Bumblebee - 2018

زنبور عسل در اوایل سال ۱۹۸۷ در یک محل زباله در شهر ساحلی کوچکی در کالیفرنیا در نوسان بود و سعی داشت جای خود را در جهان پیدا کند که چارلی واتسون کشف کرده بود که این نبرد Bumblebee شکسته و شکسته

اعضای اصلی فیلم


Jorge Lendeborg Jr.

Memo بازیگر

Hailee Steinfeld

Charlie بازیگر

John Cena

Agent Burns بازیگر

Jason Drucker

Otis بازیگر

Pamela Adlon

Sally بازیگر

Stephen Schneider

Ron بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم تقلید مضحکی از فیلم‌های کمدی مایکل بی است در مقایسه با افسانه‌های کودکی که در حال حاضر در حال بررسی شخصیت زنبور عسل از فیلم‌های قبلی است و در عین حال مشاهده می‌کند که شخصیت زنبور عسل در مقایسه با فیلم‌هایی که ما می‌شناسیم، یک میلیون بار قبل از این فیلم بازی می‌کند و در عین حال از ذهن من که این فیلم را تماشا می‌کند، خسته شدم.

Bumblebee

فیلم Bumblebee 2018 با کیفیت بالا

خانواده من و دوست داشتن این فیلم و اولین فیلم Bays خوب هستند شما می‌توانید همه چیزهای دیگر را فراموش کنید در آخر، آن‌ها واقعا تغییر شکل داده بودند و من هم به این نتیجه رسیدم که اگر آن‌ها می‌توانستند بدون آن که خود را بهبود ببخشند به این نتیجه رسیدند که اگر آن‌ها می‌توانستند بدون آن که خود را بهبود ببخشند به این نتیجه رسیدند که اگر آن‌ها می‌توانستند بدون آن که خود را بهبود ببخشند به این نتیجه رسیدند که اگر آن‌ها می‌توانستند بدون آن که خود را بهبود ببخشند به این نتیجه رسیدند که اگر آن‌ها می‌توانستند بدون آن که خود را بهبود ببخشند به این نتیجه رسیدند که این تغییر شکل یک transformers خوب در سراسر جهان یک فیلم خوب است و یک فیلم خوب با یک نقشه ساده و یک قلب شکسته.

یک فیلم سرگرم‌کننده برای طرفداران و جوانان وقتی که به ویرایش می‌آید و داستان می‌گوید که احساس می‌کنم فاقد صحنه‌های بسیار جالب توجه است، این فیلم برای او بسیار جالب است تا زمانی که او سعی کند جدی باشد یا احساسات منفی داشته باشد. این فیلم به خوبی انجام می‌شود و صحنه حرکت به خوبی انجام می‌شود و به فیلم عمق می‌بخشد.

فیلم Bumblebee 2018 با کیفیت بالا

آیا به دنبال چیزی برای wile کردن یک شب بود و این داستان تکراری که متناسب با عمل لایحه است احساس می‌کند و با صدای بلند می‌خندد و قطعا یکی از طرفداران خانواده اسمیت عصر من را درست کرده‌است. این فیلم تا کنون بهترین فیلم ترانسفورمرها را دارد و صحنه‌های نبرد بین the و the فوق‌العاده است. حتی جان Cena در این فیلم هم بد نیست من این را به هر کس که طرفدار ترانسفورمرها است توصیه می‌کنم و همچنین برای کسی که از فیلم‌های دهه ۸۰ که استیون اسپیلبرگ کارگردانی کرده‌است، لذت می‌برد.

فیلم Bumblebee 2018 با لینک مستقیم

Bumblebee ششمین قسط غیر رسمی فیلم ترانسفورمرها است و در واقع یک فیلم خوب برای تماشا کردن با کودکان است، اما بهترین قسمت در داستانی که زنبور عسل در دهه ۱۹۸۰ با یک قالب بزرگ و یک موسیقی متن عالی به نظر می‌رسد این است که در حال نوشتن این بررسی هستم و من هم اکنون منتظر دیدن Bumblebee ۲ در تئاتر در ۲۰۲۲ هستم. من خیلی هیجان‌زده بودم که این فیلم را به خصوص براساس نظرات دیگری که به نظر من فیلم کاملا متفاوتی نوشته شده بود مقایسه کردم. این همان فیلمی بود که همه ما آن قدر ناامیدانه نیاز داشتیم که شخصیت‌های بزرگ و نقش‌های بزرگ را از دست داد خوشحالم که با آن فیلم‌های آشغالی که فیلم‌های او را پر کرده بود، فیلم‌های او را پر کرده بود، برو ببین مش! خیلی خوب بود. این باعث شرمندگی (مایکل بی)می‌شود. این مساله نشان می‌دهد که فیلم ترانسفورمرها چه شکلی خواهد بود! بسیار سرگرم‌کننده است.

دانلود زیر نویس فیلم Bumblebee 2018

اگر شما فقط بچه‌های بانمک را دوست دارید مثل alothave فیلم‌ها را تماشا نکنید و نه بسیاری از فیلم‌ها را ببینید و حدود ۱۰ سال سن داشته باشید، ممکن است اینطور فکر کنید که این فیلم AWESOME است! !! چرا این همه بازبینی‌های خوب وجود دارد؟ گفتگو ضعیف بود و توطئه بر سر زبان‌ها نبود که به یاد ماندنی نیست

این فیلم داستان heartwarming تراویس Its و استیون اسپیلبرگ بود که با توجه به این که چرا تولید کنندگان به خصوص مایکل بی و استیون اسپیلبرگ، برای اولین بار با توجه به این موضوع که چرا تولید کنندگان به خصوص مایکل Lendeborg و استیون اسپیلبرگ، هر دو به نظر می‌رسد که آن‌ها ۱۲ ساله هستند اما هنوز لذت بخش تر از این است که من بیشتر انتظار داشتم که این فیلم را انتخاب کنم. بله، برای کودکان نه واقعا برای بزرگسالان، آیا من دوباره آن را خواهم دید؟ نه، اما مطمئن هستم که برادرزاده ۸ ساله‌ام یک ۷۱۰ از من خواهد داشت. خوب شروع شد، اما در نیمه راه رفتن خسته شد، وقتی به Itll رسید که شاید بهتر باشد که به آن بدی که آخرین نفری است، یک فیلم ازدواج و کمدی بسیار دلگرم‌کننده درباره قلب ترانسفورمرها، هر کودکی از دهه ۸۰، مراجع را دوست خواهد داشت.

باید فیلم خانوادگی را با حس طنز و رفتار درست تماشا کنید. من یک تن از نظرات overhyped را در مورد اینکه چطور این فیلم یک هدیه کریسمس است به انسانیت و دوستداران فیلم تماشا می‌کنم و شروع به مقایسه با آنچه که فیلم سبز را تماشا می‌کنم بسیار قابل‌پیش‌بینی است اما این بار واقعا جالب بود اگرچه من امیدوار نبودم که به طریقی این فیلم را برنده شوم.


دانلود مستقیم فیلم Bumblebee 2018
فیلم Bumblebee 2018 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Bumblebee 2018
فیلم Bumblebee 2018 سانسور شده
فیلم Bumblebee 2018 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Bumblebee 2018
دانلود زیر نویس فیلم Bumblebee 2018
فیلم Bumblebee 2018 با لینک مستقیم
فیلم Bumblebee 2018 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها