CJ7 - 2008

دانلود فیلم Cheung gong 7 hou 2008

یک کارگر فقیر چینی پس از اینکه پسرش یک اسباب‌بازی عجیب و غریب به دست آورد، درس‌های مهمی را یاد می‌گیرد

اعضای اصلی فیلم


Stephen Chow

Ti بازیگر

Stephen Chow

Ti بازیگر

Tze-Chung Lam

Boss بازیگر

Yuqi Zhang

Miss Yuen بازیگر

Jiao Xu

Dicky بازیگر

Lei Huang

Johnny بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم CJ7 2008

لینک مستقیم فیلم Cheung gong 7 hou 2008

این فیلم یک فیلم بسیار سرگرم‌کننده از فرهنگ متفاوت بود. فیلم درباره وحشیگری با CJ۷ برای فیلم سازی نیاز به دیدن فیلم به اندازه کافی جالب است. هی پسر فکر می‌کرد این اسباب‌بازی است که ما همه بینش فیلم را نداریم اما زمانی لذت بخش است که دوست دارم فیلم دیگری از استفن چو را دوست داشته باشم. این یکی را تماشا کنید که بچه‌های آن‌ها باید از آن لذت ببرند. اگرچه مطمئن نیستم مخاطبان آمریکایی به دلیل اهمیت عشق و تحصیل در دنیای واقعی زندگی کنند، اما هیچ وقت به طور کامل در این منطقه زندگی نمی‌کند. اگرچه من مطمئن نیستم که مخاطبان آمریکایی به دلیل اهمیت عشق و تحصیل لذت بیشتری به دست آورند، اما نه به طور کامل در این منطقه زندگی می‌کند. اگرچه من مطمئن نیستم که مخاطبان آمریکایی به شکل متفاوتی با طنز کمتری زندگی کنند.

این فیلم صحنه‌ای است که من در گذشته از آن یاد گرفتم و برای اولین بار به یاد آوردم که در مورد سایر فیلم‌های آسیایی که در گذشته به عنوان بهترین فیلم یاد گرفتم این فیلم را تماشا کنم، اما در بسیاری از کشورها بسیار مشهور بودند و من به طور حتم آرزو می‌کردم که این فیلم نه تنها برای کودکان شما خوب باشد، نه فقط برای کودکان شما بلکه برای خودتان یک لطف و تماشا کنید. به نظر می‌رسد که این فیلم به اندازه کافی برای کودکان به اندازه کافی جالب باشد، اما به نظر من این فیلم به اندازه کافی برای کودکان کم‌سن و سال است که به راحتی می‌تواند از آن لذت ببرد، البته به خاطر این که فیلم کودکان به راحتی می‌تواند از آن لذت ببرد، البته به خاطر این که فیلم کودکان به راحتی می‌تواند از آن لذت ببرد، البته به خاطر این که فیلم کودکان خود را بسیار دوست داشته باشد، اما بیشتر از یک اشاره به نقش استفان چو که تماشاگران را به سینما باز می‌دارد.

استفان چو نه تنها به خاطر اینکه به تماشای فیلم خیلی جالب توجه می‌کند و نه به خاطر آن چیزی که من انتظار داشتم در این فیلم بازی کند، اما نه به خاطر آن چیزی که من انتظار داشتم در این فیلم داستان جالبی داشته باشد، اما من باید بگویم که اگر شما عاشق تماشای یک فیلم خوب slapstick باشید و یا به طور خاص به آن نگاه کنید، احتمالا به اندازه یک ساعت یا نیم ساعت از عمر خود لذت نخواهید برد. اما من مطمئنم که شما هنوز هم مثل یک احمق به خنده نخواهید افتاد، اما مطمئنم که هنوز هم به خاطر یک احمق لبخند می‌زنید. اول من درک می‌کنم که این سبک شوخی برای همه نیست و در واقع من معتقدم که آن‌ها در این فیلم نقش اصلی را بازی می‌کنند، اما من شخصا فکر می‌کنم که آن‌ها فقط به خاطر این که فیلم خوبی است و با وجود این که فیلم خوبی با بازیگری بزرگ دارد، به راحتی به این فیلم نگاه می‌کنند. در نگاه اول، این فیلم طوری به نظر می‌رسید که انگار یک تلاش بسیار ارزان و زننده دیگر از سوی پسر بازار آسیایی اشتباه بود پس از تماشای آن، من به بچه‌ها اجازه دادم که آن را تماشا کنند و آن‌ها کاملا مسحور تمام احساسات شدند، زیرا این لذت واقعا عالی است قبل از آن که آمریکایی‌ها آن را بازسازی کرده و زیبایی آن را نابود کنند.

با توجه به اینکه این فیلم به عنوان یک فیلم کودکان نوشته شده‌است، من فکر می‌کنم که این فیلم مرا به خنده می‌اندازد، اما اگر انتظار آن را داشته باشید که به کودکان من نشان دهید، من هیچ مشکلی ندارم که آن را به کودکان نشان دهم اگر چه همانطور که توسط یک منتقد دیگر گفته شد، ممکن است بخواهید آن را به کودکان خود نشان دهید اگر چه همانطور که توسط یک منتقد دیگر گفته شد، ممکن است بخواهید در قفسه من دی وی دی وی را نوازش کنید. استفان چو در فیلم دیگر به خاطر بازی کردن با the مشهور است و گاهی اوقات شوخ‌طبعی این فیلم شخصیت منحصر به فردی دارد که در آن فقط به خنده اضافه می‌شود و شخصیت اصلی داستان حول و حوش او می‌چرخد و رویای او در مورد اینکه چه کاری می‌تواند انجام دهد و چه کاری می‌تواند انجام دهد این قدر جذاب است که من بعد از دیدن این فیلم، یک CJ۷ را می‌خواهم. !! !! !! !! من فقط تماشای این فیلم را به پایان بردم و فقط آن را دوست داشتم، بسیار خوب به نظر می‌رسید. خیلی جالب و شیرین است و به شیوه‌ای بسیار خوب، داستان به خوبی با یادگیری جوانی که او را وادار به انجام کاره‌ای درست می‌کند، و گاهی اوقات یکی از بهترین فیلم‌های کودکان خارجی است که دوبله انگلیسی را کنار می‌گذارد و گذشته از آن که من این را توصیه می‌کنم که این یکی را برای تجربه خوب تماشا کنم.

لینک مستقیم فیلم Cheung gong 7 hou 2008

فیلم CJ7 2008 بدون سانسور

جالب است و در قسمت‌های مختلف حرکت می‌کند و واقعا جذاب است که از پسر و داستان‌های سگ خوشش نمی‌اید؟ خوب، با توجه به این که این داستان علمی‌تخیلی خیلی عالی است و من هم به این نتیجه رسیده‌ام که وقتی با هم حرف می‌زدیم بیشتر از حد معمول است، اما فکر نمی‌کنم که این موضوع باعث خوشحالی بچه‌های من بشود - اما فکر نمی‌کنم این کار به خاطر این بود که وقتی با هم حرف می‌زدیم بیشتر از این فکر نمی‌کردم.

فیلم Cheung gong 7 hou 2008 بدون سانسور

دانلود زیر نویس فیلم Cheung gong 7 hou 2008

این فیلم راه‌های خارجی و شوخ‌طبعی یک فرهنگ متفاوت را نشان می‌دهد اما هنوز خیلی جالب است و جالب است که اگر فیلمسازان آسیایی از این پدیده آگاهی داشته باشند، این فیلم یک فیلم مستند و خنده‌دار است که یکی از آن فیلم‌های خوبی است که شما فقط دوست دارید در مقابل فیلم‌های خوبی تهیه کنید و بیش از حد به آن فکر نکنید. ! برای کسی مثل من که در چین به دنیا آمده‌ام و در یک خانواده فقیر بزرگ شدم، کار بسیار جالبی بود! سی جی ۷ به طور مداوم مرا به یاد آن‌هایی می‌اندازد که در دوران کودکی با دوستان و خانواده‌ام در طول دوران کودکی ام به ذهنم خطور می‌کنند که ارزش‌های بسیار ابتدایی و ساده زندگی برای یک پسر معمولی چینی مثل خودم، با یک حس شوخ‌طبعی برای من، یک فیلم ۱۰ ستاره است! اما دیدن آن از دیدگاه تحت‌اللفظی، مردم این کار را همان چیزهای قدیمی را بارها و بارها مشاهده خواهند کرد که از استفاده از mo lei tau به کامپیوتر CG کامپیوتری تبدیل نشده است، اما در مقایسه با تعداد زیادی از فیلم‌های رده سوم که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، قطعا ارزشش را دارد!

دانلود زیر نویس فیلم Cheung gong 7 hou 2008

! فیلم فوق‌العاده آیه اما چرا همه فکر می‌کنند که شما باید آن را نگاه کنید، اگر آن را با یک بچه نگاه کنید؟ پسر بچه ۹ ساله من دو بار آن را با من نگاه کرد و ما دستور دادیم که با هر کسی که به اسباب‌بازی cj۷ اشاره می‌کند، یک اسباب‌بازی ebay را بررسی کند، چون در آنجا یک اسباب‌بازی بامزه و خوشگل وجود دارد. و وقتی که من اشاره کردم می‌تواند آن را تماشا کند، بدون من در اتاق خودش، اگر او بخواهد به من نگاه کند، چون او را نگاه می‌کرد، به این دلیل که او را نگاه می‌کرد، به این دلیل که او را نگاه می‌کرد. یک‌بار دیگر استفن چو فیلمی را ارایه می‌کند که هم خنده‌دار و هم هوشمندانه است از بازیگری که به تازگی فیلم بازی می‌کند باور نکردنی است، اما این فیلم وقتی که روابط بین پدر و پسر را نشان می‌دهد، واقعا ارزش سفر به تئاتر را دارد اگر آن جایی که شما هستید یا به مغازه‌ای در نزدیکی شما برسد، آن را درست وقتی که روی دی وی دی، آقای Chow منتشر می‌شود، خریداری کنید!

دانلود زیر نویس فیلم Cheung gong 7 hou 2008


فیلم Cheung gong 7 hou 2008 دوبله فارسی
دانلود مستقیم فیلم Cheung gong 7 hou 2008
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 با زیر نویس
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 با کیفیت 720
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Cheung gong 7 hou 2008
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 با لینک مستقیم
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم Cheung gong 7 hou 2008
فیلم Cheung gong 7 hou 2008 بدون سانسور
لینک مستقیم فیلم Cheung gong 7 hou 2008

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها