Cold Pursuit - 2019

یک راننده snowplow غمگین به دنبال انتقام گرفتن از فروشندگان مواد مخدر است که پسرش را کشتند.

اعضای اصلی فیلم


Emmy Rossum

Kim Dash بازیگر

Liam Neeson

Nels Coxman بازیگر

Domenick Lombardozzi

Mustang بازیگر

Laura Dern

Grace Coxman بازیگر

Micheál Richardson

Kyle Coxman بازیگر

Michael Eklund

Speedo بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

شروع می‌کند که واقعا با Neeson به عنوان یک مرد معمولی در ماموریت و انتقام وحشیانه از چند نفر شروع کند اما بعد از آن توجه زیادی به داستان اصلی نمی‌کند یا جالب است. برای مثال یک پلیس زن که به عنوان بینی مشتاق و قوی تصویر می‌کشد، به طور مداوم تکه‌های اطلاعات مربوط به مرگ پسر را کشف می‌کند که به دلایلی به او مشکوک است، اما بعد از آن هیچ اتفاقی نمی‌افتد. بعد از آن، نیمه دوم واقعا با توجه به آمریکایی‌های بومی و همان مردان سفیدپوست قدیمی، همه چیز را قبول کردند، من نمی‌خواهم بی‌تفاوت به نظر برسم، اما این خیلی دور از دسترس بود و یک بچه که بهتر بود در حاشیه بمانم، امیدهای نسبتا زیادی برای این فیلم داشتم و ناامید شدم.

Cold Pursuit

لینک مستقیم فیلم Cold Pursuit 2019

انتقام خون و کشتار وحشیانه آن را دوست دارند! این مثالی از یک فیلم اکشن خوب است که لیام Neeson را در بهترین کار خود تماشا کند. این یک فیلم کلاسیک است که شما انتظار دارید لیام با این حال تمام فضای بازی را بازی کند و شخصیت‌های مختلف یک چرخش زیبا به کل داستان وارد کنند. لیام Neeson شخصیت of را دارد که در اینجا نوشته شده‌است لذت برای تصور در وضعیت‌های خطرناک است و در این داستان به کمک برخی از سودمندترین نمایش‌های کمدی که من اخیرا دیده‌ام، تام جکسون بود. لیام Neeson ۱ ساعت بعد از ۴۵ دقیقه از پسرش انتقام می‌گیرد که در ۱۰ دقیقه اول می‌میرد و نه تنها یک صحنه یا قطعه‌ای از گفتگو را با او به اشتراک می‌گذارد؟ ! پیش از این که حتی به ام & ام وارد شوم، به طور موثر تبدیل به یک تغییر سبک والتر وایت در ربع بعد از یک ساعت غیر عادی شد.

لینک مستقیم فیلم Cold Pursuit 2019

فیلم Cold Pursuit 2019 دوبله فارسی

humourous سریع و بازیگری خوب، مدتی است که از تماشای فیلمی که این ژانر را دوست دارم لذت بردم اما همه اینها به خوبی با یک نتیجه‌گیری رضایت‌بخش شروع شدند. این فیلم داستان دیگری را برای من توضیح می‌دهد. این فیلم داستان دیگری را برای من بازگو می‌کند که دیگران هم از آن لذت می‌برند و همچنین من نیز به خوبی از این فیلم لذت بردم.

فیلم Cold Pursuit 2019 با کیفیت بالا

بعضی از نظرات منفی که برخی از شما درک می‌کنید این است که این یک کپی از نسخه اروپایی نیست؟ این همان کارگردان است! !! اما جدای از آن یک فیلم بسیار خوب که به طور خلاقانه انجام داده و خوب عمل کرده‌است، این فیلم نیز خود آگاه است که در برابر هالووین جیغ بکشد یا چه چیزی شما را برای فیلم انتقام لیام لیام standalone آماده می‌کند! انتظارات خود را از در بررسی کنید و از قولی که به شما می‌دهم لذت ببرید.

فیلم Cold Pursuit 2019 با کیفیت بالا

فیلم Cold Pursuit 2019 با زیرنویس چسبیده

فیلم Cold Pursuit 2019 با زیرنویس چسبیده

واقعا جالب است و عمل ترکیب کاملی است. به سادگی می تونستم این فیلم را به عنوان یک بازیگر تماشا کنم که در واقع خیلی بهتر از این بود که این فیلم را تحریم کرده باشد، اما من از این یکی به عنوان یک بازیگر لذت بردم، اما این فیلم را فقط در مورد کارهایی که در زندگی شخصی شان انجام می‌دهند محروم کردم، اما این فیلم به ارزش خودش است، صرف‌نظر از اینکه چه کسی نقش اصلی را در این فیلم بازی می‌کند و چه کسی باید نقش اصلی را بازی کند. نه به خاطر آن آدم رذل و powerful که فیلم انتقام واقعی را به خوبی کارگردانی کرده‌است. خیلی چیزها قابل‌پیش‌بینی بود اما من فکر می‌کنم که این فیلم واقعا برای افرادی که فیلم انتقام می‌گیرند خیلی لذت بخش است اما من می‌دانم که این فیلم برای افرادی که فیلم را بسیار اصیل ساخته بودند بسیار لذت بخش بود اما من می‌دانم که این فیلم براساس یک فیلم خارجی که چند سال از شما تشکر می‌کند، انجام خواهد گرفت. دوست داشتن این فیلم به خاطر کاری که آن عمل خالص با یک طرف شوخ‌طبعی سیاه را به شدت توصیه می‌کند، برای کسانی که در مصاحبه‌ها گفته‌اند برای کسانی که در خانه‌های شیشه‌ای زندگی می‌کنند نباید سنگ پرتاب کنند.

فیلم Cold Pursuit 2019 با زیرنویس چسبیده

فیلم Cold Pursuit 2019 با زیر نویس

من انتظار زیادی از این فیلم نداشتم و آن را با بیل‌های پر از قطعات و the که در هر چیزی شبیه به یک پلیس فضول بود نشان می‌داد، زیرا که در تمام مدت شاهد قتل یک پلیس فضول بود که به طور اتفاقی او را ندیده بود. تو مشکلات احساسی داری؟ این فیلم، a از همه فیلم‌های دیگر لیام Neesons است، تکه‌هایی از فیلم‌های تصادفی را بردارید و آن‌ها را به یک رشته باریکی از انتقام وصل کنید که اگر از هفت سال جوان‌تر باشید، ماشین‌آلات سنگین و مجانی است. ماشین من را به یک لوستر به سبک فرش تبدیل کرد که خیلی تفاوت داشت و واقعا تاریک بود. به سختی می توان از نمودار absurd نامعقول استفاده کرد و برخی از اجراهای جالبی را که باس در حال ویرایش و سبک آن هستند را پیدا کرد. خیلی وقت است که از این فیلم لذت نبرده‌ام. با لیام Neeson به عنوان سرنخی که من انتظار داشتم یک فیلم عالی را پیش‌بینی کنم اما فراتر از انتظارات من بود! کمدی سیاه، من را به یاد تمام اوقاتی برد که یک ترن هوایی بسیار لذت بخش در این فیلم بازی می‌کرد و آن قدر لذت بخش بود که به نظر می‌رسید تام بیت ما را به کشتن می‌دهد و از تماشای فیلم او لذت می‌برد و از دیدن این فیلم لذت عجیبی می‌برد و از دیدن او لذت می‌برد.

زیر نویس فارسی فیلم Cold Pursuit 2019

تعقیب سرد یک نمایش عجیب و غریب و هیجان‌انگیز است! این فیلم داستان فیلم اصلی را به طور جالبی نمایش می‌دهد و نشان می‌دهد که کارگردان فیلم اصلی را به کارگردانی لیام youre در سال ۲۰۰۹ به نمایش می‌گذارد ولی در عین حال برای طرفداران لیام Pursuit فیلم‌های اکشن و جالب توجهی وجود ندارد و حتی اگر این فیلم داستان اصلی را در نظر داشته باشد، این فیلم داستان انتقام را بدون اینکه خیلی بلند باشد به نمایش می‌گذارد. اما این فیلم هنوز ارزش دیدن سینما را ندارد.

زیر نویس فارسی فیلم Cold Pursuit 2019
فیلم Cold Pursuit 2019 سانسور شده
فیلم Cold Pursuit 2019 با کیفیت 1080
زیر نویس فیلم Cold Pursuit 2019
فیلم Cold Pursuit 2019 بدون سانسور
زیر نویس فارسی فیلم Cold Pursuit 2019
فیلم Cold Pursuit 2019 با زیر نویس
فیلم Cold Pursuit 2019 با زیرنویس چسبیده
فیلم Cold Pursuit 2019 با کیفیت بالا
فیلم Cold Pursuit 2019 دوبله فارسی
لینک مستقیم فیلم Cold Pursuit 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان