Capharnaüm - 2018

پسر ۱۲ ساله در حالی که محکومیت پنج ساله خود را برای یک جرم خشونت‌آمیز سپری می‌کند، والدین خود را به خاطر سهل‌انگاری، تحت پی‌گرد قرار می‌دهد.

اعضای اصلی فیلم


Zain Al Rafeea

Zain بازیگر

Yordanos Shiferaw

Rahil بازیگر

Boluwatife Treasure Bankole

Yonas بازیگر

Kawsar Al Haddad

Souad بازیگر

Fadi Yousef

Selim بازیگر

Cedra Izzam

Sahar, the Sister بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Capharnaüm 2018

فیلم شما را از بین خواهد برد و نگاه خود را به سمت پناهندگان خیابانی و keepers خارجی تغییر خواهد داد. این چیزی است که شما آن را هنر می‌نامند. این فیلم داستان دشواری‌های زندگی است که از چشم یک پسر زیبا نا دین به او گفته شد و این موضوع در مورد پناهندگان صدق نمی‌کند. این فیلم در مورد زنده ماندن در سخت‌ترین و most شرایط این فیلم است اما این روزها به خاطر بچه‌هایی مثل زین آن را تماشا می‌کنند.

دانلود زیر نویس فیلم Capharnaüm 2018

Labaki در ایجاد یک شاهکار که باید تا آنجا که می‌تواند جوایز بسیاری را برداشت کند و برنده جایزه اسکار، داستان شکستن قلب با عملکرد شخصیت‌های شگفت‌انگیز است، هیچ‌کس نمی‌تواند پیش‌بینی شگفت انگیزی از یک کودک و یک کودک نوپا از این سنین را انتظار داشته باشد! آیا زین زین نامزد اسکار خواهد شد؟ هیچ‌کس نمی‌تواند انکار کند که او لایق این فیلم است و یک فیلم شگفت‌انگیز را نشان می‌دهد که یک استعداد خالص بسیار خالص را نشان می‌دهد.

فیلم Capharnaüm 2018 با کیفیت 720

این فیلم مسائل بسیاری را نشان می‌دهد که ما می‌توانیم در لبنان پیدا کنیم، اما در بسیاری از کشورهای دیگر، آگاهی از این که چطور زندگی بد می‌تواند به طور خاص به کودکان جوان برسد را بالا می‌برد به این دلیل که او حقیقت را به روشی قوی و واقع گرایانه نشان داد که ما می‌توانیم درد را در چشمان او ببینیم و این کار قلب و روح ما را لمس می‌کند! من این فیلم را یک ترن هوایی پر از احساسات را توصیه می‌کنم. !

خدای من زین و yonas یک معجزه فیلم هستند کارگردان موفق شد آن‌ها را به بازیگران طبیعی تبدیل کند و داستان مثل جریان قوی که شما را باخود حمل می‌کند قادر به انجام هیچ کاری نیست جز رها کردن همه چیز و زین کردن اینکه چطور از طریق فیلمی که من به او تبدیل شدم لبخند زدم. او جادو است! تنها لذت دیدن این فیلم در فستیوال فیلم سارایوو به طور قطع باورنکردنی بود از یک مشت افراد بخت‌برگشته و بیچاره که در حال سفر به دنیای ظالم بودند، درست زمانی که ناراحتی تماشا بیش از حد نا امید کننده می‌شود. تقریبا مانند فیلم مستند واقعی واقعی از کودکان فراموش‌شده در دنیا در هر کشوری با کودکان بی‌خانمان و یا پناهنده این فیلم به خاطر توصیف heartbreaking زندگی در خیابان‌های یک شهر بزرگ تقریبا برای من جالب بود، صحنه‌های با گذشت ۱۲ سال در اطراف نوزاد در یک قابلمه بزرگ، هر دوی آن‌ها باعث شد من گریه کنم و باعث درد در دنیا شود! اکنون که فیلم را تماشا می‌کنم، می‌توانم ۱۰ دقیقه که در کان کف می‌زنند را درک کنم! این فیلم یک شاهکار مطلق است، تمام طول یک ساعت باید تحت مراقبت قرار گیرد!

فیلم Capharnaüm 2018 با کیفیت 1080

من از ابتدا تا پایان فیلم گریه کردم تا فکر کنم که بچه‌های واقعی در تمام این مدت عذاب می‌کشند در حالی که ما از چیزهای احمقانه یک فیلم واقعی که باعث ایجاد تفاوت زیادی در من می‌شود شکایت می‌کنیم و سوالات زیادی را به ذهن شما فیلم معمولی تبدیل می‌کند. برای تمام افرادی که می‌گویند این یک نمایش شرم‌آور از مردم سوریه است، شما می‌دانید که اگر به فیلمی که به خانواده او تعلق دارد توجه کنید، آیا واقعا لبنان در تلاش برای جلب توجه به موضوعاتی است که حتی در مکان اول هم وجود ندارد. من این را به عنوان یک لبنانی در این راه عالی بیان می‌کنم.

این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی از انفجار سایز اتمی آن لذت برده و به همین دلیل است که این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته‌است. این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی مورد توجه او قرار گرفته‌است. این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته‌است. این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی از آن یاد شده‌است. این فیلم داستان فیلمی است که به تازگی منتشر شده‌است.

این فیلم داستان فیلم فوق‌العاده‌ای است که به طور کامل از زندگی واقعی کودکان سوری و کودکانی که در شرایط بسیار مشابهی زندگی می‌کنند، به ویژه از طریق مناظر زیبا و عکس‌های هوایی که در آن زندگی می‌کنند، به ویژه از طریق مناظر زیبا و عکس‌های هوایی که در این فیلم زندگی می‌کنند را به تصویر می‌کشد و آن‌ها واقعا تاکید می‌کنند که چطور ۱۰۰ % ساعات را در لبنان سپری می‌کنند و آن‌ها واقعا بر این باورند که آن‌ها چطور ۱۰۰ % ساعات را در لبنان سپری می‌کنند تا مطمئن شوند که آن‌ها the را تجربه کرده‌اند. تصویر Script و کارگردان کار بسیار خوبی انجام دادند


فیلم Capharnaüm 2018 با زیرنویس چسبیده
فیلم Capharnaüm 2018 با زیر نویس
فیلم Capharnaüm 2018 بدون سانسور
فیلم Capharnaüm 2018 سانسور شده
زیر نویس فیلم Capharnaüm 2018
زیر نویس فارسی فیلم Capharnaüm 2018
فیلم Capharnaüm 2018 با کیفیت 480
فیلم Capharnaüm 2018 با کیفیت 1080
فیلم Capharnaüm 2018 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم Capharnaüm 2018
لینک مستقیم فیلم Capharnaüm 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان