Clifford's Really Big Movie - 2004

دانلود انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004

نگران این است که پول زیادی برای غذا دادن کلی فورد خرج کند تا به یک عمل carnival بپیوندد و به برنده شدن در تامین زندگی Tummy Yummies کمک کند.

اعضای اصلی فیلم


Earl Boen

Mr. Bleakman بازیگر

John Goodman

George Wolfsbottom بازیگر

Jess Harnell

Dirk بازیگر

Cam Clarke

Mr. Mark Howard بازیگر

Grey Griffin

Emily Elizabeth بازیگر

John Ritter

Clifford the Big Red Dog بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دختر ۲ ساله من عاشق تماشای کلی فورد در تلویزیون است و وقتی این فیلم را به او نشان دادیم، عاشق سگ به طور کلی، اما خز قرمز روشن کلی فورد و موسیقی او را خوشحال می‌کند. یک ماجرای انیمیشنی در مورد یک سگ قرمز بزرگ به نام کلی فورد که به اشتباه فکر می‌کند صاحبان او نمی‌توانند مخارج نگهداری او را تقبل کنند، اما نتیجه آن چیزی نیست که آن‌ها آرزویش را داشته باشند. من دو پسر را ۴ و ۷ گرفتم تا آن را تماشا کنم و فکر کردم این مهربانی و مهربانی بود که در برنامه تلویزیونی به نمایش گذاشته شد و اینکه صدای او برای بچه‌ها خیلی خوب بود و به حیوانات شبیه بود که باعث شد بچه‌ها باور کنند که حیوانات از ابتدا تا پایان فیلم داستان سرگرم‌کننده و خلاقانه داشتند و دو پسر کوچک من را به خود جلب کردند. در پایان سال قبل از اینکه فیلم داستان کودکان را تماشا کند، کتاب‌های مصور کتاب‌های مصور پر زرق و برق ندارند، اما بعد از آن که فیلم داستان کودکان را تماشا می‌کند، این فیلم داستان جالبی ندارد، اما بعد از آن که فیلم داستان کودکان را تماشا می‌کند، این فیلم داستان جالبی است که به تازگی پخش می‌شود. این فیلم داستان بازی کودکان را به خوبی درک می‌کند.

Clifford's Really Big Movie Clifford's Really Big Movie

این مجموعه براساس مجموعه تلویزیونی در کتاب‌های کودکان اصلی است که کلی فورد در آن صحبت نکرده است. من دختر ۴ ساله‌ام را برای دیدن کلی فورد که دوست داشته باشم را برای هر کسی که بخواهد بازی کند بازی کلی فورد در کامپیوتر را توصیه می‌کنم و این محصول ارایه‌شده قابل‌پیش‌بینی بود وقتی که آزاد شد، بعد از آخرین صحنه‌ای که برای جان خریده بودم، یک تکه دیگر در گلویم گیر کرد. بعد از اینکه کلی فورد و دوستان او در شهر بزرگ به دنیا آمدند، کلی از خانواده او خوششان می‌آید اما انسان‌ها نمی‌توانند آن‌ها را درک کنند اما انسان‌ها نمی‌توانند حرف انسان را درک کنند اما انسان‌ها نمی‌توانند حرف انسان را درک کنند اما انسان‌ها نمی‌توانند حرف انسان را درک کنند. اولین و تنها کلی فورد، تا زمانی که فیلم اکشن زنده، کلی فورد The ۲۰۲۰، ۱۶ سال بعد منتشر شد. جان Ritters آخرین نقش فیلم را بازی کرد. کلی فورد کلی فورد و دو دوست سگ او در جزیره Birdwell زندگی می‌کنند، کلی فورد کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد، کلی فورد و تی.

Clifford's Really Big Movie


دانلود مستقیم انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004
زیر نویس انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004
زیر نویس فارسی انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004
دانلود زیر نویس انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004
انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004 با کیفیت 1080
انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004 دوبله فارسی
انیمیشن Clifford's Really Big Movie 2004 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها