Cave of Forgotten Dreams - 2011

(ورنر Herzog)دسترسی انحصاری به فیلم را در غارهای Chauvet در جنوب فرانسه به دست آورد و قدیمی‌ترین تولیدات تصویری شناخته‌شده بشریت را ثبت کرد.

اعضای اصلی فیلم


Werner Herzog

Self بازیگر

Werner Herzog

Self کارگردان

Werner Herzog

Self نویسنده

Jean Clottes

Self بازیگر

Julien Monney

Self بازیگر

Jean-Michel Geneste

Self بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با لینک مستقیم

جالب بود دیدن درونی این غار باستانی و یاد گرفتن در مورد ساکنان و نقاشی‌های بسیار بد، آن‌ها فقط به واقعیات بیش از حد شباهت نداشتند اما یکی از آن‌ها کمی گیج شده بود اما یکی از آن‌ها به خاطر بعضی از عکس‌هایی که در قسمت داخلی غار زندگی می‌کرد، کمی گیج شده بود. صحنه اصلی در (ورنر Herzogs)از رویاهای فراموش‌شده زمانی اتفاق می‌افتد که او با باستان‌شناس جوان مصاحبه می‌کند و می‌گوید که پس از اینکه نقاشی انسان زنده و تقریبا مدرن در قرن بیست و یکم را مشاهده کرد، تصور می‌کند که چگونه انسان‌ها هزاران سال از آن زمان به اینجا می‌آیند و به فرهنگ عامه ما فیلم و فیلم‌های سوپر قهرمان ما نگاه می‌کنند و فکر می‌کنند که ما این فیلم را دوست داریم؟ این فیلم علاوه بر تجربه معنوی، مرثیه‌ای برای هنر واقعی و طبیعت واقعی است که ما را تعریف می‌کند و در این عصر بسیار تجاری به کندی یا به سرعت از دست می‌دهیم. من خودم را مرد ملایم و حتی چپ‌دست می‌دانم اما این فیلم به طرز وحشتناکی بد بود! من کاملا تحت‌تاثیر پذیرش مثبت این فیلم هستم که این فیلم در مقایسه با بسیاری از نمایش‌های تاریخ یا کانال دیسکاوری و یا در مجلاتی مانند mundane نشنال Geographic و یا در مجلاتی مانند the نشنال Geographic یا creative که من احساس می‌کردم در یک روز بعد از ده دقیقه اول horrific گیر افتادم. PS من یک شنونده موسیقی مشتاق با مزه گسترده در موسیقی از جمله موسیقی کلاسیک و جاز هستم، اما من موسیقی متن را جالب و ملال‌آور یافتم.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با لینک مستقیم

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 سانسور شده

این فیلم نشان می‌دهد که چگونه تمام آثار هنری و حفظ آن به اندازه ۵۰۰۰ سال از هم جدا شده‌اند، به دلیل اینکه من از تجربه قبلی خود در مورد تاریخ بشر لذت بردم. این فیلم نشان می‌دهد که شما تقریبا هیچ چیز در مورد غار و یا افراد آن در انتهای بیست دقیقه از عکس‌های کندی گرفته‌شده از کار غار به دست نیاورده اید.

لینک مستقیم مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

لینک مستقیم مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

دانلود زیر نویس مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

(ورنر Herzog on)با استفاده از خطوط ساده برای ایجاد تصاویر واقعی از حیواناتی که در یک باغ‌وحش در آن زندگی می‌کنند با استفاده از خطوط ساده برای ایجاد تصاویر واقعی از حیواناتی که در آن زندگی می‌کنند جالب است اما در یک محل دیگر تلاش رقت‌انگیزی را برای نشان دادن اینکه ممکن است ۳۰ مایل بر روی تپه‌ها به سمت غار مهاجرت کرده و نقاشی‌ها را تماشا کند و به تابلوهای نقاشی نگاه کند. با مغزها، اگر فیلم تنها صحنه‌هایی در غار بود اگر Herzog برخی منتقدان هنری داشتند که به جای تنها باستان شناسان اظهار نظر می‌کردند و در صورتی که این فیلم تنها ۳۰ دقیقه طول می‌کشید مثل این بود که ما تئاتر را ترک کردیم و احساس می‌کردیم که ما یک ساعت و نیم را هدر داده‌ایم.

دانلود زیر نویس مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با کیفیت بالا

به همان اندازه که من عاشق فیلم‌های مستند خود هستم و در طول آخرین دیدار او به این غارها فکر می‌کنم که فیلم خوبی به نظر می‌رسد و در طول آخرین دیدار او از این فیلم داستان یک فیلم خوب را به تصویر می‌کشد تا به شما یاد آوری کند که این فیلم داستان یک فیلم خوب را برای ما به ارمغان خواهد آورد. این فیلم داستان جالبی را برای ما در نظر می‌گیرد و باعث می‌شود که شما به یاد داشته باشید که ما در خارج از این فیلم زندگی مدرن خود را که مدت‌ها بعد از اینکه سینما را ترک کنید، هدایت کنیم.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 دوبله فارسی

من از این فیلم خیلی ناامید شدم. این موضوع فوق‌العاده است و من مشتاقانه منتظر پیدا کردن بیشتر در مورد غار بودم. اما این بسیار وحشتناک بود و یا اطلاعات زیادی در مورد افرادی که این نقاشی‌ها را رها کرده بودند وجود نداشت؟ آن‌ها شبیه چه بودند؟ عادت‌های آن‌ها چه بود؟ تابلوهای مشابهی پیدا شده‌اند؟ این مستند به مدت کمی با توجه به اطلاعات پراکنده ارائه‌شده در عوض به ورنر Herzog the talking درباره ارواح و اینکه چگونه دانشمندان می‌خواهند به صدای غار گوش دهند و یا شاید صدای ضربان قلب خود را بشنوند، می‌گوید: (ورنر هایزنبرگ)چرا همه ما دست می‌گیریم و دعا می‌خوانیم؟ به هر حال، به جای شنیدن دو قطره آب، در صورتی که هر چیزی به جای گوش دادن به سکوت پخش موسیقی را به مدت دو دقیقه در بالای تصاویر غار پخش کند، او این کار را در سایر فیلم‌های مستند خود انجام می‌دهد و این لحظه نامناسب بعد از اینکه همه به یک جوک خندیدند و یک وقفه در مکالمه وجود دارد؟ یا بعد از اینکه یک نفر با دوربین صحبت می‌کند، آن‌ها این حالت را در چهره خود دارند، مثل این که در حال ضبط فیلم هستید؟ خوب، (ورنر هایزنبرگ)مطمئن می‌شود که شما این نوع لحظات را می‌بینید و یا چیزی بسیار ناخوشایند برای افرادی که با او مصاحبه می‌کنند را تماشا می‌کند و می‌گوید که اگر او بتواند بوی دیگری از غار را حس کند، تنها دلیلی برای دیدن این فیلم وجود دارد این است که آن‌ها در مورد تعدادی از چیزهایی صحبت می‌کنند که پیدا شده‌اند، اما مثل خوردن یک چیپ سیب‌زمینی در زمانی که شما برای غذای کامل گرسنه هستید.

این فیلم نشان می‌دهد که در حال حاضر تن‌ها اطلاعاتی که من از فیلم می‌گیرم این است که در حال حاضر تن‌ها اطلاعاتی که من از فیلم می‌گیرم این است که این فیلم خیلی سردتر از آن چیزی است که ممکن است برای انسان ماقبل تاریخ داشته باشد و یا اینکه در حال حاضر به آرامی در طول یک نقاشی به مدت ۲ دقیقه، بدون گفتن چیزهای زیادی که ممکن است به شما الهام شده‌باشد نشان می‌دهد که این نقاشی‌ها ممکن است بیانگر تولد روح انسان باشند؟ نه (ورنر هایزنبرگ)، شما یک فرصت را برای کسی که به وضوح از این موضوع بی‌اطلاع بوده و یک داستان بی‌هدف در مورد آنچه که احتمالا یک جفت خانگی پوست گوزن و یک روایت بی‌هدف است، ارائه می‌دهد. این مستند به نظر می‌رسد که یک زوج زیبا از جنس خز و یک روایت بی‌هدف در مورد محتوای این فیلم که یک غار کشف نشده است و یک غار ناشناخته در گور او در حال تبدیل به قبر است.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 دوبله فارسی

زیر نویس مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

این فیلم به دلیل ماهیت درهم فشرده این غارها به نمایش گذاشته شده‌است، اما من تصور می‌کنم که سوالات مدیران باواریا به دلیل ماهیت درهم فشرده غارها و مشکلات بیشتر در فیلم برداری مورد استفاده قرار گرفته‌است. (ورنر Herzog)در حال حاضر در اینجا هیچ کار اشتباهی نمی‌تواند انجام دهد و با این مستند در مورد غارهای Chauvet در جنوب فرانسه، قدیمی‌ترین آثار هنری شناخته‌شده در این غارها به دلیل عدم وجود فضای خالی در غارها به دلیل عدم وجود فضای خالی در این غارها، تصویر جالبی از زندگی انسان‌ها و کرگدن کلفت و بوفالو دارد که به یاد داشته باشید این فرانسه است! و خود نقاشی‌ها از کیفیت شگفت آوری برخوردار هستند و احساسی عجیب و هیجانی به آن‌ها می‌دهند، به طوری که آن‌ها با محدودیت‌های موجود در جایی که او می‌تواند برود و چقدر زمان دارد، اما موفق شده‌است که احساس غار را به خوبی با تنها چراغ‌قوه و دوربین‌های کاملا مبنا ثبت کند و من مطمئن هستم که اگر در سه‌بعدی در نظر گرفته بودم، به سینما محلی بروم. این فیلم یک تجربه بسیار بهتر از آن چیزی است که بقیه فیلم شامل فیلم Herzog از هنرمندان historians perfume و باستان شناسان و او انجام می‌دهد که حکایت منحصر به فرد خود را از نزدیک به یک ژنراتور هسته‌ای دارد و شما یک فیلم شگفت‌انگیز دیگر از مرد اصلی (ورنر Herzog)دارید.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با کیفیت 480

فیلم انیمیشن ساز ژاپنی که حدود ۲۰ هزار سال پیش در قالب فیلم اولیه به نمایش گذاشته شد و تن‌ها چند ساعت قبل از این فیلم داستان فیلم اولیه بشر را به تصویر می‌کشد و به همین شکل انسان را از خراب کردن گنج با استفاده از غار غار نشین نشان می‌دهد و به همین شکل انسان را از خراب کردن گنج با استفاده از غار غار نشین نشان می‌دهد. این فیلم وقتی که من آن را دیدم و به عنوان نشانه برتری و فرهنگ بالاتر آن را به عنوان نشانه برتری و فرهنگ بالاتر بیان کردم، آن را به عنوان نشانه برتری و فرهنگ بالاتر بیان کردم. نقاشی‌ها روی دیواره‌ای غار غار نشین در جنوب فرانسه در سال ۱۹۴۰ کشف شدند و تن‌ها تصاویری که از غار مونته ویدئو گرفته شد این است که تن‌ها تصاویری که از غار مونته ویدئو گرفته شده‌اند، تنها نقاشی‌های بصری است که در سال ۱۹۴۰ به نمایش گذاشته شد. بیشتر شبیه زغال بود، اما آنجا …

کار هنری غار تقریبا غیرقابل درک است و فیلم برداری سه‌بعدی از آن کمی به بیننده القا می‌شود تا به بیننده حسی متفاوت نسبت به داستان و منشا خلاقیت انسان بدهد و این نمونه نفس‌گیر خلاقیت انسان را تا هزاران سال پیش در اختیارتان قرار می‌دهد. امتیاز موسیقی مانند روایت، سعی می‌کند با آثار هنری رقابت کند و تنها حواس خود را به یک نوع تفکر بصری اضافه می‌کند در حالی که سعی می‌کند بیننده را با تجربه‌ای بی‌نظیر تماشا کند در عوض من احساس کردم که بدون پارو زدن به سمت یک نهر بدون پارو زدن به خیابان، زندگی جک هار پر است.

باستان شناسان اجازه ندادند که این نقاشی‌ها برای خودشان صحبت کنند، اما در واقع تفکرات خود را در مورد این که چه اهمیت هنری و قصد نقاشی‌ها و چه کسی در ابتدا باعث آزار و اذیت شدن یک باستان‌شناس شده بود خسته‌کننده شد، در حالی که آن‌ها بر این باورند که ممکن است یک فلوت باستانی را کشف کرده باشند تا آن را به یک باستان‌شناس مفتخر سازند (Star Spangled Banner). این دیگر چه بود؟ در فرانسه هیچ انتخاب عجیب و غریبی از موسیقی وجود ندارد در حالی که با توجه به سن آن‌ها و زیبایی آن‌ها این نقاشی‌ها فوق‌العاده برای نگاه کردن به مستند فاقد سطح حرفه‌ای بودند که اهمیت عظیم آن‌ها را تغییر داد. ۱۵ دقیقه اول فیلم کافی است که شما در واقع نیاز به دیدن یک غار داشته باشید و ببینید که دانشمندان به دنبال آن هستند که به جای توضیح دادن و پاسخ دادن به سوالاتی که بینندگان دارند، به جای توضیح دادن و پاسخ دادن به سوالاتی که بینندگان دارند، من می‌توانم ۱۰۰ زاویه مختلف از نقاشی‌ها را با نسخه‌های مختلف از آثار نور ایجاد کنم و من یک روشنفکر باشم چون می‌توانم بگویم که چگونه مردم آنجا زندگی می‌کنند؟ آن‌ها از چه چیزی برای نقاشی کردن این چیزها استفاده کردند؟ چطور؟ کی؟ هیچ شانسی برای جواب دادن به سبک فیلم برداری خیلی سخت به نظر نمی‌رسید در عوض شما مجبور هستید با لهجه فرانسوی و صدایی که به قدری شدید است که به روح من گوش می‌دهد در حالی که به صدای خودش گوش می‌دهد و هوش فوق‌العاده‌ای دارد که او تصمیم گرفت راوی باشد و همچنین خودش همه چیز را برای خودش تهیه کند حتی او هیچ مهارتی در انجام این کار ندارد.

این یک آشفتگی واقعا افتضاح آمیز است که بسیاری از منتقدان را از اعتراف به اینکه این موضوع خیلی طولانی و خالی از حد است و اصلا به هیچ وجه مورد کمک مدیران قرار نمی‌گیرد را تحت‌تاثیر قرار داده‌است. او در یک مورد این سوال را مطرح کرد که آیا ما the آینده هستیم که به گذشته دوردست خیره شده‌است یا این که وقتی ما به چه دلیلی آن‌ها را هل می‌دهد، این کار او را بهتر دوست دارم؟ بازدید از نیروگاه هسته‌ای که حرارت زاید آن دوباره به چه دلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ یکی دیگر از آن‌ها پیشنهاد می‌کند که هنرمندان غار باستانی با استفاده از یک تکه استخوان تیز برای یک نقطه از چوب استفاده کنند؛ به جز اینکه آن‌ها کاملا تحت‌تاثیر خود قرار گرفته‌اند. به جز اینکه آن‌ها کاملا تحت‌تاثیر خود قرار گرفته‌اند. چیزهای عجیب و غریب آن به زیبایی و تجربه من از آن، با امتناع Herzogs از تشخیص این واقعیت که خیلی زیاد نیست و بارها تاثیر آن‌ها را به طور جدی رقیق کرده‌است، به خصوص در زمانی که با متفاوت کردن نور شدید متفاوت است، صدمه دید؛ gassy های کیهانی جعلی چیزی که WAS بود؟ ؟ و یک امتیاز که می‌تواند به عنوان یک جایگزین برای شبانه‌روزی آب به کار رود همه این تکرار و تکرار لازم است زیرا Herzog هیچ وقت کافی برای تبدیل شدن به یک فیلم نشنال Geographic نداشته و هیچ منبعی را برای دسترسی ۳ بعدی هدر نداده است؟ بله! ۳۲۰۰۰ ساله؟ شاید! هنر متحرک و زیبا؟ بله، اما خیلی کم است که زنش در مورد این فیلم خوب حرف بزند، این فیلم ده سال است که به سینما نمی‌رود.

مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با کیفیت 480

دانلود مستقیم مستند Cave of Forgotten Dreams 2011

با توجه به فیلمسازان که اجازه گرفتن اجازه ورود به داخل غار را ندارند، این اولین فیلمی است که واقعا نیاز به ۳ D از فیلم length دارد، بنابراین آن‌ها همه چیز را در آن قرار دادند، این اولین فیلمی است که از یک فیلم shaking فرانسوی استفاده می‌کند و باید آن را به ۴۵ دقیقه نمایش در طول دوره کانال تاریخ تبدیل کند.

دانلود فیلم the cave of the yellow dog

Herzog از این فرصت استفاده کرد تا به ما درکی از این مکان اسرار آمیز بعد از ۲۰ دقیقه داشته باشد، سردرد شدیدی داشت و من مجبور شدم که فیلم تماشا کنم که بسیاری از فیلم‌های سه‌بعدی را تماشا می‌کنم. بهترین صحنه در ابتدا زمانی است که دوربین به سمت غار حرکت می‌کند اما درست هنگامی که وارد غار شدند شروع به وحشت کردن آن کرد که Herzog خودش را در مستند سازی برای کیفیت بد عذرخواهی کرد و شما می‌توانید احساس کنید که آن‌ها هیچ گونه تست آزمایشی در شرایط مشابه که این فیلم را در ۳ D مشاهده نکنید. شاید بتوانم در عرض دو بعدی امتحان کنم، بعضی وقت‌ها به خاطر انگلیسی بد من معذرت می‌خواهم.


دانلود فیلم cave of forgotten dreams
دانلود فیلم cave of forgotten dreams 2010
دانلود فیلم the cave of the yellow dog
دانلود مستقیم مستند Cave of Forgotten Dreams 2011
مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با کیفیت 480
زیر نویس مستند Cave of Forgotten Dreams 2011
مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 دوبله فارسی
مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس مستند Cave of Forgotten Dreams 2011
لینک مستقیم مستند Cave of Forgotten Dreams 2011
مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 سانسور شده
مستند Cave of Forgotten Dreams 2011 با لینک مستقیم

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها