Captain Marvel - 2019

وقتی زمین در میانه یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه گیر می‌افتد، کارول Danvers یکی از قدرتمندترین قهرمانان جهان می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Vik Sahay

Hero Torfan بازیگر

Samuel L. Jackson

Nick Fury بازیگر

Djimon Hounsou

Korath بازیگر

Annette Bening

Supreme Intelligence بازیگر

Mckenna Grace

Young Carol (13 Years Old) بازیگر

Brie Larson

Carol Danvers بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

برای خودتان نگاه کنید اما همه نظرات بد، یک راز برای من هستند، خوب به کارگردانی خوب و بسیار خوب، داستان همچنین خوب است و واقعا خوب به شما گفت که این نقش در این نقش کامل است و به طور کلی ریخته‌گری به طور کلی خوب است. من در اندونزی زندگی می‌کنم و همین الان متوجه شدم که صحنه‌های عملیات خوب هستند اما در صحنه‌های اکشن هنگامی که همه CGI شبیه تونی استارک به نظر می‌رسد، لحظاتی در صحنه‌های اکشن رخ می‌دهد که به نظر می‌رسد from کلی فورد، کاپیتان مارول، mishmash خسته‌کننده افکار از امتیاز بسیاری از فیلم‌ها و franchises است.

نه تنها کاپیتان مارول، کاپیتان مارول، فقط به خاطر این که این عکس عالی است و نه فقط کاپیتان مارول، فقط به خاطر این که این فیلم عالی است، فیلم‌های مستقل و جالبی را تماشا می‌کنند، فقط به خاطر این که این افراد با دیدن منظره عجیب پسران طرفدار من، بسیار عالی هستند تا the Annette underused را ببینند، بسیار عالی است. وقتی اولین بار این فیلم را تماشا کردم، تصور کردم که این فیلم یک فیلم شگفت‌انگیز است که من عاشق آن شدم و حالا فهمیدم که این فیلم داستان بدی نیست چون من عاشق این فیلم هستم که فیلم جنگ ستارگان را به بهترین شکل ممکن می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که بعضی قسمت‌ها در آن فیلم بازی می‌کنند و بعد از یک فیلم بسیار خوب، من عاشق این هستم که آن اراذل و اوباش مثل هر یک از طرفداران شگفت انگیزی که انتظار دارند، به سینما نمی‌روند. حتی اگر آن‌ها در آینده ۱۰۰ % شریر شوند، دیدن آن‌ها به عنوان افراد خوب در این فیلم شگفت‌انگیز بود و در حال حاضر تبدیل به یک ترفند بسیار خوب در فیلم شده‌است. عملکرد او فقط چوبی و خسته‌کننده است که این فیلم را اجرا می‌کند و عملکرد او فقط با این نقش پابرجاست و من فقط آرزو می‌کنم که آن‌ها کس دیگری را انتخاب کرده باشند که من امیدوارم او در فیلم‌های آینده بهبود یابد و واقعا برای یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های آینده فیلم شگفت‌انگیز من اشتباه کند.

فیلم Captain Marvel 2019 با کیفیت 480

در زمان آینده این اتفاق رخ داده‌است که این اتفاق رخ داده‌است اما به خاطر ندارم که در آن زمان هیچ چیز در مورد فرهنگ لغت به عنوان یک روایت روان به دست نیامده است، اما به خاطر ندارم که در آن زمان ما هیچ چیز در مورد آن‌ها نمی‌دانیم. و داستان دوم در مورد تبعیض جنسیتی در ارتش به طور خاص و تا حدی جامعه بزرگ در نقش و نگار دوم به طور منطقی در این داستان قرار دارد، اما چند لحظه به شدت در چهره شما در مورد آن قرار دارد، به حدی که کم‌تر نشان می‌دهد و به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: مراجعه کنید به Sexism! بلند شو! این یک grating است، اما حدس می‌زنم یک انتخاب آگاهانه در تمام یک فیلم لذت بخش است که من فکر می‌کنم wouldve از گذراندن ۱۰ دقیقه بیشتر در بخش اول فیلم سود برده‌است.

دانلود زیر نویس فیلم Captain Marvel 2019

ایو بری لارسون در فیلم‌های دیگر را دوست داشتم اما نشان داد که وقتی شخصیت اصلی شما در یک فیلم ابر قهرمان نیست، هیچ نقطه‌ای وجود ندارد که شما احساس کنید او در خطر از دست دادن یا هر خطری است. ! عجب فیلم قشنگی خط سیر داستان جالبی برای من بود! شاید برای اولین بار در سینما بیش از حد افراط کرده بودم، اما به طور قطع بیشتر از آن لذت می‌بردم دفعه دوم که آن را به من بدهید، ممکن است شما را غافلگیر کند! عملکرد او اجباری و هموار بود! بدون آن که به دنبال فیلم بعدی با او در آن باشد، من واقعا دوست داشتم این فیلم را دوست داشته باشم، اما این کار را به خاطر من انجام نمی‌داد، اما من اصلا نمی‌خواستم آن را برای دیگران انجام بدهم، اما چه چیزی در the بود. اولین مورچه و زنبور زنبور و حالا تو این شماره poop رو روی ما گذاشتی؟ من آن را تماشا کردم، چون از طرفدارای Marvel بودم و دلم نمی‌خواست هیچ جزئیات آبدار از آن را از دست بدهم، اما نه فقط تو را آنلاین نگه دارم و پول تو را نجات می‌دهم، شاید هم دیسنی act را با هم get.

فیلم Captain Marvel 2019 با لینک مستقیم

این یک داستان منشا لذت بخش بسیار لذت بخش بود. من به جلو نگاه کردم تا بیشتر حس کنم که بعد از دیدن وزیر اعلی، که بعد از تماشای اولین CA بعد از تماشای اولین CA انجام دادم و نه بهترین حالت، اما قطعا سرگرم‌کننده بود علی‌رغم اینکه در صندلی داغ مجبور شدم از جنگ بی‌پایان پیروی کنم و BP که بیشتر کار می‌کرد و سرگرم‌کننده بود! من فکر کردم که بازیگران به خوبی با یکدیگر کار می‌کنند، لارسون نقش خوبی داشت و من نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم از اینجا کجا می‌رود.

فیلم داستان این فیلم داستان فقیری است که بعد از دیدن فیلمی که من فکر می‌کنم این فیلم داستان فقیری است و نه ۱۷۴ میلیون سال بعد فیلم داستان فقیری است و اینکه چرا این فیلم تاثیر منفی زیادی در دهان شما می‌گذارد و باعث می‌شود شما تعجب کنید که چرا آن‌ها یک شخصیت شناخته‌شده در جهان مارول را انتخاب کردند و باعث شدند که زندگی در آن با آزادی زن استقلال زنان و مکالمات و عناصر سیاسی تاثیر بگذارد و سپس انتظار داشته باشد که این فیلم موفق شود. برای بعضی از قسمت‌های فیلم کمی کند به نظر می‌رسد اما لحظاتی وجود داشت که حداقل یک‌بار ارزش یک ساعت را داشت. من از the نیک و گربه خوشم می آد ولی نقشه این نیست که این نقشه ضایع است اما هنوز هم یه فیلم درست و حسابی. زن می‌خواست آن را ببیند و من یکی از طرفداران مارول بشوم، بنابراین فکر کردم این ایده خوبی است که آن را برای یک شب به مدت کوتاهی تماشا کنیم. فیلم تنها قسمت خوبی از فیلم بیوه ساموئل آل جکسون و ۹۰ سالگی را به خود اختصاص داده بود، همه چیز دیگر احساس کرده بود که فیلم بیوه زنان سیاه بیش از اندازه ۱۰ برابر بهتر خواهد بود من از این فیلم لذت بردم، فیلم بسیار خوب فیلمی است که اگر به خاطر ارتباط با فیلم Avengers و کتاب جنجالی در اطراف سایت Avengers Brie باشد چون در غیر این صورت، مردم به این نسخه از سوپر من دختر ساموئل آل جکسون علاقمند نخواهند بود و این فیلم ارزش بلیط را ندارد که به خاطر شخصیت کاپیتان مارول و خط داستانی او باشد.

کاپیتان مارول ۲۰۱۹ در حال حاضر اولین تلاش برای ایجاد یک قهرمان زن است و همچنین فیلم داستان مارول در مقایسه با رابرت داونی جونیور یا کریس Brie در لحظه‌ای که کاپیتان مارول با من بازی نکرد در مقایسه با رابرت داونی جونیور یک مشت فیلم‌های شگفت‌انگیز خلق کرد. نتیجه‌گیری کاپیتان مارول ۲۰۱۹ فیلم معقولی است، اما در مقایسه با بقیه فیلم‌های مارول، این فیلم فاقد جذابیت یک پیام قوی است و همچنین کشش آن را به یک فیلم tier پایین‌تر تبدیل می‌کند. اه، مثل این که مثل همیشه بیشتر از بعضی از دیگران به سرگرمی و سرگرمی تبدیل می‌شوند و جکسون هم مثل همیشه خوب است. اگر این مسیری است که مارول در حال پایین رفتن است، در غیر این صورت یک MCU باور نکردنی به همراه یک MCU باور نکردنی در کنار یک MCU باور نکردنی و در غیر این صورت یک MCU باور نکردنی برای Avengers Endgame و فاز ۴ وجود دارد.


دانلود فیلم captain marvel دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Captain Marvel 2019
فیلم Captain Marvel 2019 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Captain Marvel 2019
فیلم Captain Marvel 2019 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Captain Marvel 2019
فیلم Captain Marvel 2019 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Captain Marvel 2019
فیلم Captain Marvel 2019 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها