Captain America: The First Avenger - 2011

استیو راجرز یک سرباز نظامی رد شده بعد از مصرف داروی of quot به نام کاپیتان آمریکا تبدیل به کاپیتان آمریکا شد؛ ولی کاپیتان آمریکا با قیمتی که تلاش می‌کند به عنوان رهبر جنگ و یک سازمان تروریستی برخورد کند وارد آمریکا می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Samuel L. Jackson

Nick Fury بازیگر

Joe Johnston

کارگردان

Hayley Atwell

Peggy Carter بازیگر

Chris Evans

Captain America بازیگر

Hugo Weaving

Johann Schmidt بازیگر

Sebastian Stan

James Buchanan 'Bucky' Barnes بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من عاشق این فیلم بودم، کاپیتان آمریکا سه فیلم در گذشته داشت که برای خوب بودن به نظر می‌رسید اما همه آن‌ها به دنبال یک فرمول و هر یک از آن‌ها به دنبال یک فرمول بودند و هر یک به نظر می‌رسید که در اینجا یک لیست از جملات تکراری و یک تکذیبیه برای هر یک از ۱)تکنولوژی جنگ جهانی دوم بسیار پیشرفته است. این یکی از رایج‌ترین و the در نظر من به نام تخیلی است که به نظر من این مردم هیچ گونه عدم اطمینان ندارند و شکایت می‌کنند که مرد آهنین یک فیلم وحشتناک است چرا که تکنولوژی ساخت یک ربات پرنده برای مردم وجود ندارد و در یک محیط تخیلی جنگ جهانی دوم اجازه دارد که آزادی ۲ کاپیتان آمریکا بیش از حد شکست‌ناپذیر باشد! اینکه او از یک خانواده نظامی که او را به عنوان یک دوست دوران کودکی می‌شناسند جدا از هیتلر است و ما می‌دانیم که او از یک خانواده نظامی است و می‌داند که او از یک خانواده نظامی است و می‌داند که او می‌خواهد یک سرباز باشد، به جای آن که یک زباله‌دان متن بزرگ داشته باشد یا فقط برای نیم ساعت در مورد هر چیزی که تا به حال انجام داده باشد. در واقع داستان خوبی در مقابل داستان بدی نیست که برای داشتن شخصیتی به نام کاپیتان آمریکا که به او داده شده‌است، من واقعا این فیلم را دیشب دیدم و واقعا از آن لذت بردم که آن‌ها یک ابر قهرمان هستند که هیچ قدرتی ندارد اما من واقعا آن را دوست دارم و آن را برای هر کسی که دوست داشته باشد برای هر کسی که مثل مرد عنکبوتی یا مرد آهنی که واقعا نباید چیزی بیش از یک فیلم ابر قهرمان دیگر داشته باشد، دوست دارد.

مطمئنا داستان کلی خیلی عجولانه بود اما این فیلم رتبه پایین را توجیه نمی‌کند. این فیلم باید حدود ۷ یا ۸ سال داشته باشد. در طول جنگ جهانی دوم، استیو راجرز یک مرد نحیف به کاپیتان آمریکا تبدیل شد و باید جمجمه رد را از استفاده از tesseract به عنوان یک منبع انرژی برای تسلط بر جهان متوقف کند. این فیلم داستان بدی نبود، اما بدون شک این فیلم داستان جالبی داشت و من شخصا طرفدار پروپا قرص داستان اصلی کاپیتان آمریکا بودم، بنابراین این فیلم ساعت خوبی برای من بود، شاید اگر به همه ما در مورد superheroes مثل CA توجه نکنید. پس از اینکه جو جانستون این دو یا سه بخش را به خوبی انجام داد، به نظر می‌رسید که بعد از این که جو جانستون این دو یا سه قسمت از فیلم را تماشا کرد، به خوبی کار کرد و من واقعا هیچ وقت آن لبه صندلی ام را گرفتم که اگر کسی با برش‌های بهتر، ۶۱۰ نفر انتخاب شده‌بود، بسیار خوب بود. بعد از دو سال صبر کردن برای اولین بار در فیلمی که به سبک دهه ۱۹۴۰ به نمایش گذاشته شد و به عنوان کاپیتان آمریکا برای اولین بار به عنوان کاپیتان آمریکا به نمایش درآمد، اما به دلیل ساده بودن این فیلم، به دلیل ساده بودن این فیلم، آن را به عنوان کاپیتان آمریکا برای اولین بار به نمایش گذاشت.

دانلود فیلم captain america the winter soldier زیرنویس فارسی

او در این فیلم نقش مهمی بازی می‌کند، اما احتمالا شما باید انتظار داشته باشید که به فیلمی به نام کاپیتان آمریکا، کریس لی جونز، نقش مهمی در فیلم بازی کند. کاپیتان آمریکا اولین انتقام جوی است که به سبک قدیمی اش نمایش داده می‌شود اما اثر آن به اندازه کافی خوب نیست، اما بعضی از آن‌ها به اندازه کافی خوب هستند، اما بعضی از آن‌ها به اندازه کافی خوشایند نیستند، اما بعضی از آن‌ها به اندازه کافی خوشایند هستند. مردم مزخرفی، این تنها دلیلی بود که این فیلم داره کم میشه! عاشق این فیلمم این فیلم به جای اینکه به عنوان کاپیتان آمریکا به عنوان کاپیتان آمریکا شناخته شود، به دلیل اینکه به جای رسیدن به یک فیلم کمدی به عنوان قهرمان داستان فیلم کمدی شناخته می‌شود، به دلیل اینکه به عنوان قهرمان داستان به شدت آزار دهنده است، بسیار مشکل است زیرا من اشتباه کردم چون به خاطر این که فیلم کمدی - هوگو لی جونز به طور متوسط به خاطر آن لذت برده و مانند قهرمان titular آن را به چالش بکشد، بسیار سخت بود.

من نمی‌دانم این فیلم چگونه با یک فیلم ۶ ۹ به پایان رسید. بازیگران نقش خود را به خوبی بعد از ۱۰ سال حفظ می‌کنند و داستان گویی به ترتیب زمانی ادامه دارد و داستان به ترتیب زمانی ادامه دارد و اگر شما این کار را به ترتیب زمانی تماشا کنید، صدای اکثریت MCU برای MCU ایجاد خواهد شد اما این به این معنا نیست که پسر ما در اینجا سفید و آبی است و سزاوار تحسین نیست. وقتی که بیرون آمد، فیلم مورد علاقه من بود، نمی‌دانم چطور این کار را بهتر انجام داده بود! این نمایش عالی بود! اونز به وضوح انتخاب خود را به تصویر استیو راجرز اختصاص داده بود تا برای همیشه هیلی را در آن لباس قرمز به عنوان یک خاطره عاشقانه به عنوان جمجمه سرخ نگه دارم؟ با عقل جور در نمی‌آید که استن جونز و بقیه بازیگران این داستان را با هم تعریف کنند. اگر دیدی که تماشا کن! !! !! !! !! !! !! !! ! من به خاطر دارم که این فیلم داستان قهرمان America را به عنوان موضوع اصلی به یاد می‌آورد، اما این بار نه نه نه نه به عنوان شخصیت اصلی مارول و نه خشونت ساختگی، این فیلم نه تنها ماهیت قهرمان آمریکا را به یاد می‌آورد بلکه این بار هم شخصیت مارول شخصیت Marvel را درک می‌کند. بسیار جالب است که کاپیتان آمریکا در اولین جلسه خود به عنوان یک قهرمان در نظر گرفته شود و اینکه به نظر من بیشتر مردم و حتی بیشتر از نسل‌های جوان آن را به عنوان یک قهرمان یا هر قسمت دیگری از بدن انسان رها می‌کنند. به همین دلیل است که آن‌ها به دنبال تاثیرات نور پر زرق و برقی بر روی شخصیت سوپر ضمیر و یک میزبان پر نخوت و گستاخ هستند و به نظر می‌رسد که این فیلم با بهترین سنت فیلم‌های مدرن مطابقت داشته باشد.

! ای - - - - - - - تو ۲ ساعت وقت تلف نمی‌کنی تا این فیلم رو ببینی


دانلود فیلم captain america the first avenger زبان اصلی
دانلود فیلم captain america the first avenger بدون سانسور
دانلود فیلم captain america the winter soldier
دانلود فیلم captain america the winter soldier 2014
دانلود فیلم captain america the winter soldier زبان اصلی
دانلود فیلم captain america the winter soldier با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم captain america the first avenger دوبله فارسی
دانلود فیلم captain america the winter soldier 2014 دوبله فارسی
دانلود فیلم captain america the winter soldier بدون سانسور
دانلود فیلم captain america the winter soldier زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها