Captive State - 2019

در حدود یک دهه پس از اشغال یک نیروی ماورای عالم خاکی به نام & apos، در یک محله شیکاگو قرار دارد؛ دولت در هر دو طرف درگیری همکاران و مخالفان را بررسی می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


John Goodman

William Mulligan بازیگر

Vera Farmiga

Jane Doe بازیگر

Machine Gun Kelly

Jurgis بازیگر

Ashton Sanders

Gabriel Drummond بازیگر

Jonathan Majors

Rafe Drummond بازیگر

Kevin Dunn

Commissioner Eugene Igoe بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Captive State 2019 با کیفیت 1080

هیچ پیشرفت شخصیتی ای وجود ندارد که برایم مهم نباشد که چه اتفاقی برای هر یک از شخصیت‌ها رخ داده‌است زیرا من چیزهای زیادی در مورد بسیاری از شخصیت‌های فیلم یاد نگرفتم چون من چیزهای زیادی در مورد بسیاری از شخصیت‌های فیلم یاد نگرفتم، مهم نبود که این داستان یک داستان جالب باشد اما اعدام به زمین افتاد. اگر به دنبال چیزی عمیق‌تر و واقعی‌تر از روز استقلال باشید، اگر بخواهید به دنبال چیزی عمیق‌تر و واقعی‌تر از روز استقلال باشید، اگر می‌خواهید به دنبال چیزی عمیق‌تر و واقعی‌تر به جای دیگر بگردید این فیلم یک فیلم کند برای برخی است، اما این فیلمی است که به شما پاداش می‌دهد اگر به آن توجه کنید. بعد از دیدن اولین یدک‌کش برای این فیلم، من فکر کردم که این فیلم علمی‌تخیلی را تحریک نمی‌کند. این فیلم بدون ظرافت و دقت برای این فیلم که بر روی صفحه نمایش گذاشته می‌شود مبهم است؟ این فیلم به چه معناست؟ خوب برای شروع ویرایش در هر دو ثانیه بدون هیچ تمرکز بر روی یک شخصیت مجرد در هر صحنه که گفته می‌شود هیچ تمرکز بر روی یک شخصیت مجرد در هر کلمه وجود ندارد، در این فیلم هیچ تمرکز بر روی یک شخصیت مجرد در هر صحنه وجود ندارد. این نوشته به هیچ وجه مبهم و مرموز است و به نظر می‌رسد که همه چیز آن جایی که من می‌دانم بد است، اما هیچ توضیحی در فیلم داستان یک فیلم علمی‌تخیلی به این معنا نیست که این فیلم از کجا امده است؟ اون چیزی که اون جا داره چیه؟ این شخصیت که ظاهر شد کیست؟ چرا حالا در این مکان هستند؟ این فیلم تنها در این دور از عکس‌هایی که به نظر جالب و تکراری می‌رسد و در عوض این فیلم بسیار سریع و تکراری است و من می‌دانم که این فیلم یک بودجه کوتاه دارد و اگر اینطور باشد، پس چرا بیشتر تصاویر be

دانلود زیر نویس فیلم Captive State 2019

چندین بار در سال وسوسه شدم که روی یک فیلم راه بروم چون من آن را دوست ندارم اما با امیدی که تا به حال در مورد موجودات فضایی که در آن آدم‌های مختلف به طور مستقل عمل می‌کنند را دوست داشته‌ام. اما مطمئنا این کار از دست دادن تعامل با هر یک از شخصیت‌های قطعا ارزش یک نگاه را دارد. این فیلم جنبه‌های متعددی از این اشغال خارجی را نمایش می‌دهد و به جای آن تنها در نگاه اجمالی و به طور خودکار نمایش می‌دهد. این فیلم در مقایسه با فیلم‌های علمی‌تخیلی بسیار بسیار جالب توجه است. پس از این معرفی سریع، ما نه سال بعد بدون اینکه واقعا درک کنیم که چگونه زندگی مشترک چگونه کار می‌کند و در برخی از جنبه‌ها شبیه به پاریس بین ۱۴ ژوئن ۱۹۴۰ و ۲۴ آگوست ۱۹۴۴ به جای سربازان آلمان است. بازیگران، به ویژه جان گودمن، به عکاسی تاثیرات خاص بر فضا می‌پردازند. با این وجود فیلمنامه کمی آشفته‌است و ما باید برای آخرین صحنه صبر کنیم تا مهره‌ها را کنار هم قرار دهیم و یک تصویر جهانی داشته باشیم که باعث گیج شدن بینندگان می‌شود.

فیلم Captive State 2019 با زیر نویس

من واقعا از تماشای فیلمی کوتاه و متعادل بعد از حمله ۹۰ % فیلم‌های قهرمان داستان به جان گودمن و داستان خوب لذت بردم. فیلم خیلی آهسته شروع می‌شود و شروع به کار در وسط فیلم شروع به رشد می‌کند. سرانجام شما به عقب نگاه می‌کنید و ببینید چطور داستان فیلم خوب ساخته شده‌است اما انتظار ماده بیشتر را دارد. من کاملا از این فیلم لذت بردم، مطمئن شوید که داستان شروع داستان را درک کرده بودم، بدون آن از همان ابتدا می‌دانستم که برای یک سفر متفاوت بودم. این فیلم باعث شد به این فکر کنم که چرا همه چیز مثل آن بازی می‌کند و همه آن‌ها از زمانی که من از درون خارج شدم و به این فکر کردم که ف - ک. من امیدوارم که فیلم به خوبی انجام شود چون دوست دارم ببینم داستان می‌تواند به کجا منجر شود، همه اسرار زیادی وجود دارد! این فیلم باعث می‌شود که شما فکر کنید بیننده کمی بیننده را دوست دارد و اگر ممکن است افرادی که در صحنه حضور دارند ممکن است ناامید شوند این فیلم برای استراتژیست‌ها و اندیشمندان بیشتر است.

فیلم Captive State 2019 با زیر نویس

فیلم Captive State 2019 با لینک مستقیم

مجموعه تهاجم خارجی پس از تهاجم بیگانگان به گونه‌ای کامل ایجاد شده‌است که دنیایی را خلق کند که دارای اعتبار حقیقی و تقریبا کمی واقعی است و ترکیبی بسیار هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز و شخصیت‌های قابل باور و شخصیت‌های قابل باور، نمونه‌ای عالی از ساخت جهانی و قطعه شگفت انگیزی از داستان‌سرایی تخیلی و تخیلی است. من نمی‌توانستم کمک کنم اما این فیلم تیره را تحسین کنم و احساس کنم که فیلم جایی که جان گودمن در یک ساختمان زیرزمینی قفل می‌شود و یک دختر را به گروگان می‌گیرد، اگر شما آن را ندیده باشید، با تصور من این فیلم را روی شوتایم نمایش می‌دهم و واقعا از آن لذت بردم. بهتر از آن چیزی که انتظار داشتم، یک thriller که بیش از ظرفیت بار تکان نخورده باشد، از آن لذت بردم که فیلم را مثل یک بچه و قاشق از تو تغذیه نکرده بودم. این فیلم داستان را از دیدگاه چند شخصیت برجسته نشان نمی‌دهد، اما همه آن‌ها در حال کار کردن هستند، بنابراین به نظر می‌رسد که این فیلم داستان را از دیدگاه چند شخصیت متمایز می‌کند اما آن‌ها همگی در حال کار کردن هستند.

فیلم Captive State 2019 با لینک مستقیم

مطمئن نیستم که چرا این فیلم خیلی از این که به فیلم مربوط می‌شود خیلی ناراحت می‌شوم، اما فکر می‌کردم که این فیلم مثل جنگ در دنیای عجیب و غریب مثل جنگ ستارگان است. برای مثال آن را به عنوان یک طرفدار علمی‌تخیلی در آنجا توصیه می‌کنم. فیلم علمی‌تخیلی خیلی جدی است و در عین حال این فیلم حتی تصمیم می‌گیرد شخصیت‌های اصلی فیلم بازی کنند و در نتیجه هیچ سرمایه‌گذاری احساسی در محصول نهایی وجود ندارد و در نتیجه هیچ سرمایه‌گذاری احساسی در محصول نهایی وجود ندارد و در نتیجه هیچ سرمایه‌گذاری احساسی در محصول نهایی وجود ندارد.

فیلم Captive State 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم captive state 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم captive state 2019 ایالت گرفتار با دوبله فارسی
دانلود فیلم captive state دوبله بدون سانسور
دانلود فیلم captive state دوبله فارسی بدون سانسور
فیلم Captive State 2019 سانسور شده
دانلود مستقیم فیلم Captive State 2019
فیلم Captive State 2019 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Captive State 2019
فیلم Captive State 2019 بدون سانسور
فیلم Captive State 2019 با لینک مستقیم
فیلم Captive State 2019 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Captive State 2019
فیلم Captive State 2019 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها