Can You Ever Forgive Me? - 2019

هنگامی که لی اسرائیل با سلیقه فعلی از پا می‌افتد، هنر خود را به فریب تبدیل می‌کند

اعضای اصلی فیلم


Melissa McCarthy

Lee Israel بازیگر

Richard E. Grant

Jack Hock بازیگر

Dolly Wells

Anna بازیگر

Ben Falcone

Alan Schmidt بازیگر

Gregory Korostishevsky

Andre بازیگر

Jane Curtin

Marjorie بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من به این فیلم آمده بودم که از داستان واقعی پشت آن بی‌خبر بودم، ملیسا مکارتی و ریچارد E گرانت عالی بودند. این فیلم داستان واقعی ای است که به نظر می‌رسد داستان واقعی را برای لذت بردن از داستان به دست بیاورم. داستان جالب داستان جالب و جالب فیلمی است که به طور کامل سرگرم‌کننده به آن برخورد می‌کند. این داستان یک داستان کاملا متفاوت است زیرا یک‌بار یک داستان جنایی واقعی از کسی که به جرم سقوط به جرم سقوط کرده و یا به دنبال همدلی و همدردی برای مجرم است، نمایش می‌دهد که به شما اعتقاد دارد این شخصیت فقط برای او نوشته شده‌است و گرانت نقش فوق‌العاده‌ای را بازی می‌کند که شما تقریبا احساس می‌کنید هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند یکی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ را برای من بازی کند. فیلم GRADE bthis در BRIEF دو عملکرد عالی دارد که داستان واقعی را در مورد شکستن قانون تحسین می‌کند و هیچ‌کس به رمان‌های او علاقه‌مند نیست. هیچ‌کس به رمان‌های او علاقه‌مند نیست. هیچ‌کس به رمان‌های او علاقه‌مند نیست. او یک شخصیت بسیار جذاب است که در این واقعیت زندگی می‌کند: آیا شما هرگز مرا عفو می‌کنید؟ فیلم داستان زندگی واقعی یک نویسنده که قادر به سازگاری با واقعیت‌های ناگوار زندگی اش است، همیشه یک سوژه جذاب است و خانم مک کارتنی جوان بسیار باهوش است. یک مطالعه شخصیت جذاب است که نشان می‌دهد نمایش بازیگری برای خانم M با استعداد است که امیدواریم فرصت‌های چشمگیری در فعالیت‌های سینمایی آینده او داشته باشیم.

چطور می تونی منو ببینی؟ این فیلم که در دهه ۱۹۹۰ اکران شد بدون شک برای من جالب است اما متاسفانه برای من جالب است که در فیلم بازی کنم، اما متاسفانه برای من جالب است که در فیلم بازی کنم، اما مک‌کارتی و گرانت که حتما در فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد می‌شوند، قطعا می‌تواند در بهترین فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شود. ارزش نگاه کردن را دارد. داستان شگفت انگیزی است که به طور شگفت انگیزی به این واقعیت اشاره می‌کند که به طور شگفت انگیزی توسط گرانت به تصویر کشیده می‌شود و در عین حال به ما این توهم را می‌دهد که در تمام مدت واقعی تماشا کنیم، اما این تصویر با قلب نوشته شده و زیبایی آن را توضیح می‌دهد. یک داستان عالی که باعث شد آه بکشد و مرا گرم کند، ریچارد کل این کار را خیلی عالی انجام می‌دهد و این ترانه را به همان اندازه که در سالن انتظار Melissa است، از بین می‌برد و یک داستان کوتاه و درهم شکسته را به هم وصل کرده بود که من آن را دوست داشتم و یک داستان کوتاه و یک داستان کوتاه که من آن را دوست داشتم.

لینک مستقیم فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019

ملیسا مکارتی که در اوایل دهه ۹۰ میلادی به عنوان یک شخصیت مرموز در شهر منهتن با شور و حرارت، به عنوان یک شخصیت مرموز شناخته می‌شود، به عنوان یک شخصیت مرموز در کنار مک‌کارتی بازی می‌کند. این فیلم داستان غم انگیزی را برای هر کسی که در دهه ۱۹۹۰ به عنوان بزرگ‌سال در منهتن زندگی می‌کرد، به نمایش می‌گذارد. اول باید اعتراف کنم که از عملکرد استثنایی این بازیگر، ملیسا مکارتی که هست، خیلی تعجب کردم. اما موفقیت در این فیلم داستان جالبی ندارد و بعد از آن او به طور منظم مشکلات زیادی در پرداخت اجاره خود با یک نسخه قدیمی از کتابخانه عمومی دارد و بعد از آن او به طور منظم مشکلات زیادی را در پرداخت اجاره خود با نامه‌های جعلی از شخصیت واقعی که او با مهارت مهندسان را در آپارتمان shabby به عنوان یک سنتز شناخته می‌شود، نشان می‌دهد. سال ۲۰۱۸ عالیه! ۸۹ تا ۱۰

فیلمنامه این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای برای نشان دادن اسرائیل و جک Hock به عنوان مجرم دارد اما در عین حال آن‌ها را بسیار انسانی و بسیار آسیب‌پذیر ساخته‌است. امیدوارم که این فیلم جوایز بیشتری پیدا کند تا سرانجام یک جواهر را در یک سال از them CGI و کمدی‌های مبتذل ببیند. من کتاب Bankhead را که به نظر غیر ضروری به نظر می‌رسید برای نوشتن کتاب لادر در نظر گرفتم و بعد فهمیدم که چرا یک نویسنده بزرگ هیچ وقت understand که در فیلم هم عشقی که بسیاری از نامه‌های او در آن زندگی می‌کنند خیلی هیجان‌زده است. می‌خواستم زودتر راه را ببینم و فرصت پیدا نکردم، خیلی خوشحالم که حالا هستم! ملیسا مکارتی phenomenal است که فیلم یا مردم سومین اسکار را برنده نشدند، زیرا بسیار امیدوار بودم نویسنده‌ای معروف شوم، آیا شما می‌توانید مرا ببخشید، بسیار الهام‌بخش است! من عاشق این هستم که صحنه‌های بسیار زیادی با لی اسرائیل ملیسا مکارتی که او واقعا باید کاره‌ای بیشتری انجام دهد، نورپردازی و هنر عکاسی نیز باور نکردنی است؛ به شدت توصیه می‌شود

فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 دوبله فارسی

ملیسا مکارتی که شخصیت خود را در حرفه خود ایجاد کرده‌است که می‌تواند او را در کار پر سود نگه دارد بدون این که هیچ خطری برای بازی کردن با این نقش خطرناک داشته باشد و آن را کنار بکشد، اما او با موفقیت زندگی را به یک فیلم پیچیده و پیچیده نفس می‌کشد. اجراهای نمایشی و writingdirection قوی ترکیبی از شخصیت‌های خارجی منحصر به فرد، لی و جک دارند، فقط آرزو دارند که گفتگوی دیگری با سالن‌های مجلل در آپارتمان‌های شهری و bars غبار آلود و جستجو برای خوشحالی ببیند که لی از موسیقی در میخانه لذت می‌برد، اما پس از آن دوباره تجدید دیدار با بار کامل است.

فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با زیرنویس چسبیده

آیا ممکن است مرا قانع کرده باشی؟ فیلم دیگری از فیلم هالیوودی است که به نظر می‌رسد کتاب بهتری نسبت به فیلم دارد، نه این که فیلم بسیار بدی باشد و نه واقعا سینمایی، که به نظر می‌رسد یک فیلم جالب توجه داشته باشد و نه واقعا، نمایش جالبی که در آن شخصیت اصلی در آن نقش بازی می‌کند، اما از بازی کردن یک شخصیت unlikeable رنج می‌برد. این فیلم داستان ساختگی اش را نشان می‌دهد. فیلم داستان فیلم شما در فیلم داستان زندگی واقعی اش در فیلم داستان زندگی واقعی اش را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان ساختگی اش را به خوبی نشان می‌دهد. این فیلم داستان واقعی اش را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان واقعی اش را به نمایش می‌گذارد. اگر بخواهید یک فیلم درست و حسابی را تماشا کنید، این فیلم داستان شما نیست، بلکه داستان جالبی است درباره یک نویسنده shady که ممکن است داستان جالبی درباره یک نویسنده مشکوک داشته باشد. من این فیلم را در جشنواره فیلم سن دیگو در آخر هفته دیدم که داستان فوق‌العاده‌ای بود که نیاز به گفتن یک کمدی سیاه عجیب داشت که همه از آن لذت می‌برند اما هنوز پر از احساسات و احساسات هستند. نویسنده معروف، لی اسرائیل، به روش خودش در دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰، قبل از تکامل فرهنگی و با توجه به اینکه چطور به کاره‌ای برجسته خود علاقه پیدا کرده و با فقدان اعتبار و اعتبار به دست فراموشی سپرده شد، به مهارت هنری خود دست پیدا کرد و بعد هم اکنون یک مکالمه در مورد حیله‌های غیر قانونی اش که به آرامی توسط Marlene Dietrichs ضبط شده‌است، به تصویر کشیده شد.


فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با زیر نویس
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019
زیر نویس فارسی فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 سانسور شده
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 بدون سانسور
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با کیفیت 720
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با کیفیت بالا
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 با زیرنویس چسبیده
فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019 دوبله فارسی
لینک مستقیم فیلم Can You Ever Forgive Me? 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها