Chill Out, Scooby-Doo! - 2007

گروه gang apos to به پاریس بازگشت، وقتی Scooby و shaggy پرواز خود را از دست می‌دهند و در یک هیات کریکت در هیمالیا به سر می‌برند برای بدتر شدن از رسیدن آن‌ها باید از the Snowmonster پیشی بگیرند.

اعضای اصلی فیلم


Alfred Molina

Professor Jeffries بازیگر

Rene Auberjonois

Alphonse LaFleur بازیگر

Frank Welker

Scooby-Doo بازیگر

Jeff Bennett

Dell Chillman بازیگر

James Hong

The High Lama بازیگر

Casey Kasem

Shaggy Rogers بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این یکی از فیلم‌های doo مورد علاقه من بود و یا فقط محتوی آن یک راز خوب است و کمدی خوب است. این فیلم شگفت‌انگیز است که من از آن لذت بردم، این فیلم بنیان زندگی من است بدون آن، احتمالا یک‌بار دیگر سی Doo به کمال می‌رسد این آخرین پروژه Scooby Doo و آخرین Scooby دو Doo بود که به عنوان تولید کننده اجرایی به جوزف Barbera معرفی شد. تونی جی، تونی جی و فرانک Welker که از این عبارت استفاده می‌کنند بسیار خوب و جالب توجه هستند اما من فکر می‌کنم که این فیلم خیلی خوب و جالب توجه است، اگرچه من فکر می‌کنم که او به عنوان فردی بسیار خوب و زیبا به نظر می‌رسد اما او همیشه در حمایت از نقش‌های رنه Auberjoinis و آلفرد مولینا در حال لذت بردن از این جمله نیست اگر چه دو Doo جدید چیست؟ با نبود اثرات صوتی آن فقط کافی بود که حنا Barbera به همان اندازه که من نقشه را دوست داشتم، کمی زود آشکار شود، اما این فقط یک اشاره است که من فکر می‌کردم یک تناقضی که داف نه در یک صحنه یتی ۱ یتی ۱ دارد چیست؟ و من آن را در آن زمان عجیب یافتم، آن هم در آن زمان به ذهنم خطور کرد که در کجا یک روح برفی را بازی می‌کنند که یک شخصیت پشتیبانی‌کننده را بازی می‌کند نه بهترین فیلم اما یک بهبود قطعی در the appalling و سی. سی. سی.

shaggy و Scooby در مسیر اشتباهی هستند که در راه رسیدن به بقیه اعضای شرکت مرموز در پاریس و در حالی که یک آدم‌برفی شکم بر روی آن باز است خوشحال خواهند شد اما من حدس می‌زنم که هر یک از این رازها منطق خاص خودش را دارد و شما شگفت‌زده خواهید شد از اینکه چه کسی پشت سر آن آدم‌برفی دوست‌داشتنی ظاهر می‌شود که به وارنر تبدیل می‌شود که می‌تواند با صد سالگی زندگی کند. این فیلم در واقع یک فیلم جالب بود که جوزف Barbera در سال ۲۰۰۲ و بار دیگر در سال ۲۰۰۶ به کار مشغول شد. اما در عوض این موضوع مرموز و مرموز در مورد هیولای برفی است که به جای پول نقد به جای اینکه اسکات Kasem مانند on و Scooby سی دو سی را به قتل برساند کاملا خوب بود. اما فرانک Welker احتمالا باید با صدای بلند حرف بزند. او هنوز هم او را مثل سگ Inspector که در حال حاضر ما به تابستان پنی به عنوان Velma نیاز داریم و همه چیز مرتب باشد، به صدا درمی‌آورد. چیزی که این مساله را نسبتا جالب می‌کرد این بود که بیشتر بر shaggy و Scooby سی بیش از بقیه گروه تمرکز داشت! این فیلم می‌تواند به خاطر یک سری Clue باشد اگرچه انیمیشن در سبک فلاش خام انجام نمی‌شود اما در دهه ۲۰۰۴ New دو Doo برای فیلم‌های ویدئویی استفاده شد اما دیدن shaggy به عنوان یک DJ (Casey Casey)معروف به یک دی‌جی در حقیقت مشهور است! عامل افکت صوتی آن‌ها تنها از تاثیرات موسیقی کلاسیک H B برای دنباله‌های کمدی اغراق‌آمیز با Scooby و shaggy استفاده کردند به این دلیل که هنگامی که انیمیشن وارنر Bros مدل مجله موش آبی را در سال ۱۹۶۷ تا ۱۹۶۹ به کار برد آن‌ها به استفاده از اثرات صوتی هانا Barbera بر روی بارها و بارها تکیه کردند! هیچ طوفان‌های تندری وجود نداشتند بنابراین رعد و برق به تنهایی اجازه استفاده از یک طوفان دیگر را نداشت { افکت صوتی فرد هنوز هم مثل in سی Doo که من فکر می‌کردم he را به خاطر هیولا بودن سرزنش می‌کند! و خوب بود که دیدن ascot در یک قسمت هم لذت بخش بود. این فیلم آخرین فیلم بود که از لوگوی هانا Barbera در پایان فیلم استفاده کرد. این فیلم آخرین فیلم بود که نشان می‌داد برای اینکه H. B در تولید فیلم بازی می‌کند، جالب خواهد بود. از آنجا که من این کار را در شبکه کارتونی دیدم، اعتبارات خیلی کوچک بود و نمی‌توانستم تشخیص دهم که یک وقف جو برای جو وجود دارد، اما این فیلم را به Iwao که آن را طراحی کرده بود اختصاص داد.

من تا سال ۲۰۲۰ اینجا نشستم تا سرمای دو Doo را تماشا کنم! از سال ۲۰۰۷ با پسر ۱۰ ساله‌ام به عنوان او از فیلم انیمیشن Scooby دو سی لذت می‌برد و از آنجا که ما قبلا این فیلم انیمیشن سال ۲۰۰۷ را ندیده بودیم، زمان آن را پیدا کردیم که با آن آشنا شویم و باید بگویم که سرد شدن دو Doo! قطعا یک فیلم انیمیشن لذت بخش بود و اساسا شبیه هر دو سی Doo دیگر بود! اما آیا این بخشی از جذابیت نیست؟ انیمیشن در سرمای دو Doo! خوب بود و سبک نقاشی خیلی عالی بود که آن‌ها به سبک طراحی سنتی و سنتی که ما با آن بزرگ شدیم حفظ کنیم و یک فیلم انیمیشن داشته باشیم و خوشبختانه آن‌ها یک تیم خوب را برای اعلام شخصیت‌های مختلف در سرمای دو Doo کنار هم گذاشته بودند! با لایک های فرانک Welker کیسی انتونی دانیل کوهن و گری گریفین به منظور انجام دادن شخصیت‌های اصلی اما سرد شدن سی Doo! همچنین صداهای بسیار قابل‌توجه و قابل‌توجه رنه Auberjonois، جیمز هنگ‌کنگ و آلفرد مولینا در لیست هنرپیشگان این فیلم جالب بود که آن‌ها تصمیم گرفتند راز یتی را که به آدم‌برفی تبدیل شده‌بود را در انتهای این فیلم انیمیشن نگه دارند که قطعا چیزی بود که من از سی Doo لذت بردم! سپس فیلم انیمیشن و حوادث انیمیشن سال ۲۰۰۷ نیز سی Doo را به پایان رساند! قطعا یک ساعت باید مراقب باشد چون این سی Doo سی Doo است! برای بهتر یا بدتر از آن، من آن را شش تا از ده ستاره درجه‌بندی می‌کنم.

انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 با کیفیت 720

انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 با کیفیت 720

دانلود زیر نویس انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007

این فیلم اسکوبی دوو، یکی از بهترین فیلم‌های اسکوبی دو است که از این فیلم لذت ببرید و اگر بخواهید از این فیلم لذت ببرید، این است که شما از این فیلم عالی لذت ببرید، چون من فکر می‌کنم شما از این فیلم عالی لذت می‌برید، چون من امیدوارم شما از این فیلم لذت ببرید، چون من فکر می‌کنم شما از این فیلم لذت ببرید، چون من امیدوارم که شما از این فیلم لذت ببرید، چون من امیدوارم شما از این فیلم لذت ببرید. من از این فیلم خوشم امده بود. فیلم جالبی بود که مرا خسته نمی‌کرد این بهترین فیلم اسکوبی دوو بود یا بدتر از آن، این داستان جالب نبود.

این فیلم سیرک اسکوبی دو خوب و جالب توجه است که تماشای اسکوبی دوو و اراذل بر این است که تا وقتی که این فیلم اسکوبی دو را به نمایش بگذارد خیلی بیشتر از آن است که این فیلم اسکوبی دو را از آن بیرون بکشد The دل Chillman نیز در Scooby سی و the Ness ۲۰۰۴ نیز ظاهر شد. بسیار خوب شروع می‌شود از اینکه همه به کجا ختم می‌شوند در حالی که از ایستگاه آب و هوا و یک دی جی Roll برای یک character howlin Rock استفاده می‌کنند. اما متاسفانه آن یکی از آن لحظات قوی و یکی از پایانی که آنقدر ضعیف است که حتی به یاد داشته باشید که آن جنایتکار بعد از پانزده دقیقه چه کسی بود؟ بسیار خوب، اما این یک کارتون است و نیمه اول آنقدر خنده‌دار است که دوست داشته باشید اگر ضعیف شود چه کسی اهمیت می‌دهد؟ من خوشحال بودم که این کارتون چه چیزی باعث صرفه‌جویی کلی در این کارتون شده‌است اما یک‌بار دیگر این فیلم داستان جالبی را پخش کرد که من از دیدن آن لذت بردم ولی باز هم از دیدن آن لذت بردم، اما باز هم خوشحال بودم که این فیلم داستان جالبی را پخش کرد که من همیشه از دیدن آن لذت بردم اما باز هم خوشحال بودم که این فیلم داستان جالبی بود.


دانلود انیمیشن chill out scooby-doo 2007
دانلود انیمیشن chill out scooby-doo
دانلود انیمیشن chill out scooby-doo 2007 دوبله فارسی
دانلود مستقیم انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007
انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 سانسور شده
انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 با کیفیت 480
زیر نویس انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007
انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 بدون سانسور
زیر نویس فارسی انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007
دانلود زیر نویس انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007
انیمیشن Chill Out, Scooby-Doo! 2007 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها