Caesar Must Die - 2012

دانلود فیلم Cesare deve morire 2012

زندانیان در یک زندان با امنیت بالا در رم برای اجرای نمایش عمومی آثار شکسپیر، & apos، ژولیوس سزار & quot، آماده می‌شوند؛

اعضای اصلی فیلم


Cosimo Rega

Cassio بازیگر

Salvatore Striano

Bruto بازیگر

Giovanni Arcuri

Cesare بازیگر

Antonio Frasca

Marcantonio بازیگر

Juan Dario Bonetti

Decio بازیگر

Vincenzo Gallo

Lucio بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Cesare deve morire 2012

من نمایش جهانی این فیلم را در the دیدم که در آن خرس طلایی را در شب گذشته برنده شد. این فیلم داستان جالب توجهی ندارد. اما از آنجایی که شما همه چیز را از تبلیغات می‌دانید، گاهی اوقات این فیلم داستان نمایشنامه شکسپیر را تماشا می‌کند که ما هم اکنون فقط برخی جنبه‌های فلسفی را تجربه می‌کنیم و این ایده که نه تنها نمایش واقعی را انجام می‌دهد بلکه بیشتر اوقات آن را تمرین می‌کند، بسیار سرگرم‌کننده است.

لینک مستقیم فیلم Cesare deve morire 2012

فیلم Caesar Must Die 2012 با کیفیت 480

پایولو و ویتوریو Taviani از برنامه بازیگری زندانیان خبر داشتند و با Fabio Cavalli با ایده انجام بازی Shakespeares تماس گرفتند و تمام این تجربه را مورد ضرب و شتم قرار دادند. این فیلم با صدای عجیبی برخورد کرد که ابتدا سخت بود، اما در زمان خودش و تقریبا elliptic، اما با این حال، به طور کامل با تکه‌هایی از زندگی که در یک زبان آماتور به تمرین ادامه داده بود، در این نقطه شکست خورد؟ مدیران سعی داشتند با این فیلم چه کار کنند؟ به عنوان یک نمونه از محکوم کردن قدرت یا نوردهی با اثر تکان‌دهنده، هنر، the قدرت را دارد که این کار را انجام نمی‌دهد، پس چه باید با این فیلم کرد؟ من فکر می‌کنم که the bros آگاهانه یا نه شش شخصیت را در جستجوی یک نویسنده انتخاب کرده و آن را به یک دسته شش‌نفره از افراد محکوم کننده محکوم می‌کند. یا زندگی قبل و یا بعد از آن شما را تبدیل به یک بازیگر بد می‌کند و نه صرفا یک بازیگر آماتور به عنوان فیلمی که به نمایش می‌گذارد

فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت 720

شاید بتوان گفت که این یک خط نوشته شده در یک فیلمنامه نوشته شده در یک زندان با استفاده از یک مجموعه نوشته شده در یک زندان با استفاده از برخی از زندانیان زندگی واقعی که به آن کمک کردند تا متن فیلم سیدنی را جالب‌تر جلوه دهد این بود که او در حال حاضر احساس کرده بود که زندانی است و از ابتدا برای من یک داستان قدیمی است و یک داستان قدیمی اما جاودانه است. ارسال رسمی ایتالیا به بهترین فیلم خارجی زبان برای ۸۵ جایزه اسکار ۲۰۱۳ یک دسته از محکومین که در زندان به سر می‌برند با چالش جدیدی مواجه می‌شوند که برای بسیاری از آن‌ها به منزله بهانه‌ای برای گذراندن وقت بیشتر در خارج از سلول خود تلقی می‌شوند. در این زمان که زندانیان وانمود می‌کردند که آن‌ها بازیگر هستند و به سقف خیره شده‌اند، برای یک فیلم ۷۶ دقیقه‌ای که عمق قابل‌توجهی دارد و تماشاگران را به سفری از واقعیت و تبدیل شدن سوق می‌دهد.

فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت 720

این فیلم بسیار مایوس‌کننده بود! شاید به این دلیل که من بعد از خواندن در مورد تعدادی از زندانیان که برنده بازی برای بازی در صحنه اول شد و بعد آن را برای بازی کردن با یک دوست در ابتدای بازی به نمایش می‌گذارد و بازیگران به تمرین خود ادامه می‌دهند و بازیگران به تمرین خود ادامه می‌دهند اما عدم وجود ابعاد در داستان کلی این فیلم را بسیار خشنود می‌کند.

پس از شرکت در برنامه افتتاحیه سزار Deve Morire، من چندان مطمئن نبودم که فیلم یک فیلم خوب است، بلکه به گونه‌ای مقاله‌نویس هستید که جذابیت برجسته of Striano Brutus، یک فیلم بسیار آرام است. این فیلم یک فیلم بسیار آرام است. پس چگونه این فیلم تاثیر بزرگی بر من گذاشت؟ در مقایسه با بسیاری از فیلم‌هایی که من در برلین دیده بودم، فیلم‌های دیگری که به طور سطحی نقش ایفا می‌کردند مهم‌تر از آن است که برخی از زندانیان در حال تمرین یک نمایشنامه شکسپیر هستند. با وجود این که این فیلم یک نقش بسیار جذاب دارد این ایده در پیش‌زمینه قرار دارد که بعد از پرده آخر نمایش در ذهن ما ادامه دارد.

فیلم Cesare deve morire 2012 با زیر نویس

زیر نویس فارسی فیلم Caesar Must Die 2012

این فیلم نه تنها نمایش واقعی نمایش و تمرین در بخش‌های مختلف زندان را به نمایش می‌گذارد، بلکه حتی بحث در مورد این که بازیگران این فیلم نقش موثری در این فیلم ایفا می‌کنند، به این دلیل که این فیلم هیچ گونه تعامل بین فعالان محکوم کننده و جمعیت زندان عمومی ندارد، به این دلیل که این فیلم هیچ گونه ارتباطی بین بازیگران محکوم نشده ندارد و در نهایت به حدی بی‌ربط است که این فیلم حتی در نظر من ارزش قائل شدن به وضعیت فیلم را ندارد. علاوه بر این که این فیلم داستان فیلم و بازی در فیلم را در حدود ۶۰ سال در سال ۱۹۷۴ به نمایش می‌گذارد، این فیلم نقش اصلی خود را در فیلم بازی می‌کند و امتیاز اصلی آن را در فیلم به نمایش می‌گذارد. تن‌ها برای چند عکس، این فیلم نقش اصلی را در فیلم بازی می‌کند و امتیاز اصلی آن را در فیلم به نمایش می‌گذارد.

من این را در فستیوال فیلم Palm دیدم و منفجر شدم! به محض اینکه فیلم شروع شد من می‌توانم بگویم که این داستان نمایشی از Shakespeares ژولیوس سزار توسط گروهی از زندانیان واقعی در زندان ایتالیا بوده‌است. این تکرار مورد علاقه من بود زیرا نشان می‌داد که اگر این فیلم به صورت گسترده منتشر شود، من به شدت توصیه می‌کنم اگر این فیلم به طور گسترده منتشر شود، من به شدت توصیه می‌کنم که اگر این فیلم به شهر شما می‌رسد این فیلم در دو لایه‌ای که در ذهن من به تصویر کشیده شده‌است، پرده را در دو لایه به تصویر می‌کشد که به طور یکپارچه در ذهن من پخش می‌شود. به طوری که انگار زندانیانی که فاقد آزادی فیزیکی هستند به شدت در حال بررسی رابطه بین تئاتر و سینما هستند. این فیلم به حدی قانع‌کننده است که انسان باید درباره ماهیت سرنوشت بشر تامل کند. علاوه بر این، به بیننده اجازه می‌دهد تا پس از پایان داستان‌سرایی، اطلاعات اضافی را نادیده بگیرد و در نهایت به بیننده اجازه می‌دهد تا پس از پایان داستان‌سرایی، اطلاعات اضافی را نادیده بگیرد.

زیر نویس فارسی فیلم Cesare deve morire 2012


دانلود فیلم cesare deve morire
دانلود مستقیم فیلم Cesare deve morire 2012
فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت 1080
فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت بالا
فیلم Cesare deve morire 2012 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Cesare deve morire 2012
زیر نویس فارسی فیلم Cesare deve morire 2012
فیلم Cesare deve morire 2012 با زیر نویس
فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت 720
فیلم Cesare deve morire 2012 با کیفیت 480
لینک مستقیم فیلم Cesare deve morire 2012