی را که به آن توجه داشتم را از ابتدا تا پایان فیلم تماشا می‌کردم، هیچ ایده‌ای نداشتم که چطور به پایان می‌رسد و نمی‌تواند صبر کند تا بفهمد چه خوب و چه بد نوشته شده‌است. پس اگر شما از ضعف قلب نیستید و می‌توانید داستان ناامید کننده‌ای را که هنوز از شروع به پایان یافتن فیلمی که از آن پشیمان نخواهید شد، به دست آورید.

فیلم Brimstone 2017 بدون سانسور

در ابتدا من فکر می‌کردم که این فیلم درباره یک واعظ است که به شهر می‌آید و کمی اصلاح می‌کند نه من این فیلم را خوب درک نمی‌کنم یا چیزی که من فکر می‌کنم این فیلم یک داستان مهیج دارد اما اگر برای مثال فیلم را داشته باشید، فیلم هفت صحنه شما را به بهترین شکل ممکن نخواهد کرد. من فقط از نگاه کردن به Brimstone برمی گردم و این باعث شد که در واقع به خاطر هدر دادن ۲ ساعت کار ناراحت باشم و حالا یک خاطره تلخ از صحنه‌های آزار دهنده داشته باشم. بنابراین در کجا می‌توانم باور کنم که این روز و سن فردی که بخشی از زبان آن‌ها قطع شده‌باشد، نمی‌توانند حرف بزنند یا صداهای صوتی را به طور جدی بیان کنند؟ یک زبان اشاره غیر ضروری در پی اثر دراماتیک پیش می‌آید و قرار بود یک فیلم مرموز غربی باشد که به نظر جالب می‌رسد متاسفانه خط داستان در این مکان تنها راز این فیلم بود. مگر این که به مقدار بی‌حد و mostly از خشونت بی‌هدف دست پیدا کنید، من به طور کلی به خشونت فکر نمی‌کنم وقتی که این داستان از Tarantino imitated برای اولین بار در نظر گرفته می‌شود، اما نه چندان دور از خط شما که به نظر می‌رسد داستان ساده است و به راحتی می‌تواند در یک ۵ ساعت به شما گفته شود، پس چرا باید به این ترتیب این قدر به این موضوع خاتمه داد؟ در صورتی که شما شگفت‌زده شوید که آیا این نوع شکنجه به صورت گرافیکی نمایش داده خواهد شد و داستان پس‌زمینه فاقد ظرافت یا ظرافت خاصی است که در هر جایی که او می‌بیند این است که آیا این نوع شکنجه به صورت گرافیکی نمایش داده خواهد شد یا نه و هیچ حس واقعی در مورد اینکه چگونه او خودش را در این موقعیت قرار داد و چگونه به یافتن او ادامه می‌دهد؟ نه تنها قهرمان ما بعد از این فیلم داستان انتقام شیرین و یا حس آسودگی و آرامش را پس از گذشت یک عمر بدبختی بعد از گذشت یک عمر بدبختی به بیننده القا می‌کند، نه تنها قهرمان ما که بعد از گذشت یک عمر از بدبختی احساس ناراحتی می‌کند. اگر می‌خواهید خون و خون را با یک خط داستانی بزرگ ببینید و wittiness به فیلم Tarantino recent نگاه کنید، آن را تماشا نکنید.

دانلود زیر نویس فیلم Brimstone 2017

این فیلم بسیار استادانه است و حتی اگر قادر به انجام چنین داستان ساده‌ای نباشد، حتی اگر قادر به انجام چنین فیلمی ساده نباشد، حتی اگر قادر به انجام چنین داستان ساده‌ای نباشد، حتی اگر قادر به انجام چنین فیلمی ساده نباشد، حتی اگر قادر به انجام چنین فیلمی ساده نباشد، حتی اگر این فیلم brimstone تجربه لذت بخش باشد، این فیلم بهترین تجربه لذت بخش است. این فیلم برداری بسیار خشن اما بسیار خشن در مورد چیزهای دیگر است که در واقع یک فیلم ترسناک است که در غرب قدیمی به نمایش گذاشته شده‌است.

این فیلم یکی از فیلم‌های showboating درباره پدری است که می‌خواهد با دخترش ازدواج کند، زیرا همسر او به خاطر اینکه همسرش از خیانت پدرش در این فیلم بی‌اطلاع بوده باشد، اما اگر زن لال از خیانت پدرش مطلع باشد، چرا باید در کلیسا شرکت کند؟ چرا او پیش از این نمی‌توانست به همسرش بگوید که چرا این مرد قبلا این کار را کرده بود؟ این فیلم، هوش بیننده را زیر سوال می‌برد و سعی می‌کند آن را مسخره کند! سعی نکنید این فیلم را تماشا کنید که این فیلم واقعا آدم بدی است که می‌تواند هر کاری انجام دهد و در همه جا باشد و هر کس دیگری با IQ تنها چیزی عمل می‌کند که این فیلم درست کار نمی‌کند و این داستان بدون جهت و معنا نیست. داستان عالی و نمایش عظیم مسایل نگران‌کننده که هنوز هم برای این نسل مشهود است واقعا عالی است!

چه بار of برای وادار کردن من به باور کردن شیاطین از فضای بیرونی به اندازه کافی غیر ممکن است غیر ممکن است. برای چیزی که دیگر هرگز اتفاق نمی‌افتاد، من واقعا دو ساعت دیگر را می‌خواهم Howard Hawks یک‌بار گفت که یک فیلم خوب سه صحنه خوب است و هیچ چیز بدی نیست که باعث شود به نظر برسد که صحنه نمایش یک اثر هنری است نه پنج سال بلکه یک داستان واقعی درباره انسان است که با خشونت علیه انسان دست و پنجه نرم می‌کند. توصیه من این است که قبل از این که خواب ببینی، این را نگاه نکن، اما اگر خواب کابوس می‌دیدی! خیال می‌کنی شوخی می‌کنم؟ بعد از این که گفت شما انتظار یک بازدید خوبی را دارید، اما من فکر می‌کردم که این یک فیلم عالی است که یک داستان عالی برای شما شرح می‌دهم، چون که این سفر بسیار دشوار است، اما هنوز هم یک سری بازدید کننده است، اما هنوز آن را برایم آماده نکرده بودم که این سفر را طی کنم، اما هنوز آن را برایم آماده نکرده بودم که چه خبر شوم. می‌گفت که به نظر من خون و خشونت بر سر داستان و یک شخصیت بسیار پیچیده است که آن را به نحو شگفت انگیزی ساخته و یک داستان عالی ساخته و چنان استادانه ساخته شده‌است که استادانه و استادانه ساخته شده‌است.

من بسیار خوشحالم که شانس دیدن آن را قبل از نخست‌وزیر گرفتم این فیلم ممکن است the ترین عامل پایانی را نداشته باشد، اما این فیلم داستان را واقعی‌تر می‌کند و شما ممکن است با برخی صحنه‌های خشن برخورد کنید که ممکن است باعث شود شما احساس انزجار بکنید اما این فیلم باعث می‌شود فیلم واقعی‌تر و leaves شود.

فیلم Brimstone 2017 با کیفیت 1080

چگونه آن را در قالب کلمات بیان کنیم؟ فیلمبرداری و ویرایش در این فیلم بسیار شگفت‌انگیز است؛ نمایش و ویرایش کاملا واضح است؛ نمایش و ویرایش در آن فراتر از کلمات است؛ نمایش و ویرایش به عنوان بخشی از بهترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌ام ساخته شده‌است؛ به همراه ۱۹۸۶ ۸ میلیون روش برای مردن و در سال ۲۰۰۶ به سادگی شگفت‌انگیز است. این فیلم یک فیلم خوب در نظر من بود که این داستان را بسیار خوب ساخته بودند و به ویژه در آن روز که او را در pastoral آمریکایی دیده بودند، این یک فیلم خوب بود، اما به نظر من این یک فیلم خوب است، اما من توصیه می‌کنم که آن را به یکی از دوستان یا خانواده من نگاه کنند؟ البته نه به خاطر این که این فیلم خیلی خوب بود و این فیلم از کسی بود که در طی سال‌ها به سختی در این فیلم گریه می‌کرد و این به خاطر این بود که در طول این سال‌ها به سختی خواب بودم.

فیلم Brimstone 2017 سانسور شده

این اولین بررسی من است که به شدت احساس کردم که باید در مورد این فیلم به ویژه به خاطر نظرات بدی که در زیر آن وجود دارد، فیلم را تماشا کنم. این فیلم به خاطر نقش زنان در این فیلم، به خصوص به خاطر نقش زنان در این فیلم، برای هر کسی که می‌تواند ترکیبی از خشونت و مذهب را به خصوص نسبت به زنان ببیند، نیست. این چیزی است که شما دوتا زن متفاوت با زبانشان گرفته‌اید، جالب است! یه زن دل و روده یه زن رو سوراخ می کنه یک زن با اسب مخالف، مخالف نقشه شوهرش برای تجاوز به دختر hisher است! بعد از آن یک آهنگر، ماسک آهنی را روی صورتش گذاشت و او را به کلیسا می‌کشد که این حرف را از کجا گیر بیاورد هیچ‌کس حتی یک کلمه هم در مورد ماسک آهنی نمی‌گوید. میخوای ادامه بدم؟ من هرگز فیلمی مثل این را ندیده‌ام که به دو نیمه متمایز تقسیم شود و دو تای آن‌ها خوب به نظر می‌رسند و چه طور شخصیت Fannings در یک راه اصلی کاملا آسیب‌پذیر به نظر می‌رسد و واضح است که جوانا زنی است که در مقابل عملکرد دقیق و دقیق شخصیت خود، یک حس واقعی از خطر به شخصیت او می‌دهد. وقتی فیلم سعی می‌کند توضیح دهد که چگونه این فیلم در این نقطه به پایان رسیده و ما را به سمت یک قطعنامه پانتومیم نشان می‌دهد، در نیمه دوم تمام کاره‌ای خوب از ذهنم خارج می‌شود و به خاطر توطئه و role که در آن دخیل بوده‌ام، گیج شده‌ام، زیرا اگر چیزی که داستان ساخت این فیلم را بیشتر دوست داشته باشم، بسیار جالب‌تر و جالب‌تر از خود فیلم است.


دانلود فیلم brimstone 2017 گوگرد با دوبله فارسی
فیلم Brimstone 2017 با زیر نویس
فیلم Brimstone 2017 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Brimstone 2017
فیلم Brimstone 2017 سانسور شده
فیلم Brimstone 2017 با کیفیت 1080
دانلود زیر نویس فیلم Brimstone 2017
فیلم Brimstone 2017 بدون سانسور
لینک مستقیم فیلم Brimstone 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها