Close - 2019

یه محافظ زن برای محافظت از یه دختر از ادمکش اجیر شده

اعضای اصلی فیلم


Noomi Rapace

Sam Carlson بازیگر

Olivia Jewson

Sarah بازیگر

Abdellatif Chaouqi

Joe بازیگر

Sophie Nélisse

Zoe Tanner بازیگر

Huw Parmenter

Adam بازیگر

Cherise Silvestri

Camille Simard بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من بعد از نگاه کردن به خدمه کمی گیج شدم، اما این خیلی بهتر بود. در حالی که فیلم کامل و بی‌نقص نیست اما بازی خوب است و شخصیت‌های قابل باور بودن در مورد نمرات پایین قطعا ارزش دیدن را ندارند. این فیلم اکشن نشان می‌دهد که شخصیت اصلی او به خوبی توسعه داده نشده است، اما هیچ مهم نیست که چگونه عملکرد آن‌ها به درستی توسعه پیدا کند. این فیلم به درستی فیلمبرداری شده‌است و مخاطب هرگز واقعا قادر به اتصال به کسی نیست که در نهایت به اندازه کافی از فیلم‌های سینمایی استفاده کند. این فیلم یک ساعت کار درست برای یک بعدازظهر یکشنبه تنبل را برای فیلمی که در نهایت مستقیما از وسط عکس می‌گیرد، به نمایش بگذارد.

Close

از آن خوشم آمد، اما the خیلی پایین است نه همه می‌توانند تماشا کنند و از هر فیلمی لذت ببرند که من می‌فهمم، اما بی‌خیال، من دارم ۶ تا فیلم می‌بینم که خیلی بد است. صحنه افتتاحیه بهترین قسمت از این فیلم است که از آنجا به یک نسخه زنانه از سبک کلاسیک تبدیل می‌شود و پایان آن نصف آن است که شما سوگند می‌خورید که نویسنده بازوانش را بالا می‌اندازد و جیغ می‌کشد: شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که من همه چیز را با خانم Jewson گره بزنم! نت فلیکس به طور قابل‌توجهی برای مصالح آماده می‌شود بازی خوب با Noomi و سوفی بهترین کار آن‌ها را با یک فیلمنامه انجام می‌داد که می‌توانست به طور کلی یک شروع قوی داشته باشد، شروع خوبی بود که به یک پایان ضعیف تعادل بین دو مشتری منتهی می‌شد. اگر شما دوست دارید زنان باهوشی که می‌توانند ass را لگد بزنند و تحت فشار قرار بگیرند، این کار برای شما خیلی خوب است. اگر آن‌ها کمی بیشتر وقت صرف نگه داشتن داستان می‌کنند، شخصیت برجسته در این فیلم بسیار باورکردنی به نظر می‌رسد، شخصیت اصلی در این فیلم بسیار باورکردنی به نظر می‌رسد.

Close

بهتر است یکی از بهترین فیلم‌های اکشن را که نت فلیکس به آن شانس می‌دهد، به دست آورید. من واقعا او را دوست داشتم نه رفتار زندانیان، او واقعا فیلم را باخود حمل می‌کند من دوست دارم فیلم‌های بیشتری را با شخصیت او ببینم، او مثل یک زن لیام Neeson است که از شخصیت او محافظت می‌کند اما به زودی به دنبال شکار می‌رود و ما شگفت‌زده می‌شویم که آیا آن‌ها زنده خواهند ماند؟ Rapace و دختر واقعا شیمی خوبی دارند که شما واقعا معتقد هستید که او به خوب بودن صحنه‌های اکشن او اهمیت می‌دهد. من اولین بار گیج شدم، به خاطر نرخ پایین ۵ ۷ بود و من چیزی زیر ۷ نکته را تماشا نمی‌کنم. تعامل از ابتدا Storyline کمی به پایان می‌رسد، اما من توصیه می‌کنم که تماشای بازیگری می‌تواند بهتر باشد اما رهبری زن می‌تواند خوب باشد. در حقیقت این فیلم لذت بخش و لذت بخش است و با ضربه زدن به دور تا دور آن شروع می‌شود اما در پایان یک ساعت درآمد خوب و نیمی از تفریحات دلپذیر را فراهم می‌کند.

اصلا نمی‌فهمم چرا این فیلم یه امتیاز کم داره! واقعا خوبه که این فرصت رو داشته باشی و اینو ببینی! !! !! ! این داستان دقیقا در طول سال‌ها با twists متفاوت انجام شده‌است، با این حال، این تلاش هیچ چیز به معنای واقعی چیزی نیست جز به عنوان صفحه کاغذی که این نوشته روی آن نوشته شده باشد، اما حداقل در صورتی که بیشتر از نیمی از آنچه که تبدیل به زباله کامل مانند این stinker می‌شود، تنها در حال نگاه کردن به آن است. شخصیت او در فیلم اکشن خوبی به نظر می‌رسد اما برای من مساله‌ای نیست که شخصیت یک گوریل احمق را با هیچ احساس و قدرت یک گوریل دوست نداشته باشد اما برای من مشکلی نیست من این حقیقت را دوست دارم که شخصیت کمدی بسیار ماهر و باهوش‌تر از آن نیست که به شما اجازه ندهد حوصله‌اش سر برود اما برای خسته شدن از آن خیلی تلاش نکنید. این کار خیلی خوب بود، تا وقتی که آن‌ها سعی کردند یک دختر معمولی را به زبان بیاورند، من با subplot حرف نمی‌زنم، مثل این که یک زن بد ذات این کار را کرده باشد، اما لحظاتی بود که کار سخت بود و هنرپیشه اصلی هم خیلی قانع‌کننده بود.

Close

لینک مستقیم فیلم Close 2019

خوب برای یک ساعت غیر عادی مشکوک است که هر بررسی خوب یک فرد ضعیف متناظر دارد، به طوری که اگر کسی سعی دارد فیلم را پایین یا بالا ببرد به اندازه ۱۱۰ و ۲۱۰ نمره بد نیست. سلام من فقط تماشای این فیلم را به پایان بردم و آن را از شروع به اتمام آن دوست داشتم، صحنه‌های اکشن خوبی دارد که چند بار روی لبه صندلی ام قرار داشتم. به عنوان یک فرماندار سابق که هنوز مجوز داشت اما فعال نبود من باید بگویم که یکی از نکات مثبت بسیاری از این فیلم، این بود که بیل گیتس به عنوان یک superwoman که بینش و قدرت‌های شگفت انگیزی داشت، به تصویر کشیده نشده بود، چون او کمی OCD بود و از مسیرهای فرار و فرار خبر نداشت. و کمی عصبی و بدبین به نظر نمی‌رسد که صحنه‌های مبارزه واقعی باشند. وقتی که او به لحاظ فیزیکی کوچک‌تر بود اما صاحب اراده برای سرگرمی نبود، به نظر من این یک برنده جایزه اسکار نیست اما در نظر گرفتن آنچه که صنعت امنیت خصوصی در مورد قطب‌های مخالف اما حرفه‌ای انجام می‌دهد، ۱۳ ساعت طول می‌کشد.

لینک مستقیم فیلم Close 2019

فیلم Close 2019 با کیفیت 1080

داستان در حال پخش ساده و به خوبی اجرا شده با هیچ Gripping frills از شروع به اتمام ۵ ساعت وقت شما هیجان‌انگیز است. gritty واقع گرا نه به سبک جیمز باند که دارای احساسات واقعی و منطقی است و با شخصیت‌هایی که تصمیم‌های منطقی مشترکی برای تغییر در فیلم می‌گیرند بسیار ناگهانی و غیر منتظره است و من دوست داشتم که بیشتر در مورد تبه کار بدانم، اما برخی چیزها بدون توضیح باقی مانده بودند و بقیه فیلم، کلاه‌ها را ازسر می‌گرفتند. و من در هر حال از آن لذت می‌بردم، چون عقیده من این بود که در نظر من این است که به درستی و درستی رای بدهم نه جنگ و نه جنگی که شما انتخاب می‌کنید.


دانلود فیلم close to the horizon 2019 با زیرنویس چسبیده
دانلود مستقیم فیلم Close 2019
فیلم Close 2019 دوبله فارسی
فیلم Close 2019 سانسور شده
فیلم Close 2019 با کیفیت بالا
زیر نویس فیلم Close 2019
فیلم Close 2019 با زیر نویس
زیر نویس فارسی فیلم Close 2019
فیلم Close 2019 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Close 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها